ZFP Akademie

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 10. 2008 16:19

Janul píše:Jsou i jiné soutěže. Semináře stojí kolem 5000Kč. ZFP dělám stále, ale když má člověk nezávislý kapitál, tak proč ho neinvestovat? Kdo se bojí, nesmí do lesa, když se člověk bojí nikdy nic nebude mít. ....

To není tak úplně pravda. Patřím k těm "kteří se bojí" a neřekl bych, že zároveň k těm, co nic nemají :). I jako zaměstnanec je možné si vydělat velmi zajímavé peníze, aniž by člověk cokoliv riskoval :D

Janul píše: Mluvila jsem s investorem který mi říkal, že jenom blázen by ztratil svých 100%.

U pákových obchodů přijdeš o všechno, ani nevíš jak. Mě na to stačila cca hodina. :D (I když jenom virtuálně :D )
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 9. 10. 2008 18:32

PatrikChrz: nezlob se na me, ale s tim "vydelavanim zamestnance" jsi opravdu posedlej. Porad to omilas dokola a zduraznujes :roll: . Jsi si jist, ze jako zamestnanec mas jistotu? Maximalne tak jistotu vypovedi, to je jedina jistota, kterou v zamestnaneckem pomeru mas.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 10. 2008 19:16

Já se nezlobím. Když tady někdo pořád zdůrazňuje, jak skvělé je být podnikatelem, proč bych já nemohl zdůrazňovat, jak skvělé je být zaměstnancem :D

....A jako podnikatel bych měl jistotu čeho? Krachu?

Zatím jsem měl tři zaměstnání (tohle je moje třetí) a všechny jsem si našel sám. V tom minulém, když jsem odcházel mi dokonce nabídli pěkných pár tisíc, že přidají, když zůstanu.

Ono je to vždycky o tom, co člověk umí a co může (umí) nabídnout. Když je toho hodně, tak bude úspěšný jak jako podnikatel, tak jako zaměstnanec. Jen jako zaměstnanec nic neriskuje, když se mu prostě někde nebude líbit, nebo ho tam nebudou chtít, půjde jednoduše jinam.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 9. 10. 2008 19:31

PatrikChrz: no ja jenom, ze porad neco posuzujes, aniz bys to sam znal. :wink:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 10. 2008 11:57

Janul: jenže když budeš kvalitní zaměstnanec (budeš něco umět), tak se o tebe zaměstnavatelé poperou (díky mým příspěvkům zde na fóru se už o mě taky pokoušel jeden headhunter; když jsem ale řekl své požadavky, tak už se neozval (asi dostal infarkt :) ) a o místo se bát nemusíš (naopak, budeš jenom odrážet jednu nabídku za druhou, tedy aspoň v Praze to takhle funguje).

Zaměstnanec se nerovná jen "stát u soustruhu".
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikicz 10. 10. 2008 21:59

Janul: jakou licenci? v jaké zemi? kdo přesně ablokoval klientům účty apl? nepleteš si trochu pojmy a dojmy? jediné co stát, potažmo čnb udělal bylo 5 řádkové varování, že vklady v apl nejsou pojištěny a apl nemá v čr patřičná povolení.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 10. 10. 2008 22:04

Janul: nas stat neco zablokoval? Chapu, ze je patek vecer, ale neni toho alkoholu prilis?

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 11. 10. 2008 06:58

S474N: Nesleduješ noviny? Viz. zásah na Národní ;-)
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 10. 2008 07:10

Ruprecht001: té národní je škoda :(, hodně jsem tam měnil, měli super kurzy :)
Podle toho, že na webu mají místo kurzů samé jedničky usuzuju, že už asi nefungujou ;-(
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 11. 10. 2008 17:43

ČNB neobstavuje a neblokuje účty, to dělá Policie ČR.
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 11. 10. 2008 19:15

jak přesně souvisí zavření směnárny při podezření na praní špinavých peněz s APL?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 13. 10. 2008 07:46

mikicz: zrejme vic, nez si myslime :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 17. 10. 2008 18:51

:-D :-D :-D K tomu mohu říci jen jedno: Janul, už tu trávu nekuř! :oboze
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alex.. 18. 10. 2008 12:28

PatrikChrz píše:Janul: jenže když budeš kvalitní zaměstnanec (budeš něco umět), tak se o tebe zaměstnavatelé poperou (díky mým příspěvkům zde na fóru se už o mě taky pokoušel jeden headhunter; když jsem ale řekl své požadavky, tak už se neozval (asi dostal infarkt :) ) a o místo se bát nemusíš (naopak, budeš jenom odrážet jednu nabídku za druhou, tedy aspoň v Praze to takhle funguje).

Zaměstnanec se nerovná jen "stát u soustruhu".

no než headhunter to byl spíš fleethunter 8-P nemyslíš?
Alex..
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 2. 11. 2008 17:19

Tak jsem byl v pátek na schůzce s nějakou ženskou ze ZFP, byli jsme tam čtyři lidi, ženská ze ZFP, jeden známý z práce od kamaráda a na druhé straně já a jeden kamarád toho kamaráda jako adepti na seminář. Ženská byla ukecaná, dost často neříkala pravdu, ale nevidím se, že někdo se na to nechá nachytat....
Vizitku jsem nedostal, na seminář mě taky nedostali, zbytečně vyhozených 1950 Kč. Prý tam mají ale vždycky na seminářích i náhradníky, kteří se klepou, ať někdo nepřijede, aby se tam mohli ten den dostat:-)))
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka