ZFP Akademie

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod flees 2. 9. 2008 18:56

chci janul jmeno toho tveho boha nejspis jsme se u zfp setkali napis mi do PM o koho se jedna
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Janul 2. 9. 2008 21:11

Slyšeli jste někdy o koupi nemovitosti za výhodné peníze které jste získali od určité společnosti za velmi výhodné úroky? Nemovitost kterou jste koupili za par šupu a prodali za hodně zajímavou částku která pokryla jak úvěr tak další náklady a ještě jste na tom mnoho násobně vydělali. Takže není potřeba prodávat kopírky nebo taštičky pro surfaře jako Robert Kiyosaki.Robert Kiyosaki je spíše dobrý spisovatel než obchodník, teprve knihy z něho udělali opravdového milionáře. Jeho úmorný a zároveň zajímavý život dal na papír a na tom i vydělává.

Kdybych nepoznala sponzora, tak bych nevěděla jak se dopodrobna chovají IŽP.
Nechápala bych princip zhodnocování našich investic.
Nevěděla bych, že i úroky na hypotéce jdou vyjednat na lepší úrok.
Nevěděla bych, že banky si stanovují vyloženě úroky podle ksichtu.
Nedokázala bych spočítat ukazatel TER a PER.
A další zajímavé věci. Už nevidím produkt jenom ze vnějšku.
Zlatá korunka je pro mě nevýznamná. A dokážu si sama produkt dopodrobna zhodnotit.
Naučil mi otvírat hubu a zároveň jsem pochopila, že mozek je zdroj a naše huba je nástroj k penězům. Je mi jasné, že ten kdo dělá rukama bude tenhle fakt zavrhovat.
Navíc mi sponzor dodal přes 20 různých modelu od různých partneru a to i od konkurence. Takže si mohu krásně spočítat který produkt je pro člověka nejvýhodnější. Někteří uzavírají produkty podle toho jaká je provize, to v naši struktuře neexistuje.
flees ani náhodou chlape.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 2. 9. 2008 22:08

Janul, možná ti to časem dojde, možná ne. Možná že časem prozřeš..... Já doufám, že jo a poškodíš co nejméně lidí...
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 9. 2008 08:04

Janul píše:Nedokázala bych spočítat ukazatel TER a PER.

a vysvětlíš nám, k čemu to je? Doteď jsem vždy vystačil s TCO a ROI.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal kovar 3. 9. 2008 10:21

Janul píše:Kdybych nepoznala sponzora, tak bych nevěděla jak se dopodrobna chovají IŽP.


Když tak dobře rozumíš pojištění, dám ti velmi jednoduchou otázku:
Vysvětli pojistný pojem čekací doba? Co to je?

Mimochodem nevěřím tomu, že tvůj "sponzor" je tak úžasný. Kdyby byl, tak není v ZFP. Tam jsou úspěšní manipulátoři a vymývači mozků, kdežto finanční odborníci mají úspěch v jiných společnostech.
Děkuji za odpověď ty naše pojistná expertko ;-]
michal kovar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Janul 3. 9. 2008 19:48

Vysvětli pojistný pojem čekací doba? Co to je?
Máš asi namysli dobu která navazuje na plnění.
Například si sjednám pracovní neschopnost , která začne fungovat až dejme tomu za 3měsíce, takže do třech měsíců když se nám něco stane, tak nevznikne právo na plnění. Prostě je to určité šetření ze strany pojišťovny.
Potom mě napadá ještě čekací lhůta, ale to asi nemáš namysli.
Takže jestli myslíš něco jiného tak mě bohužel nic dalšího nenapadá, no ale asi se stačí podívat do pojistných podmínek, zrovna žádny u sebe nemám.

Já dam pár otázeček,
Mám sjednaný IŽP a za správu fondu mám poplatek 2%
Co se stane když daný správce našeho fondu nezhodnotí peníze a výkonnost bude 0%
Jak se tenhle poplatek bude chovat? Jak se bude chovat poplatek ze strany pojišťovny, pokud tenhle poplatek má?

Další otázečka
Co může pojišťovna udělat když se náš produkt do stane do mínusu? Napište více variant.

Další otázečka
Jak se chová finanční asistenční služba?

Další otázečka
Jak se chová chráněna investice( uzamykání účtu ) Jaké má výhody a nevýhody?

Další otázečka
Co znamená pro zprostředkovatele v terénu Profilace? Já jen tak, spoustu finančních poradců na to zapomíná, ale hlavně, že pomlouvají ZFP.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michal kovar 3. 9. 2008 22:25

Překvapila jsi! Opravdu jsi první pojišťovák z MLM společnosti, který mi připadne jakože ví o čem mluví. Až mi přijde divné, co tady někdy píšeš, když o tom opravdu něco víš. Není tě pro ZFP škoda???
michal kovar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 3. 9. 2008 22:41

Janul, Janul, koho to tady zkoušíš?:-))
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 4. 9. 2008 11:12

Děkuji to potěší, informace mám ze školení, ale hlavně od sponzora. V ZFP je spoustu nadaných spolupracovníku, ale ti se na internetu nikdy neukážou. Školení je úplně na jiné úrovni než bylo. Lektoři už neříkají jenom to co je v sazebníku, ale když mají více informací tak je prostě řeknou, řeknou si i svůj názor, což nebylo kdysi možné. Je to prostě o něčem jiném. Partners mě už lanařila k sobě, musím uznat, že mají kvalitní produkty a hrnou kvalitním směrem, jenomže je to otročina a vůbec se nějak nechystají na určité akce, Když jsem mu ukázala co může pro nás znamenat důchodová reforma, tak mi řekl, že ty peníze vydělá někde jinde
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 4. 9. 2008 11:31

Janul, ještě pořád prodáváte Životní pojištění pro případ dožití od Kooperativy jako nejlepší pojistku?:-))) Bez jakékoli pojistné ochrany.....
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 4. 9. 2008 12:18

Máš asi namysli 81DV, ta se už nenabízí, teda ne v naší struktůře, ne proto, že by byla špatná, ale klienti si nedokázali přestavit mít něco až v důchodě. Bez jakékoliv pojistné ochrany? Tomu trošku nerozumím. Smrt následkem úrazu, trvalé následky progresivním plněním a tělesné poškození. Tenhle produkt se nazýval jako PDU pro naší společnost. Nebyl možný výběr, pouze člověk mohl uplatňovat daňovou úlevu, bohužel daňová úleva už dávno neplní svojí hlavní úlohu tohoto produktu. Produkt umožňoval technickou úrokovou míru a to 2.4% + běžný výnos 2.1%. Pokud se nepletu od počátku nabízení tohoto produktu neklesl celkový výnos pod 4% což si myslím, že není u tohoto typu produktu špatný výsledek, na druhou stranu se tím nemůžeme ani pyšnit. Pro mladého člověka byl tenhle produkt docela výnosný, protože jeho vyšší náklady byly pouze na 10let a pak se náklady dokonce pohybovali tak nízko, že tenhle produkt patřil mezi nejméně nákladný produkt tohoto typu. Pro starší byl výhodnější 80DV. Bohužel pro klienty zcela nezajímavý, protože dnes člověk potřebuje peníze i v průběhu života.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 4. 9. 2008 18:15

Nejsou to moje slova:
Zkusím ti laicky popsat, co je zač technická úroková míra. Snad to pochopíš!
Největší omyl vzniká zaměňováním kapitálového životního pojištění za spoření. Tento omyl je bohužel podporován reklamou. Klient požaduje po pojišťovně službu – vyplatit jím určeným osobám určitou částku při určité události. Za tuto službu pojišťovna požaduje úplatu – tzv. pojistné, které musí klient platit ve sjednané výši a frekvenci. Je pouze na pojišťovně, jak vysoké pojistné stanoví a jak s přijatým pojistným poté naloží. Pojišťovna samozřejmě s pojistným hospodaří tak, aby (v rámci celého kmene a při určité pravděpodobnosti) měla v každém okamžiku peníze na pokrytí vyplácených pojistných událostí a úhradu svých nákladů. Z tohoto důvodu si pojišťovna interně tvoří tzv. rezervu. Rezerva je však majetkem pojišťovny. Nejedná se o peníze, které patří klientovi.
Druhý častý omyl spočívá v garantovaném zhodnocení. Pojišťovna při své kalkulaci pojistného počítá s tím, že bude schopna v době trvání pojištění zhodnotit své finanční prostředky (tj. rezervu). Toto zhodnocení se nazývá technická úroková míra (TÚM) a název přesně odpovídá jejímu použití (při pojistně-technických výpočtech pojišťovny). Pro klienta nemá žádný přímý vztah k pojistnému nebo pojistné částce. Nenazývá se "garantované zhodnocení", protože není garantovaným zhodnocením pro klienta, ačkoliv je tímto způsobem některými agenty prezentována. Kapitálové životní pojištění ale nabízí klientovi garanci ve formě pojistné částky uvedené ve smlouvě. Pojišťovna se zavázala vyplatit tuto částku bez ohledu na to, k jakým změnám dojde během trvání pojištění. Pokud by klient chtěl posoudit kapitálové pojištění pouze z hlediska „spoření“, je možné vypočítat efektivní úrok (přesněji vnitřní míru výnosnosti, IRR) pomocí základních vzorců pojistné matematiky a dvou vstupních parametrů – pojistného a garantované pojistné částky pro případ dožití. Tato IRR je vzhledem k nákladům a rizikovému pojistnému nižší než technická úroková míra.
Snad už jsi pochopil, že TÚM (ze zákona max. 2,4%) není minimální zaručený výnos. V ZFPA vás učí samým hloupostem a financím tam nerozumíte nikdo.
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 4. 9. 2008 20:24

Však a co??? Proč mi to píšeš???? Kdo proboha tvrdí, že je to zaručený výnos? Zaručený výnos je jenom část technické úrokové míry, která je uvedena ve smlouvě, ty ťuldo. Technická úroková míra zhodnocuje naše rezervy. Ve smlouvě je uvedena částka, která vznikla díky technické úrokové míře. Další výnos se počítá vzorcem, který je uvedený v sazebníku a který je ponížen o určité poplatky . Je jasný, že je to majetkem pojišťovny,jak jinak. Je jasné, že technická úroková míra nebude čistě zhodnocovat naše vklady, ale to nikdo ani netvrdí. Můžete krásně spočítat jakým procentem se technická úroková míra chovala po dobu našeho pojištění. Píšeš jakoby to bylo něco hrozného. Tady jde o to, že i když se nebude dařit, tak se stále zhodnocují naše rezervy. Máš produkty které zhodnocuji naše vklady a teprve pak se strhávají poplatky.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 5. 9. 2008 12:15

Ještě jinak, taky jsem to nenapsala zrovna přesně. TUM je zaručená, jen naše rezervy se mění.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 5. 9. 2008 12:41

Jo ještě jsem volala lektorovi jak propaguje TÚM a ten mi říkal, že normálně, TÚM je procento které zhodnocuje rezervy. Pak dodal, že svým kolegům říká laicky, že TÚM je garantované procento, což je pravda, je to garantované procento které zhodnocuje naše rezervy. Ale nikdy a nikde neslyšel, že by někdo tvrdil. Že TÚM je procento které zhodnocuje naše vklady. Jinak když se zamyslíš, tak je to zaručený výnos , ale který zhodnocuje naše rezervy, jaké budou rezervy, to už záleží na dané pojišťovně. Tak v čem je problém?
Janul
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků