Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvertin 1. 11. 2008 23:35

Petr1968 píše:Proč pozitivní? Je opravdu pozitivní,nebo nuceně pozitivní? :D :D

Nic nuceného to není, pozitivní určitě bude, my mu udělali radost a on si toho váží. Přeji dobrou noc.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr1968 1. 11. 2008 23:44

Tak to jo.Dělat lidem radost je radost.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Slavek69 2. 11. 2008 09:22

Jste oba padlí na hlavu a vůbec nevíte o čem tady píšete. Nic jste nepochopili a jen stále melete něco o svobodě. Ani nevíte, co to slovo znamená, tak si ho neberte do úst. Na jedné straně máte plnou pusu svobody a pak Petr1968 vyhrožuje JIP. To je vidět, co jste za lidi.
Petr1968 moc nevyhrožujte. Mohlo by se vám velmi rychle stát, že tvrdě narazíte.
Jestli jste byli neúspěšní, tak jen proto, že jste si mysleli, že vám budou lítat pečení holubi do huby. Tak to nefunguje nikde. Budete vždycky nadávat na systém a nespravedlnost a hledat chyby v něčem jiném, než sami v sobě a nakonec stejně skončíte jako novodobí otroci ve fabrice. Nebo také na dlažbě. Jen doufám, že mé firmě se vyhnete, protože vás bych nechtěl ani jako zaměstnance. V MLM jsem pracoval 12 let a vím, že SP má ve spoustě věcí pravdu.
marvertin víte proč Vaši lidé nic nedělali? Protože vy jste jim ukazoval, aby nic nedělali. Sám jste také nedělal a MLM je naštěstí natolik spravedlivý systém, že vyčúranky jako jste vy eliminuje a sám se jich postupně zbaví přirozeným vývojem a lidé, kteří v něm pracují stoupají vzhůru. Moc by se vám líbilo nic nedělat a mít se dobře? Tak to vás mohu ujistit, že v MLM nebudete. A je to dobře.
Nechápu, proč by vám měl SP ukazovat, kolik vydělává. Lidé v jeho týmu to jistě vědí a vám do toho nic není. I kdyby tam měl 100 000,- Kč měsíčně, tak si je vydělal svou prací. Domnívám se, že by v MLM dnes již nebyl, kdyby se tím neuživil. 13 let v MLM už něco znamená. To slovo, ale vám asi nic neříká.
marvertin, stále se hájíte tím, že tady nelžete. To možná opravdu neděláte, ale plácáte tady takové ptákoviny, že jim není rovno. Jste demagog. Protože jste byl neúspěšný vy, tak dle vašich představ musí být zákonitě neúspěšní i jiní. A ještě k tomu máte doslova radost z neúspěchu jiných. Je mi vás upřímně líto, protože musíte být velmi nešťastný a samolibý člověk.
Slavek69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr1968 2. 11. 2008 09:29

Slavek69: Mám se Tě bát?? Jak to myslíš s tím narážením? Že narazím na Tebe? Už se bojím.Nebo na koho? :D :D :D :D :D :D :D :D Jediné Ti slouží ke cti,je že píšeš s diakritikou. SP nám sem nacpal šeky toho pablba Jágera.A proč?? Mohl by jsi osvětlit co je to za firmu? Ať se jí můžu vyhnout,až budu žebrat na dlažbě o místo :tleskani
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod SP 2. 11. 2008 10:26

marvertin píše:
Slavek69 píše:Pro svobodu se musí něco udělat.

To je protimluv, když se něco musí, tak to není svoboda. Je to podobné, jako když se řekne "živá mrtvola" nebo "obrovský trpaslík".

Marvertine, co to melete? Jak Vam psal Slavek69, pro svobodu drive lide i umirali. Podle Vas meli sedet doma jako otroci a svoboda by k nim prisla? Take pro ni museli neco udelat. A jen proto, ze pro ni neco museli udelat, tak to podle Vas neni svoboda? To je teda logika... :roll:
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 2. 11. 2008 10:29

marvertin píše:Vy to fakt asi nikdy nepochopíte. :hm

Co jako bych mel pochopit? Ze nema smysl se nicemu venovat? Ze je lepsi sedet doma a cekat, az na me dvere zaklepe stesti? Tak to asi fakt nepochopim.
Jo pockejte, ja bych se asi podle Vas mel vzdat celeho sveho businessu, ktery se mi za 12 let podarilo vybudovat, ne? Tusim, ze jsem kdesi v televizi videl nejakou soutez, kdo prinese lepsi vtip. Prilaste se s timto svym vtipem tam, mozna Vam to vydela i nejake penize. :D
Naposledy upravil SP dne 2. 11. 2008 11:25, celkově upraveno 1
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 2. 11. 2008 10:41

marvertin píše:Takže SP svoje příjmy nezveřejnil. blablablablablba

Uaaach! Zase zivacka. Tak kdyz Vy neustale melete to same, tak Vas napodobim a zkopiruji sem svuj prispevek z 1.11.2008 00:42:

SP píše:Vy si myslete, co chcete. Co si myslite Vy, je mi vcelku ukradene. Pokud si myslite, ze jen kvuli Vasim provokacim pred Vami ted "udelam stojku" a vysypu tu ze sebe anonymnim pisalkum vse, co se tyka meho soukromi vcetne majetkoveho priznani, tak jste asi opravdu padly na hlavu. ;-] Obzvlaste, vezmeme-li v uvahu, ze prijem Vasich downline neni zavisly na Vasem prijmu, takze muj prijem jim nerekne nic o tom, kolik budou brat oni. Mohou brat podstatne mene nebo treba podstatne vice (ano, v MLM to mozne je), nez ja. Neco jineho ovsem je, znat potencial tohoto obchodu. A prave tuto ulohu plni Dexterovy seky, ktere jsem uvadel jako priklad toho, ceho je mozne v tomto obchode dosahnout, aby si lide mohli udelat predstavu, jaky prijem je mozne si vytvorit. To byl jediny duvod - ten jste ovsem Vy nepochopil.
Pokud se tyka Vaseho navrhu, abych Vas "motivoval", verte mi, ze neni mym cilem Vas tu motivovat, kvuli tomu tady nejsem. Nejsem totiz blazen, abych se pachtil s nemoznostmi. Ja tu jsem proto, abych Vam zabral co nejvic z Vaseho volneho casu. :D Nejsem zlomyslny clovek, ale Vam to ze srdce preji, ze tu zabijete zbytek sveho zivota, aniz byste za to dostal jedinou korunu. :D :D :D Takze ted bych mohl opravit sve tvrzeni, ze na MLM nejde prodelat. Jde, ale musite byt dost hloupy na to, abyste byl ochoten jej kritizovat, protoze pak zadarmo stravite na diskuzi cely zbytek zivota. :D :D :D :D :D
V teto souvislosti nemohu nevzpomenout, jak nas nekdo obvinoval, ze clovek v MLM muze ztratit cas, ktery by jinak mohl venovat vydelavani penez. Jak je videt z techto diskuzi, pro odpurce by to nemel byt tak velky problem, vzhledem k tomu, ze se svobodne rozhodli zde stravit (narozdil od zastancu, kteri za to berou penize) hodiny a tydny neproduktivniho casu. A to vse jen proto, aby sami sobe "dokazali", ze udelali dobre, kdyz to vzdali, prip. ani nezkusili.
A BTW: MLM delam pres 12 let, ne 10. ;-]

Staci takto? Chapu, ze by se Vam libilo, lezt mi do soukromi, narizovat mi, abych Vam podaval majetkova priznani apod. Jiz jsem si stacil v predesle diskuzi vsimnout, ze s nostalgii vzpominate na stare "dobre" casy, kdy jsme tu vsichni meli ***** (pardon, vsichni ne, ti nahore se meli dobre) a kdokoliv vybocil z rady, byl za to patricne "odmenen". Zaplatpanbuh, uz je ta doba za nami a pokud se Vam to nelibi, znovu rikam, odstehujte se na Kubu.

Ostatnim se omlouvam za naprosty OT, ale jak si racte vsimnout, je opet pouze reakci na jiny OT, ktery si me bere do ust.
Naposledy upravil SP dne 2. 11. 2008 10:50, celkově upraveno 1
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Petr1968 2. 11. 2008 10:47

SP datluje: Co si myslite Vy, je mi vcelku ukradene. :D :D :D :tleskani :tleskani :tleskani vzhledem k tomu, ze se svobodne rozhodli zde stravit (narozdil od zastancu, kteri za to berou penize) Ty za to bereš prachy? Ty se máš. Jak říkám Finexpert je reklamní vlákno ekonomických sekt.Zadarmo :D
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod S474N 2. 11. 2008 11:09

Petr1968: jo a ty ses pasoval do role ochrance lidi a zachranujes je tady, ze? :roll:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Petr1968 2. 11. 2008 11:18

Ty jsi to uhodl vyzíre :lol: :lol: :lol: :lol: Zachránce lidí je přece SP a jeho sekta. Splní jim sny,budou v balíku,budou mít spoustu opravdových přátel.A nakonec stanou v čele obrovského podniku s gigantickým ziskem 8-D
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod SP 2. 11. 2008 11:22

Petr1968 píše:SP datluje: Ty za to bereš prachy? Ty se máš. Jak říkám Finexpert je reklamní vlákno ekonomických sekt.Zadarmo :D

Pokud si to lidi prectou, zaregistruji se a drzi se tech rad, ktere jsem v prislusnem vlakne dal, tak ano. :D A vim i o konkretnich pripadech. :D
SP
Diskutér

Odeslat příspěvekod Petr1968 2. 11. 2008 11:25

Vždyť to říkám : Reklamní vlákno ekonomické sekty. :D
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Slavek69 2. 11. 2008 13:43

Petr1968, vy jste naprostý ignorant. Absolutně popíráte smysl veškerého podnikání a ne pouze MLM. Většina lidí je v životě neúspěšných, protože uvažují podobně jako vy. Takže podle vás ti, co jsou úspěšní, tak jim to spadlo do klína samo? To snad ne.
Mimochodem, nevyhrožujte. Nevím, na co si hrajete. Na tvrďáka? Ostatně pes, který štěká nekouše. Jestli vám schází argumenty, tak raději mlčte.
Já jsem si dobře vědom toho, že kredit podnikání v MLM hodně utrpěl a je zdiskreditován, ale je to také vina lidí, jako jste vy. Zalezte za pec, jako ten český hloupý Honza a ony vám ty holoubátka přiletí do úst samy, jako v té pohádce. Ostatně v pohádce asi stále žijete. Na jedné straně melete o svobodě a na druhé zasněně vzpomínáte na totalitu, čemuž se ani moc nedivím, jelikož z vašeho vyjadřování je zřejmé, že byste té svobody ostatním moc nedopřál. Vaše heslo asi zní "otevřeš si hubu a dostaneš po ní a běda, když mi budeš oponovat, ty ty ty".
V této diskuzi končím, protože s vámi je jakákoliv diskuze ztrátou času. Jdu raději dělat něco užitečného. Mně totiž pečení holubi sami do huby nelítají, já si na ně musím vydělat.
Napíši vám to asi takto. Jen za včerejšek jsem vydělal 8820,- Kč a dnes mám již vyděláno 1500,- Kč. Rozhodně to není za to, že sedím a koukám z okna. Jen podnikám a pracuji. Co děláte vy? Válíte se v posteli, nebo na chalupě? A kolik jste vydělal?
Slavek69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr1968 2. 11. 2008 14:03

Slavek69 podnikatel píše:Já jsem si dobře vědom toho, že kredit podnikání v MLM hodně utrpěl a je zdiskreditován, ale je to také vina lidí, jako jste vy. :D :D :D No super,já za to můžu :hmm: :hmm:V této diskuzi končím, protože s vámi je jakákoliv diskuze ztrátou času. Jdu raději dělat něco užitečného a už se nevracej :tleskani Doufám,že to splníš. a pes který štěká i kouše.to je pouze pověra,že ne. :mrgreen: Stejně bych chtěl vědět v čem podnikáte,že jste takhle ve vatě. :hmJen za včerejšek jsem vydělal 8820,- Kč a dnes mám již vyděláno 1500,- Kč :tleskani :tleskani A to mám sednout na *****?? A za měsíc to dělá kolik? 300tis? :oboze :oboze
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Slavek69 2. 11. 2008 15:45

Mám velmi dobře prosperující masážní salón a 130 kg ve svalové hmotě, tak si dejte velký pozor, abyste nepřestřelil, tajtrliku. Co máte vy, kromě blbých keců a machrování? Rád bych Vás poznal osobně. Myslím, že bych se zase jednou po dlouhé době dobře zasmál.
Slavek69
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka