Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ES0 17. 11. 2008 22:01

dneska ne
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 18. 11. 2008 21:04

tak mrkvosoft bych tu netahal

když není prodej to hlavní, tak to potom je budovaní image a struktury? nojo ale kdo ty "zisky" financuje?

Petr, a o čem by se tam diskutovalo?
nemám moc síly na multi debatu s další várkou "vizážistů", jim stačí si zaběhnout na OPEN, hned jsou plni energie a začne to zas znova :mrgreen:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubyk 19. 11. 2008 10:50

čau,

provize se vyplácí z obratu. A největší (dle mého názoru z hlediska průměru) podíl na obratu je osobní spotřeba. I když máme poměrně náročnou domácnost, tak ale stejně zbožím taky okolí zásobujem, protože to pak můžeme učit (ne každý, kdo vstupuje do tohoto podnikání, vlastní domácnost má) a je to dobré pro duplikaci.

Mějte se

Lubyk
Lubyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 11. 2008 11:38

Moje osobní spotřeba je mizivá. :love:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 19. 11. 2008 15:27

Nakouk jsem do tohoto tématu, co se tady bude probírat, ale koukám, že se tu melduje jen stále dokola o AMWAY. Špatné.

No, k síťovému marketingu ... četli jste někdo od Kiyosakiho Školu byznysu? Podle mě zásadní kniha, mě teda docela změnila pohled na síťový marketing, byť jsem do té doby jen vzdáleně slyšel o AMWAY, ale hádám jako většina jsem skoro vůbec netušil jak to celé funguje. A ne, nejsem v AMWAY :-)
Jinak další podle mě zásadní kniha, dotýkající se síťového marketingu je od Dr. Billa Quaina - Síla profesionálních spotřebitelů. Četli jste? O tomhle pojďte diskutovat.
Protože po přečtení nejen těchto dvou knih si myslím, že síťový marketing je dobrá věc, nicméně třeba i z negativního postoje čechů k AMWAY bych rád objevil i jiné společnosti, fungující na tomto principu, ale jaké? Jednu velmi zajímavou se mi zatím objevit podařilo, ale co další? Myslím tím další, nabízející něco zajímavého, přínosného ...
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 11. 2008 16:34

Založ sektu.To se vyplatí. Nebo prodávej sny. :D Kiyosakiho nečtu. Raději si přečtu Smět motorů.. A co má tohle znamenat??? Líbilo by se Vám platit za pohonné hmoty až o 1/4 méně než ostatní? Ukážu Vám jak. Já vím také jak :D ,ale o 3/4 v létě a o 1/2 v zimě,ale neřeknu :D :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 20. 11. 2008 00:38

mlm je v zakladu ok

co se tyce amwajaku, tak at si jdou nastudovat neco o exorcismusmu, se muze hodit :D

ty knizky sem necetl, mam radsi to co vidim v praxi, myslim, ze zas tak moc spolecnosti co zbohatly prave jen diky propracovanemu mlm neni, taky zalezi co ta spolecnost prodava, kdy s tim prisla na trh apod. je tezky urcit do jake miry melo vliv prave pripadne mlm

spise se priklanim k nazoru, ze mlm se tyka hlavne firem, co by mely problem prodat zbozi klasickou cestou
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 20. 11. 2008 08:59

Petr1968: aha, takze pan je traktorista nebo kombajnista a ulejva si bokem jo :mrgreen: No kdyz ti neni proti srsti odrbavat zamestnavatele :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 20. 11. 2008 09:25

Petr1968 píše:Založ sektu.To se vyplatí. Nebo prodávej sny. :D Kiyosakiho nečtu. Raději si přečtu Smět motorů.

Proč bych měl zakládat sektu? Nebo prodávat sny? Je vidět, že plácáš o něčem, o čem nemáš ani ponětí. Nečet, ale ví o čem to je. Proč pak ale přispíváš do vlákna Síťový marketing a ne radši do vlákna Svět motorů nebo o autech? Tvojí logikou, když se o auta moc nezajímám, tak
bych měl přispívat hlavně asi tam ...

Petr1968 píše:A co má tohle znamenat??? Líbilo by se Vám platit za pohonné hmoty až o 1/4 méně než ostatní? Ukážu Vám jak.

Na co se ptáš? Nechápeš význam jednoduché otázky?
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Petr1968 20. 11. 2008 10:00

S474N píše:Petr1968: aha, takze pan je traktorista nebo kombajnista a ulejva si bokem jo :mrgreen: No kdyz ti neni proti srsti odrbavat zamestnavatele :roll:
To jsi úplně vedle.Ale to nevadí :D :D :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 20. 11. 2008 10:00

Hlava píše:
Petr1968 píše:Založ sektu.To se vyplatí. Nebo prodávej sny. :D Kiyosakiho nečtu. Raději si přečtu Smět motorů.

Proč bych měl zakládat sektu? Nebo prodávat sny? Je vidět, že plácáš o něčem, o čem nemáš ani ponětí. Nečet, ale ví o čem to je. Proč pak ale přispíváš do vlákna Síťový marketing a ne radši do vlákna Svět motorů nebo o autech? Tvojí logikou, když se o auta moc nezajímám, tak
bych měl přispívat hlavně asi tam ...

Petr1968 píše:A co má tohle znamenat??? Líbilo by se Vám platit za pohonné hmoty až o 1/4 méně než ostatní? Ukážu Vám jak.

Na co se ptáš? Nechápeš význam jednoduché otázky?

Hlavo Ty jsi hlava :D :D :D A co má kripl Kíjosakí společného se Síťovým marketingem? :D :D A četl jsi Lisabonskou smlouvu? 8-D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubyk 20. 11. 2008 12:06

čau,

Kiyosaki má s MLM společného třeba to, že ho v té knize doporučuje jako dobrý začátek podnikatelské kariery. Nebo to, že se v názoru na MLM shoduje s nejbohatšími lidmi na světě (v talkshow (nevím jaké) se D. Trumpa moderátor zeptal, co by dělal, kdyby přišel o všechny peníze. Jeho odpověď: první milion bych vydělal v nějakém dobrém MLM. Z těch peněz bych založil znovu firmu a do několika let bych byl zase multimilionář. (btw. z publika se ozval hukot, co že to ten Trump mele za nesmysly. On se do publika jen podíval a prohlásil: a tohle je přesně ten důvod, proč já jsem ten, kdo sedí před kamerou a vy v publiku)). Nebo třeba to, že je smaragdový v Amway.

Mějte se

Lubyk
Lubyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 20. 11. 2008 12:36

má rozum, řekl DOBRÉM mlm ;-]

a proč pořádtvrdíte jak je amway úžasný, protože jede na bazi mlm?

to spolu zas tak nesouvisí, jinými slovy, když by někdo prodával hovna pomocí mlm, byl by také milionář? :hm


amway je zrovna ten typ firmy, které nic jiného, než mlm nezbývá
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 20. 11. 2008 14:39

ES0: a to tvrdi kdo? Ja obecne napriklad Amway vubec nemusim a mam na ne dosti vyhraneny nazor.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 20. 11. 2008 14:40

Petr1968 píše:Hlavo Ty jsi hlava :D :D :D A co má kripl Kíjosakí společného se Síťovým marketingem? :D :D A četl jsi Lisabonskou smlouvu? 8-D

No, kdyby jsi si přečetl onu Školu byznysu tak bys zjistil, že Kíjosakí má se síťovým marketingem společného víc než hodně a nemusel bys tu mlátit akorát prázdnou slámu a dělat ze sebe ... :potichu
Hlava
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků