Má smysl podnikat v Amway?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod soptik21 4. 8. 2008 08:01

pestounka píše:Nechapu jednu vec.Proc se lisuje olej od Amway z nezrylych plodu,kdyz jsou vice horke a maji prece nizsi vyteznost?Pokud vim,horkost oleje muze byt zpusobena nezralymi plody,listim,cervy,spatnym skladovanim a zpusobem vyroby-pri styku s kovem.
Ja mam olej v lednici,takze skladovanim to nebude.
Oleje nakupuji vyhradne v BIO kvalite,tak me tady nemusite shazovat.Myslite,ze by tyto veci resila zena,ktera pouziva v kuchyni Lukanu?


Uz je mi jasny, proc se tu uz 4 roky stale opakuji stejne namitky ;-) Proste to lidi nectou ;-)

SP píše:
pestounka píše:Tak panensky olivovy olej.Kde jste si nastudoval ten oleuropein????Podle mych zdroju se nejedna o vytazky oliv,ale LISTU olivovniku!!!!!!!!!!!

Předpokládám, že tu pohádku o listech Vám napovídala ta hodná paní, co chtěla udělat kšeft, že? ;-] Co ještě moudrého Vám napovídala?
Vězte, že hořkost olivových olejů je dána především použitými olivami. Pokud se sklidí nezralé (s vysokým obsahem oleuropeinu), pak bude více hořký. Pokud je sklidíte zralé, bude výroba levnější, protože zralé olivy obsahují větší podíl tuku. Zato však přijdete o zdraví prospěšné polyfenoly, resp. o některé z těchto látek. Pravda, listy olivovníku obsahují oleuropein také, ovšem to neznamená, že všichni výrobci je lisují společně s olivami.

Věřte tomu nebo ne, ale nahořklá chuť extra panenského olivového oleje je zcela normální a bývá považována za přednost (samozřejmě, pokud to s ní výrobce nepřežene).

pestounka píše:Jo,az ochutnate nehorky panensky olivovy olej,lisovany bez listi,cervu a pecek-to si pochutnate!Nebude vubec horky...

Ano, rafinovaný olej nebude nahořklý, protože bude zbaven s výjimkou nenasycených mastných kyselin prakticky všech zdraví prospěšných látek. Takový olej seženete v každém supermarketu nebo na tržišti za pár šupů.
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SP 4. 8. 2008 13:00

pestounka píše:Nechapu jednu vec.Proc se lisuje olej od Amway z nezrylych plodu,kdyz jsou vice horke a maji prece nizsi vyteznost?Pokud vim,horkost oleje muze byt zpusobena nezralymi plody,listim,cervy,spatnym skladovanim a zpusobem vyroby-pri styku s kovem.

Ach jo, tak pro paní pěstounku speciálně ještě jednou:
Extra panenský olivový olej se lisuje za studena, takže látky, které tuto chuť způsobují, se dostávají v nezměněném stavu do oleje.
Nezralé olivy jen obsahují oleuropeinu více než zralé, ale i v těch samozřejmě je přítomen. Možná Vaše představa o olivách vypadá tak, že oliva uzraje ze dne na den a spolu s tím ze dne na den z ní vymizí veškeré polyfenoly. Ale vězte, že tak tomu není. Máte to jako se zuby u člověka. Také mu vypadávají postupně a není to tak, že úderem svých šedesátých nebo sedmdesátých narozenin by se probudil bezzubý. :D A nedostatek zubů rozhodně není předností. No a stejné je to s oleuropeinem - jeho obsah v olivě s časem klesá také postupně. A jeho nedostatek také není předností.

Jinak řečeno: Vaše otázka je špatně položená. Měla jste se spíše zeptat: Proč se lisuje olej od Amway z nepřezrálých plodů, které jsou více hořké?
A odpověď na tuto otázku zní: protože olej získaný z přezrálých plodů nemá tak vysoký obsah zdraví prospěšných látek.

Soptik21 má pravdu. Chce to jen pozorněji číst.

pestounka píše:Ja mam olej v lednici,takze skladovanim to nebude.
Oleje nakupuji vyhradne v BIO kvalite,tak me tady nemusite shazovat.Myslite,ze by tyto veci resila zena,ktera pouziva v kuchyni Lukanu?

No, na základě Vašich příspěvků soudím, že je to spíše Vaše zbožné přání, kupovat si oleje v BIO kvalitě, jelikož o skutečném významu slova "BIO" máte jen velmi matnou představu... Alespoň tomu svědčí fakt, že olej pořízený na tržišti (předpokládám, že peroxidové číslo ani číslo kyselosti Vám ona paní nesdělila) pokládáte za kvalitní jen proto, že Vašim chuťovým buňkám vyhovoval lépe a extra panenský olivový olej od předního italského výrobce, jenž je pověstný svou kvalitou (jejich oleje mají asi tak stejný zvuk jako v oboru pivovařiny naše Plzeň), pomlouváte.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod pestounka 4. 8. 2008 17:53

Mylite se.To byl BIO trh.Rakouskemu trhu nerozumim,byla jsem tam jako host a sve hostitelce plne duveruji.Jinak nejcasteji nakupuji potraviny na http://www.biosfera.cz.A vykaslete se uz na ty trapne narazky.Nemusela jsem sem tu adresu vubec psat,kdybyste nebyl tak ustepacny.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 4. 8. 2008 21:19

S Vámi diskutovat, to fakt žúžo. Nakupujte si kde chcete, důvěřujte si komu chcete, ale věci, o kterých nic nevíte, nepomlouvejte. A budeme mít klid všichni.
Šířením poplašných zpráv o parabenech nebo rozhlašováním rádobyodborných nesmyslů o tom, že někdo lisuje listí společně s olivami jen ukazujete, jak to dopadá, když někdo bezmyšlenkovitě šíří bláboly. Už zbývá, abyste nám tu ještě rozšířila další spamy o sloučeninách hliníku, příp. o SLS či jiné podobné - předem se omlouvám, ale jinak to nazvat neumím - krávoviny, které kolují po internetu a jejichž jediný účel je zahltit poštu, protože spoléhají na to, že se vždy najde nějaký b****, který, namísto toho, aby si zjistil informace, je rozešle.
Bohužel začíná tato praxe prosakovat i na tuto diskuzi...
Naposledy upravil SP dne 5. 8. 2008 20:20, celkově upraveno 1
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod pestounka 5. 8. 2008 11:42

Ta vase reakce je uplne od veci k memu predchozimu prispevku.Ale zato typicka.Mohu rict,ze prave diky parabenum,jejichz problematika spada do me profese,a ktere vy obhajujete,jsem poznala vas styl.Jste chytry a mate rozhled a vedomosti,ale Amway je na prvnim miste.Vy jste propagator a ucel sveti prostredky.Parabeny jsou proste super a preji prijemnou peci o plet s temito chemickymi latkami.Ja pouzivam kosmetiku,ktera sice neni treti nejprodavanejsi na svete,protoze neni tak drava a nema tak uzasne propagatory,zato v ni neni ani gram prumyslove chemie.Ma to sve nevyhody.Treba datum spotreby kremu je 6 mesicu,jinak zezlukne,ale vim,co pouzivam.Amway,Oriflame,Artristy,Zepter,Fleur de Sante...vsechno je to na jedne hromade.Je to kosmetika,vyrobena za ucelem obchodu,ne pesteni pleti.Musi dlouho vydrzet na sklade.Maji super bomba reklamy,ale tomuhle nabozenstvi zase nemam duvod verit ja.Vy nevidite ty ekzemy,pigmentove skvrny,spaleniny.Mam co lecit a co vysvetlovat.
Vite,takovych uzasnych firem,s uzasnymi omlazujicimi kremy,plnymi chemie,jsou mraky.Jezdim na veletrhy kazdy rok a vidim to mnozstvi novinek.Kouknete se nekdy na ty damy,ktere je prodavaji nebo pouzivaji.Prijde mi to jako cisarovy nove saty...
Radeji zustanu u kvalitnich oleju.Taky neomladnu a navic me telo nemusi bojovat denne s tolika konzervanty,alergeny,parfemy a barvivy.Plet se ma pestit a osetrovat tak,aby zustala pruzna a krasna co nejdele,prirozene.S tim mnozstvim chemie nema sanci zadna,stoji to spoustu penez a brzy prijde na radu skalpel.Je to moderni a dela to stale vic lidi.Dobra moda?Ne pro me.Ja si opravdu vsimam i tech poplasnych zprav,kterym vy rikate spamy,i kdyz nevim proc.Ja to ctu v odborne literature a na oficialnich strankach kosmetickych firem,ktere vy asi neznate,protoze nemaji tak bombove obraty,zisky,ani reklamy.Na prvnim miste u nich totiz neni byt na prvnim miste.
Vse,co jsem vyse popsala a vy to obhajujete,je duvod proc vam neduveruji a nemam tudiz duvod vam duverovat ani v problematice oleju.Amway bude vzdycky nejlepsi,i kdybyste vedel,ze jsou kvalitnejsi vyrobky.Jste obchodnik na slovo vzaty a to ja vam neberu.Ja takova vubec nejsem,proto pracuji z mnoha firmami a vybiram pro sve klientky,to opravdu nejlepsi,overene.Je pro me dulezita duvera.A neumim prodat nic,co je v rozporu s mym svedomim.To je,jak jsem zjistila v obchode dost nevyhoda a nebohatne se z toho,ale mam spoustu pratel a klidny spanek.Ma rodina i s prijatym astmatickym ditetem je zdrava,bez ekzemu,astmatu a k doktorovi chodime jen na prohlidky a pro pochvalu.
Spoustu nametu na zesmesneni,ale zkuste si to nechat pro sebe a reagujte vecne,at ta diskuze je k necemu i ostatnim.Ty vyplody,ktere na me mate,stejne nejsou pravdive.To jsou jen vase vymysly.
Firma Carapelli je mega firma,stejne tak treba Monini.To je vlastne jejich nevyhoda,protoze zpracovani neni rucni,ale mechanicke,pri tak velkem mnozstvi.Proto se chutove nemohou rovnat malym firmam.V Recku nebo Italii je bezne mit olej v misticce a jen tak si do nej namacet chleb.Vy,co tady sledujete tuto doskuzi,zkuste to udelat s olejem od Amway a pak mi nepiste,kdo jste si pochutnal.To je ten duvod,proc jsem sem napsala prispevek o oleji.Zajimaly me vase zkusenosti a nazory.Ten olej je proste nejvic horky ze vsech oleju,ktere jsem ochutnala,podle pana SP,je to naprosto v poradku.Fajn.Aspon jsem pochopila,ze kvalitu namam sanci poznat chuti,ale Amway-to je kvalita.Staci znacka.Jenze ja jsem Cech a tech skandalu uz jsme si zazili tolik,ze ja se tedy divam podezrele i pres tu znacku.A mam vzdycky uprimnou radost,kdy se znacka obhaji a ja muzu OPRAVDU duverovat.To se mi vzdycky ulevi.A budu moc rada,pokud tomu bude i u tohoto oleje.O pomluvy nestojim,na to je mi cas drahy.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soptik21 5. 8. 2008 12:10

Evidentne nevite o cem mluvite a placate tu h.v.d..y....
Artistry nepatri mezi 4 nej kosmetiky jen tak pro nic za nic. Ucinky si muzete velice snadno "sama" overit napr. analyzou pleti (pristroj S.A.M.), klidne vs. vase kosmetika... a pokud nebude vysledek takovy (o cemz pochybuji - kdyz na mozek to neucinkuje,skoda...), tak to jednoduse VRATTE a vrati se vam penize...

BTW: Kdy jste naposledy videla "super,bomba" reklamu na Artistry nebo Amway?
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soptik21 5. 8. 2008 13:33

"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SP 5. 8. 2008 16:08

pěstounka: Uááách, už z Vás zívám...
Já vážně nevím, jestli na ty Vaše bláboly mám ještě reagovat. Tak to zkusím ještě jednou, třeba to napodesáté pochopíte. Milá paní pěstounko, možná to nevíte, ale ta "chemie", které se tak bojíte, Vás obklopuje doslova na každém kroku. Kupříkladu parabeny, kterým se vyhýbáte, jako čert kříži, si některé rostliny běžně syntetizují. Ony jim totiž slouží jako ochrana před mikroby. :D Nechci Vás strašit, ale ta Vaše "čistě přírodní" kosmetika, pokud obsahuje výtažky z rostlin, může parabeny obsahovat také. Možná ne přidané uměle, takže je nebudete mít ve výčtu ingrediencí, ale třeba se budou schovávat pod označením "extrakt z borůvek". :D :D :D Ale co na tom, že? Mimochodem, když už máte panickou hrůzu z parabenů, tak zvažte, zda by nebylo moudřejší přestat jíst borůvky. A ty, co máte třeba ještě doma, klidně můžete poslat mně. Já je s chutí slupnu a vůbec mi nebude vadit, že do sebe dostanu trochu parabenů. :D :D :D
Nikdo tady netvrdil, že parabeny "jsou super". Jsou to prostě jen konzervační látky, které slouží k tomu, aby zákazník nemusel kupovat týden co týden mililitr krému, protože déle mu nevydrží. Kromě toho, jejich obsah v kosmetických přípravcích bývá nula nula nic.

Píšete, že si všímáte i těch poplašných zpráv, které já nazývám spamy a nevíte proč je tak nazývám. Inu, nazývám je tak právě proto, protože se o nic jiného nejedná.

To, že mi nedůvěřujete, nemusíte nijak zdůrazňovat - už jsem to pochopil po Vašich několika prvních příspěvcích. Spíše by mě zajímaly ty Vaše zdroje, které Vás tak vyděsily. Píšete, že to čtete v odborném tisku. Tak sem s ním. Předem upozorňuji, že spam šířený po internetu nepovažuji za odborný tisk, stejně tak jako nepovažuji za důvěryhodné zdroje, které překrucují výsledky vědeckých studií.

Odvoláváte se na firmy, jejichž zboží používáte, nechápu však, proč jste neuvedla konkrétní značky. Možná je to proto, že by si pak každý mohl ověřit, že účinek takových výrobků za nic nestojí, že firma třeba nemá ani vlastní výzkum a vývoj, že nemají klinické studie atd atd? Zkraťme to - řekněte nám značku kosmetiky, kterou používáte, a pošlete nám citace alespoň několika článků publikovaných v odborných časopisech, které dokládají účinek toho konkrétního složení, a pak se můžeme bavit dál. V případě, že nejste schopna je obstarat, pak je mi jedno, co tu plácáte, protože mám důvodné podezření, že jen papouškujete, co Vám nakukali jiní.

Možná se budete zlobit, že používám ve spojení s Vámi slova jako "bláboly" a "plácáte", ale jak jinak nazvat třeba větu:
"Firma Carapelli je mega firma,stejne tak treba Monini.To je vlastne jejich nevyhoda,protoze zpracovani neni rucni,ale mechanicke,pri tak velkem mnozstvi."
Nějak nestíhám sledovat tok Vašich štěpných myšlenek. Takže jakmile je něco velké, tak to nutně nesmí být dobré. Hmmm. To je teda logika. Mimochodem, když něco lisujete, tak vyvíjíte tlak. A jestli ten tlak vyvíjí ruka nebo přístroj, to na té chuti, věřte nebo ne, nepoznáte. :D Teda když pominu, že by nějaké čuně lisovalo olej mačkáním oliv v rukách... :D

Dívejte se podezřele na co chcete, ale nezapomínejte občas používat i mozek. Mám z Vás pocit, že vše, co vyzní negativně, berete jako "svatou pravdu". A i když jsem Vám zde předložil, dle mého názoru, dostatek informací, které vyvrací prakticky všechny Vaše zdroje, stejně nejste ochotna připustit, že jste se mýlila. Znáte přísloví "chytrému napověz, hloupého kopni"? Chytří čtenáři si z naší diskuze možná odnesli opět pár argumentů, aby dokázali vyvrátit námitky lidí jako jste Vy. No a tomu zbytku patří toto Yopcha Jirugi :D
Naposledy upravil SP dne 5. 8. 2008 16:40, celkově upraveno 5
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 5. 8. 2008 16:37

soptik21 píše:Evidentne nevite o cem mluvite a placate tu h.v.d..y....
Artistry nepatri mezi 4 nej kosmetiky jen tak pro nic za nic. Ucinky si muzete velice snadno "sama" overit napr. analyzou pleti (pristroj S.A.M.), klidne vs. vase kosmetika... a pokud nebude vysledek takovy (o cemz pochybuji - kdyz na mozek to neucinkuje,skoda...), tak to jednoduse VRATTE a vrati se vam penize...

BTW: Kdy jste naposledy videla "super,bomba" reklamu na Artistry nebo Amway?


Soptíku, dobrý pokus, ale myslím, že se mine účinkem. Ta paní se jen potřebuje ujistit o tom, že co dosud považovala za "písmo svaté", že je opravdu svaté. Aspoň tu máme názorný příklad toho, proč fungují spamy. Většina normálních lidí, když jim něco takového přijde, tak to smaže. No a ti ostatní jdou na net a snaží se všechny "ochránit" tím, že tuto zprávu rozšíří. No a protože lidé odjakživa mají tendenci věřit spíše tomu negativnímu, tak většina spamů něčím straší lidi - tu parabeny, tu SLS, tu E-cky v potravinách, tu listím v oleji atd atd.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod distributor 7. 8. 2008 10:57

Zdravim vsechny, docela obdivuju SP, ze se s negacema jeste bavi, podle me to je jak mlatit prazdnou slamu...
Amway je podle me skvela prilezitost a ma smysl jen je pro uspech potreba ukazovat plany. Hodne planu a smirit se stim ze bude velky odpad. Povaha vetsiny lidi je takova ze vas poslou nekam kdyz jim reknete at vydelavaji na kamaradech a rodine atd. To same kdyz to nekomu nabidnete, tak taky nerad slysi ze mate % z jeho snazeni za nic. + Je potreba pocitat s negaci co jim prijde ze seminar je plny cvoku kdyz porad vstavaji a tleskaji a ze tohle uz je nej teda moc...
Ja osobne teda moc uspechy neslavim... Jasne musim vydrzet ale vsichni znamy me uz poslaly tak kam slunko nesviti a mysli ze jsem vymytej mozek
:-(
Jeste mam v pameti jak bejvalka kdyz jsem ji rekl ío co jde nacpulila ksicht a pronesla: BLBOST.
Vubec nepochopila o co jde a ze myslenka je skvela.
Bohuzel nevim kde najit ty spravne lidi co by pode mnou sirili byznis dal. Ja vim, ze bych mel ukazovat plany vsemu co se hybe, ale mam zkusenosti, ze lidi co to pochopi jdou proste jinam k mladsim firmam, kde se jim zacina mnohem snaze.
Co delat s faktem ze slovo amway se moc nemusi hlavne, na netu a ze lidi co maji zkusenosti s MLM proste nejde zasponzorovat, protoze uz delaji naky novy MLM, co je mnohem lakavejsi na pohled...???
Proc nekupovat za velkoobchodni ceny a tim usetrit?
Proc neukázat i ostatnim jak mohou usetrit?
Honza.Hacek@email.cz
distributor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tryggve 7. 8. 2008 12:18

distributor píše:Zdravim vsechny, docela obdivuju SP, ze se s negacema jeste bavi, podle me to je jak mlatit prazdnou slamu...
Amway je podle me skvela prilezitost a ma smysl jen je pro uspech potreba ukazovat plany. Hodne planu a smirit se stim ze bude velky odpad. Povaha vetsiny lidi je takova ze vas poslou nekam kdyz jim reknete at vydelavaji na kamaradech a rodine atd. To same kdyz to nekomu nabidnete, tak taky nerad slysi ze mate % z jeho snazeni za nic. + Je potreba pocitat s negaci co jim prijde ze seminar je plny cvoku kdyz porad vstavaji a tleskaji a ze tohle uz je nej teda moc...
Ja osobne teda moc uspechy neslavim... Jasne musim vydrzet ale vsichni znamy me uz poslaly tak kam slunko nesviti a mysli ze jsem vymytej mozek
:-(
Jeste mam v pameti jak bejvalka kdyz jsem ji rekl ío co jde nacpulila ksicht a pronesla: BLBOST.
Vubec nepochopila o co jde a ze myslenka je skvela.
Bohuzel nevim kde najit ty spravne lidi co by pode mnou sirili byznis dal. Ja vim, ze bych mel ukazovat plany vsemu co se hybe, ale mam zkusenosti, ze lidi co to pochopi jdou proste jinam k mladsim firmam, kde se jim zacina mnohem snaze.
Co delat s faktem ze slovo amway se moc nemusi hlavne, na netu a ze lidi co maji zkusenosti s MLM proste nejde zasponzorovat, protoze uz delaji naky novy MLM, co je mnohem lakavejsi na pohled...???


SP tady odvádí obrovský kus práce a patří mu za to veliký dík! Každý může z této sáhodlouhé diskuse čerpat spoustu přínosných a vyčerpávajících informací, které mu v budování jeho byznysu neocenitelným způsobem pomůžou a odpověď v hlavičce topicu, zda má smysl podnikat v Amway, je myslím jasná - ano, za zkoušku to rozhodně stojí.
Amway je skvělá příležitost pro každého a jedinečná možnost, jak postavit sebe a své blízké, rodinu nebo kamarády do pozice vítěz - vítěz. Nechceme vydělávat na nich, ale s nimi, protože pak nás bude byznys těšit mnohem víc.
S negáči počítej, setkáš se s nimi častěji než s lidmi pozitivně naladěnými. Bohužel. A když si takový negáč přinese svou obvyklou náladu na seminář, je to jeho minus. Ti "cvoci" se prostě umí radovat a když je z čeho, rádi to dělaji. Proto i ty, když zaznamenáš nějaký úspěch, měl by ses umět z toho radovat. Jinak by tě to přestalo brzo bavit.
Protože mám přítelkyni, která má na byznys stejný názor, jako tvoje bejvalka, vždycky si říkám větu, kterou jsem slyšel na jednom semináři a ta zní: "S tebou nebo bez tebe, ale je to pro tebe." Funguje to. Jedeme dál.
Taky jsem se setkal s lidma, kteří dělají jiný MLM, no a co? Já si svůj byznys dokážu obhájit. Amway je tu skoro 50 let, každý ví, že funguje a bude fungovat. Ostatní jsou nepovedené kopie. Jenom Amway má jedinečný vzdělávací systém, který nemá žádný jiný MLM. Snaží se používat naše materiály, ale nemaji v podstatě nic. Dokonce jsem se setkal i s distributory jiných MLM, kteří tvrdí, že vzdělávaní je k ničemu a že je lepší se penězi bavit. Jinými slovy utrácet za pasiva, moudré že? Myslel jsem si o nich svoje a šel jsem si svou cestou. Amway je mnohem víc než jen vydělávání peněz... howgh
Naposledy upravil Tryggve dne 7. 8. 2008 13:33, celkově upraveno 1
Tryggve
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soptik21 7. 8. 2008 12:32

distributor:
1."Lidi co to pochopi a jdou jinam" tak to jednoduse a proste nepochopili!Tim bych se vubec netrapil ;-)
2.Budes velice tezko hledat lidi, kteri budou chtit sirit "tvuj" byznys pod tebou, radeji hledej lidi, kteri si nechaji pomoci k vetsimu prijmu; kteri chteji vetsi prijem, kteri maji sny a chteji neco vic od zivota...
3.Nevim, do jake organizace patris,ale mel bys kontaktovat sve Platinove a prokonzultovat, to cos napsal sem ;-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod distributor 7. 8. 2008 13:45

Soptik21
1."Lidi co to pochopi a jdou jinam" tak to jednoduse a proste nepochopili!Tim bych se vubec netrapil

To mi jako chces rict, ze lidi co delaji uspesne jiny mlm nechapou o cem amway je? me spis prijde, ze to vedi moc dobre jen si spocitali, ze sice je vetsi riziko zacit jinde, ale jde to tam mnohem snaze. Jsem zkousel na amway lidi oslovit pres inzerci jako to zabira pry jinym MLM a dostalo se mi jen nadavek, musim rikat, ze jde o neco jineho a kdyz to prokouknou zjisti, ze je to amway reknou fajn dobry napad, ale pro amway uz je top fakt zahul pracovat. Rad bych sponzoval v jinych zemich ale vetsinou uz amway nekde je nerikej ze neni fajn kdyz se otvira novy trh v nove zemi?

To co ty radis jsou nauceny fraze, ze mam hledat lidi co maj sny a pomoct jim...
To je pekny, ale vetsina lidi jsou liny vsivaci... Kdyby mi nekdo narovinu u vstupu rekl, kolik je potreba prace a kolik to vse stoji (mobil,doprava, seminare, materialy) tak bych ho stim vyfakoval nerikej, ze ty ne?

Chce to lidi kterym staci rict hlavni myslenku oni pochopi, ze usetri a casem i vydelaji...

Ale kde takovy lidi najdu? Komu to je jasny, nepotrebuje seminare, poskakovat, tleskat a poslouchat kazety.. Takovy clovek si da cil bejt diamantem a sponzoruje. Prijde mi, ze mnoho lidi na seminari jsou jen snilci co maji prd a nikdy znich nic nebude. Me proste stve ta efektivita ve sponzorovani protoze snazit sponzorovat kazdyho je bida jelikoz rozenych obchodniku je par lidi ze 100 a tem pak prijde lepsi jine mlm, protoze chteji byt "diamanti" rychleji a snaze.

A to me pekne stve, mlm je spousta, delaji to vazne sikovni a uspesny lidi a spousta zacinala u amway :-(

Skolici system amway taky nektere lidi odrazuje. Podle me je, ale horsi ze dava nadeji i neperspektivnim lidem, co jsou pak zklamani, nebo dokonce nastvani a tvrdi ze jsem posuk a ze je hlopupost, ze da snadno vydelat.

To ze jsme vymytej mozek a opruz si mysli koneckoncu vcsichni moji znamy, nemel jsme jim o maway asi rikat nikoho jsem neulovil jen me maji za ubozaka a prudice :-(
Proc nekupovat za velkoobchodni ceny a tim usetrit?
Proc neukázat i ostatnim jak mohou usetrit?
Honza.Hacek@email.cz
distributor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soptik21 7. 8. 2008 14:59

Pokud nekdo dela uspesne jiny MLM, tak samozrejme, ze vi, kdo je na trhu nej,akorat s tim svym neprestane, protoze mu vydelava ;-)
Kdo dela jinej MLM a jeste mu nevydelava, tak po shlednuti planu, predstaveni a "ochutnani" skoliciho systemu, zakonite zvoli ten lepsi...
Samozrejme, ze burou rozhodovat i vztahy, ktere ma tam i tady ;-)
(Tohle neni fraze, pac sem byl kdysi v jinem MLM ;-) )

Kolik to vse stoji? Je to podnikani, takze je zapotrebi s naklady pocitat... Zaloz si s.r.o. a pak si muzeme povedet o nakladech ;-)

Ten komu "to je jasny", jak pises, jiste seminare nepotrebuje, pokud to je leader, umi motivovat lidi, planovat, ukazovat plan, vysvetlit pouziti a treba i slozeni produktu, umi budovat velkou organizaci atd.atd., Ver ale tomu, ze diamanta stejne neudela, pac na to potrebuje stejne (s podobnymi znalostmi) lidi a ti se vychovavaji prave naseminarich ;-)
Rick Setzer jednou rekl:"Znam nektery diamanty, kteri az tak moc necetli a neposlouchali,ale neznam zadneho, kterej by nechodil na seminare."

MLM je opravdu spousta, ale i jine MLM maji "odpadliky",ten kdo je proste linej jak ves, tak neuspeje v nicem ;-)

"Nauceny fraze"??? Precti obcas nejakou knizku nebo pribehy diamantu ;-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pestounka 7. 8. 2008 22:47

Tak to jste me dostal.Ctu toho vazne hodne,ale neumim to vytahnout pres net na tuto diskuzi,ani ted nebudu satrat v mych chaoticky (ne)usporadanych poznamkach-na to nemam cas,vazne.Ted mam na stole Stanoviska EU k problematice uzivani amalgamu-slusna zabava.Ale to je od veci.
S tou kosmetikou si dam na cas.Navic myslim,ze je trochu mimo tuto diskuzi rozebirat nejakou jinou kosmetiku nez Artristry.Mam jiny navrh.Ofotte zde ,prosim ,slozeni nejakeho kremu Artristry a prelozte nam ho do cestiny.Tak budeme hned vedet,zac platime v Amway.Ja slozeni Artristry,bohuzel ,nemam.To ale neznamena,ze jsem ho nevidela.Presne slozeni je uvnitr krabicky a ja si nic nekoupila.Slozeni vyrobku nikde jinde napsano neni.Nebo jsou nejake internetove stranky,kde bych si mohla precist slozeni vyrobku drive nez si ho koupim?
Vite,vy pisete,ze v tech pripravcich je parabenu nula nula nic.Spocital jste si nekdy ,kolik pripravku s parabeny-ty prirodni nepocitejte-denne pouzivate?Zkuste se mnou-sampon,plet.mleko,plet.voda,denni krem,nocni krem,holici pena,krem po holeni,sprchovy gel ...a ja nevim co vsechno- kremy na ruce a nohy a telova mleka...Pani,toho je a ve vsem je to vase temer nic-DENNE!!!!A to nepocitame ty prirodni,o kterych nechemik ani nevi.
Porad blaboly?
Nechci zabihat mimo Amway,protoze tady to nema smysl.Tady resite porad jen ty spechy uspechy a to ja neresim,takze tady nejsem moc in.
Soptik sice radi,ale ze by napsal,jak mu chutna olej,to ne.Tak nas prosim informujte o blahodarnem,vytestovanem a probadanem slozeni kremu Artristy.Urcite to tady bude zajimat vic lidi nez moje kosmetika.Na oplatku rada napisi slozeni meho kremu.Jen pro porovnani.A napiste o jaky se jedna.
pestounka
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků