Má smysl podnikat v Amway?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SP 26. 4. 2008 21:09

pestounka:
Ale to jsme se nepochopili, samozrejme, ze tahneme za stejny provaz - napr. v ramci dane skupiny upline tahne za jeden provaz se svymi downline apod. Ocenuji Vasi snahu ziskavat informace z ruznych zdroju, ale nic Vam preci nebrani ziskat si ty informace stejne, jako jsem je ziskaval ja. Chapu, ze vyzvidani je pro Vas pohodlnejsi, ale zkuste pochopit, jak se veci maji. Krome toho, mam pocit, ze pokud bychom podle Vas meli "tahnout za jeden provaz", bylo by na case, abyste take prispela svou troskou do mlyna, abych z naseho "tazeni za jeden provaz" take neco mel ja. ;-]
Take jste si jiste vsimla, ze jsem na teto diskuzi opravdu poskytnul ostatnim nektere informace (at uz o vyrobcich nebo o businessu), ktere jsem poskytovat nemusel. A delal jsem to nezistne. Ovsem je rozdil, pokud to udelam na zaklade svobodne vule, protoze chci ukazat na nesmysly v tzv. "argumentaci" kritiku, a neco jineho je, kdyz jsem k tomu temer "citove vydiran" jinym distributorem. A take si vsimnete, ze ostatni distributori tento muj pristup chapou. Napr. soptik21 je muj crossline, diskutuje zde prakticky od zacatku, ale nikdy jsem se od nej nedockal toho, co jste predvedla Vy ve svych poslednich prispevcich.
A jeste v jedne veci tahneme za jeden provaz - proti provokaterum a blabolilum, kteri prispivaji do teto diskuze. Ovsem, nezlobte se, ale Vas druhy prispevek (i ty nasledujici) s nadechem ironie a ustepacnymi poznamkami na adresu naseho zbozi, ve me vyvolava spise pocit, ze mluvim s distributorem uplne jine firmy. Omlouvam se, pokud to tak neni, ale ton Vaseho prispevku ve me tento pocit vyvolava.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod pestounka 26. 4. 2008 22:28

Pro ty,ktere zajima obsah vyrobku.
Nejsem na strane odpurcu ani propagatoru Amway.Ted zrovna hledam na nezavislem portale pravdu o Amway a jejich produktech.Parabeny nepouzivam.Je jich dost tam,kde se jim nemohu vyhnout-potraviny.Jedna se v kosmetickem prumyslu o prokazane ALERGENY-to uz jsem se ucila pred 11 lety ve skole.V soucasne dobe se potvrzuje vliv parabenu na rakovinu prsu u zen.Dr.Darber z britske univerzity zkoumel vzorky 20 rakovinnych nadoru.Parabeny byly obsazeny ve vsech vzorcich!
Evropsky urad pro bezpecnost potravin zhodnotil TOXICITU parabenu a dosel k zaveru,ze by se mel stanovit akceptovany denni prijem.Propyl -paraben je z teto studie vyloucen,protoze jiz jeho nizke davky ovlivnuji produkci spermii u mladych samcu krys.
Parabeny jsou v jidle,kosmetice,lecich...
Jsou veci,ktere ovlivnit nemuzeme,ale ty,ktere ovlivnit muzeme,mame ve svych rukou.Takze,mrknete na Vase kremy,sprchace a deodoranty a pokud na stitku bude napsano etyl-,metyl- ,butyl- nebo propyl paraben.zhodnotte prispevky ,ktere zde zaznely.Zadejte si do vyhledavace parabeny a poctete si vic.
Vubec nechapu,ze nekdo napada zeolity v prasku na prani a parabeny bere na milost.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pestounka 26. 4. 2008 22:49

Pro soptika.Ja v zadne organizaci nebyla a to co pisete mohu vztahnout a potvrdit jen na sve rodine.Funguje to i v otazce pestounstvi-jen s tim rozdilem,ze pomahas a nepocitas s nicim zpatky.V zadne jine organizaci jsem nikdy nepracovala,pracuji soukrome.Jak pracuje Amway se postupne dozvidam z ruznych zdroju.Nemam tam vubec zadne ambice.Jen jsme s panem SP kazdy v uplne jinem svete.On je obchodnik,ja mama.On prodava,ja kazdy den davam a delim se a pracuji s temi,kteri nemaji cim platit-s detmi.Od toho nase nepochopeni.Jsem kosmeticka a bez problemu pomaham konkurenci a poskytuji garanci devcatum ,ktere chteji zacit.Pomaham jim a jsem na telefonu,kdyz potrebuji.A verite,ze nic neztracim?Naopak,mam pratele z oboru a jedina zakaznice neutekla ke konkurenci.Mohla bych se bat konkurence,ale ja si vzpomenu,jak jsem zacinala ja,a ze budu rada,kdyz i mym detem jednou nekdo nabidne pomocnou ruku.A ono to tak funguje.Rika se tomu Bozi mlyny.Strach je spatny radce.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 27. 4. 2008 00:18

Vazena, to co tu predvadite, je naprosta manipulace s daty: studie z Journal of Applied Toxicology, Volume 24, Issue 1, Pages 5 - 13, na kterou se odkazujete, NEPOTVRZUJE VUBEC NIC! Z toho, co pisete, je videt, ze jste ji VUBEC NECETLA!!! Pan Darbre (nikoliv pan Darber, jak chybne citujete autora), pouze konstatoval, ze ve 20 zasazenych tkanich se nachazely parabeny v koncentraci 20,6 ng/g tkane. Nic vice, nic mene. Zadna souvislost mezi temito latkami a karcinomem prsu nebyla prokazana! Nikdo nestanovil prumernou hodnotu teto koncentrace pro zdravou tkan, kde se parabeny mohou vyskytovat take.
V nasledujicim review (Journal of Applied Toxicology, Volume 24, Issue 3, Pages 167 - 176) se pak dokonce primo pise:
"The detection of paraben esters in breast tumour tissue should not be taken to imply causality of the individual tumours."

Ad "Parabeny jsou v jidle,kosmetice,lecich..."
No to sice ano, ale pokud se tyka napr. parabenu obsazenych v jidle, tyto estery v travicicm traktu "nepreziji", protoze se metabolizuji na p-hydroxybenzoovou kyselinu. Stejne tak pri jejich pruchodu kuzi se o ne zase postaraji kozni enzymy (esterazy). Pokud se tyka toxicity, uz jsem se k ni vyjadroval vyse. Krome toho, ja sprchove gely nekonzumuji a nase potravni doplnky parabeny neobsahuji (a i kdyby obsahovaly, pak verte tomu, ze tak mala davka, v jake se obvykle pouzivaji, by cloveku neuskodila - samozrejme v pripade, ze netrpi alergii na tuto skupinu latek).

Je mi lito, ze svym nazorem na zeolity, jsem si u Vas asi udelal velke cerne minus - mozna proto, ze jsou obsazeny v pracich prascich jedne nejmenovane firmy (kterou jste jmenovala Vy) zatimco firma Amway se obejde bez nich. ;-]
To, ze se mi nelibi pouzivani zeolitu v pracich prascich, vsak ma sva opodstatneni, zatimco Vase averze k parabenum (ktere se pouzivaji jako konzervacni latky jiz vice nez 50 let prakticky vsude, takze bychom jiz vsichni trpeli rakovinou prsu), neni podlozena nicim jinym, nez studii, ktera vlastne nic neprokazala, je uz 4 roky stara a nikdo dosud neprokazal, ze by mezi obsahem parabenu a karcinomem prsu byla nejaka souvislost. Vase "varovani" tak neni nicim jinym nez sirenim poplasne zpravy.

A na zaver si neodpustim vtip, ktery koluje na internetu. Jedna se o "alarmujici studii o skodlivosti chleba" a vychazi asi tak ze stejne "logickych" uvah, jako jsou ty vase uvahy o parabenech:
http://www.komik.cz/texty/433-alarmujici-studie/
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 27. 4. 2008 01:56

pestounka:
Vite, to jste me asi spatne pochopila. Ja se konkurence nebojim. Jen nechapu, proc bych mel sve znalosti jen tak davat zdarma tisicum lidi, kteri pro jejich ziskani ani nehnou prstem, zatimco ja jsem jejich hledanim stravil 12 let.
To citove vydirani formou deti, kterym mi davate najevo, ze jim snad neco odpiram, opravdu neberu. Snad kdybych vlastnil nejaky lek, ktery bych znal jen ja a ktery by mohl nekoho zachranit, a ja bych Vam jej nechtel dat. Ale informace, ktere mam ja, ma moznost ziskat kazdy, nejsou nijak tajne a nemam na ne ani patent. Ano, jejich nalezeni Vas bude stat trochu usili, u nekterych to bude stat usili vice. Stare prislovi rika: bez prace nejsou kolace.
Pokud se snazite vyvolat ve mne pocit, ze bych se mel stydet za to, ze vim o necem o neco vic nez ostatni (co se ale ti ostatni mohou pri trose snahy mohou dozvedet take) a ja "neprejici" jim to nereknu, pak Vas ubezpecuji, ze se tato Vase snaha miji ucinkem. Naopak me to utvrzuje v tom, ze pro takove lidi je tech informaci skoda - tim spise, pokud si je zacnou temer vynucovat.
Je take ironii, ze z neochoty Vas informovat obvinujete prave me a zcela prehlizite fakt, ze za celou dobu trvani teto diskuze jsem zde zverejnil nejvice faktu o firme Amway prave ja.

Omlouvam se za trosicku ostrejsi reakci, ale vyslouzila jste si ji tonem Vasich prispevku. Nemohu se ubranit pocitu, ze se tu jen snazite ziskat informace, abyste je pak nasledne pouzila pro propagaci zbozi uplne jine firmy, prip. na pomluvu zbozi naseho. Docela by me zajimalo, jestli jsem sam, koho to napadlo, nebo jestli je nas vice. Vase vystupy ohledne parabenu, zeolitu, zadost o srovani s Ecoverem s naslednou poznamkou, ze uz ho mate a ze nemate cim byste zaplatila za nase zbozi apod. me v tom ale bohuzel jen utvrzuji.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod soptik21 27. 4. 2008 09:00

...jj, taky me to napadlo....
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pestounka 27. 4. 2008 21:00

Teda,co zpusobi par otazek?Takze mala rekapitulace.Ptala jsem se Vas na tyto otazky:1.Zpracovani rybiho tuku-nevim nic noveho.
2.Parabeny-debata az kdyz projevil zajem dalsi kolemjdouci
3.Oznaceni BIO na ceskem trhu-proc nema Amway?-nic
4.Srovnani s pripravky Ecover-mrkla jsem na ceny a slozeni na netu a brnkla kamosce ohledne toho,jak to davkuje,takze jsem si poradila bez Vas,protoze me to zajima.
5.Davkovani prasku-ptala jsem se i ve sve linii a tam mi rekli,ze davky napsane na krabici jsou KOSE(v Americe) a ne nase pracky,ktere jsou mensi.Jeste,ze cerpam z vice zdroju.
O Amway toho sdelujete opravdu hodne,dokud je to pozitivni.Jenze ja to nepoznala driv.
Vase zbozi nepomlouvam,ale rozebiram,abych vedela,za co utracim.
Praci prasky se zeolity nekupuji leta.Neutracim za parabeny,ani zeolity.Makam na zahrade,abych se vyhla zbytecne chemii v jidle a tak.Proste zijeme BIO.Ze se ze me vyklubal spion,za to vdecim Vam.Z komara jste udelal velblouda k velkemu pobaveni meho muze.
Poznamka:"nevim,cim bych zaplatila",se vztahovala k Vasim vedomostem a ja nechci byt dluzna.Na to ostatni,co jste o me napsal nema cenu reagovat.Kazdy at si udela obrazek sam.Kdo si predstavi normalni zenskou,ktera chce vedet,za co plati a v jejim zebricku hodnot kvalita(kvalitu neposuzuji slovem nejprodavanejsi) prevysuje cenu-pochopil a rozumi.To neni Vas pripad.
Ted k tem parabenum.S prbn v jidle mate pravdu-lepsi je pro telo,kdyz je snime,nez aplikace na kuzi.V aplikaci na kuzi si protirecite.Kdyz se totiz s jidlem a pres kuzi telo dokaze parabenu zbavit,jakto ,ze jsou v nadorech?Z te studie jsem take pochopila,ze se predpoklada,ze parabeny budou i ve zdrave tkani a tim se vyvrati vliv parabenu na karcinom prsu???!!!!!!!!Jak to,ze to v tele vubec mame,kdyz si s tim dokaze,podle Vas tak skvele poradit?A argument,ze se prbn pouzivaji uz 50 let,pro me neni argument(to je jako zubari s amalgamem).Vim,ze je vic zpoustecu rakoviny a ze by s takovou mel raka kazdy,ale verite,ze cystu v prsu uz ma kazda druha zena?To mi rekla doktorka na mamografu minuly mesic a ma prace mi take dovoluje nahlize do sveta zen a jejich starosti,takze mi to jen potvrdila,co vidim kolem sebe.
Co dodat?Nechte si sve vedomosti a schovejte si je na knizku,tam se Vam zuroci.Kdyz budete v zivote uprimejsi,poznate uprimnost i od druhych.Nic ve zlem a venujte se prijemnejsim tematum.Ja mam jasno.Od Amway budu rada nakupovat,ale ne kosmetiku.To je skoda,mohla jsem tim obohatit svou praci,ale na prirodni kosmetice si zakladam a kompromisy nedelam.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 27. 4. 2008 22:31

ad 1) bez komentare
ad 2) zapatrejte ve vyse zminenych publikacich, prostudujte si je, a najdete tam mozne vysvetleni, proc byly parabeny nalezeny v zasazenych tkanich. Jen bych podotknul, ze si neprotirecim, staci si precist uvedene publikace. A koneckoncu, uz jsem Vam nekolikrat psal, ze vse je otazkou davky. Nehlede na to, ze odbourani samozrejme nejakou dobu trva, takze je potreba brat v uvahu jak dlouho pred odberem vzorku tkane doslo k aplikaci/pozreni vyrobku obsahujicich parabeny. Pokud by se ukazalo, ze v blancich (zdravych tkanich) je stejne mnozstvi jako ve vzorcich, je vice nez pravdepodobne, ze pritomnost parabenu nesouvisi s karcinomem. Pro lepsi pochopeni - je to, jako kdybych rekl: "hele, ta napadena tkan obsahuje vodu, tak voda bude karcinogenni." To je nesmysl, vidte?
A jen tak mimochodem, dejte si pozor na to, aby ta Vase prirodni kosmetika neobsahovala parabeny - ty se totiz nachazeji i v nejruznejsich rostlinach, kterym slouzi jako prirozena ochrana proti mikroorganismum. ;-]

A na zaver si dovolim uvest par citatu od odborniku:

“We are all exposed to all kinds of chemicals but it doesn’t mean that they all cause cancer. The question is here whether the chemicals would have an impact on the hormones, and also what level you would see in a healthy breast tissue. A causal link has by no means been proved.
Karol Sikora, Professor of Oncology at Imperial College London

“Although this is an interesting study the sample size is very small. No causal link has been found between underarm cosmetics containing parabens and breast cancer. There is also no robust population-based evidence to suggest a link. Should any notional risk exist it would be insignificant when compared to other avoidable environmental risks for the disease, such as obesity.
Dr Richard Sullivan, Head of Clinical Programmes at Cancer Research UK

“We conclude from our results that the above mentioned paraben esterase III of keratinocytes (a skin enzyme that breaks down parabens) is sufficient to completely hydrolyse the traces of parabens that may enter the skin from topically applied ointments.”
C. Lobermeier, C. Tschoetschel, S. Westie and E. Heymann
Hydrolysis of parabens by extracts from differing layers of human skin.
Biol.Chem. 377(1): 647-651 (1996)

Nepredpokladam, ze vyse uvedene vyvrati Vase nazory, ale snad to pomuze ostatnim, aby dokazali rozlisit, kde jsou jeste vysledky vedeckych studii a kde se uz jedna o nicim nepodlozene spekulace laiku, kteri o danem tematu nic nevedi, ale jsou odbornici na sireni poplasnych zprav.

ad 3) bez komentare
ad 4) poinformujte se take u kamaradky, jak dopadl jejich vyrobek v testu praci ucinnosti, prip. se muzete zeptat, jakou slozku na zmekceni vody ten prasek obsahuje. ;-]
ad 5) s komentarem - verte si tomu, jestli chcete. Moje vysvetleni je jine.

Jsem rad, ze jsem Vaseho manzela pobavil. Mimochodem, neni to ma vina, ze se Vase prispevky daji vylozit dvojsmyslne - nebyl jsem sam, koho to napadlo. Na oplatku Vam sdelim, ze jsme se s manzelkou take uprimne zasmali nad mistem, kde pisete, ze zijete BIO, protoze se snazite pestovat si vse na zahradce. :-) Zrejme mate nejakou organicky certifikovanou zahradku. Tak jen doufejte, ze tu "chemii" nepouziva ani nikdo ze sousedu, prip. ze ji k Vam nezanesou deste a spodni vody. Pak by totiz ta Vase snaha byla k nicemu. A pozor, aby v nekterych rostlinkach, ktere vypestujete, nebyly nahodou i parabeny (viz vyse). :-)

Pisete: "Kdo si predstavi normalni zenskou,ktera chce vedet,za co plati a v jejim zebricku hodnot kvalita(kvalitu neposuzuji slovem nejprodavanejsi) prevysuje cenu-pochopil a rozumi."

Co na to rici? Az si budete to zbozi kupovat u me nebo od nekoho v me organizaci, pak Vam milerad vse sdelim. Ale vzhledem k tomu, ze jiz mate sveho distributora/sponzora, neni to mozne. Proto tuto vysadu milerad prenecham lidem ve Vasi sponzorske linii. Znovu opakuji, ze nejsem charitativni organizace a nevim, proc by za praci, kterou odvedu, meli byt placeni lide ve Vasi sponzorske linii. Pokud toto nechapete, je mi lito. Jak vidite, jsem k Vam uprimny - co na srdci, to na jazyku.
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod pestounka 28. 4. 2008 08:15

No ,vidite sam.Je tolik veci,ktere nemuzeme ovlivnit,ktere proste obsahuji toxicke latky-v mnozstvi,ktere nezname.Kupovat si je ale vedome nebudu.Mam dobry poct z toho,ze na nasem statku mame prirozeny kolobeh,ze nemusime kupovat nic umeleho.Ovecky,slepice,pole,zahrada...Deti jsou zdrave.Spodni vody,ani ty destove ovlivnit nemohu(Ted me napadlo,ze se musim zeptat u sve skupiny,jak tento problem resi Nutrilite).Presto si myslim,ze plody nasi prace jsou zdravejsi,nez zbozi v supermarketech.A taky si myslim,ze je lepsi delat neco ,nez nic.
Rakovine prispiva mnoho faktoru,nez propukne.Vim,ze je spousta latek mnohem toxictejsich,nez jsou parabeny.Ty mohou byt jen kaminkem do mozaiky.Je to neco,co je ve vyzkumu.Jsou zde nejasnosti a ja se priklanim k prirodnim produktum.A vzhledem k tomu,ze i BIO kosmetika tyto konzervanty bez milosti nepouziva,je jiste,ze nejsem sama s timto presvedcenim.
ad4.Rikala jsem,ze jsem to vyhodnotila.Ja mam jasno.Diky za rady,ale to jsem zmakla i bez nich.
S tou cenou to bylo mysleno obecne a treba ve prospech Amway a jejich pracich prasku.Ja nejsem dvojsmyslna,to Vy jste tak strasne vztahovacny...
Dnes je ale krasny den.Vidte SP?Idealni na sazeni brambor.Tak ja jdu.
pestounka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 28. 4. 2008 10:15

Ano, kolem nas jsou totiz pouze a jen toxicke latky. Nic jineho se kolem nas totiz nenachazi. Jen k tomu, abychom se nekterymi z nich otravili, bychom jich museli sporadat ohromne mnozstvi...
O Nutrilite se nestrachujte, jejich farmy jsou organicky certifikovane. To mj. znamena, ze nejenze Nutrilite nepouziva umela hnojiva, ale i treba na ochranu proti skudcum pouziva prirodni postupy. Dale to treba znamena neustalou kontrolu kvality vody a nebo treba i to, ze pro ziskani certifikatu je nutne, aby umela hnojiva a dalsi latky nepouzivali zemedelci v sirokem okoli.
Ale uz jsem se moc rozpovidal - takze se zase obratte na lidi ve Vasi sponzorske linii. ;-]
Jo, dneska je supr den! Zacinam se konecne probouzet ze zimniho spanku. :-)
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Deria 4. 5. 2008 20:54

Je vidiet, ze pani Pestounka nema ponatia o vyrobkoch Amway ale zato je dvojzmyselna a ustipacna v kazdom prispevku. Vie vsetko lepsie ako vedci, lekari a vsetci odbornici, ktori v Amway pracuju. Rozmyslam, co ju k tomu vedie.. . :nenapadne ...a nenapada ma nic ine, iba to, ze vyrobky AY zrejme vobec nepouziva, takisto si myslim, ze nespolupracuje s AY a ze tu nezbiera ziadne informacie ale je iba jednou z tych, ktori by firme radi uskodili - takych uz bolo! :-D

Mila pani Pestounka, nikto Vam vasu zahradku a bio nechce vziat, je to pekna vec a ja osobne davam prednost tiez prirode ale o co sa tu Vy vlastne snazite ? A ak Vas zaujima nieco o Nutrilite, po mojich skusenostiach som prisla k zaveru, ze je to priam zazrak. Spoznala som totiz sama na vlastnej kozi jeho ucinky, takze mna niekto tazko bude presviedcat o niecom, co by mi malo spochybnit to, co uzivam alebo pouzivam. Moja mama uz dokonca nepotrebuje ziadne lieky, (po rokoch bolesti a utrpenia), odkedy uziva Nutrilite, je v pohode. Viete, to su veci, ktore mna presvedcia. Kazda firma chvali svoje ale efekt je rozhodujuci a tam sa pozna vysoka kvalita! Myslim, ze mnohe firmy by sa radi vyrovnali Amway a ak to neni mozne, tak aspon hladaju blchy, ktore tam nie su.
Deria
Návštěvník

Odeslat příspěvekod provider 11. 5. 2008 14:14

Dobrý den,
trochu odbočím od uvedeného tématu. Chtěl bych nesmírně poděkovat všem pravidelným diskutérům, kteří na toto forum přidávají své poznatky delší dobu stejně jako SP. Před půl rokem mi zavolal kamarád,že by mě rád seznámil se zajímavým businessem. Protože jsem od přírody zvědavý, sešel jsem se s ním. Šlo o ukázku marketingového plánu.Nebyl sice strhujicí ,ale stačilo to na to ,abych se začal pídit po dalších faktech. Ano,šlo o Amway. Doma mé nadšení ze zajímave myšlenky rodina rychle zchladila,ale přesto jsem pátral dál.Upřímě pročetl jsem celou tuto diskuzi a pečlivě sledoval,jak se jednotlivé názory pravidelných diskutérů vyvíjeli.Vypozoroval jsem jednu velmi zajímavou věc. Lidé s negativními názory opakovali ta sama hesla ,ale vždy zaznívala z úst někoho nového a nového.Překvapivě však lidé co tento business hájili,zustávali v této debatě po několik let a to mě nakonec přesvedčilo.
Po 3 měsících sbírání informací jsem vstoupil do amway.Chtěl jsem tímto poděkovat SP, který tu již pár let předvádí opravdu skvělou ukázku trpělivosti a také mému sponzorovi ,který vydržel čekat na mé rozhodnutí tak dlouhou dobu.
Podnikání v amway má smysl pro každého. Lidé co si chtějí splnit své sny získají tímto podnikáním prostředek a lidé co se k tomuto podnikání staví negativně by ho měli zkusit ,aby mohli lépe obhájit svůj názor proč nezačínat a ne jen papouškovat to co říká široká veřejnost ( i ta papouškuje jen to co říkají ostatní).
V amway jsem 3 měsíce a vybudoval jsem už pozici 12% a neživím se podomním prodejem jak si mnozí negativisté myslí.(ale to jen pro vás Negativisty).
Toto podnikání má rozhodně smysl a všem kteří se rozhodnout zkusit tuto možnost přeji mnoho úspěchu. Ještě jednou díkuji Ti SP
provider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slávek 11. 5. 2008 15:20

přeji všechno nej, ale mezi náma už i 21% skončili, chce to asi vydržet. Protože to pro mě není, radši podnikám mimo zaměstnání na burze, to je teprve kšeft století. Co je pro mě v tomto nejdůležitější, že moho spolehnout jen sám na sebe.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 11. 5. 2008 20:13

provider: vsechno nejlepsi. Mozna jenom skoda (predevsim tvoje :wink:), protoze existuji jine byznysy, kde by sis se stejnym "nasazenim" vydelal i nejake penize (ne "penize").

BTW za 3 mesice 12% neni az takovy zazrak, nicmene za dalsi 3 mesice si povime, jak ti to jede dal.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod SP 11. 5. 2008 20:56

Je vskutku usmevne, jak se nekteri diskutujici za kazdou cenu zlehcovat uspechy ostatnich, prestoze sami nebyli schopni v Amway dosahnout naprosto niceho, resp. abych byl presny, radeji to vubec nezkusili.
Ze pry 12% za 3 mesice je malo? Tak to stoji za rozbor.

12% predstavuje obrat od cca 96000 do 160000Kc/m bez DPH. Odmena vyplacena do takove skupiny tak muze cinit od 11520Kc do 19200Kc. Kdyz budu predpokladat vyvazene vybudovanou skupinu, kdy si clovek ponechava 50% bonusu a zbytek jde do jeho organizace, cini v tomto pripade Vas vedlejsi prijem 5760Kc - 9600Kc s tim, ze dalsi penize vydelavaji lide ve Vasi organizaci a tudiz jsou motivovani pracovat dale. Docela slusny vedlejsak.
No a az lidem v organizaci doma dojde zubni pasta nebo praci prasek (prip. nektery z dalsich vyrobku, ktere ma firma Amway v katalogu), muze se provider tesit na dalsi bonus, i kdyby uz do skupiny nikoho nepridal. A pak na dalsi, dalsi, dalsi atd proste dokud budou tito lide spotrebovavat nase vyrobky... :-)

Navic tu ma daleko vetsi jistotu (narozdil od jinych firem, ktere pote, co jim vypovi dodavatel smlouvu, lehnou popelem), ze Amway tu bude i za 10 nebo 20 let. To pro nej znamena, ze neinvestuje sve usili do spoluprace s firmou, u ktere budou "na zacatku", ktera "je lepsi nez Amway", "ma lepsi produkt", "ma lepsi odmenovaci system" apod., avsak s tim, ze vyse uvedene plati pouze a jen v risi fantazie zastancu jinych MLM, kteri by si to sice touzebne prali, ale zatim nebyli schopni te sve firme (z nejakych neznamych duvodu) pomoci, aby se alespon obratem a vyplacenymi odmenami vyrovnala firme Amway.

Ale provider ma take dalsi jistotu - a sice tu, ze Amway nebude prohlasena za pyramidovou hru, az legislativa v CR v teto oblasti "dozene" zapadni zeme.
Take ma jistotu, ze Amway mu bude stale dodavat sve produkty, zatimco distributorum jinych MLM firem, ktere se boji vyrabet/dodavat vlastni produkty (to z toho duvodu, aby, kdyby se prestalo darit, mohli zakladatele bez nejakych ztrat rychle zmizet), v tom pripade zbydou oci pro plac a cele jejich usili, ktere do spoluprace s tou firmou vlozili, vyleti kominem.

Takze - providerovi preji mnoho uspechu v jeho podnikani a tem ostatnim at se samou zavisti zadavi. :D
SP
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka