Má smysl podnikat v Amway?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod distributor 8. 8. 2008 07:29

Tak to se asií neschodnem me prave na amway ten skolici system stve, tak seminare posledni dobou vynechavam, stoji jen prachy a mele se tam v podstate porad o tom samem.

Podle me muze byt clovek diamant bez skoliciho systemu kdyz sezene dobre lidi co pochopi tu myslenku. Jine mlm takovy system nemaji a taky to jde. Ja mam prave zkusenosti ze mladym lidem prijde kdyz prijdou na seminar ze jsou v blazinci a uz stim nechteji mit nic spolecneho.

Amway ma skvele kvalitni vyrobky od dobrych firem jen bych se potreboval jako distributor pustit jinou cestou. V ČR mi zatim u mladych lidi co jim ukazu skolici system moc psenka nekvete....

Kde hledate nove lidi? nerokejte ze mate uspech pokud jim reknete myslenku na rovinu....
Me bylo receno nemluv o amway a jen je zvi na ukazky planu ci ukazuj plan sam ale to je ztrata casu kdyz me pak clovek co zjisti ze jde o amway posle nekam...

Nehlede na start soupravu to je taky pro studenty taky dost to si radsi vemou licenci a koupi si jen co aktualne potrebuji...

Pro Petounka: Uz by jste si ty kraviny co placate mohla nechat pro sebe... Vas stejne ani, padnymi argumenty, SP nepresvedci takze si dete spamovat jinam... Nechapu proc tu rozebirate takovy hovadi celkem mimo misu....? Kdo souhlasi ze je pestounka asi pekna guma???
Proc nekupovat za velkoobchodni ceny a tim usetrit?
Proc neukázat i ostatnim jak mohou usetrit?
Honza.Hacek@email.cz
distributor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pestounka 8. 8. 2008 10:03

Pane distributore guma jsem akorat tak na Amway-ani by me nenapadlo nicit si pratelstvi a tlacit lidem uzasne myslenky skoliciho systemu.Na skoleni jsem nebyla a jdu si svou cestou.Na Amway me zajimaji jen kvalitni vyrobky,za jejichz kvalitu se mohu zarucit a ktere spadaji do meho sortimentu EKOvyrobku.Protoze mi v teto problematice lide v okoli velice duveruji,nechci je zklamat.Proto tolik strachu s kvalitou.
Amway nemam v planu delat na plno-vubec by me to nenaplnovalo-nebavilo.Je to jen mala kapicka v me nadherne praci,ktera me tesi,kterou umim-to je zaruka uspechu.A uspech je pro me,ze lidi chodi za mnou a ptaji se na me sluzby a muj sortiment.
V tom,co vy popisujete,cim prochazite,bych se udusila.To me nikdo nepresvedci.Na to musi byt povaha.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod distributor 8. 8. 2008 10:28

No pani pestounko nevim co na to rict... snad jen, ze at se na ty vase ekootazky zeptate sponzora myslim, ze to tady jen znechucuje navstevniky diskuse...

Ja, abych se posunul k veci, proc tu vubec jsem a stezuju si na skolici system, ze jsem prisel o pratele, pritelkyni, mnoho penez a rodina na me kouka jak na blazna a vymastence...

Fajn, dobre, byly to lidi co nepochopili a jen me brzdily, ok skolici system rika zasponzoruj co se hybe... Ale ja myslim. ze podobne problemy muze mit kazdy zapaleny amwayk. co se pohybuje mezi bandou negacu a navic ho amway nez zacne vydelavat stoji pekny balik seminare a vse je pritom na jedno brdo. jen keci a keci co maj motivovat pritom chytremu dojde. ze plan a myslenka amway je dobra...

Skolici system je jen dalsi prijem pro diamanty i u nas z toho R.Hassman a spol. udaly tovarnu na prachy a rejzuji na vstupnem, kazetach, knihach atd....

Proste uz pred casem jsem vymyslel. jak by slo sponzoravat rychleji a hlavne efektivneji prostrednictvim netu..

Muzete ukazat plan najednou mnoha lidem, ti co je myslenka zaujme vstoupy a ok a ty co to nepochopi fajn jdou dal. to vse muze jet v mnoha jazycich takze muzete budovat sit a delat obrat po celem svete...

Ale proc to pisu sem a nerikam sponzorov? protoze je to hrozny vul, ma uz ze skoliciho systemu zatemnenou mysl. kdyz vidim co ho stoji penez lhani nez sezene naky novacky a stejne ho pak 90 posle nekam je mi ho lito ale on je gumak on se nevzdava a neefektivne sponzoruje dal a ceka ze nekde potka 6 lidi co znej udelaji diamanta jenze takto mu to bude trvat roky neli desitky let...

Ja jsem se rozhodl touto cestou vypatrat mlade amwayaky. co nejdou jak ovce co jen prikyvuji
speakrum. Hledam nekoho. kdo jeste nema uplne vymytou hlavu a je ochoten hledat novou cestu k uspechu. Nekoho koho stvou zbytecny naklady ale veri amway myslence a produktum...
Nekoho kdo chape net, jaky ma potencial, vyzna se na webu...

Pokud tady najdu skupinu takovych lidi pustim se snima do toho a dam tomu cas i penize pokud ne budu je hladat dal :-)

Do te doby rozjizdim jiny byznis pres podobny MLM .ktery mi prijde na zacatek jednoduzsi a perspektivnejsi k rychlemu osobnimu rustu...

To je divne kde je SP ze on jel do recka chlastat oleje aby si byl jisty ze neni lepsiho nez toho od amway :mrgreen:
Proc nekupovat za velkoobchodni ceny a tim usetrit?
Proc neukázat i ostatnim jak mohou usetrit?
Honza.Hacek@email.cz
distributor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 8. 8. 2008 10:56

distributor píše:Ja, abych se posunul k veci, proc tu vubec jsem a stezuju si na skolici system, ze jsem prisel o pratele, pritelkyni, mnoho penez a rodina na me kouka jak na blazna a vymastence...


Mozna by prave v tomto okamziku stalo se nad tim zamyslet, kde ta pravda je. Pripomina mi to jedno rceni "Vsichni jsou blazni, jenom ja jsem letadlo" :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod distributor 8. 8. 2008 11:01

S474N píše:Mozna by prave v tomto okamziku stalo se nad tim zamyslet, kde ta pravda je. Pripomina mi to jedno rceni "Vsichni jsou blazni, jenom ja jsem letadlo" :mrgreen:


Ahoj S474N tebe jsem tu typku postradal, ja bych to rekl jinak "Vsichni jsou blazni, jenom my jsme letadlo" 8-)

No ale k veci jak se ti libi moje myslenka? a co ajk jde tobe ten tvuj MLM s firemnim volanim od O2? Nebo delas zas neco iného?
Naposledy upravil distributor dne 8. 8. 2008 11:02, celkově upraveno 1
Proc nekupovat za velkoobchodni ceny a tim usetrit?
Proc neukázat i ostatnim jak mohou usetrit?
Honza.Hacek@email.cz
distributor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod limacek 8. 8. 2008 11:02

Ahoj všem,
na začátek bych rád podotknul, že s Amway nemám nic společnýho...jen mi nedá abych nereagoval na některý z vás.

pro distributora: nechci se vás nějak dotknout, ale útočit na pestounku a označovat jí za gumu, že chce kvůli své práci poznat co nejvíce ze složení výrobků Amway, aby kvůli svému svědomí mohla nabízet tyto výrobky dále, není dle mého na místě a něco to podle mě o vás vypovídá. Nějak se nedivím, že se k vám ten úspěch nedostavuje...já např. nevidím nic špatného na tom, že se zeptá na to co ji zajímá, ať už je to olej nebo krémy nebo cokoliv jiného. Pan SP (kterého mimochodem taky celkem obdivuji za jeho vytrvalost) jí odpoví, napíše, co o tom ví, kde si popřípadě najít materiály a každý další si může udělat obrázek sám. To že se to většinou zvrtne úplně jinam, to už je jiná...
A teď co by mě docela zajímalo: myslíte si, že je vhodný ukazovat plány hned na začátku, když vstoupím? Nebylo by lepší nejdřív nabízet výrobky, lidi si zboží vyzkouší, dle mého, co tady čtu, by měli být spokojení a pokud ne, tak zboží vrátí a potom se teprve s nimi bavit o nějakých plánech, že můžou nabízet zboží dál apod. Je mi jasný, že to takhle půjde určitě pomaleji, ale podle mě se vyvarujete toho, co píše distributor...
Jak jsem psal na začátku, nemám s Amway nic společného, plán jsem nikdy neviděl, ale byl bych rád, když mi napíšete, jestli píšu blbosti nebo jestli na tom něco je, popř. jak jste začínali vy. Prosím fundované odpovědi a ne jaká jsem guma atd.:-)
Díky
limacek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 8. 8. 2008 11:12

distributor: vis, kdyz si clovek vybira, tak muze najit i takove MLM, ktere nedela. Nedela z toho duvodu, ze to jede samo a vsechno se dela za nej samo, doslova se spolecne s nim vali vpred. Obavam se, ze Amway timto typem bohuzel neni a proto i pro me neni zajimavy (samozrejme nejenom proto, ale dalsi duvody jsem napsal v teto diskuzi jiz drive a nehodlam se opakovat). Jinak samozrejme, ze v nasi krasne zemicce, ac je mala, jsou i dalsi MLM, kde se clovek muze realizovat, vyse uvedenym zpusobem - a nemusi to byt pouze AVOX. Staci mit otevrene oci, zjistovat, rozkryvat a ptat se.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod distributor 8. 8. 2008 11:13

limacek píše: myslíte si, že je vhodný ukazovat plány hned na začátku, když vstoupím? Nebylo by lepší nejdřív nabízet výrobky, lidi si zboží vyzkouší, dle mého, co tady čtu, by měli být spokojení a pokud ne, tak zboží vrátí a potom se teprve s nimi bavit o nějakých plánech, že můžou nabízet zboží dál apod. Je mi jasný, že to takhle půjde určitě pomaleji, ale podle mě se vyvarujete toho, co píše distributor...
Jak jsem psal na začátku, nemám s Amway nic společného, plán jsem nikdy neviděl, ale byl bych rád, když mi napíšete, jestli píšu blbosti nebo jestli na tom něco je, popř. jak jste začínali vy. Prosím fundované odpovědi a ne jaká jsem guma atd.:-)
Díky

Ty jsi ale guma :lol: ne beru v tomto pripade zpet ;-)

Limacku to co pises by urcite slo, jenze jak jiste kazdy amwayak vi a psal to tu i SP, tak prodej je tak na naklady na podnikani, opravdove penize a pasivni prijem, ceka na lidi co ukazuji plany a buduji skupinu a to sebou nese co pisu. Prodejem z tebe diamant nebude ty osliku....

Ono konec koncu, s prodejem vyrobku lidem se moc u nas nepochodi,( nerikam ze to nejde, ale neni to uplne jednoduche...) preci jen kazdymu je jasny, ze ztoho neco mas a povaha lidi je takova, ze te odsoudi jaky jsi, smejd, ze na nich vydelavas ani nevidi tvoje naklady.

Hlavne podomni prodej vyrobku, at uz treba i znamym, neni pro kazdeho a vetsina lidi te vyfakuje, koho na tuhle myslenku nalakas chci teda videt...
Proc nekupovat za velkoobchodni ceny a tim usetrit?
Proc neukázat i ostatnim jak mohou usetrit?
Honza.Hacek@email.cz
distributor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SP 8. 8. 2008 13:04

pestounka píše:Tak to jste me dostal.

Opravdu nevim, cim jsem Vas mohl "dostat". Tak znovu opakuji - napiste sem seznam klinickych studii a publikaci v odbornem tisku, ktere dokladuji ucinek Vami pouzivane kosmetiky, a srovname ho s podobnym seznamem, kterym je podlozen vyvoj kosmetiky Artistry, jejiz nazev ani neumite spravne napsat...
Dokud tak neucinite, tak je mi opravdu jedno, co tu blabolite.

pestounka píše:Ctu toho vazne hodne,ale neumim to vytahnout pres net na tuto diskuzi,ani ted nebudu satrat v mych chaoticky (ne)usporadanych poznamkach-na to nemam cas,vazne.Ted mam na stole Stanoviska EU k problematice uzivani amalgamu-slusna zabava.Ale to je od veci.

Ctete si, co je Vam libo, na to se Vas nikdo neptal. Ale kdyz uz jste u toho - jenom cist nestaci. V dnesni dobe, kdy si specialne na Internetu muze placat kdokoliv cokoliv, je take treba pouzivat mozek a jine nezavisle a hlavne seriozni zdroje, k vyhodnoceni pravdivosti techto Vami "nastudovanych" clanku.

pestounka píše:S tou kosmetikou si dam na cas.Navic myslim,ze je trochu mimo tuto diskuzi rozebirat nejakou jinou kosmetiku nez Artristry.Mam jiny navrh.Ofotte zde ,prosim ,slozeni nejakeho kremu Artristry a prelozte nam ho do cestiny.Tak budeme hned vedet,zac platime v Amway. Ja slozeni Artristry,bohuzel ,nemam.To ale neznamena,ze jsem ho nevidela.Presne slozeni je uvnitr krabicky a ja si nic nekoupila.Slozeni vyrobku nikde jinde napsano neni.Nebo jsou nejake internetove stranky,kde bych si mohla precist slozeni vyrobku drive nez si ho koupim?

Vy jste vazne kouzelne naivni. Mila pani pestounko, slysela jste uz nekdy o synergickem efektu? Vite, ze soudit krem pouze na zaklade vyctu slozek je naprosto k nicemu? Vite, ze zalezi na obsahu jednotlivych slozek a ze dokonce zalezi i na pomeru obsahu? Vy si asi myslite, ze kdyz umichate krem ze stejnych slozek, ze bude mit stejny ucinek, ale verte, ze tak tomu neni. A prave pri vyvoji konecneho slozeni hraji dulezitou roli klinicke studie, ve kterych se postupnou optimalizaci slozek a jejich obsahu dospeje ke konecnemu slozeni, ktere dosahuje nejlepsich moznych vysledku. Jinymi slovy, tim ze ofotite slozeni, se nedozvite prakticky nic o ucincich toho konkretniho vyrobku. I kdybyste nakrasne nasla na trhu jiny vyrobek s podobnymi nebo dokonce stejnymi ingrediencemi, stejne jeho ucinek muze byt diametralne odlisny.

pestounka píše:Vite,vy pisete,ze v tech pripravcich je parabenu nula nula nic.Spocital jste si nekdy ,kolik pripravku s parabeny-ty prirodni nepocitejte-denne pouzivate?Zkuste se mnou-sampon,plet.mleko,plet.voda,denni krem,nocni krem,holici pena,krem po holeni,sprchovy gel ...a ja nevim co vsechno- kremy na ruce a nohy a telova mleka...Pani,toho je a ve vsem je to vase temer nic-DENNE!!!!A to nepocitame ty prirodni,o kterych nechemik ani nevi.
Porad blaboly?

Snazne Vas prosim, prestante uz z parabenu delat obohaceny uran. Nase telo disponuje dostatecne ucinnym systemem na jejich odbourani a v koncentracich, ve kterych se v nekterych vyrobcich pouzivaji, nikdy nikdo za celou dobu jejich pouzivani neprokazal, ze by byly jakkoli skodlive.

pestounka píše:Nechci zabihat mimo Amway,protoze tady to nema smysl.Tady resite porad jen ty spechy uspechy a to ja neresim,takze tady nejsem moc in.

Tak pokud nechcete zabihat mimo Amway, pak opravdu nechapu, proc jste tak pred chvili cinila. Psala jste, ze pouzivate vyrobky jine firmy, ktere jsou kvalitnejsi. Prirozene jsem po Vas chtel, abyste toto sve tvrzeni dolozila. A nyni se dozvidam, ze nechcete zabihat mimo Amway. Nevim jak ostatnim, ale mne pripada, ze zadne materialy, ktere by dokladovaly ucinnost techto Vasich vyrobku, nemate. A v tom pripade nevim, o cem nas zde chcete presvedcit. Snad o tom, ze ta firma, od ktere berete kosmetiku, Vam neco nakukala a to musi byt svata pravda? Moc bych se nedivil, kdybyste ty poplasne zpravy o parabenech mela od te firmy, ktera si na straseni Vam podobnych lidi postavila kseft.

pestounka píše:Soptik sice radi,ale ze by napsal,jak mu chutna olej,to ne.Tak nas prosim informujte o blahodarnem,vytestovanem a probadanem slozeni kremu Artristy.Urcite to tady bude zajimat vic lidi nez moje kosmetika.Na oplatku rada napisi slozeni meho kremu.Jen pro porovnani.A napiste o jaky se jedna.

Opravdu nechapu, jestli jste tak nechapava, nebo si na nechapavou jen hrajete. Slozeni Vaseho kremu me nezajima, pokud zaroven s tim nebudete schopna dolozit pomery slozek nebo klinickou studii, ktera prokazuje ucinek takoveho vyrobku.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 8. 8. 2008 13:33

limacek: Existuji dva zpusoby sponzorovani lidi - jeden, pri kterem nejdrive udelate z prospektu zakazniky a z nich potom distributory. Pri tom druhem nabizite prospektum celou obchodni prilezitost hned na zacatku a teprve kdyz vidite, ze o vydelek dotycny nema zajem, udelate si z nej zakaznika.
Prikladem toho prvniho zpusobu mohou byt 40 FAA Founders Crown Ambassadors 200Plus Leonard a Esther Kim z Jizni Koreje. Esther se o prilezitosti dozvedela az po 15 letech, co kupovala vyrobky.
Prikladem toho druheho mohou byt 60 FAA Double Crown Ambassadors Holly Chen a Barry Chi. Ovsem rekl bych, ze vetsina lidi byla zaregistrovana tim druhym zpusobem. Ja take.
Jak je videt z praxe, oba zpusoby funguji, ale pri tom druhem pristupu se Vam nestane, ze byste o nekoho prisel, protoze ho zaregistruje nekdo jiny.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod soptik21 8. 8. 2008 20:54

distributor píše:Tak to se asií neschodnem me prave na amway ten skolici system stve, tak seminare posledni dobou vynechavam, stoji jen prachy a mele se tam v podstate porad o tom samem.


V první tride se take mele porad to same, ne? Ale chodi tam porad nove a nove deti ;-)
Seminar, je v zasade to same, akorat s tim rozdilem, ze i s temi novymi "detmi", jsou tam "deti", kteri si to prisli znovu zopakovat a namotivovat se... Pro me osobne je to motivujici a o to vic, kdyz tam jsou lidi z "me" skupiny a skoli se :-)



distributor píše:Podle me muze byt clovek diamant bez skoliciho systemu kdyz sezene dobre lidi co pochopi tu myslenku. Jine mlm takovy system nemaji a taky to jde. Ja mam prave zkusenosti ze mladym lidem prijde kdyz prijdou na seminar ze jsou v blazinci a uz stim nechteji mit nic spolecneho.


Pokud budu vychazet z ciste TEORETICKEHO prikladu, ze na Diamanta potrebuji 6 vetvi, znichz kazda bude mit 10000 bodu; kazda vetev bude mit 100 lidi po 100 bodech (prumer pro CR je asi 103 bodu), takze to je 100 x 6 vetvi = 600 lidi...
A ted tech 600 lidi sam zaskol, tak aby meli vsichni stejne "nefiltrovane" (pres nekoho) informace a zaroven se ti vsichni nesesli na jednom miste, protoze pak uz bys ztoho mel zase ten seminar ;-)

BTW:Jine MLM smele vyuzivaji nas system, proc asi ;-)


distributor píše:Amway ma skvele kvalitni vyrobky od dobrych firem jen bych se potreboval jako distributor pustit jinou cestou. V ČR mi zatim u mladych lidi co jim ukazu skolici system moc psenka nekvete....


Ja zase radeji volim vyzkousenou cestu :-)


distributor píše:Kde hledate nove lidi? nerokejte ze mate uspech pokud jim reknete myslenku na rovinu....
Me bylo receno nemluv o amway a jen je zvi na ukazky planu ci ukazuj plan sam ale to je ztrata casu kdyz me pak clovek co zjisti ze jde o amway posle nekam...


Nekdy, nez ukazu plan, pujcim nejakou knizku, treba Kiyosakiho, clovek je pak na jine vlne a vi, ze se budeme bavit o podnikani..., ale samotne zpusoby hledani novych lidi ti samozrejme ja a myslim ze ani SP "prozrazovat" nebudeme :-), to najdes ve skolicim systemu a na seminarich ;-)


distributor píše:Nehlede na start soupravu to je taky pro studenty taky dost to si radsi vemou licenci a koupi si jen co aktualne potrebuji...

...i ten student, pokud chce, si na soupravu umi vydelat...
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod distributor 8. 8. 2008 23:53

V první tride se take mele porad to same, ne? Ale chodi tam porad nove a nove deti ;-)
Seminar, je v zasade to same, akorat s tim rozdilem, ze i s temi novymi "detmi", jsou tam "deti", kteri si to prisli znovu zopakovat a namotivovat se... Pro me osobne je to motivujici a o to vic, kdyz tam jsou lidi z "me" skupiny a skoli se :-)


Fajn pokud ti chybi motivace, i vsem co tam chodi opakovane, tak to beru ja videl plan a chapu potencial takze potrebuju vydelavat ne utracet za seminare...

Pokud budu vychazet z ciste TEORETICKEHO prikladu, ze na Diamanta potrebuji 6 vetvi, znichz kazda bude mit 10000 bodu; kazda vetev bude mit 100 lidi po 100 bodech (prumer pro CR je asi 103 bodu), takze to je 100 x 6 vetvi = 600 lidi...
A ted tech 600 lidi sam zaskol, tak aby meli vsichni stejne "nefiltrovane" (pres nekoho) informace a zaroven se ti vsichni nesesli na jednom miste, protoze pak uz bys ztoho mel zase ten seminar ;-)


OK, skoleni nejsou pro kazdeho, koho to zaujme at si tam jde... Nevadi mi skoleni jako takove, ale v jakem duchu se nese, kdo to ma rad a nema cely den nic lepsiho n pracinez nekde cely den poslouchat podar to same a jeste u toho porad vstavat a juchat tak prosim...


Nekdy, nez ukazu plan, pujcim nejakou knizku, treba Kiyosakiho, clovek je pak na jine vlne a vi, ze se budeme bavit o podnikani..., ale samotne zpusoby hledani novych lidi ti samozrejme ja a myslim ze ani SP "prozrazovat" nebudeme :-), to najdes ve skolicim systemu a na seminarich ;-)


Klasika jako vsichni amwayci hlavne nepomoct nikomu z koho nemam procenta:-) no necekam, ze mi tu reknete tu uzasnou radu ukazat plan vsemu co potkam to vim. + ze musim hledat porad nekde jinde to je takovy to bla, bla i to s se startovaci soupravou....

Kazdy mame proste jiny nazor, ale to nevadi amway dava moznost delat si byznis jak chces (samozrejme vranci kodexu) Ja hledam lidi co by mi pomohli s projektem, jak pisu vis.
Pokud nekomu chybi motivace a musi na seminar, prijde mu levna souprava a dobry vyber produktu v ni, + dobra cesta vychvalovat byznis a tajit jak slovo amway tak i more prace a mizernym pomeru cas/vydelek atd jak pisu vis.... taky OK

Tak s takovym clovkem se nemam zapotrebi dohadovat, kazdy mame hold jiny pohled na vec.
Jsou lidi co daji za pravdu a lidi co daji za pravdu tobe. Ja hledam nekoho koho ma myslenka zaujme ty si jdi sponzovat treba do parku....
Proc nekupovat za velkoobchodni ceny a tim usetrit?
Proc neukázat i ostatnim jak mohou usetrit?
Honza.Hacek@email.cz
distributor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soptik21 9. 8. 2008 20:57

distributor píše:Klasika jako vsichni amwayci hlavne nepomoct nikomu z koho nemam procenta:-) no necekam, ze mi tu reknete tu uzasnou radu ukazat plan vsemu co potkam to vim. + ze musim hledat porad nekde jinde to je takovy to bla, bla i to s se startovaci soupravou....

Kazdy mame proste jiny nazor, ale to nevadi amway dava moznost delat si byznis jak chces (samozrejme vranci kodexu) Ja hledam lidi co by mi pomohli s projektem, jak pisu vis.
Pokud nekomu chybi motivace a musi na seminar, prijde mu levna souprava a dobry vyber produktu v ni, + dobra cesta vychvalovat byznis a tajit jak slovo amway tak i more prace a mizernym pomeru cas/vydelek atd jak pisu vis.... taky OK

Tak s takovym clovkem se nemam zapotrebi dohadovat, kazdy mame hold jiny pohled na vec.
Jsou lidi co daji za pravdu a lidi co daji za pravdu tobe. Ja hledam nekoho koho ma myslenka zaujme ty si jdi sponzovat treba do parku....



Jaka klasika??? Ja si vybiram obchodni partnery, a nevim proc bych mel nutit svou pomoc nekomu, kdo ji ODMITA a NECHCE... Pokud to delas, tak se ani nedivim, ze ti to nefunguje...

Kazdy mame svuj nazor, to je pravda (nekdo "oprenej" o fakta), tak se toho nazoru drz, budiz ti ty pady prany... chces jit cestou pokus/omyl, tak si potrebujes namlatit :-)
Priprav si ale nejakou poradnou vymluvu pro svych par lidi, az se te budou ptat:"Jak to delaji ty lidi v Amagramu, ze jsou po 3 mesicich 21% a po roce Platinum?"
...nezapomen jim odpovedet:"Jsou napojeni na skolici system, kterej je desne stupidni a vubec nefunguje..." :D :D :D

Ale i tak preju hodne stesti, budes ho potrebovat, jen prosim, pokud ti to nepujde, tak sem nepis, jako vetsina negacu, ze je Amway blbost, ze to nefunguje, zes to 3 roky zkousel a podobny kecy...
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod distributor 10. 8. 2008 15:18

soptik21 píše:Jaka klasika??? Ja si vybiram obchodni partnery, a nevim proc bych mel nutit svou pomoc nekomu, kdo ji ODMITA a NECHCE... Pokud to delas, tak se ani nedivim, ze ti to nefunguje...

Kazdy mame svuj nazor, to je pravda (nekdo "oprenej" o fakta), tak se toho nazoru drz, budiz ti ty pady prany... chces jit cestou pokus/omyl, tak si potrebujes namlatit :-)
Priprav si ale nejakou poradnou vymluvu pro svych par lidi, az se te budou ptat:"Jak to delaji ty lidi v Amagramu, ze jsou po 3 mesicich 21% a po roce Platinum?"
...nezapomen jim odpovedet:"Jsou napojeni na skolici system, kterej je desne stupidni a vubec nefunguje..." :D :D :D

Ale i tak preju hodne stesti, budes ho potrebovat, jen prosim, pokud ti to nepujde, tak sem nepis, jako vetsina negacu, ze je Amway blbost, ze to nefunguje, zes to 3 roky zkousel a podobny kecy...


ALe soptiku nerikal jsem ze nutim nekomu spolupraci, ale jen ukazat plan kazdemu...proc by nekdo nutil pomoc tomu kdo nechce?

Nazor kazdeho znas se opira o jina fakta to je jasny tak se stebou nema smysl dohadovat... Jak uz jsem psal skolici system je pro nekoho stupidni a pro nekoho ne. Nezapiram ho nikomu proc taky, najde se dost lidi co jsou znej uplne na vetvi.... Me jen stve ta neefiktivita pro mnohe, ale to at si prebere kazdy sam...

Ja verim, ze najdu lidi co by byly ochotni jit jinou cestou, cestou mensich nakladu a uspory casu. Jinak ma myslenka samozrejme pocita s distribuci kazet, cd a knih je to preci jen dalsi prijem na vic....
Proc nekupovat za velkoobchodni ceny a tim usetrit?
Proc neukázat i ostatnim jak mohou usetrit?
Honza.Hacek@email.cz
distributor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pestounka 11. 8. 2008 00:12

Pro distributora:Mas dobrou myslenku a uplne chapu Tve rozpolozeni.Chces podnikat v Amway-jinak,rychleji,efektivneji.Rozumim.Z meho pohledu jsi se dal na silenou cestu.Pripominas mi zlatokopa a mam chut napsat slova pisne-Jdu z deravou patou,mam horecku zlatou...
Vis proc je tato cesta nanejvys riskantni?Uz Ti to urcite docvaklo.Kdyz jsi truhlar,muzes si zalozit zivnost-mas sikovny ruce a vis,ze se slusne uzivis.Kdyz jsi pojistovak a mas prorizlou pusu a empatii ,jdes do podnikani a vis,ze se uzivis.Kdyz zakladas hospodu,vis ze potrebujes par spolehlivych kamaradu-ty si dukladne vyberes a muzete jit do toho a vis,ze to zvladnete.A o cem je AMWAY?Jdes do toho sam a vis,ze potrebujes spolehlive lidi k tomu,abys byl uspesny.Snazis se,oslovujes,ale i kdyz Ty mas schopnosti-Tvuj uspech nezalezi jen na Tobe,je odvisly od lidi,ktere neznas a poznavas je za pochodu nebo je vubec nepotkas.Co sis to vytycil za cil?Kolik je tech diamantu v CR?Je to podnikani na velice chatrnych zakladech,protoze pres vsechnu organizovanost Amway,skoleni...je nejdulezitejsi lidsky faktor a ten Ty nemas moznost ovlivnit.Poslat k sipku holku,rodinu,kamose pro sen o svobodnem podnikani,ktere je ale velice nesvobodne,protoze zavisi na lidech,ktere neznas,to je pro me nepochopitelne.
Drzim palce,moc Ti to preju,vazne.Vyrobky podle meho nazoru potrebujes nabizet,jinak je vize podnikani v AMWAY jako bublina ve vzduchoprazdnu.To je jen muj pohled na vec-pohled cloveka,ktery nebyl na zadnem skoleni a do Amway se zaregistroval sam.Ja jsem tudiz naprosto spokojena,muj maly cil s Amway mam splnen a vse navic je mile.Pocit svobody mi dava byt si sama sefem v oboru,kteremu rozumim a ktery mohu svym usilim menit a honorar zavisi rovnez na me aktivite.
To,co chces vybudovat je prace na dlouhe roky-je to presne to,cemu se chces v budoucich 10letech naplno venovat?
pestounka
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků