Má smysl podnikat v Amway?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Deria 4. 4. 2008 19:42

LiSk píše:A když už jsme u Ronaldinha : tak vitamíny nezabraly :-(
-/quote]

A to malo byt co, ze vitaminy snad mali Ronaldinha uchranit aj pred zranenim? Nesuvisela jeho kondicka prave s tym?
Alebo sa domnievate, ze spickovi sportovci beru kdejaky smejd, len kvoli reklame? A kdyz uz jsme u toho, napr. Asafa Powel mal problemy s kondiciou a prave Nutrilite mu dopomohol, aby si ju vylepsil pomerne rychlo, pretoze potom zlomil svetovy rekord. Mimochodom, bol to jeho brat, tiez sportovec, ktory mu Nutrilite doporucil. :)
Deria
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bendaj 4. 4. 2008 20:32

bendaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matik 4. 4. 2008 20:48

Dobrá, beru zpět, omlouvám se.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pestounka 25. 4. 2008 06:22

Zprava pro SP.
Diky moc za prispevky.Na Vas jsem opravdu cekala...Jsem s Amway zacatecnik,ktery se sam nahlasil.Mam ale nekolik desitek dotazu a jsou prilis slozite na odpovedi,protoze se jen tak neuchlacholim necim obecnym.Je super,ze je chemie Vasim konickem.Takze k veci.Odkud presne a jakym postupem se ziskava rybi tuk pro pripravek Omega-3 Complex.Pani Budwig se olejum venovala cely zivot a jeji zaver je,ze rybi tuk je velice zdravi prospesny,ale v teto dobe se soucasnym zpracovanim,je to do tela jed.Jake je zpracovani u Amway.
Dalsi otazka,ktera me moc nedovoli prodej kosmetiky je otazka parabenu obsazenych v pripravcich.Vzdyt parabeny jsou dokazane alergeny a pres ty uzasne vyzivne kremy si zatezujeme lymfaticky system.Co s tim chudak telicko?Nebo na to ma Amway nejakou uzasnou detoxikacni kuru?
Jak je to s ekologicnosti?Verim,ze tahle otazka pro Vas bude hracka.U firmy Herba Life jsem polozila otazku,jak ma nasinec uverit prodejci,ze se jedna o prirodni BIO produkt,kdyz tam nemaji tu nasi znamou BIO znacku.Chtela jsem po nich,aby mi to potvrdili jinak-nikdo nic nevedel.Tady se s tim setkavam zase-tedy,ze neni co se znacek tyce stejne znaceni.Poradte,jak nadsenci pro BIO produkty vysvetlim,ze se jedna o BIO?Chapu to diky Vam s nutrilifem,obtizne je to vysvetlit u vyrobku pro domacnost.Nemusi byt 100 %Bio,ale zajimalo by me srovnani s ,u nas nejznamejsi firmou ECOVER.Treba i cenove.Poradite?Nebo pokud Vy mate nejaky dobry priklad....
Na SA8 Color je napsano,ze to vypere 48 pracek.Kde jste vzal 102 a jak toho docilit?Vim,ze jste o tom uz neco psal-pridavani na skvrny-to bylo super,ale nevycetla jsem KOLIK teda toho prasku muzu s cistym svedomim doporucit.
Jestli na to mate cas a trpelivost,odpovezte,budu moc rada.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michas 25. 4. 2008 07:25

Zpráva pro pestounku

Píšeš, že jsi začátečník v Amway, který si se tam nahlásil sám.
Pokud jsi skutečně NVP spol. Amway, tak dobře víš, že máš k dispozici svého Team Leadera, který Ti na všechny Tvé dotazy odpoví a pokud nedokáže na Tebou položené dotazy odborného rázu odpovědět sám, v krátkém čase Ti zajistí odbornou konzultaci od garanta produktu.

Pokud Ti to Tvůj Team leader nezajistí - Tvá skupina nefunguje.
michas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pestounka 25. 4. 2008 08:36

Kdyz vim,ze to nekdo vi,tak se zeptam na jeho adrese.Nebudu se ptat u svych leadru jako prvni,kdyz vim,ze to buou muset zjistovat.A taky nerada bekam,co mi nabeka druhy.Nezname se tak,abych mohla slepe prezentovat jejich poznatky.Ucim se .Sjizdim vsechny diskuze a porovnani vyrobku na netu.Neumim poslouchat,musim to sama vedet.Ma "vetev"funguje,ale to mi nestaci.Nechci byt jako kun s klapkama.Kdybych zjistila,ze neco neni v poradku,vracim proste licenci.Zatim,po dnesnim nocnim forovem tahu jsem velice spokojena.A tesim se na odpoved na sve otazky.Nestaci mi odpoved,ze konzervaci parabenama pouzivaji vsechny firmy.Vim,ze to neni pravda.A zda se ,ze pan chemik vi vic.A od takovych lidi,se rada ucim.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 25. 4. 2008 13:04

Je mi lito, ale to, co pise michas, je pravda. Ja jsem zjistovanim informaci o vyrobcich Amway stravil 12 let. Duvodu, proc prispivam do teto diskuze je nekolik. Hlavnim duvodem je, aby se verejnost mela sanci dozvedet i nas pribeh, nejen vyplody nekoho, kdo o tomto podnikani ani o vyrobcich nic nevi, ale je expert na pomlouvani. Je pravda, ze cas od casu proto pouzivam nektere z informaci, ktere jsem za tech 12 let ziskal, ale jen nekolikrat jsem zabrousil opravdu do hloubky. Duvod je prosty - nejsem charitativni organizace.
Jiste chapete, ze pokud jsem zjistovanim techto informaci stravil 12 let (a nektere z nich opravdu nebylo lehke ziskat), neni v mem zajmu sirit je jinam nez do sve skupiny. Existuje jedna vyjimka - muj sponzor. Protoze jsem mu vdecny za to, jak mi pomahal a pomaha, pokud o tyto informace ma zajem, milerad mu je predam, aby je mohl pouzit i ve sve skupine - je to z me strany rekneme takovy maly projev vdecnosti za to, co pro me dela.
Podtrzeno a secteno, odpovedi na Vase otazky znam (s vyjimkou presneho postupu zpracovani oleje pro vyrobu Omega-3 - pochybuji, ze by ho nekdo prozradil; je mi znamo jen to, ze se jedna o sestistupnovy proces zahrnujici extrakci a nasledne cisteni mrazenim, dezodorizaci a filtraci), ale odkazi Vas na Vasi sponzorskou linii. Pokud jste u me ve skupine, jiste se Vas dotaz dostane po sponzorske linii az ke mne a pak Vam milerad odpovim. Pokud ne, necht se Vas sponzor snazi a informace Vam opatri. Mate take moznost kontaktovat primo vyrobkove skolitele firmy Amway, kteri Vam mohou odpovedet.
Na jednu vec Vam ale odpovim, a to je pocet davek praciho prasku -to jen abych dovysvetlil, co uz jsem jednou nacal.
102 davek je maximalni pocet davek, ktere poridite z 2,25 kg baleni SA8 PREMIUM tj. univerzalniho praciho prostredku. Maximalni pocet se vzdy vztahuje na prani mirne znecisteneho pradla v mekke vode. Se zvysujicim se znecistenim a s rostouci tvrdosti vody se doporucena davka pochopitelne zvysuje (ale to plati i pro konkurencni vyrobky) a tim se zmensuje pocet davek. Na obalech pracich prasku firmy Amway je udan prumerny pocet davek, tj. pri strednim znecisteni a pri stredne tvrde vode (konkretne pro SA8 PREMIUM je to 54).
102 davek vychazelo z predpokladu, ze perete mirne znecistene pradlo v mekke vode (napr. v Praze) nebo pri prani stredne nebo silne znecisteneho pradla pouzivate doplnkove vyrobky (jejich pouziti vychazi levneji, nez kdybyste kvuli vetsimu znecisteni zvysovali davku samotneho praciho prostredku).
Tedy odpoved na Vasi posledni otazku zni: doporucte zakaznikovi, aby se v prve rade drzel davkovani podle tvrdosti vody, ktere je uvedeno na obalu vyrobku. Pokud nepouziva doplnkove vyrobky, pak mu doporucte, aby se dale ridil odstupnovanym davkovanim podle stupne znecisteni. Pokud pouziva doplnkove vyrobky, muzete mu s klidnym svedomim doporucit nejnizsi doporucenou davku pro dany stupen tvrdosti vody (bez ohledu na stupen znecisteni).
Osobne doporucuji pro vice znecistene pradlo pouzit doplnkove vyrobky - prani pak vyjde levneji nez se samotnym praskem, ktereho byste pak musela davkovat vice.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod bezbarvaponozka 25. 4. 2008 17:34

tak jsem si dala tu praci a tak nějak ne všechno samozřejmě jsem přečetla a proč?Protože docela se divim proč tahle diskuse má tolik stránek když jsem to tak procítala od začátku tak na stance už nevim ale je to někdy ze začatku tak tam SP se pokusil vysvětlit snad všechny ,,rožšířené fámy,,na Amway a povedlo se mu to :-)) ;-) teda aspon na mě :-D nemám dalších slov a vzdávaám se nemám cím reagovat.klidně mě zaregistrujte branit se nebudu :) JInak za tu dobu co tu bylo tak nějak mrtvo? :-)) tak jsem tak brouzdala světěm internetu a narazila na tohle snad to některým odpůrcům taky pomůže k vysvětlení některých otázek.a pokud to neni zrovna 2x dobrý nápad to sem dat ten odkaz tak at sp upozorni a klidně to můžou smazat ;-) odkaz-->
http://www.amway.cz/cms/opportunity/own ... _questions
bezbarvaponozka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pestounka 25. 4. 2008 20:05

Je,tak to jste o sobe podal pozdni doplnujici info.Ja K Vam pristupovala podle toho ,jak jste se prezentoval-clovek,pro ktereho je chemie od mladi konickem a diskuze je pro nej zajimava,kdyz je o cem.Vubec jsem Vas nebrala jako charitu,tu nepotrebuji-spis jsem chtela srovnat sve poznatky z oboru kosmetologie a zdraveho zivotniho stylu(14 let praxe) s nazory chemika.
Prominte,ale s tou skupinou mi to prijde smesne.Je to,jako byste rikali:"Utikej si ke sve mamince."Jsem uz dospela.Nechte mi tu svobodu porovnavat si vedomosti,kde ja uznam za vhodne.
Vam dekuji za zajimave pocteni a za zodpovezene otazky.Srovnani s ECOVEREM jiz mam.S tema parabenama chapu,ze neni zajem to tady proprat.Parabeny totiz nelze odhajit.Jsem bez otazek,nemam,cim bych zaplatila za Vase zbozi.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 25. 4. 2008 20:34

Zkusim to tedy jinak, dejme tomu, ze jste se venovala 12 let nejakemu oboru a za tu dobu jste nasbirala informace, ktere Vas oddeluji od Vasi konkurence. Nyni prijde nekdo jiny a rekne Vam - zacala jsem podnikat ve stejnem oboru a od Vas potrebuji to, to a to. Co udelate? Pokud ji ty informace date, ona na tom vydela a Vam podekuje - a Vy ztratite konkurencni vyhodu. Pak se nabizi otazka, proc jste ty informace sbirala a proc by nekdo jiny mel byt placeny za to, ze Vy jste jejich ziskavanim stravila 12 let.
V pripade vlastni organizace s tim nemam problem prave diky tomu, jak je toto podnikani postaveno - abych mohl byt uspesny, musim pomoci k uspechu lidem ve sve organizaci. Ostatni organizace se musi spokojit s tim, co maji k dispozici. I tak si myslim, ze jsem tu uvedl tolik informaci, ze je z ceho cerpat.
Muj postoj k vyse uvedenemu nema co do cineni s tim, jestli me diskuze ci chemie bavi nebo ne. Ano, chemie me bavi, ale chemii ani vyrobky jsem nestudoval proto, abyste Vy na tom vydelala penize a mne za to rekla: "dekuji". ;-)
Na zaver: vrele Vam doporucuji, abyste se sesla s lidmi ve Vasi vzestupne linii a sve otazky polozila jim. Nehodlam zde suplovat jejich praci, coz je myslim pochopitelne.
P.S.: Pokud si myslite, ze parabeny nelze obhajit, myslete si to i nadale. :-)
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 25. 4. 2008 20:36

bezbarvaponozka: poslal jsem Vam soukromou zpravu
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 26. 4. 2008 10:04

SP: tak v cem je problem s temi parabeny? Docela zajimava informace a najednou zacina mlzeni?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod pestounka 26. 4. 2008 12:58

Pro pana SP:To jste mi nemusel vysvetlovat,to ja pochopila po precteni prvniho odstavce,s kym mam tu cest a ze jsem se hodne sekla.
V kontaktu s lidmi,kteri me zaregistrovali samozrejme jsem a delaji dobre svou praci.To jen ja mam potrebu cerpat z vice zdroju a az pak si udelat na vec(ted je to Amway) nazor.Neumim jen poslouchat a pak papouskovat,co mi jeden povidal.A to je moc dobre,protoze kdybych to nedelala,tak bych nevedela,ze v Amway je skupinova konkurence,ci co.To me nikdo neupozornil,az Vy.Vypadalo to,ze vsichni tahnou za jeden provaz-ty videa a tak...
Doslo k naprostemu omylu.Ja se potesila a rekla jsem si :"A kolega."A Vy?:"Ha!!!konkurence!"
O,ja nepoucena,kdybych nebyla byvala napsala,ze jsem cerstve registrovana,byla bych byvala zkonzultovala sve obavy z parabenu z chemikem!!!!!!!!!!
Vydelavat jsem na plodech Vaseho vzdelani nechtela.Mym jedinym cilem je mit zdravou rodinu.Jelikoz je jiz pocetnejsi-jsme pestounska rodina-vyplati se nam Amway(teprve testuji a ziskavam informace).
Dekuji za Vas cas a preji vse dobre.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soptik21 26. 4. 2008 15:19

2 pestounka: Byznys je o "pomoci lidem"... System vyhra / vyhra - nekomu pomohu, aby mel uspech a pak mam uspech i ja....
Jak by jste chtela tento system uplatnit mimo svou organizaci???
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SP 26. 4. 2008 20:50

S474N píše:SP: tak v cem je problem s temi parabeny? Docela zajimava informace a najednou zacina mlzeni?

Specialne pro Vas, pane provokatere: Uplne jednoducha odpoved - problem s parabeny je stejny, jako se vsemi dalsimi E-cky. Tj. zadny. Resp. problem je pouze v hlavach nekterych lidi, kteri veri hoaxum a dalsim podobnym nesmyslum. Samozrejme se najdou i lide, kteri jsou na tyto latky alergicti, na tom neni nic divneho. Ale stejne tak naleznete lidi, kteri jsou alergicti na aloe vera nebo na jine latky. Tolik, pokud se tyka alergie.
Pokud se tyka domneleho spojeni s rakovinou - zadne takove spojeni nikde v odbornem tisku nebylo prokazano.
Estrogenni aktivita techto latek je 100000x-1000000x mensi nez je estrogenni aktivita estradiolu a to pri koncentracich 25000x vetsich, nez ve kterych se pridavaji do vyrobku (parabeny se pouzivaji jako konzervanty).
V teto souvislosti se mi vybavuje jeden priklad, ktery nam byl na skole vstepovan na prednaskach o toxikologii - toxicke je vsechno, zalezi jen na davce. Otravit se muzete i soli kamennou. Lowest published lethal dose pro cloveka, tj. nejnizsi davka, ktera u cloveka zpusobila smrt je 1 g/kg, tj. staci, kdyz pri sve hmotnosti 80 kg pozrete 80 g soli kamenne a mate velkou sanci, ze se otravite. "Otravit" se ale muzete i vodou (zde se ani tak nejedna o otravu, jako spise o dusledek naredeni krve, ale v konecnem dusledku si myslim, ze neboztikovi to muze byt jedno, jak se to pojmenuje :D ). Prestanete snad kvuli vyse uvedenemu solit nebo pit vodu? Neprestanete. No a stejne je to i s temi parabeny, resp. s E-cky. Staci aspon takto strucne k tomu Vasemu pocitu, ze mlzim?
Naposledy upravil SP dne 26. 4. 2008 21:29, celkově upraveno 1
SP
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka