Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 16. 11. 2008 11:54

Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 16. 11. 2008 12:01

jo tak tam je? a ja ho marne hledal tady
http://www.forbes.com/worldsrichest/
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 16. 11. 2008 12:06

ŽE BY SOPŤAN? Obrázek
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 16. 11. 2008 12:56

tak sem taky zagooglil :D

článek: Nejkrásnější auta světa v Praze(Lotus, Aston martin apod.)

diskuze:

soptik21
"Myslim ze ten clanek je dobre zpracovany a na autorovi je videt, ze je takove auto jeho velkym snem.... a nebo jen tajnym pranim a kdyby se to nesplnilo, tak se nic nedeje???
To by byla skoda ;-) Ty lidi co ty auta vlastnej jsou z masa a kosti, jako my Fsichni, je delaj necojineho...Nekoho to mozna rani,ale ve velke vetsine zamestnani se na to vydelat neda...
A kdo bude tvrdit,ze si na to nakradli, tak je jen neschopnej priznat svoji vlastni neschopnost a pravdepodobne pracuje pro nekoho, kdo ma takovi nebo lepsi ziv. styl ;-)
Kdo nechce 40 let propracovat v zamestnani a skoncit chudej, at mi napise mail..."

MILK
"jo ale prodavanim hrncu si na to taky nevydelame tak bez dopr. :D"

soptik21
"...tak prodavej cas a uzij si chudej duchod ;-)

BTW: ...Neprodavam hrnce, ale pokud budes chtit, milerad si zjistim vic info o hrncich a pak ti je prodam...- za 2 - 10 k rabatu mi to stoji :-D -tobe ne? Tak delej to co delas, ale vez, ze si v zivote na tyhle kary nevydelas v zaměstnani..."

no jo, vatař :D

to mi připomnělo, tenkrát na tom jejich semináři, hodně těch trosek, když se nějaký nováček zeptal na něco řekněme konkrétního, reálného, nad čímž se i člověk aspoň s půlkou mozku musel zamyslet, tak si vytáhli fotky luxusních aut a začali je očima hypnotizovat :D

ZNIČit AMWAY, UŽ VČERA BYLO POZDĚ :mrgreen:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 16. 11. 2008 14:43

I ty jeden negáči. :D :D :D Závidíš Soptíkovi vysoký důchod ]:-< TYTYTY Kdy jsem dorazí někdo ,kdo dělá i normální MLM? A ne náboženský fanatik? Udělat velký OPEN a vyhodit do vzduchu. TNT rulez
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2008 16:26

Jakou maji souvislost neci fotografie nebo profily s diskuzi o MLM? Proc se tu porad dokolecka mele o Amway? :roll: :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 16. 11. 2008 17:26

S474N píše:Jakou maji souvislost neci fotografie nebo profily s diskuzi o MLM? Proc se tu porad dokolecka mele o Amway? :roll: :roll:

Jakou souvislost mají okopírovaný cizí šeky?
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 11. 2008 17:27

Jouda.II: kde se v teto diskuzi na poslednich nekolika stranach objevily seky?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 16. 11. 2008 17:37

Soptík rulez :D Jdu do šenku
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 16. 11. 2008 17:39

S474N píše:Jouda.II: kde se v teto diskuzi na poslednich nekolika stranach objevily seky?

Na posledních nikde, když má tapetář banána :D :D :D
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 16. 11. 2008 17:46

Já mám šeky co platím podnikatelce v AMWAY :D 300kč vysoudila kráva. Výživné na rozvedenou manželku. Ještě ,že má podnikatele Aleše z Opavy. :D :D Asi jí ten MLM nenese ,nebo je úplně blbá. 8-D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 16. 11. 2008 20:28

my jsme tak zlí, minimálně za sebe se hrozně stydím, jakoby nestačilo, že "podniká" v amway, ještě si z něj dělat srandu, to je jak kopat do invalidy :pozor

"Udělat velký OPEN a vyhodit do vzduchu. TNT rulez"

kdyby to šlo, tak si vizuální ztvárnění zarámuju a pověsím nad postel :mrgreen:

ne, teď vážně

sympatizanti psychoekonomicke sekty amway, třeba pro mě není problém ve výrobcích( samoprodejné to není, ale konkurenceschopné jo), v sytému odměňováni, v principu mlm( v podání amway tam nějaké výhrady mám ), ale v tom, že oficiální politika amway je o hromadném nabírání a obírání trosek, tam kde dochází argumety tam na ně používáte těžkou munici ve formě nejnovějších psycho poznatků

jak můžete s čistým svědomím do každého nově příchozího hustit jak je dobrý, "prodavat" mu milionářský sen, přes růžové brýlečky mu nepřímo zaručit neuvěřitelné zisky, když ještě ani nic neprodal?
to, že něco prodat je dřina jako každá jiná, to mu zpravidla dojde až když je pozdě
a pozdě mu to dojde proto, protože ma plnou hlavu snů, není se čemu divit, žadný trénik v prodeji, podrobnější instruktáž ve zboží, nic, prostě když odchazejí z toho prvního "semiLháře" tak mají pocit, že stačí sedět někde u PC a sledovat jak rostou zisky :mrgreen:

ostaně, ti co potom končí, D.Y. by řekl nevítězej 8-D , tvoří velkou část antiamwajaků a že jich není málo, tak na tom asi něco bude

může být každý ředitel banky? nemůže, stejně tak nemůže být každý dobrý prodejce, proto
tyto hromadné modlidby jsou jen oblbováním
Obrázek

když je někdo dobrej, tak se prosadí, když ne, tak není nic horšího než mu cpát do hlavy pravý opak, nejtrapnější je všude vykládat jak člověk nevydělává a přitom jezdí v otřískaným favoritu :D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 16. 11. 2008 20:46

úplně jsem zapomněl, ZRUŠIT AMWAY
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 16. 11. 2008 20:48

AMWAY jako firmu ani né. :D Ale církev AMWAY ano 8-D ESO založ téma Síťový marketing bez AMWAY.Já jsem slíbil ,že na Finexpertu nebudu zakládat nová témata.A hodlám to dodržet.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubyk 17. 11. 2008 19:39

čau,

systém Amway je už 50 zpracovávanej a osvědčenej. Pomohl už více jak 2500 lidem na úroveň jmění vyšší než 1mil. $. Tak na něm asi něco bude, ne. To, jaky má zboží vlastnosti a jak se používá, to si můžete přečíst v materiálech, ale hlavně osvědčit osobní zkušeností. Kdyby byl tenhle systém prodejní, tak by to na seminářích dávalo smysl to probírat.

Hlavním tématem větších akcí je mentalita úspěchu, tu se normální člověk bohužel nikde jinde nedozví.
To, že vám to nesedí je jen vaše věc. Semináře postavené na těchto principech mají všechny velké společnosti, protože jsou funkční, a také díky tomu patří mezi největší.

nadšení k úspěšnému obchodu patří, pokud se u toho, co děláte, chcete nudit, tak prosím.

http://video.google.com/videoplay?docid ... eve+balmer

(pročpak je microsoft nej softwarová firma na světě?)

Mějte se

Lubyk
Lubyk
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků