Má smysl podnikat v Amway?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvertin 9. 10. 2008 14:44

Já jsem docela spokojen s tím, kam jsem se dostal. Neříkám, že bych se nechtěl dostat dál, ale Amway mně s tím nepomůže.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SP 9. 10. 2008 14:47

marvertin píše:
Matik píše:SP:Dá se na člověku nějak poznat, jestli bude úspěšný v Amway, ještě před tím, než mu ukážete plán, popř. ještě předtím, než si to sám vyzkouší?
Pokud je to agresívní užvaněný lhář, který dokáže z jalové krávy vymámit tele, nemá svědomí, nic mu není svaté a s každým se dává dořeči a hledá, kde by mohl koho oškubat, bude to asi dobrý Amwayák. Slušný poctivý introvertní člověk naoka bude horší. Ale není to 100%, ne všichni lumpové jsou v Amway a naopak, jsou tam i slušní lidé, ale mají to těžší.


Koukam, ze argumenty pomalu ale jiste dochazeji, tak pristupujeme k urazkam...
nema svedomi...agresivni lhář,
hmmm :hm No jen tak dal.
Ukazte nam svou pravou tvář

Hernajs, ze me bude basnik. :D :D :D
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 9. 10. 2008 14:52

marvertin píše:No víc jsem toho nezplodil, tak prosím všechny diskutující, aby se přidali a začli vymýšlet věty. Až jich bude 50, SP nám prozradí, jak uzemňuje lidi na telefonu.

Mate smulu Marvertine, neuspel jste. Zaprve jich nebylo 50, zadruhe - u me by kazda z tech vet vyvolala otazku: "jsi normalni?" - Takze ani v tomto ohledu jste nesplnil zadani. A za treti, vyzyvate nyni lidi, aby Vam s tim pomohli. Ukol to vsak byl Vas, nikoli jejich. Takze timto hodnotim Vas domaci ukol na 5.
Je mi lito. Sanci jste dostal. Nevyuzil jste ji. :D
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 9. 10. 2008 14:55

Vy si totiž všichni myslíte: "Lidí znám dost, to by v tom byl čert, kdyby mezi tolika známými nebylo 3, 6 či 9 lidí, kteří se chytnou. Říkáte si, tak je nasponzoruji, ukáži jim jak se to dělá a pak už budu jen kontrolvat svůj účet." Ale tak to NEBUDE, věřte mně, starému harcovníkovi. Oni ti Amwayáci Vám sice říkají, že musíte soustavně pracovat, ale Vy jim v duchu nevěříte a oni jsou rádi, že jim nevěříte, protože, kdyby jste jim věřili, tak byste utekli a oni nechtějí, abyste utekli, tak Vás motivují, ale fikaně. Tak fikaně, že až neuspějete, jste těmi blbci Vy. Pak začnou opakovat, co Vám říkali, že máte dělat a Vy jste to nedělali a neberou v úvahu, že jste to nedělali, protože jste to dělat nemohli, neboť ta požadovaná činnost ani dělat nešla.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Caddy 9. 10. 2008 14:58

ja nevim, dle meho se ta zazracna veta toci kolem toho, jak je potreba toprobrat a je to na dlouho na telefon... aspon kazdy to zatim obratil timto smerem :) To mmi ovsem nezapbrani se zeptat znovu na ot, co me zajima :) Protoze dneska uz se do niceho takoveho nakroutit nenecham, uz mam sve zkusenosti :)
Caddy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SP 9. 10. 2008 14:58

marvertin píše:Vtip je v tom, že žádné náklady nejsou, platíte jen poplatky. Těch pár stran keců, které dostanete by klidně mohli viset někde na webu a pak co?
Ty náklady jsou totiž fixní, na konkrétního distributora téměř žádné náklady nejsou, možná pár halířů za místo na disku s databází. A Amway se rozhodla, že budou distributory zpoplatňovat, protože vědí, že odpad je veliký a také vědí, že málokdo do tří měsíců soupravu vrátí.

Vtip je v tom, ze kdyz si na netu otevru stranku s LOC, nikdy se mi z toho obrazku nepodarilo vypumpovat ani mililitr, abych ho mohl predvest. :D :D :D
Taktez online katalog se nekdy blbe predvadi, obzvlaste, kdyz treba nemate pocitac.
A vubec - u papirovych materialu mate vzdy jednu jistotu, clovek nemusi mit zadne dalsi zvlastni vybaveni, aby si je mohl prostudovat. Jsou skladne, prehledne, atd. Tj. muze je vyuzit kazdy - i babicka, ktere je 80 let, i clovek, ktery nema zrovna ted na to, aby si koupil pocitac. Proste vsichni - a jsme opet u politiky otevrenych dveri.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 9. 10. 2008 14:59

Nikoho konkrétního neurážím, matik se ptal, já odpověděl. Vy snad chcete tvrdit, že nejsou lidé s lepšími a horšími předpoklady na Amway? A že v byznysu všech typů se soustřeďuje více lumpů než jinde, je fakt, o tom se snad nebudeme přít. A ti slušní to mají mezi nima těžké.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvertin 9. 10. 2008 15:05

Caddy píše:ja nevim, dle meho se ta zazracna veta toci kolem toho, jak je potreba toprobrat a je to na dlouho na telefon... aspon kazdy to zatim obratil timto smerem :) To mmi ovsem nezapbrani se zeptat znovu na ot, co me zajima :) Protoze dneska uz se do niceho takoveho nakroutit nenecham, uz mam sve zkusenosti :)

Samozřejmě, že to tak je. To si jakž takž můžu dovolit vůči cizímu člověku, ale vůči dobrému známému, kterému důvěřuji a on mně se nebudu přeci vytáčet na přímou otázku: "Je to Amway?" Pokud na to člověk přímo neodpoví, tak je to ten okamžik, kdy se přichází o přátele.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SP 9. 10. 2008 15:08

marvertin píše:Vy si totiž všichni myslíte: "Lidí znám dost, to by v tom byl čert, kdyby mezi tolika známými nebylo 3, 6 či 9 lidí, kteří se chytnou. Říkáte si, tak je nasponzoruji, ukáži jim jak se to dělá a pak už budu jen kontrolvat svůj účet." Ale tak to NEBUDE, věřte mně, starému harcovníkovi. Oni ti Amwayáci Vám sice říkají, že musíte soustavně pracovat, ale Vy jim v duchu nevěříte a oni jsou rádi, že jim nevěříte, protože, kdyby jste jim věřili, tak byste utekli a oni nechtějí, abyste utekli, tak Vás motivují, ale fikaně. Tak fikaně, že až neuspějete, jste těmi blbci Vy. Pak začnou opakovat, co Vám říkali, že máte dělat a Vy jste to nedělali a neberou v úvahu, že jste to nedělali, protože jste to dělat nemohli, neboť ta požadovaná činnost ani dělat nešla.

No neee, to je krasne, marvertin si hraje na psychologa a nahlizi do taju distributorovy duse. Distributor Vam neco rika, ale Vy to chapete presne naopak a on je rad, ze to chapete presne naopak, jinak byste nedelali to, co Vam rika...
No to je super uvaha. Marvertine, pojdme si to vyzkouset:
Vylezte do 10. patra. Uz tam jste? Ted otevrete okno. Otevreno? Tak a ted z nej prosim Vas neskakejte. Co jste udelal? Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Buch. :D :D :D
Kdo z nas dvou byl bl**c? At si odpovi sami ctenari.

A ted byste nam mohl prozradit, co ze tak strasne sloziteho jste nemohl na tomto businessu delat. Ukazali jsme si, ze vyrobky byly cenove konkurenceschopne, a jediny duvod, proc jste je nemohl prodat, byl, ze jste o nich nic nevedl. Byla chyba v tom, ze jste se to nemohl naucit? Ne. Ale mohl jste, vyflakl jste se na to. Ukazali jsme si, ze seznam se da rozsirit, aniz byste byl nucen nekoho nahanet. Udelal jste to? Ne. Ale mohl jste! To, ze jste se na to vyflakl, neznamena, ze to neslo.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 9. 10. 2008 15:20

marvertin píše:
Caddy píše:ja nevim, dle meho se ta zazracna veta toci kolem toho, jak je potreba toprobrat a je to na dlouho na telefon... aspon kazdy to zatim obratil timto smerem :) To mmi ovsem nezapbrani se zeptat znovu na ot, co me zajima :) Protoze dneska uz se do niceho takoveho nakroutit nenecham, uz mam sve zkusenosti :)

Samozřejmě, že to tak je. To si jakž takž můžu dovolit vůči cizímu člověku, ale vůči dobrému známému, kterému důvěřuji a on mně se nebudu přeci vytáčet na přímou otázku: "Je to Amway?" Pokud na to člověk přímo neodpoví, tak je to ten okamžik, kdy se přichází o přátele.

Ta "zazracna" veta neni vubec zazracna. Je to proste konstatovani skutecnosti, o telefonu ani o case, ktery je na to nutny, tam nezazni ani slovo. A i kdyz se ten clovek nakrasne zepta, jestli je to Amway, tak po tehle vete se na Vas urcite zlobit nebude. On totiz ani nema proc. A mam to vyzkousene. On na tu schuzku totiz jde s "podezrenim", ze to Amway je, ale neni si tim jisty. Ja jsem byl hodne zaujaty proti Amway a take jsem prisel. A kdyz plan zacal, tak jsem svemu sponzorovi neustale skakal do reci s hlaskami typu: "tohle preskoc, to uz jsem videl 3x", "zkrat to a rekni mi, cim se to lisi od Amway". A stejne me nakonec zasponzoroval. Protoze ta jedna veta se mi porad vracela a udrzovala mou pozornost, takze jsem si napoctvrte skutecne cely plan poslechl a snazil jsem se mu porozumet. A to je cele. Vlastne neni - musite pak umet odpovedet na otazky. Ale to uz je stejne jako s kterymkoli jinym prospektem.
Ale vic uz Vam opravdu neprozradim. Marvertin dostal sanci, nevyuzil ji. Takze smula.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 9. 10. 2008 15:25

marvertin píše:A za těch pár papírů zaplatím 760 Kč. :-D :-D :tleskani :tleskani

Zkuste si zadat jejich vytisteni v plne reprezentativni kvalite v profesionalnim DTP studiu. A nezapomente nas potom informovat o cenach. Samozrejme do tech "par papiru" pocitam i 10 cisel casopisu rocne. ;-]
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 9. 10. 2008 15:28

marvertin píše:Nikoho konkrétního neurážím, matik se ptal, já odpověděl. Vy snad chcete tvrdit, že nejsou lidé s lepšími a horšími předpoklady na Amway? A že v byznysu všech typů se soustřeďuje více lumpů než jinde, je fakt, o tom se snad nebudeme přít. A ti slušní to mají mezi nima těžké.

Jisteze jsou lide s lepsimi a horsimi predpoklady na Amway. Jenze s temi predpoklady se ten clovek nenarodil, ale ziskal je - vychovou, od sveho okoli, ze ktereho si bral priklad atd.
Nekteri maji naskok, jini budou muset neco dohanet. Nekteri uz komunikovat s lidmi umi, nekteri se to budou teprve ucit. Ale podstatne je, ze kazdy, kdo doopravdy chce, se to naucit muze.
Naposledy upravil SP dne 9. 10. 2008 15:47, celkově upraveno 1
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 9. 10. 2008 15:30

Ty papíry jsou na nic moc kvalitním recyklátu (To je dobře, protože se stejně dá zas do sběrz). A Amagram? Když ho budu chtít, mohu si ho snad předplatit jako jakýkoli jiný časopis. Proč by mělo být povinné odebírat časopis, kdyč chci emvejařit. Jeden můj downline například vůbec žádný časopis nechtěl, chtěl emvejařit po svém.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr1968 9. 10. 2008 15:31

SP má pravdu :D I moje stará u rozvodu mlela o tom,jak chtěla růst a já negáč neměl pochopení. Vydělává tolik LOVE,že po mě chtěla výživné na rozvedenou manželku 3000+3000 na dceru :D :D Dostala 300kráva. Paní podnikatelka v AMWAY.Je to nula,je k smíchu :D :D SP: Nechceš ji do skupiny? Dám ti na tu krávu telefon
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvertin 9. 10. 2008 15:34

SP píše:Jisteze jsou lide s lepsimi a horsimi predpoklady na Amway. Jenze s temi predpoklady se ten clovek nenarodil, ale ziskal je - vychovou, od sveho okoli, ze ktereho si bral priklad atd.
Nekteri maji naskok, jini budou muset neco dohanet. Nekteri uz komunikovat s lidmi umi, nekteri se to budou teprve ucit. Ale podstatne je, ze kazdy, kdo doopravdy chce, se to naucit muze.
Na podobný blábol nás dostala sponzorka do Amway. My jsme věděli, že se na to nehodíme. Tak pozor na to, vážení uchazeči. Tygra žrát trávu nenaučíš!
marvertin
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků