ZFP Akademie

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Janul 31. 7. 2008 11:19

Máš pravdu, kukla jsem se do Aegonu sazebníku, jinak finanční plán budu dělat podle sebe a sama, mám docela spoustu informaci a pak mě můžete i opravit, nechci se tady k nikomu rovnat, jsem začátečník a moc mě to baví, až mě tady sprnete tak to dám sponzorovi a pokud Vám dá za pravdu, tak se budu stydět :-[
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michal kovar 31. 7. 2008 12:58

Fixace je na pět let, manželka se vrátí do práce až jí skončí mateřská dovolená a auto chtějí nějaký pěkný stříbrný s klimatizací :-D
michal kovar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Janul 31. 7. 2008 19:21

:lol:
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 31. 7. 2008 19:35

Tak to je nádherný návrh , Janul. To byla ta nejlepší rada, jakou lidem můžeš dát. :-D
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 31. 7. 2008 19:48

Musíte počkat :roll: jsem na internetu, ale dělám si svojí práci :'( Tak vždycky jen nakouknu a jsem opět pryč. Až budu mít více času, tak se do toho dám.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michal kovar 4. 8. 2008 01:44

No já tedy čekám, ale evidentně se asi ničeho nedočkám. Ani nevím proč jsem chviličku doufal :-(
michal kovar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Janul 28. 8. 2008 10:50

Ahoj, omlouvám se. Už jsem něco vykuchtila a ukázala sponzorovi, ten se na mě podíval a říkal co to má bejt, tak jsem mu řekla, že životní plán. Začal se hrozně smát a říkal , že životní plán vypadá trochu jinak, tak se přiznávám, že na životní plán ještě nemám. Na druhou stranu jsem zjistila jeden důležitý fakt, že životní plán nejde nastavit pro každého klienta, nedávno jsem četla jeden komentář, kdy zkušený zprostředkovatel tvrdil, že má 500 rodin a že životní plán by šel nastavit pouze u 5% rodinných příslušníků. ZFP začíná pro užší klientelu právě tyhle životní plány nastavovat. Ale stále se drží kombinace která se hodně zdokonalila a která je určena pomalu pro každého.. Dokonce mám informace o nákladovosti nových produktu jako je třeba Aegon život a důchod. Spočítané na ukazatel PER a TER. Sponzor je chce zveřejnit, na stranečkách tank. Dokonce mě sponzor učí spočítat náklady aby mi vyšla hodnota PER a TER. Byla jsem tak hloupá a pořád jsem si myslela, že náklady ze strany pojišťovny jsou nejdůležitější, přitom jsou to částky o proti nákladovosti fondu směšné. Proto se produkty od ZFP řadí mezi nejméně nákladné (TER). nemyslím investory, co se týče investora B350 ten je málo nákladný ze strany pojišťovny (PER) ale TER je důležitější a to má investor bohužel hodnotu hodně vysokou, ale předpokládá se, že dané strategie porostou hodně vysoko. Sponzora hodně mrzí to, že na stranečkách TANK nejsou uvedeny mimořádné pojistné, kde je právě největší síla a tady ZFP nemá konkurenta a jestli má, tak o něm nevíme. Sponzor pořád nechápe, proč se pořád počítá jenom běžné pojistné, které je určené na pojistnou část, kdy ukazatel PER neodhalí rizikové položky. Proč se nepočítá mimořádné pojistné které je určené na investici??? Sponzor dostal skvělý nápad, kdy ve spolupráci Partners bude počítat nákladovost z běžného pojistného a mimořádného pojistného, kdy příklad bude 50 na 50. Takže třeba 500Kč mimořádné pojistné a 500Kč běžné pojistné. Sponzor chce docílit toho, aby lidé a zprostředkovatelé nezapomínali na důležitost mimořádného pojistného, na který se hodně lehce zapomíná.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 28. 8. 2008 11:13

Hezké PRko, ale jinak jsme se zase nedozvěděli NIC, co by k něčemu bylo :-D
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 28. 8. 2008 12:25

Kecy, kecy, kecy. Nemyslím si, že by Partners chtěli spolupracovat se ZFP. Nebyl by to pro ně výhodný obchod.... Spíš by si poškodili jméno.
ZFP tu je jen díky neznalosti občanů ČR v oblasti financí.
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Janul 28. 8. 2008 15:52

Žádné kecy, je to tak. Jinak nejde o žádný obchod. Spolupracovníci Partners, dokonce oslovují zkušenější zprostředkovatele ZFP.
Janul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 28. 8. 2008 17:51

A nechávají si od nich vysvětlit, proč je ta čtyřkombinace tak výhodná :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To jsem se zase po dlouhé době pořádně pobavil :lol: :lol: :lol: :lol:
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 28. 8. 2008 18:23

Ano ... zkušenější zprostředkovatelé jsou oslovováni spolupracovníky Partners ... protože je třeba někdo doporučí ... i zaměstnanci bank jsou oslovováni spolupracovníky Partners protože je prostě někdo doporučil .... v žádném případě není oslovování cílené na skupinu "zkušenější zprostředkovatelé ZFP" ... on totiž seznam "agentů" ZFP jen tak k dispozici není .. já jsem tedy Partners doporučil všechny dealery ZFP jen aby to už nebyli dealeři ZFP :lol:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 8. 2008 18:41

ROP: prostě už není komu prodávat, tak si začínají prodávat mezi sebou :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 28. 8. 2008 23:23

PatrikChrz ještě nám řekni tu o tom Pioneeru, tu tvojí oblíbenou:-))))))))))))))))
30kveten2004
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flees 29. 8. 2008 18:39

no kdyz to tu tak pozoruju tak se necham naverbovat na seminar a poslechnu si vsechny ty uzasne zmeny a inovace ktere se tak zmenili od doby meho vystupu ze strany ZFP- mam pocit ze ta firma je otravna jak mor v posledni dobe...ale co mne dostalo janul nejvic je prispevek ze zivotni plan nejde nastavit kazdemu :-D dovolim si te trochu poupravit ze s produkty ZFP nelze nastavit zivotni plan kazdemu ale pouze tomu kdo ma na platby za produkty
flees
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka