ZFP Akademie

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Janul 30. 8. 2008 23:03

Těch změn je více, například ZFP makléř, informujte se. Co si přestavuješ pod větou , nastavení životního plánu???? Co udělá spolupracovník od Partnes v rodině, kdy otec vydělává 14tis. hrubého, žena má invalidní důchod a děti ve věku 6 a 8let? Co udělá u ženy která má 55let a nepracuje ??? Životní plán určitě ne. Jedna spolupracovnice od společnosti Partners sama říkala, že životní plány jdou nastavit pouze u klientu, kteří na to mají. Průměrný plat v ČR je 23 000Kč. Jenomže kde??? Tenhle průměr dělají boháči, proboha většina lidí je ráda, že vůbec dýchá. Jak jim chcete nastavit životní plán, když si mohou měsíčně odložit max. 1800Kč ?????
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 31. 8. 2008 06:52

Janul píše:... životní plány jdou nastavit pouze u klientu, kteří na to mají. Průměrný plat v ČR je 23 000Kč. Jenomže kde??? Tenhle průměr dělají boháči, proboha většina lidí je ráda, že vůbec dýchá. Jak jim chcete nastavit životní plán, když si mohou měsíčně odložit max. 1800Kč ?????


Tak tohle už je demagogie :-D

Kdo je podle tebe "boháč"? Myslíš, že "boháč" má zájem o nějaké tvé životní plány? :-D :-D

Pokud někdo je schopen dát měsíčně 1800 Kč, tak je docela vatař, podle mého. Já kdybych žil pouze ze své výplaty, tak zaplatím nájem, energie, alimenty a na jídlo a režii mi zůstane 1500 Kč a o nějakém odkládání bych si mohl nechat leda zdát. Podle nějaké statistiky je v ČR 60% lidí, co má úspory DO 10.000 Kč. To asi nemohou šetřit těch 1800 Kč měsíčně, ne?
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 31. 8. 2008 18:28

Ruprechte, tomu vůbec nevěřím, že takovému borcovi, jako jsi Ty, nezůstane z výplaty nic... To je asi někde hodně velký problém...
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 31. 8. 2008 18:39

To teda věř. 8-) Naštěstí nejsem odkázaný jen na příjem z výplaty, ale mnoho lidí ano. ;-) Proto, když někdo hořekuje, že nevyjde s platem, říkám: Musíš s tím něco dělat. SAMO se to nezmění.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janul 31. 8. 2008 19:18

Ten průměr dělají boháči, ja jsem nic nepsala o tom, že boháči mají zájem o naše produkty. O naše produkty mají zájem větší část populace. O životní plány pouze boháči, nebo spíše přesněji řečeno lidé, kteří na to mají a kteří jsou náročnější. Protože na životní plán potřebuješ trošku jiný příjmy. Takže ty nemáš ani na to aby jsi spořil na svůj důchod? No tak to si hledej jinou práci, co ti na to mám napsat? Určitě si mladý člověk a životě toho můžeš hodně dosáhnout. Já kdybych nevydělala 60 000Kč , tak bych nevyžila, možná si říkáte, že jsem blbá, ale čím více vyděláváte, tím více utrácíte a více peněz investujete. Prostě si nedokážu přestavit, že bych vydělávala 14000Kč. To bych neměla ani na benzín. Stejně tak by si sponzor nedokázal přestavit výdělek jenom 60 000Kč.Proto mimo moji práci dělám ještě ZFP kdy už dnes vydělávám více peněz než v mém zaměstnáni, kde pracuji 7 rokem. Hodně přemýšlím o tom, že se na tu práci vykašlu, jenom mě to brzdí. Nejvíce mě štvou lidé kteří pomlouvají a ukazují na moje kolegy kteří vydělávají pěkné peníze, jací jsou to šmejdi a že jsou líní vynést koš. Jenomže vůbec nevidí, že tito lidé na začátku pomalu nespali a dřeli od rána do večera, jen aby si vybudovali svojí kariéru. Jinak životní plán jsem taky nechtěla i když bych na něj měla, nemám ho jak využit, nebo spíše je pro mě nezajímavý. Jak říká můj sponzor nejsem náročná.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 31. 8. 2008 19:43

Nechci ti do toho mluvit, ale ujasni ci pojmy jako hrubá mzda, čistá mzda apod. Nebo mi snad chceš tvrdit, že dáš 14K měsíčně za jízdu autem ve svém volnu? Pokud se chceš bavit o příjmech "obyčejných lidí" drže se čistého příjmu a nemotej do toho brutto příjem, snadno se pak ztratíš a plácáš nesmysly.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 31. 8. 2008 22:14

Janul, prosím, přestaň mluvit o financích, nerozumíš tomu. Nikdo ze ZFP tomu nerozumí a pokud ano, stejně výsledek není vidět.
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 1. 9. 2008 13:10

30kveten2004 upřesni. Přemlouvám sponzora aby sem napsal par řádku. Asi by Vám trošku zamotá hlavičky, je to ekonom, analytik a spolupracoval ve 3 finančních společnostech. Když mluví tak, mu rozumím každé desáté slovo. Žádné informace z internetu, ale z odborných přednášek. jeho nejoblíbenější téma je, co nám banky skrývají. Taky se hodně vyzná, investování přes forex, sám to nedělá, jak říká není všechno tak jak vypadá, různé společnosti které Vám nabízejí krásné měsíční zhodnocení, mají určitý háček. Někdy si připadám vedle něho, jako naivní blbeček. Ve svých 20letech vydělal první milion a to legální cestou a navíc byl ještě studentem . Nikdy se nezabýval lidmi kteří zabijí sny. Dnes vlastní přes 16nemovitosti různých typu. Chtěl jít kdysi i na právníka, ale už tehdy si uvědomil, že právníci v ČR nemají moc zajímavé výdělky. Sponzor má spoustu vlastních kamarádu ve společnosti Partners. Řekl mi, že psaní na internetu mě nikam v životě neposune. Že 99% ať jsou to myšlenky, informace prostě cokoliv, jsou to pravdy jen z jednoho procenta. Že každá pravda má háček, že i odborné přednášky co se týče například investic, jsou kolikrát zkreslené. Nikdy mi tomu neřekne více. Jeho obrovská parketa jsou produkty typu IŽP, KZP. Například investor, je drahý jenom tehdy pokud vydělává, moc jsem to nepochopila. 30kveten2004 rozebral by tě jako malé dítě a ani internet by ti nepomohl, protože spoustu věcí na internetu nenajdeš. Navíc na internetu je to vždy podané jen z jedné strany. Jak říká můj sponzor, internet je naivní předávání informací.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 1. 9. 2008 15:22

Sorry, ale nedalo mi to...

Janul píše:... je to ekonom, analytik a spolupracoval ve 3 finančních společnostech.

Vyrazili ho už ze 3 firem.
Janul píše:...Když mluví tak, mu rozumím každé desáté slovo.

Nikdo neví, co bere.
Janul píše:...Žádné informace z internetu, ale z odborných přednášek.

Neřekne nic, co byste si mohli veřejně ověřit a chytit ho za slovo.
Janul píše:... jeho nejoblíbenější téma je, co nám banky skrývají.

Teorie "velkého spiknutí" zabere vždy a vytváří pocit tajemna a sounáležitosti.
Janul píše:... Taky se hodně vyzná, investování přes forex, sám to nedělá, jak říká není všechno tak jak vypadá, různé společnosti které Vám nabízejí krásné měsíční zhodnocení, mají určitý háček.

Několikrát zkoušel na Forexu obchodovat, ale nikdy mu to nevyšlo.
Janul píše:...Ve svých 20letech vydělal první milion a to legální cestou a navíc byl ještě studentem . Nikdy se nezabýval lidmi kteří zabijí sny. Dnes vlastní přes 16nemovitosti různých typu. Chtěl jít kdysi i na právníka, ale už tehdy si uvědomil, že právníci v ČR nemají moc zajímavé výdělky.

Uff... tak tohle už ani nemám sílu komentovat :-D
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Janul 1. 9. 2008 15:55

Je to ekonom, analytik a spolupracoval ve 3 finančních společnostech.
Díky tomu má veliké zkušenosti a zároveň našel to co hledal.


Když mluví, tak mu rozumím každé desáté slovo.
Mluví odborně a já jsem nevzdělanec.

Žádné informace z internetu, ale z odborných přednášek.
Které můžete absolvovat taky. Ovšem pokud se vypracujete.

jeho nejoblíbenější téma je, co nám banky skrývají.
Říká lidem to , co jim banka neřekne.

Taky se hodně vyzná, investování přes forex, sám to nedělá, jak říká není všechno tak jak vypadá, různé společnosti které Vám nabízejí krásné měsíční zhodnocení, mají určitý háček.
Ano, investoval a spálil se, jenomže mu to vycházelo, ale jak jsem již psala, má to háček. Nech se informovat. Národní banka ti ráda odpoví a ne jenom národní banka, ale i ekonomové. Je to trošku složitějši a navíc nemáte žádnou jistotu.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 1. 9. 2008 17:24

Janul, člověk se učí celý život.
A jestli je ten tvůj SPONZOR ( mimochodem, tohle je i******j název pro nadřízeného) tak vzdělaný a dokonalý, proč nedokáže Ty znalosti a zkušenosti předat lidem pod sebou?
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 2. 9. 2008 08:32

Znalosti a zkušenosti předává dále. Jsou, ale věci které nám neřekne, jsou to věci které by ovlivnili naší práci, místo práce, by jsme do všeho šťourali. Jenom by nás to brzdilo. Určitě mi rozumíš. To máš jako na přepážce, ti nevědí pomalu nic, protože by je to ovlivňovalo. Už tak nám sponzor říká spoustu věcí které by nám říkat neměl. Jsou to věci které v terénu uplatňuji a opravdu to hraje svoji roli. Kdyby nám začal vysvětlovat, na jakým principu jsou stavěné banky a začal by vysvětlovat celkový systém finančního trhu, tak by se nám za prvé nafoukla hlava a za druhé jsou to věci které jsou pro nás nedůležité. Říkal, že až se vypracujeme, tak není problém o takových věcech mluvit.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 9. 2008 10:59

co to je sponzor v týhle bandě? myslel jsem, že sponzor je člověk, co někomu dá peníze jen tak a ne zaměstnavatel.
Sponzor je někdy považován za synonymum mecenáše, na rozdíl od něho ale klade sponzorství v současnosti velký důraz na marketingový přínos pro sponzora, především pokud jde o jeho zviditelnění.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 2. 9. 2008 11:02

Když mluví, tak mu rozumím každé desáté slovo.
Mluví odborně a já jsem nevzdělanec.

ano, systém potřebuje přesně takové lidi. nechají se snadno ukecat cizími "odbornými" slovy a ještě to jdou obhajovat.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 2. 9. 2008 13:20

Janul píše:Znalosti a zkušenosti předává dále. Jsou, ale věci které nám neřekne, jsou to věci které by ovlivnili naší práci, místo práce, by jsme do všeho šťourali. Jenom by nás to brzdilo. Určitě mi rozumíš. To máš jako na přepážce, ti nevědí pomalu nic, protože by je to ovlivňovalo. Už tak nám sponzor říká spoustu věcí které by nám říkat neměl. Jsou to věci které v terénu uplatňuji a opravdu to hraje svoji roli. Kdyby nám začal vysvětlovat, na jakým principu jsou stavěné banky a začal by vysvětlovat celkový systém finančního trhu, tak by se nám za prvé nafoukla hlava a za druhé jsou to věci které jsou pro nás nedůležité. Říkal, že až se vypracujeme, tak není problém o takových věcech mluvit.


Ja tu nafouknoutou hlavu risknu :) At se neboji a neco nam sem napise, my se radi priucime od dvacetiletych milionaru, kteri strci Roberta Kiyosakiho do kapsy.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků