ZFP Akademie

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 8. 6. 2008 15:15

Daniela: A ty se to snažíš dělat jak? Poctivě a nebo nepoctivě? Ale myslím si, že ať odpovíš cokoli, je to jedno, protože ty prostě nebudš nikdy dobrý poradce, protože se v to nevyznáš:-)
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Diskutér

Odeslat příspěvekod Daniela11 8. 6. 2008 15:35

30kveten2004: tak se mě neptej, když je to "jedno". A jestli já jsem nebo budu dobrý poradce, to zrovna Ty nemůžes vědět :pozor
Daniela11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 8. 6. 2008 19:43

Tak to se pozná podle toho, co jsi tu napsala......
30kveten2004
Diskutér

Odeslat příspěvekod oco1 9. 6. 2008 16:52

jeden ZFPák teďkom u nás v Třinci pojišťoval firmu a dostal za to pokutu od státu 250tis 8-D

asi ho špatně vyškolili :shock: nebo žeby nějaká desinformace ze semináře :hm :hm
S7 edge
oco1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 9. 6. 2008 17:23

Máš k tomu nějaké bližší informace? ;-)
30kveten2004
Diskutér

Odeslat příspěvekod oco1 9. 6. 2008 21:05

bylo mi řečeno, že udělal celé firmě duplicitní smlouvy... ale kdyby vás to zajímalo, tak můžu zjistit i podrobnosti ;-)
S7 edge
oco1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 9. 6. 2008 21:28

Jj rozhodne zjisti.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Ondrasz 10. 6. 2008 00:02

Daniela11: Tvrdit o ŽP, že se zakládá na "spoření" je častý nesmysl, kterému věří většina lidí, kteří maji založeno investičko a bohužel ho i někteří takoví sjednávají :-| , přičemž tenhle nesmysl šíří a podporuje i jedna z největších pojišťoven viz "Dáme to víc na spoření, viď?" :shock: Proto Ti 30.květen napsal to co Ti napsal...
Jináč ZFP je pro určité typy lidí ideální nástroj k rychlému zbohatnutí. Z vlastní zkušenosti - bývalý kolega, který to začal dělat před necelými 4roky jezdí dneska v novém sedmičkovém bavoráku a chystá se stavět barák, přičemž to nebude žádný domek o 200m2 plochy, ale jak ho znám tak mega hacienda na pozemku o rozloze texaského ranče... :-D
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Janul 30. 6. 2008 17:07

Ahojky, byla jsem na základním semináři 28.06.2008 a dnes jsem měla schůzku, kdy sponzor navrhoval finanční řešení, bohužel nebyl schopný ho navrhnou hned, měla jsem požadavky, kdy jsem mu situaci zkomplikovala 8-D Zatím to vypadá na penzijní připojištění od Aegonu který jsem si sama vybrala, kvůli vysokému zhodnocení a bonusu, pak Investiční program od Aegonu který je velice levný, například poplatek za správu činí 0Kč, má i garantovaný výnos a dokonce vše do 3.5%výnosu klienta , pojišťovna připíše 100% svých výnosu a nad 3.5% klasických 85% výnosu, má to další vychytaný věcičky které nemá zatím žádný jiný Investiční program :oops: Na místě jsem si sjednala opět od Aegonu RŽP, hlavně kvůli úrazovému pokrytí. Kdy mi sponzor ukazoval model, ohledně poplatku rizik a kdy mě poplatky příjemně překvapily, mimořádný účet je nezávislí a který je klasický u ZFP zdarma.. Zítra si sjednám ještě ING konto kdy ZFP má ještě bonus navíc a to pravidelnou odměnu 300Kč, st.sp. od Wustenrot kdy nabízí výhody navíc. Druhou část bych ráda investovala do CONSEQ. Musíme to dát vše dohromady. Trošku jsem se o to zajímala už i dříve, ale nemůžu o sobě tvrdit, že jsem odborník :nenapadne Už dlouho mě můj sponzor oslovoval a nikdy neměl úspěch :-P , nedávno jsem se dozvěděla o velikých změnách a já jsem hodně zvědavý člověk. ZFP překopala celý systém vzdělávaní, kdy je lidem sdělováno více informací a to i informace které nejsou běžně dostupné. Vidím, že moc lidí to tady nebere, abych pravdu řekla, taky jsem je nemusela, no a můj přítel až zjistí, že jsem si programy sjednala přes ZFP tak mě .... jeho maminka totiž děla v KB :roll: Je fakt že ZFP se opravdu zdokonalila a stále se zdokonaluje, co jsem slyšela 3roky zpětně, je dnes již jen pouhou pomluvou. Dokonce ZFP rozjelo ZFP realit, jak říkají někteří lidé odrovnávačka všech realitních společností. Protože se může podílet každý základní seminarista, který za určitý doporučení a úspěšného obchodu má slušnou provizi a to zdaleka není vše. Absolvovala jsem spoustu seminářů od různých společností a žádná zdaleka nenabízela tolik co ZFP. Osobně si myslím, že ZFP tady bude ještě hodně dlouho, jsem ráda že se ZFP rozvijí směrem dobrého obchodu a ne jako některé společnosti, které se rozvijí obráceně, nebudu jmenovat, určitě je znáte. :-\
Janul
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 30. 6. 2008 17:45

ZFP: pekne pojato. A myslis, ze se ti tu ozve nejaky zajemce? :roll:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod jecmenek 30. 6. 2008 18:04

přesně to samé napadlo i mě... :-/
hezké PR, ale trochu kostrbaté.. chtělo by to ještě více vypilovat.. :-D
na druhou stranu proč ne - český národ je opravdu okouzlující... :-)
jecmenek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 30. 6. 2008 20:54

ZFP Forever :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani

Uděláme z vás žebráky, okrademe Vás i o poslední korunu

Já se Aegonu divím, že spolupracuje s takovýma ******, jaké ZFP rozhodně jsou.
Naposledy upravil Rop dne 30. 6. 2008 23:22, celkově upraveno 1
Důvod: Vynechte prosím některé výrazy. Jinak vynechám já vás.
30kveten2004
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alex.. 30. 6. 2008 22:23

no já nevím..mi to přišlo spíš jako výlev nějaké nanynky :-!
Alex..
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ondrasz 1. 7. 2008 09:28

Pro 30.květen: Je to klasický multilevel, kde je člověk placen provizema za uzavřený objem produkce. Nejsou o nic horší ani lepší než jiné MLM firmy. Pokud člověku vyhovuje tenhle typ práce, tak proč ne...takže tvrdit, že někoho okrádají je hodně nadsazené i přesto, že používají praktiky, které nejsou úplně košér, ale to je spíš pojetím firmy a systému jako takového, než zaviněním samotných makléřů a zprostředkovatelů, kteří jsou k tomu vedeni a tomu co prodávají vesměs nerozumí. A kdybys byl vlastníkem Aegonu, tak by Ti také šlo v 1.řadě o to aby se Tvé produkty prodávaly, takže jaký údiv...? ;-)
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 1. 7. 2008 09:58

Tak když myslíš, že jsou všechna MLM stejná, tak si to mysli......
30kveten2004
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka