ZFP Akademie

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 3. 7. 2008 12:44

Už jenom jak píšeš, tak to si obrázek o ZFP udělám:-)
Nezlob se, ale i poradce z OVB by ti udělal lepší a levnější portfolio než máš a nebo budeš mít od ZFP
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 3. 7. 2008 15:21

Vážně? hm to je velice zajímavé, zrovna jsi kápl na něco, na co jsem hrozně moc háklivá, s OVB mám hrozné zkušenosti. Jak něco můžeš tvrdit když neznáš podrobnosti? Zapomněl jsi na jedenu věc, není to o společnosti, ale o lidech. ZFP má horší programy i dobrý programy, záleží jaká ovečka Vás potká, jestli černá, která dělá jednostranný obchod a nebo potkáte zprostředkovatele který Vám navrhne programy, kdy je obchod oboustranný. Například já mám sjednanou úrazovku a na provizích 196 Kč, asi málo který zprostředkovatel by zvolil tuhle cestu výdělku. Kdyby můj sponzor chtěl, tak mi udělá úrazovku která by se hodnotila na 2200Kč na pozici jedna,. jenže taková úrazovka bylá drahá a plnění velice slabé. Možná by to chtělo si zjistit informace o nových programech ZFP a potom psát. Specielně pro ZFP se chystají další dva programy od ING a Aegonu, ING chystá program pro mále a Aegon pro celou rodinu.Bohužel nemám více informací, zahájili se i prezentační přednášky.

Proč zlodějina, mohl bys mi prosím tě odpovědět????
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flees 3. 7. 2008 18:00

janul uz jsem z zfp nejaky patek venku muzes rozepsat zmeny oproti obsahu rekneme tak 4 roky dozadu? nechci zadny flame muzes klidne do SZ jen me to zajima ciste spekulativne jde mi o vse- hodnoceni, provize, penale za nedorzeni apod dekuji
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 3. 7. 2008 18:27

Janul, chtělo by to znovu vymýt mozek:-)
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oco1 3. 7. 2008 19:47

Janul píše:Stavebko je jasné Wustenrot.

hm hm hm :hm mě v ZFP bili do hlavy asi půl roku, že nejlepší je a bude Raiffaisen, kde se stala chyba? :hm že by už to bylo zase jinak 8-D
S7 edge
oco1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Janul 3. 7. 2008 21:46

????
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 3. 7. 2008 22:02

oco1: to vis, jina doba, host vyhazuje vrchniho... :mrgreen:

Ted se to uz prece u ZFP vsechno meni k lepsimu, ne? :roll:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod oco1 4. 7. 2008 09:50

Janul: něco nechápete, že ty otazníky?

Na lidech, kteří se nechají zlákat ZFP se mi "líbí", že předtim, když nevěděli o ZFP neměli skoro žádne smlouvy z té 4kombinace, třeba se o to nezajímali nebo jim to bylo jedno... ALE po vymytí hlavy ze semináře a následné konzultaci se sponzorem však tito lidé z ničeho nic smlouvy z 4kombinace potřebují, jelikož jsou velice výhodné a takřka se bez nich nedá žít 8-D

Z vlastní zkušenosti znám lidi, kteří se takto nechali sponzorem zlákat (taky jim nakecal jak rychle zbohatnou atd.) uzavřeli si 4kombinace a po pár měsících přestali mít na placení těchto smluv... když si student, který chodí do školy a nemá pravidelná příjem na sebe ušije bič v podobě např. placení 5tis pojistného každý měsíc a nemá kdo by mu to zaplatil, tak to potom nějak takhle dopadá 8-D

Co se na seminářích ZFP školí opravdu špičkově je "výmaz hlav" za to by lektoři ze ZFP opravdu měli dostat nějaký diplom či certifikát 8-D :tleskani
S7 edge
oco1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 4. 7. 2008 16:12

oco1: ale to je preci ucelem, aby firma mela co nejvyssi zisky. Presvedcit lidi o necem, co vubec nepotrebuji, ze bez toho nemuzou zit.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Janul 7. 7. 2008 11:53

oco1
Co dnes lidé potřebují? Já myslím, že pomalu nic a přesto všechno je lidé mají a využívají. Například mobil, když tu nebyl, tak nikomu nechyběl, co tak auto, proč si je lidé kupují, vždyť je předtím nevlastnily a nikomu to nevadilo. Nebo proč si lidé zakládají úvěrové karty? Proč si půjčují? Takže co se Vám líbí nebo nelíbí není vůbec důležité, lidé využívají a vlastní spoustu blbostí až se tomu kolikrát můžeme divit, nemyslím ovšem to co jsem tu napsala, dávala jsem příklad, že jsou tu věcí, které jsme nevyužívaly a dnes si nedokážeme přestavit možnost to nemít..Ať si každý využívá to co uzná za vhodné. Raději budu spořit, než abych všechny peníze házela do něčeho, čemu se říká černá díra. Nerozhodujte za lidi, lidé se rozhodnou i bez vás , stejně jako u všeho jiného. No a to jak si někdo udělá něco za 5tis a pak nemá na zaplacení je problem společnosti ZFP? To je problém toho blba který si vše zavinil sám. To je jako kdyby si koupil místo škodovky Jaguára :mrgreen:
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kamey 7. 7. 2008 12:31

Neřekla bych že až tak doslova se dá souhlasit se závěrem - myslím větu s tím blbem. Ono je opravdu rozdíl, zda si místo Škodovky koupím Jaguára a nemám na leasing /nebavíme se o platbě v hotovosti/ a úplně jiná situace nastane, pokud mi někdo k tomu Jaguárovi naslibuje hromadu výdělků, kdy mi slíbí např. 90% vytížení v pronájmu apod, abych si na úhradu vydělala. To co dnes slibuje ZFP Akademie je právě tento rozdíl. Nejen že mi vysvětlí proč mám mít smlouvu za 5000,- měsíčně, ale zároveň mi k tomu spočítají, že si u nich na tuto smlouvu lehce vydělám, ovšem zapomínají již zdůraznit že nejsou schopni mi onen výdělek garantovat déle než do zaplacení 1. provize a že se upisuji k dalšímu nahánění oveček. Pro spoustu obyčejných lidí pracujících za 8 měsíčně jsou provize nebeskými příjmy a vždyť je to přece tak snadné si tolik vydělat. Já bych docela dala jako povinost firmám jako ZFP při lákání dalších duší přikládat kopie provizních listů dotyčného získatele alespoň za poslední půlrok a do smlouvy smluvně ošetřila povinnost ZFP v případě nízké provize hradit za klienty jejich smlouvy. Když je to tak jednoduché, tak z toho přece nemusí mít obavu. Finanční poradenství podle ZFP je přeci pro každého.
kamey
Diskutér

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 7. 7. 2008 12:41

Janul: U nás v práci říkáme černá díra společnosti ZFP
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oco1 7. 7. 2008 12:55

nechápu ty lidi zmanipulované ideologié ZFP....
ale to co předvádějí u nás ve městě, to už je do nebe volající (nevím, ale asi to tak praktikujou všude)
Jelikož se podle nich ještě rozděluje trh( to už hlásají X měsíců dozadu), tak začli snad všechny kamarády kontaktovat lidé ze ZFP s tím, ať jím dají kontakty na lidi z jejich okolí (nejlépe celý tel. seznam) a ty budou postupně obvolávat a dělat prezentace. Dokonce mi řekli, že to mám říct rodičům ať i ti udělají seznam potencionálních klientů, který jim pak předám :shock: 8-D slíbili provize 20% z toho co udělá každy nově zarekrutovaný jedinec... no důchodovka se blíží, tak hold zbrojí na všech frontách (ti slabší se snaží platit splátky pojistného nebo svých premiových aut 8-D )
S7 edge
oco1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Janul 7. 7. 2008 20:23

Ja Vám vůbec nerozumím, proč bych si měla dělat smlouvu na 5tis, Když nechci? Kdo Vás nutí? nemáte svoji hlavu? Zajistíte si svůj život tak jak uznáte za vhodné a podle své finanční situaci. Ještě k tomu dostanete provize které můžete investovat kam budete chtít, ale pokud si to uzavíráte jenom kvůli provizím, za účelem velikého zisku, je Váš problém. Nejste náhodou z Ostravy? Nic proti, ale slyšela jsem pomluvy. Vím že byl problém právě tam, kdy se problém začal řešit a pár spolupracovníku ZFP dostalo pokutu a navíc byly vypovězeni. Jo možná si to neuvědomujete, ale když se vrací provize tak se vrací i mezi provize, tudíž ten kdo Vám to sjednal na vysoké částky kdy věděl, že na to nebudete mít, tak mu to moc nepomůže pokud to vypovíte . Jinak jsou kontroly smluv kdy ZFP začala kontrolovat smlouvy a když jsou ve smlouvě uváděny nesmyslné částky, tak je daný zprostředkovatel předveden, kdy musí vysvětlit svoje jednání, podle toho je potrestán tak jak je to uvedené v zákoně. Takže černým ovečkám odzvonilo. Podívejte se, mám sponzora a nemůžu si na něj stěžovat. Dal mi spoustu informaci a dokonce mě zachránil před velikým krachem, kdy jsem chtěla investovat 450 000kč do dubajských fondu přes jednoho šmejda který si založil pochybnou společnost. ZFP na něj poukazovala už i dříve a nikdo tomu moc nevěřil a ejhle už to bylo i v televizi :-D
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondrasz 7. 7. 2008 20:55

Pro Janul: No vidím to naprosto stejně jako Kamey. Ano, problém u ZFP (samozřejmě není jediná) je ten, že mají naprosto jedinečně a dokonale zmáknutou psychologickou manipulaci a masáž tím, že defacto útočí na "nejnižší" lidské instinkty proto, že slibuje nereálné zisky a výdělky. A to je to co kritizuji a nepovažuji za rovný přístup ke klientovi. Je fajn, že aspoň některé věci se u ZFP řeší, podle toho cos napsala o uzavřených smlouvách, které "poradce-bouchač" vnutil jen za účelem vytřískání maxima a "vydojení" klienta. Je vidět, že kauzy Eurofinacialu a OVB přináší ovoce i jinde :tleskani
Naposledy upravil Ondrasz dne 7. 7. 2008 21:06, celkově upraveno 2
Ondrasz
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka