Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 2. 2009 14:23

[quote="Hlava"]Ekologové budou skákat radostí, jediné co je potřeba, aby se o tom dozvěděli a dostalo se to k nim./quote]

Článek na Dfens-cz.com je více jak dva roky starý. A to to rozhodně nepsal hned, jak se výrobek objevil. Nemyslíš, že lidé měli už dost dlouhou dobu na to, aby si toho všimli? Vždy se najdou lidé, co tvrdí, že jim podobné sajrajty pomohli, ať to jsou prášky, magnety, speciální oleje atd. Pravda je taková, pokud to autu přímo neškodí, tak mu nepomáhá a nebo hodně, ale opravdu hodně málo. Dva roky uběhli od D-fensova článku. Majitelé stránek, které výrobek podporovaly, to dávno zabalili.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 3. 2. 2009 14:55

Co já vím, tak společnost FFi byla založena na podzim 2005. To mi zas tak dávno nepřijde. Pokud jde o mě, tak já o ní nikdy neslyšel, ani neznám nikoho v mém okolí. Nevím tedy zda si lidé něčeho všimli, já nikoli.

Jestli je 100-150 km navíc hodně, ale opravdu hodně málo za jiné moc neposoudím. Mě se to ale celkem líbí. A jestli je to je výsledek působení tablety, anebo jen mého namlouvání si ... no není to vlastně ve finále jedno? Tak jako tak zaplatím za benzín míň. Není to onen kýžený výsledek? Jestly vony nakonec všechny profukty FFi nebudou podvod. To by bylo podezřelý, kdyby něco fungovalo.
Hlava
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikicz 3. 2. 2009 16:32

Hlava: pokud náklady na tu úsporu jsou menší, než jejich cena, pak to funguje. pouze ze zkušenosti mých známých s podobnými přípravky jsem poněkud skeptický. nic víc za tím nehledej. ona každá cesta do pekla je dlážděna dobými úmysly a bohužel není moc vyjímek.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ecinazuz 21. 2. 2009 17:55

V MLM jsou úspěšní ti lidé, kteří dokáží vytrvale a důsledně pracovat a nenechají se odradit neúspěchem.
Protože tento byznys NEJDE budovat ze dne na den. Výsledky totiž v MLM (stejně jako při budování vlastní firmy) přichází časem a to je jediný problém tohoto systému,
protože většina dnešních lidí chce mít všechno hned( a někteří nejraději bez :pozor práce)
Ecinazuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr1968 23. 2. 2009 01:59

Hlava píše:Co já vím, tak společnost FFi byla založena na podzim 2005. To mi zas tak dávno nepřijde. Pokud jde o mě, tak já o ní nikdy neslyšel, ani neznám nikoho v mém okolí. Nevím tedy zda si lidé něčeho všimli, já nikoli.

Jestli je 100-150 km navíc hodně, ale opravdu hodně málo za jiné moc neposoudím. Mě se to ale celkem líbí. A jestli je to je výsledek působení tablety, anebo jen mého namlouvání si ... no není to vlastně ve finále jedno? Tak jako tak zaplatím za benzín míň. Není to onen kýžený výsledek? Jestly vony nakonec všechny profukty FFi nebudou podvod. To by bylo podezřelý, kdyby něco fungovalo.

Zadruhé, povlak MPG-CAP™ na hladkém povrchu způsobuje důkladnější rozložení paliva. To by jsme mohli přirovnat k vytváření kuliček vody na povrchu s hladkou vrstvou. Mikrovrstva MPG-CAP™ přitahuje tekutinu /palivo/ následkem čeho se palivo na povrchu důkladněji rozloží, což způsobí, že se při procesu získá více energie.

Třetí výhoda povlaku MPG-CAP™ je, že povlak funguje jako předkatalyzátor, který vstoupí do reakce s katalyzačním komponentem obsaženým v MPG-CAP™. Tento aktivní komponent MPG-CAP™ v kombinaci s teplem z válce spustí katalytickou reakci, ta způsobí lepší rozptýlení chemických komponentů a způsobí důkladnější spálení. Katalytická reakce je exotermická, tedy při reakci vzniká teplo. Výsledkem těchto tří činitelů je 30 – 40 procentní zvýšení rozpínání ve válci při použití stejného množství paliva.

Další podstatná výhoda povlaku MPG-CAP™ je skutečnost, že povlak je schopný zastavit usazování nebezpečných škodlivin. Tohle je obzvlášť důležité z hlediska ekologické společnosti EPA, která stanovuje kritéria pro automobilový průmysl. Aby výrobci paliv vyhověli těmto normám EPA za účelem snížení emisí, odstranili z paliva olovo a přidali do něj okysličovadla. Výsledkem je vytváření škodlivých usazenin, které navíc vsáknou palivo a způsobí problémy ovlivňující negativně výkon. Snižování množství těchto usazenin je další důležitá výhoda našeho skvělého produktu.

A na závěr, ta nejdůležitější ze všech výhod používání MPG-CAP™ je snížení emisí. Katalytický proces probíhající v katalyzátoru začíná ve spalovacím válci, kde sníží vytváření nitrogen-oxidu. Práce katalyzátoru se tím sníží a tím se prodlouží jeho životnost.

Rozsáhlé vědecké testy dokázali jenom pozitivní efekty produktů společnosti FFi. Naši distributory a všechny zákazníky celosvětově chrání pojištění proti jakémukoliv dokazatelnému poškození motoru následkem doporučeného použití MPG-CAP™. Máme všechny důvody pro důvěru v schopnostech MPG-CAP™, díky čemu společně můžeme dosáhnout globální změny. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 23. 2. 2009 02:03

Smíchem neusnu. :D Mimochodem moje auto žere asi 4 litry benzínu a Emise mám na úrovni Euro4. A je to Škoda Favorit :D :D A to fakt nelžu 8-D 4litry v zimě,2 litry v létě 8-D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 23. 2. 2009 02:13

Hlavním produktem FFi jsou technologie na snižování spotřeby paliva ve spalovacích motorech (osobní auta, nákladní auta, lodě, stroje, zemědělská a stavební technika, těžební zařrízení, motocykly, sekačky trávy, snežné skútry, atd ...).
Funguje to s benzínem, s naftou, s LPG. Při používání to sníží spotřebu (= adekvátně zvýší dojezd) až o 1/4. Je to masakr.

A Karkulka snědla vlka potvora. Už vím co používají majitelé HTP 160 kopec nekopec za 5 litrů :lol: :lol: :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yowie 22. 3. 2014 17:26

Kyiosaki, lidový hrdina nevzdělanců toužících zbohatnout...:

http://www.cbc.ca/marketplace/episodes/ ... o-rich-dad

Takový draze zaplacený školící seminář a člověk se dozví jediné. Má si zaplatit ještě další semináře za desítky tisíc dolarů...

Vždyť je to normální Šmejd, jako kašpaři z Becku...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zil3c 14. 4. 2014 22:55

Milý priatelia so záujmom o MLM biznis,

rád by som Vám predstavil jedinečnú novinku na Európskom trhu, ktorá k nám prišla priamo z Vancouvru z Canady.
Dnešná spoločnosť je presýtená mlm korporáciami, a preto by som poprosil aby ste si prečítali o tejto možnosti, ktorá je úplne novým typom (systémom) mlm biznisu.

Sila jednoty a silné vedenie priťahuje stále viac a viac veľkých mien z ​​najlepších sieťových marktingových korporácií, aby sa pripojili a robili túto spoločnosť jednou z vrcholových.
Iba za 5 rokov predbehla všetky doposiaľ známe MLM, ktoré doteraz poznáme.

Spoločnosť Organo Gold úspešne pôsobiaca v Amerike a Kanade otvorila pred nedávnom Európsky trh, čo je pre nás jedinečná možnosť uchopiť sa tejto šance a byť na počiatku budovania kvalitnej siete v MLM biznise.

Benefity Organo Gold:

1. Produkt!!! - Spoločnosť sa usiluje podávať dary Zeme ľuďom po celom Svete. Ide primárne o produkty každodennej spotreby kávu a čaj, v ktorých sa nachádza 100 percentný výťažok z organickej gandermy lucidum (huba reishi). Máme reálne overené, že produkty pomáhajú - účinky si môžete jednoducho vygoogliť. Pracuje s nami kardiológ, ktorý produktmi lieči pacientov. Dôležité je tiež že naše produkty vytvárajú zásadité prostredie a nikomu netreba tieto produkty vnucovať, alebo ľudí prehovárať. Každý kto sa aspoň z časti zamýšľa nad svojim zdravým, a zdravým svojej rodiny, má záujem produkt vyskúšať. Po vyskúšaní väčšinou berie celú krabicu lebo už po krátkej dobe (cca 15 dní) sa dajú pocítiť blahodárne účinky reishi (alergia, astma, kožné problémy, migrény,...).
2. Systém OG - Spoločnosť Organo Gold má najštedrejší druh vyplácajúceho systému, aký bol doposiaľ v iných mlm známy. Predsa len zakladatelia si osobne vyskúšali dosť z nich. Tieto informácie už sú samozrejme vhodnejšie na osobné stretnutie.
3. Príležitosť - Každý kto má s MLM skúsenosti vie, že najväčší profit dosiahne pokiaľ sa zúčastní samotného zakladania/prvotného rozbiehania siete, teda je na jej počiatku. A toto je momentálne príležitosť pre nás!
Máte možnosť pripojiť sa NA ZAČIATKU k momentálne najrýchlejšie rastúcej sieti Organo Gold, ktorú rozbiehame primárne na Slovensku a v Českej republike. Tieto dve krajiny majú momentálne obrovský potenciál nakoľko to ľudia ešte nepoznajú a my máme ten správny entuziazmus, odhodlanie a hlavne KNOW HOW od najvyšších Diamantov. Venujú sa nám pravidelne a pravidelne pracujeme online na webinaroch, na skype a tiež osobne na Coffee party. Prezentácie robíme v prípade záujmu aj v Angličtine a Nemčine.
4. International - Na svojom účte si môžete kedykoľvek zmeniť adresy, takže pokiaľ radi cestujete, je to len výhoda nakoľko si nájdete kontakty všade.
5. Iniciatívy - NÁŠ TÝM organizuje rôzne iniciatívy pre snaživých ľudí, ako napríklad wellness pobyty v hoteloch zdarma, alebo napríklad ja konkrétne som vyhral zájazd do Ríma na oficiálne otvorenie európy (OG EU convention in Roma) v hodnote 300€ zdarma (letenka, lístok, ubytovanie).

Výstižné video, vyjadrujúce celú ideu:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=c52SXwduE2c&feature=youtu.be[/youtube]


V prípade záujmu chodíme v rámci Českej republiky do Brna, Prahy, ale po dohode vieme prísť aj inam.

Preto ak poznáte niekoho kto pije kávu alebo čaj :) možno by ste sa mali zamyslieť že sa to oplatí vyskúšať.
Hľadáme tiež Leadrov!
Pokiaľ by ste chceli na začiatok len vyskúšať produkty nieje problém.

Pre viac info ma kľudne kontaktujte na FB a môžeme sa stretnúť.

S pozdravom,

Marek Žilecký
Kód: Vybrat vše
m.zilecky@gmail.com


!!!ENJOY NUMBER ONE LIFE STYLE IN THE WORLD WITH OG!!!

Obrázek
Naposledy upravil mikicz dne 15. 4. 2014 09:22, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna reklama
Zil3c
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Koubka 12. 10. 2014 13:21

Americká společnost vemma zabívající se nutričními drinky a zdravou výživou rozšiřuje svoje působení do Evropy, v Česku a na Slovensku se začalo zhruba před dvěma měsíci a počet členů se vcelku rychle rozrůstá. Jsme v kontaktu s Alexem Mortonem, který nám předává své know-how a je nejmladším dolarovým milionářem v této společnosti, je mu 24 let.

Jde o to, že společnost Red Bull dává ročně do reklam zhruba 950 milionů dolarů. Společnost vemma funguje na osobním doporučením, takže to co Red Bull dává do reklam, to vemma vyplácí mezi své klienty.

http://www.youtube.com/watch?v=Q-SljuO7 ... kjRCffr8cg

Společnost nabízí plno výhod: jako budování si pasivního příjmu a mít možnost pít tyto zdravé drinky zdarma a jiné.

Youtube channel: vemma cz/sk
Facebook: Young Professional Revolution - Czech Republic

Pro bližší info mě klidně kontaktujte na mail: arahan@seznam.cz nebo pište zde.

Nepromarněte svůj čas.

http://www.youtube.com/watch?v=UWLASKqKd-I
Koubka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yowie 12. 10. 2014 14:33

Koubka: No, myslel jsem si, že tuhle blbost si ani nikdo netroufne do ČR dovézt... :-D

Tady je taky jedno super video:

https://www.youtube.com/watch?v=6U9u1wil-Ms

Btw. už máte bavoráka? :-)

Opravdu myslíte, že budete úspěšný v prodeji energy drinku, jehož jedna plechovka stojí 76,-, když za stejnou cenu koupíte v jakémkoliv obchodě několik litrů jiných energy drinků?

Proberte se, tady můžete uspět jen v případě, že seženete dost blbců, kteří budou koukat na ty klipy s půjčenými auty a věřit tomu, možnost prodat něco takového mimo síť je naprosto mizivá, což je ostatně obecný problém většiny MLM firem.
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod libol 12. 10. 2014 15:17

Taky jsem myslel, ale v okolí vidím, že je pořád dost hejlů k holení.

BTW: Oni nejsou letadlo, oni mají produkt ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Koubka 12. 10. 2014 15:32

yowie: Jenže vemma není pyramida ale síťový marketing.. v tom je velký rozdíl ;), jak je zmíněno ve videu, člověk pod váma může byt mnohem lepší pokud je dost produktivní..

http://www.youtube.com/watch?v=JLo-YffDyeI

Bavoráka zatím nemám, jsem v tom krátkou dobu..

Pokud v tom chcete podnikat, musíte si objednat 48 drinků zhruba za 4000,- ale investice se Vám velmi rychle vrátí, seženete 3 lidi a další měsíc máte tyto drinky zdarma + nějaký bonus za registraci a pak už si jen tvoříte pasivní příjem..

Ostatní energy drinky obsahují samé umělé barviva, cukry a přidané příchutě, verve je tvořený především z mangostanu, aloe vera a zeleného čaje.. obsahuje plno vitamínů a antioxidantů, takže je zdravý a pokud si všimnete zdravé výrobky jsou v obchodech drahší než ty umělé výrobky.

V ČR a na Slovensku počet členů celkem rychle roste, je o to velký zájem..

Na svůj názor máte právo, ale když nejste dostatečně informován, tak je samozřejmé, že se Vám to nebude líbit..

Dnes ve 20:00 je online webinář, přijďte si poslechnour prezentaci a pak můžete rozjet diskuzi.. tady je odkaz:
https://www.anymeeting.com/WebConferenc ... 96-564-861
Koubka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LuiS_666 12. 10. 2014 16:44

Tak rychle, ještě 10x ten link dokud nebude 20.00

Jinak ty plechovky budete muset vypít sám... :D
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod yowie 12. 10. 2014 17:24

Koubka: Obávám se, že Vy nejste dostatečně informován. V Itálii byla Veema shledána pyramidovou hrou, tam přitom fungovala stejně, jako v US a stejně, jako to tady rozjíždíte Vy.

Mohu se zeptat, kolik je Vám let? Máte např. zpracován podnikatelský plán?

jj, zdravý výrobek, na to se idioti chytají i dnes. Podívejte, kdysi jsem měl co do činění s výrobou energy drinku Demonic Panther. Jsou na to normy a red bull se např. od toho našeho nijak nelišil, jen byl výrazně dražší kvůli reklamě a stejné je to i dnes. Ano, můžete přidat to či ono, ale jsou to stopová množství.

Když v Lidlu stojí e-drink 7,- tak v tom Vašem není rozhodně více různých látek v hodnotě 70,-, to by totiž už nebyl drink, ale sirup nebo prášek...

Ale nakonec jsem použil strejdu gůgla a musím uznat, že máte pravdu! Ve Veema drinku je jedna naprosto revoluční a až neuvěřitelná ingredience - olovo!!!

Více zde: http://oag.ca.gov/system/files/prop65/j ... 9J1607.pdf

Kvůli přítomnosti olova v tom drinku byla Veema v USA žalována, takže s tím super zdravým drinkem bych to tak moc nepřeháněl...

Pokud mi ale nevěříte, ok, já to beru, ale alespoň si pro vlastní dobro přečtěte, jak se projevuje otrava olovem, abyste to svinstvo alespoň kdyžtak přestal pít dřív, než bude pozdě:

http://www.stefajir.cz/?q=otrava-olovem
yowie
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků