Má smysl podnikat v Amway?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SP 18. 1. 2008 11:29

Dish Drops davkuji obvykle na houbicku, jeden kratsi strik zredeneho pripravku (1:8 ). Kdyz je nadobi vice, nadavkuji znovu. Presneji Vam odpovedet neumim.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 18. 1. 2008 11:45

SP: me slo o davkovani, respektive redeni prostredku s vodou.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SP 18. 1. 2008 11:52

S474N píše:SP: me slo o davkovani, respektive redeni prostredku s vodou.


Firma doporucuje redeni 1:1 - 1:4. Ja redim 1:8. Kdyz nebudu uvazovat plytvani, pri jakemkoli redeni by mi mel prostredek vydrzet stejne dlouho.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 18. 1. 2008 11:54

SP: docela zajimave, da se s tim vubec neco umyt (mastnota, atd.)?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Normen21 18. 1. 2008 11:56

Zdravím všechny

Přispívám poprvé do této diskuze, ale čtu tyto příspěvky pravidelně a musím uznat
a pochválit SP za opravdu skvělé a poučné přispěvky. Je vidět že lidi kreří se ptají a hlavně čtou tuto diskuzi chtějí informace a chtějí se dozvědět něco víc. Protože kdyby se nechtěly dozvědět další info. tak sem ani nejdou. :wink:
Normen21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SP 18. 1. 2008 12:35

Normen21: Diky za pochvalu a za to, ze jste prispel do diskuze. Lide by meli znat nazory vice distributoru nez jen nekolika malo lidi, co tu dokolecka diskutuji. Potom budou moci snaze pochopit, co pro ne toto podnikani muze znamenat.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Normen21 18. 1. 2008 13:00

Určitě Souhlasím :)
Normen21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvertin 18. 1. 2008 13:05

SP píše:Vite, ja vlastne ani nevim, co vsechno Vam muzu verit. Kdyz jsem Vam 18. 12. 2007, 9:47 napsal, ze jste pravdepodobne ani nepochopil, v cem jste byl, napsal jste mi:

[i]"V tom se pane velmi mýlíte. Marketingový plán jsem měl prostudován do všech podrobností až na horu po korunního velvyslance a chápal jsem ho."l/i]

Kdyz listuji zpetne Vasimi prispevky, zjistuji, ze 2. 11. 2007 v 9:59 se ptate: Kdyz ma clovek 3 Smaragdove vetve, je sam take Smaragd? O par hodin pozdeji (2. 11. 2007, 12:39) se ptate, jestli za to dostanete odmenu a vyslovujete domnenku, ze ne.

Z toho duvodu beru vse, co pisete, s rezervou. Neverim tomu, ze takto banalni otazku a takto chybnou odpoved muze vyslovit nekdo, kdo, jak sam pise, mel marketingovy plan "prostudován do všech podrobností až na horu po korunního velvyslance" a chapal ho.l/quote]

To je velmi prosté. Marketingový plán jsem měl (minulý čas) prostudován a nikoli nastudován, chápal jsem ho, ale všechno jsem si nepamatoval a ani se o to nesnažil. Viděl jsem, že provize jsou odvozeny z tržeb za výrobky a může to tedy fungovat. Je to už 10 let, Amway jsem nedělal a další věci jsem od té doby pochopitelně zapomněl.

A dobře si pamatuji, že když Vás downline dožene s určitou kvalifikací, nedostáváte z jeho skupiny NIC bez ohledu na to, kolik takto kvalifikovaných partnerů máte.
Pouze si nepamatuji, které všechny kvalifikace to jsou. Vím, že to jsou všechny dolní do 21%, například můžete mít dvě 3% skupiny, vy jste také 3% a dostanete provizi jen z osobního obratu.
A pamatuji si, že je to i někde výš, ale nevím kde. Nebyl jsem si jist, zda to nebylo už u Smaragda, proto jsem se ptal. A bylo to v kontextu nějaké diskuze, kde tato kvalifikace byla zmíněna.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SP 18. 1. 2008 13:20

marvertin:
Nezlobte se, ale Vy jste psal, ze jste mel marketingovy plan prostudovany do vsech podrobnosti az po korunniho velvyslaneckeho NVP. A najednou si nepamatujete, ze kdyz budete mit 3 Smaragdove vetve, tak jste automaticky take Smaragd? To proste neberu.
Stejne tak, jestlize jste mel, jak pisete, marketingovy plan prostudovany do vsech podrobnosti, pak byste si pamatoval, jak je to s tzv. leadership bonusem. Ale necham Vas uz byt. V tomto Vam proste a jednoduse neverim. Neverim tomu, ze jste nekdy opravdu pochopil system odmenovani. Mozna jste pochopil zpusob vypoctu Vykonnostni odmeny, ale rozhodne ne cely marketingovy plan.
Chapejte me dobre, netvrdim, ze lzete. Mozna si opravdu myslite, ze jste marketingovemu planu rozumel. Mozna jste o tom i presvedcen. Pravdou ale zustava, ze jste ho nepochopil.

A ted, kdyz dovolite, by me zajimalo, jak to vlastne bylo s tim mym "stestim". Muj pribeh mate nyni k dispozici. Tvrdil jste, ze jsme mel notnou davku stesti. Ja bych ted rad od Vas slysel, v cem ji spatrujete.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 18. 1. 2008 16:01

S474N píše:SP: docela zajimave, da se s tim vubec neco umyt (mastnota, atd.)?


Ano, da.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 1. 2008 19:36

[quote="S474N"]Abych trosicku odlehcil tema, chci se zeptat SP - zajiste ma vsechno propocitane, jak dlouho cca vydrzi pripravek na nadobi dvouclene rodine, kdyz se redi v pomeru 1:4 a tato rodina "bezne" meje

Amway a ředění - někdy to až připomíná homeopatika. Matka jednou přinesla tu příšernou věc domů - když jsem si to přečetl dozvěděl jsem se, že s tím můžu dělat úplně všechno - mýt nádobí, vlasy, vousy, okna,... no fakt sranda.

Momentálně mám doma "Jar" za 9,50 za litr z Kauflandu. Těch pár talířů co vyprodukuju s ním taky umeju a vydrží mi měsíce. Nevím kolik stojí ten zázrak Amway teď, tehdy stál 300 Kč, no za to bych měl těch obyčených "jarů" až do důchodu :-)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 1. 2008 19:47

Rop píše:Můj kamarád měl tolik štěstí, že vystudoval vysokou ... když se naučili jen jedinou otázku tak ji dostal ... a celých 5 let ....
Můj další kamarád si jednou takhle seděl v hodpodě a náhodou tam přišel jeho známý co mu nabídnul práci za 35 000 měsíčně ...

Ale jinak štěstí je vyloženě zanedbatelná věc :lol: /quote]


35 000 Kč vysokoškolákovi není teda žádnej zázrak. Co má za obor a kde bydlí? Jestli VŠE a Praha tak je to naopak dost bída :D
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 18. 1. 2008 19:47

PatrikChrz: pro me za me si myj nadobi treba Solvinou, nicmene ja kdyz umeju nadobi Jarem, tak mam suchou kuzi a loupe se mi. Tento problem zatim s timhle od Amway nemam :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 1. 2008 19:50

No možná to bude tím, že žiju sám a tak toho nádobí vyprodukuji minimum, takže do kontaktu s mycím prostředkem přicházím jen na opravdu velmi krátkou chvíli, ale žádné kožní problémy z toho nemám.
A to mám kůži docela citlivou, v dětství jsem trpěl celkem silným ekzémem a to hlavně na rukou.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aura5 18. 1. 2008 20:44

to že nepřijdete moc do styku s jarem není pravda, přijdete s ním do styku kdykoliv potom jíte z umytého nádobí, protože podle testů pokud neopláchnete nádobí umyté jarem (a to poměrně hodněkrát) tak Vám jar na nádobí zůstane . Ale rozhodně Vám to nebudu vymlouvat. Jenom přeji dobrou chuť.
aura5
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků