Má smysl podnikat v Amway?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Návštěvník 2. 6. 2005 11:26

Uvadějí se tu různé "argumenty", ze uz je pozdě, kdo začal dřív, je na tom líp a podobné blbosti.
SP tu dal příklad na nekolika diamantech a jejich skupinach, včetnč Jižní Korey a zase to chtel nekdo hodit do pytle ze "kdo začal dřív je na tom lip".....Možná se mílim, ale není náhodou trh v Korey mladší než ten náš??? JK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 2. 6. 2005 13:41

Anonymous píše:Uvadějí se tu různé "argumenty", ze uz je pozdě, kdo začal dřív, je na tom líp a podobné blbosti.
SP tu dal příklad na nekolika diamantech a jejich skupinach, včetnč Jižní Korey a zase to chtel nekdo hodit do pytle ze "kdo začal dřív je na tom lip".....Možná se mílim, ale není náhodou trh v Korey mladší než ten náš??? JKm/quote]


Korejský trh byl otevřen v roce 1991, náš trh v roce 1994, takže jsme sice mladší, ale 3 roky nehrají vůbec žádnou roli.
Např. Leonard Kim vstoupil v roce 6.1.1990 v USA a rok poté, když se otevřel korejský trh, se rozhodl přestěhovat se zpět do Koreje). 1.5.1991 se otevřel korejský trh a v květnu 1992 se Leonard & Esther Kim kvalifikovali jako Rubínoví NVP, v březnu 1994 jako Diamantoví NVP. V roce 2000 už byli Korunní velvyslanečtí NVP, v roce 2001 Korunní velvyslanečtí NVP 100+ (119 nových diamantů v organizaci vytvořených během jednoho fiskálního roku), v roce 2002 dosáhli ocenění FDSA (Founders Distinguished Service Award) 40 FAA a nyní jsou Zakladatelští korunní velvyslanečtí NVP 200+ (hádejte, co znamená ta dvoustovka :D ). Jen tak mimochodem, při prvním dosažení 40 FAA bodů dostanete odměnu $1,120,000 (na koruny něco kolem 25 milionů). Na to, že tuto odměnu dostali po dvanácti letech (přesněji po 147 měsících) práce to není špatné, ne? I kdyby nedostali nic jiného než tuto jedinou odměnu, rozpočítáno na měsíce by jeho průměrný měsíční příjem činil asi 170000Kč za měsíc. Jenže, cestou na Zakladatelského korunního velvyslaneckého NVP je výkonnostní odměna, leadership bonusy, rubínová odměna, hloubkové odměny, roční profit sharing bonus, smaragdová odměna, diamantová odměna, diamant plus bonus, jednorázové odměny za dosažené kvalifikace, odměny vyplácené v rámci tzv. Sales Incentive Programme, FAA odměny (pokud jsem na nějakou zapomněl, omlouvám se). A nezapomeňme na 30%ní zisk z MO prodeje :D :D :D, příp. slevu na nákupech. Vtip je v tom, že odměny nenahrazují jedna druhou, ale kumulují se (výjimku tvoří leadership bonus, který nahrazuje výkonnostní odměnu v okamžiku, kdy někdo z Vaší organizace dosáhne 21%).
Proč uvádím právě příklad Leonarda a Esther Kimových? Má to svůj důvod. Když byli Kimovi na rubínové úrovni, jejich obchod (kvůli ekonomické krizi) "spadl" na 12%. V roce 1997 čelila Amway Korea mediální kampani organizované korejskými výrobci čistících prostředků a v této situaci rozhodně nebylo lehké dělat obchod. Našlo se jen "pár" lidí (Kimovi byli mezi nimi), kteří vydrželi a tvrdě pracovali a dnes jsou úspěšní. Přes potíže, které v Koreji byly, jim úroveň Korunního velvyslaneckého NVP trvalo vybudovat jen 10 let a to na trhu, který má jen 45 milionů lidí. Štěstí? Možná. Ale zvláštní je to, že 100% lidí, kteří v tomto obchodu "mají štěstí" se shoduje v tom, že jde jen a jen o počet ukázaných plánů.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 2. 6. 2005 13:59

Zpětně si pročítám všechny odměny, které jsem před chvílí vyjmenoval a v duchu se musím smát, když mi někdo po plánu (kde se mimochodem všechny odměny ani nevysvětlují) řekne, že celý systém pochopil, ale že to nechce dělat. A potom jde druhý den do práce, která ho nebaví, jen proto, že příští měsíc dostane 15000Kč hrubého, aby měl z čeho zaplatit jídlo a nájem. S vizí, že tak bude činit dalších x let. Za x si dosaďte počet let, které Vám zbývají do důchodu :shock: . Pro případ, že bych byl teď osočen, že "shazuji" zaměstnání, chci jen upozornit, že výše uvedené se netýká lidí, které jejich práce baví a příjem ze zaměstnání jim postačuje - jenže pokud jim postačuje, proč vlastně přišli na plán... :wink: ?
SP

Odeslat příspěvekod Matik 4. 6. 2005 00:34

to SP:
Vy tu mluvíte o motivaci? Podívejte se na stranu 22 manuálu I Jak začít?, kde se píše:Při soustavném budování hloubky rychlostí dvě až čtyři patra měsíčně ve třech větvích(z devíti zasponzorovaných)byste měli za 2-4 roky dosáhnout úrovně smaragdového NVP. Příjem 100-150 000 Kč měsíčně.
Doufám, že mi nenapíšete, že jsem to vytrhl z kontextu. Nezdá se Vám to jako mazání medu kolem huby-udělat smaragda za 4-roky, když za 11 let Amway v ČR jsou zde smaragdi dva-Hassmann s Čížkem. Podle mě je to přemotivované.
V manuálu se také píše-Na každého prospekta koukejte jako na svého potenciálního diamanta. Diamant v ČR není nikdo. Mě se to zdá přehnané.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SP 4. 6. 2005 11:41

Matik píše:to SP:
Vy tu mluvíte o motivaci? Podívejte se na stranu 22 manuálu I Jak začít?, kde se píše:Při soustavném budování hloubky rychlostí dvě až čtyři patra měsíčně ve třech větvích(z devíti zasponzorovaných)byste měli za 2-4 roky dosáhnout úrovně smaragdového NVP. Příjem 100-150 000 Kč měsíčně.
Doufám, že mi nenapíšete, že jsem to vytrhl z kontextu. Nezdá se Vám to jako mazání medu kolem huby-udělat smaragda za 4-roky, když za 11 let Amway v ČR jsou zde smaragdi dva-Hassmann s Čížkem. Podle mě je to přemotivované.
V manuálu se také píše-Na každého prospekta koukejte jako na svého potenciálního diamanta. Diamant v ČR není nikdo. Mě se to zdá přehnané.l/quote]


Ne nenapíši Vám, že jste to vytrhl z kontextu. Na otázku, zda se mi to nezdá jako mazání medu kolem huby Vám odpovím, že nezdá. Namísto toho se Vás zeptám: už jste si vyzkoušel přidávat v nějaké větvi 2-4 patra do hloubky každý měsíc nebo se alespoň propracovat 20 do hloubky? Dávám ruku do ohně za to, že ne. Já ano. A tam, kde se to povedlo, mám nyní 21%ní větev.
"Argument", že v ČR jsou 2 smaragdi je lichý. Na přesný počet bych se musel podívat do Amagramů, ale co třeba Turoň, Turoňová (dosáhla úrovně smaragda jako osobáček Turoně), Richter a další... Můžu si dát tu práci a vyjmenovat Vám všechny. Myslím ale, že to není důležité. Moje otázka zní: neodlišují se tito smaragdi od jiných distributorů právě tím, že dokázali pracovat v hloubce systémem, jaký je popsaný v manuálu? Znovu zopakuji příklad z mé skupiny - tam, kde se podařilo dostat se 20 do hloubky, mám dnes 21%ní větev (a stačila na to i pomalejší rychlost než 2-4 parta za měsíc). Vy si myslíte, že je to mazání medu kolem huby, já tvrdím, že když tu samou práci odvedete ve 3 větvích, je velká pravděpodobnost, že budete smaragdi. Pokud budete přidávat 2-4 patra za měsíc, budete smaragdi s velkou rezervou. Samozřejmě za předpokladu, že tito lidé budou dobře proškoleni, což bez seminářů asi nepůjde. Takový přírůstek těžko stihnete proškolit sám jednoho člověka po jednom.
A k těm diamantům - v ČR jsou celkem 3 (2 diamanti a jeden ředitelský). Sice když se podíváte na jejich jména, tak moc česky neznějí, ale jsou to diamanti a to na českém trhu, ať se Vám to líbí nebo ne. Možná byste měl své informace čerpat z doby pozdější než březen 1994 :wink:
SP

Odeslat příspěvekod Matik 4. 6. 2005 22:49

to SP:
Položím Vám dost zásadní otáku:
Jaké si myslíte, že by měl mít vlasnosti člověk, který chce uspět v Amway-byznysu?
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SP 5. 6. 2005 22:15

Matik píše:to SP:
Položím Vám dost zásadní otáku:
Jaké si myslíte, že by měl mít vlasnosti člověk, který chce uspět v Amway-byznysu? /quote]


Podle mého názoru jich je více, ale já osobně považuji za nejdůležitější ochotu něčemu se naučit, vytrvalost a ochotu pomáhat druhým v dosahování jejich cílů. Pokud totiž pomůžete ostatním lidem dosáhnout toho, čeho chtějí, automaticky dosáhnete v tomto obchodu úspěchu i Vy. Naopak, pokud začnete lidi využívat k tomu, abyste uspěli Vy, nemáte šanci na úspěch.
Znovu opakuji, je to jen můj názor a je možné, že přijdete i na další vlastnosti, které jsou neméně důležité. Problém je v tom, že u nikoho nemůžete předem určit, zda v tomto obchodě bude nebo nebude mít úspěch. Jediný způsob, jak to zjistíte, je, že to vyzkoušíte.
SP

Odeslat příspěvekod SP 5. 6. 2005 22:30

Samozřejmě záleží také na tom, jak definujete úspěch. Někdo Vám řekne, že tento obchod začal dělat kvůli přivýdělku 1000Kč měsíčně - a považuje to za úspěch. Takový člověk se pak toho nemusí moc učit, nemusí být ani nijak zvlášť vytrvalý a nebude muset nikomu moc pomáhat...
SP

Odeslat příspěvekod PavelSk 6. 6. 2005 14:03

Matik píše:to SP:
Položím Vám dost zásadní otáku:
Jaké si myslíte, že by měl mít vlasnosti člověk, který chce uspět v Amway-byznysu? /quote]


Pokud smím,přidal bych k tomu - vytrvalost - ja osobně nevytrval (ikdyž bednu pořád mám:o)),ale lidi kteří ano, postupují v karieře Amway plánu pořád výš (ikdyž už před x-lety slyšeli - a slyší stále,že dnes už není možné v tomhle b.vydělat,že vydělají jen Ti nahoře,blablabla stále stejná písnička už přes 10 let (bráno jen v ČR)). Pavel
PavelSk

Odeslat příspěvekod Tomy 12. 6. 2005 11:57

Kouzlo Amway tkví v tom že to funguje.Nerad bych se stal terčem výsmechu lidí kteří s Amway nesouhlasí, ale cětl jsem tu nejaký článeček o tom proč by si mel tenhle výrobek nekdo kupovat ... asi to byla nejaké pudřenka co je na tom obrázku, nevím..., ale tedy kdo by si to koupil .. Amway nabízí úplne ty samé výrobky jako najdete v supermarketech,velkoskladech nebo u maloobchodníků a liší se to akorád spůsobem prodeje.

Má si to človek koupit z krámu nebo od Amway ? Tak jako tak si ten prášek na praní nebo čistič oken.. rodíl je akorád v míste nákupu. Amway má ten rozdíl že díky tomu že jsou ty výrobky obodovaný, tak vám ješte na konci měsíce příjdou peníze.. osobne muzu rict že to funguje.... Zaplatí vám interspar za to že jste u nich nakoupily ? A dá vám nejakou záruku na svoje zboží (krom elektra) ?

Tohle je kouzlo nebo spíš důvod proč je hodne privilegovaných zákazníků.
Tomy

Odeslat příspěvekod fancis 19. 6. 2005 21:57

Mám čerstvou registraci a chtěl bych se zeptat,jak zjistím, že jsou výrobky vyrobeny z čistě přírodních látek.Např. DishDrops (jar na nádobí).Říká se, že je vyroben z kokosu (tak nějak),ale jak to zjistím.To samé u ostatních výrobků.Existuje nějaký přesný a pravdivý popis jak se to zhruba vyrábí?Díky.
fancis

Odeslat příspěvekod SP 21. 6. 2005 08:36

fancis píše:Mám čerstvou registraci a chtěl bych se zeptat,jak zjistím, že jsou výrobky vyrobeny z čistě přírodních látek.Např. DishDrops (jar na nádobí).Říká se, že je vyroben z kokosu (tak nějak),ale jak to zjistím.To samé u ostatních výrobků.Existuje nějaký přesný a pravdivý popis jak se to zhruba vyrábí?Díky. /quote]


Pokud si pozorne proctete etiketu na Dish Dropsu, naleznete tam krome jineho presny popis typu tenzidu, ktere jsou ve vyrobku obsazeny (Dietanolammide di cocco, Alcool grasso polietossilato, Coccoammidopropil betaina, Paraffinetossisolfato di sodio) a mezi dalsimi prisadami naleznete rovnez aloe vera gel.
Vami hledany kokos (resp. derivat z kokosoveho oleje) se skryva pod oznacenim cocco (tedy v 1. a 3. slozce).
Pokud Vas zajima, jak se vyse uvedene typy tenzidu pripravuji, doporucuji k prostudovani skripta Chemie a technologie tenzidu a detergentu - jsou k dispozici na VSCHT Praha).
Dalsi informace lze nalezt v patentech.
SP

Odeslat příspěvekod Gagarin 24. 6. 2005 10:37

Ale chtěl bych se vás na něco zeptat vy zapřísáhlí amwayáci. Jak často myslíte, že si může průměrný člověk s průměrným platem 10 - 12 tisíc měsíčně dovolit nakupovat u Amway. Do této skupiny patřím i já a můžu vám říct, že jsem byl v Amway chvíli a neměl jsem co kupovat. Já vám teď povím svůj názor průměrného člověka. Se svým platem si prostě nemůžu dovolit snídat čas za 400, v práci si vařit kafe za 500 a k večeři si udělat italský špagety za 300 s omáčkou za další tři stovky. Respektive můžu, ale přišel bych na buben.
Zkuste přesvědčit někoho kdo chodí do práce za 10 tisíc měsíčně, kdo si k snídani dělá čaj co stojí krabička dvacku, kupuje kafe někde v Tescu za třicet korun a vaří obyčejný špagety a dává si je k večeři s kečupem a nastrouhaným eidamem, aby začal kupovat English Breakfast Tea za 437 Kč, instantní kávu Amway za 577 Kč a špagety 291 Kč. A navíc ho přesvěčte že na tom ohromně ušetří.
Uznávám že ty výrobky kvalitní jsou, ale ty ceny, to jsou prostě věci pro horních 10 000 a průměrnej pracující člověk si něco takovýho prostě nekoupí. To je můj názor. A teď se do mně pusťte, že tomu nerozumím, ža jsem magor a že jsem sociál kterej si nemůže dovolit tak prachobyčejnou věc jako olivovej olej za sedm stovek.
Gagarin

Odeslat příspěvekod Gagarin 24. 6. 2005 10:40

A navíc jsem slyšel, že ten kdo dělá amway a nemá živnostenský list, ty peníze co mu přijdou stejně v životě neuvídí a zůstanou mu jen na AR účtu, kde si za ně bude moct akorát nakupovat. Je to pravda?
Gagarin

Odeslat příspěvekod J 25. 6. 2005 13:16

K tomuhle a predchozimu prispevku:Vsechny potraviny, ktere uvadite opravdu stoji tolik, co pisete, ale na neco zapominate...Napr.:Kafe-nejlevnejsi arabska kava na nasem trhu (za tu cenu jsou 4 baleni)-nesrovnavejte to prosim se Standart smesi...
Testoviny-6x500g (spageti 4x1kg)¨
Caj- za cenu 520,-(maloobcodni nena) jsou 4 baleni po 80-ti saccich, to je asi 33.- za 20 sacku - takhle drahy caj si muze dovolit i clovek s prijmem 12000,- nebo ne?Muzete si porovnat nektere zbozi i v beznem obchode, napr. caj...nebo kafe...
Koukate na vse pouze jako na veci, ktere jsou "drahe", ale uz nevidite nebo nechcete videt mnozstvi, ktere za tu cennu dostanete.
Co se vam nelibi na tom, ze se penize strhavaji z AR uctu???
Si udelejte zivnostak a budou vam chodit na ucet.
Tady neni zadny zamestnanecky pomer, lide jsou zde bud podnikatele nebo zakaznici...
J

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků