Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvertin 3. 11. 2008 17:13

SP píše:
Slavek69 píše:Lenivost je nakažlivá, práce ne, proto vždy budou milióny líných a tisíce pracovitých.

Presne tak. A ja jen doplnim, ze proto je take normalni, ze v kazdem oboru lidske cinnosti je vice tech, kteri neuspeji, nez tech, kteri uspeji. At je to studium na VS nebo prace v MLM. A je to DOBRE, protoze ti, kteri jsou lini, si uspech ani nezaslouzi.

Konečně s Vámi mohu v něčem souhlasit.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 3. 11. 2008 18:24

SP píše: ... blabla. Vzdyt uz nam tu prece vsem dokazal, ze zakaznici MLM jsou nesvepravne ovce, blabla

A o to přeci v MLM jde. Aby distributoři byli nesvéprávné ovce. Však říkáte: duplikujte mě! A oni budou duplikovat Vás a ti další zase je. Nepřemýšlejte o tom, co Vám říkáme a šiřte to dál. Tak je to správně a pokud máte jiný názor, je to špatný názor. Máte pochybnosti, že se polyetylen v zemi za dva roky rozloží? Říkal to můj sponzor, tak je to pravda a vy to šiřte dál a zbytečně o tom nedůmejte, raději někoho pozvěte a prodejte LOC. V MLM se nenosí, aby lidé měli vlastní názory. A když má názory jiné než vy, tak mě kamenujete.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 3. 11. 2008 18:37

Co to melete? Tak zaprve, nikomu nerikam, aby me duplikoval. Proste jim jdu prikladem. To, jestli me duplikovat budou nebo ne, zalezi na nich. Nemam potrebu jim rikat, aby me duplikovali. Opet jen dokazujete, ze jste vubec nepochopil zaklady MLM. Dovedete si predstavit leadera, ktery v MLM vede svou skupinu stylem: "a ty me BUDES duplikovat!" nebo jeste lepe: "duplikuj me, prosiiiiim"? O tom MLM neni! Pokud se musite dozadovat toho, aby Vas lide chteli nasledovat, pak nejste zadny leader, ale šašek. Capito?
Pokud mate jiny nazor? No a co? Vite, kolikrat ja jsem mel jiny nazor nez muj sponzor nebo upline? V nekterych pripadech se ukazalo, ze jsem mel pravdu, jindy jsem se zase mylil.
Ze se polyethylen rozlozi v zemi. ALE KDEZE! UKAZTE MI NA PRISPEVEK, KDE BYCH SE TETO FAMY ZASTAVAL! NAOPAK! POTVRDIL JSEM VAM, ZE TOMU TAK NENI! Takze laskave prestante vnucovat lidem, ze v MLM se nabada k tomu, aby lide nepremysleli. Neni to pravda.
Jine nazory? Ja Vas nekamenuji za Vase nazory! Kamenuji Vas za to, ze tu otevrene pomlouvate neco, o cem nic nevite, a za to, ze nepripoustite, ze i kdyz se treba fama o polyethylenu objevila ve Vasi skupine, v jinych skupinach se nemusi vyskytovat!
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Slavek69 3. 11. 2008 19:26

I v MLM si lidé musí hledat svou cestu k úspěchu. Znáte tu pohádku o babičce, která pořád říká, že musí jet všichni po silnici a pak se najde jeden, který si to vrzne přívozem?
Slavek69
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 4. 11. 2008 08:39

Slavek69 píše:I v MLM si lidé musí hledat svou cestu k úspěchu. Znáte tu pohádku o babičce, která pořád říká, že musí jet všichni po silnici a pak se najde jeden, který si to vrzne přívozem?

:hm Moje cesta je nic neprodávat, nikoho nenahánět, zasponzorovat několik známých a jim pomoci. Vy ale tuto cestu odsuzujete, protože to není ta správná cesta dle představy vašich bosů a SP ji odsuzuje také.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 4. 11. 2008 10:27

Jenze problem je v tom, ze Slavek69 pise o ceste k uspechu. Ta Vase je cesta k neuspechu.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod marvertin 4. 11. 2008 13:33

SP píše:Jenze problem je v tom, ze Slavek69 pise o ceste k uspechu. Ta Vase je cesta k neuspechu.

To je ale jen Váš názor. Já touto cestou šel a úspěšný jsem, byť krátkodobě, byl.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 4. 11. 2008 13:38

To neni muj nazor, to je ma 12ti leta zkusenost a zdrave selske uvazovani. Samozrejme, pokud za uspech povazujete to, ze jeden mesic udelate 6% a dalsi mesic 3% a pak stabilni nulu, pak ano, byl jste uspesny. ;-] Ja si uspech v tomto podnikani predstavuji trochu jinak. Ale jak rikam, zalezi na tom, jak se citite Vy. Jen pak nechapu, proc brecite, ze Vam business nefungoval a vymyslite ruzne stupidni teorie, abyste si dokazal, ze vlastne za to, ze se Vam rozpadla ta mala skupinka, kterou jste vlastne ani sam nevybudoval, nemuzete.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Petr1968 4. 11. 2008 15:09

business :oboze :oboze :oboze :oboze :oboze
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lubyk 4. 11. 2008 17:32

čau,

protože jste se chytili mého příspěvku o neprodávání a cesty Amway většího počtu menších obratů, tak to jen zkusím uvést na pravou míru (ten příspěvek byl totiž nepřesně interpretován z důvodu mé osobní terminologie):
obrat s manželkou děláme osobním obratem a objednávkami pro nejbližší okolí (tomu nejbližšímu okolí to zboží samozřejmě prodáváme (v mém osobním slovníku to, že za mnou přijde maminka a řekne mi: ,,potřebuji Dish Drops a LOC,, a Irena: ,,vemte mi prosím ještě jedno Daily,, já nemám v hlavě jako prodej, protože jsem jen reagoval na poptávku).
Prodejem myslím cílenou aktivitu, třeba v kosmetickém studiu.

Nevím, jestli je ten rozdíl zřejmý, každopádně se omlouvám za tuto mystifikaci.

Osobní obrat, který je na takové úrovni, aby se do skupiny dobře duplikoval, je nezbytnost pro dobré fungování organizace.

Mějte se

Lubyk
Lubyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lubyk 4. 11. 2008 19:57

čau,

jen ještě 2 poznámky:
1) pro ty, co tvrdí, že MLM rozvrací vztahy. Diky Amway máme s manželkou nejvíc nejlepší vztah, jaký můžeme mít.

2) možná budu trošku drsnej, ale lidi, kteří se ztotožňují s jakoukoliv částí komunismu by se měli nechat vyšetřit odborníkem.

Mějte se

Lubyk
Lubyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 5. 11. 2008 07:15

To Lubyk:

1) Ona je už po smrti?

2) Patolog, nejlepší odborník.
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod Petr1968 5. 11. 2008 07:42

Lubyk píše:čau,

jen ještě 2 poznámky:
1) pro ty, co tvrdí, že MLM rozvrací vztahy. Diky Amway máme s manželkou nejvíc nejlepší vztah, jaký můžeme mít.

2) možná budu trošku drsnej, ale lidi, kteří se ztotožňují s jakoukoliv částí komunismu by se měli nechat vyšetřit odborníkem.

Mějte se

Lubyk

Jak se nejlépe rozvést? :hm Ovdovět AMWAY trotl se pozná podle toho,že vystavuje svůj telefon na netu.(až na vyjímky)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvertin 5. 11. 2008 23:34

SP píše:To neni muj nazor, to je ma 12ti leta zkusenost a zdrave selske uvazovani. Samozrejme, pokud za uspech povazujete to, ze jeden mesic udelate 6% a dalsi mesic 3% a pak stabilni nulu, pak ano, byl jste uspesny. ;-]

Nasponzoroval jsem 14 lidé (se mnou nás bylo 15) za tři měsíce. Pravděpodobnost je menší než 1e-15 (deset nas mínus patnáctou). Chtěl jsem to spočítat excelem, ale nemá dostatečnou přesnost. Formule je:
1 - POISSON(13; 1/40/12*4; pravda)
A není to úspěch, když se povede něco, co má tak malou pravděpodobost, že se to stane?
SP píše:Ja si uspech v tomto podnikani predstavuji trochu jinak. Ale jak rikam, zalezi na tom, jak se citite Vy.

Cítím se skvěle, od té doby, co nedělám Amway. ;-]
SP píše:Jen pak nechapu, proc brecite, ze Vam business nefungoval

Nebrečím, všem se Vám směju. :lol: :lol: :lol:
SP píše:a vymyslite ruzne stupidni teorie, abyste si dokazal, ze vlastne za to, ze se Vam rozpadla ta mala skupinka, kterou jste vlastne ani sam nevybudoval, nemuzete.

Samozřejmě, že za rozpad skupinky nemůžu, to bylo zákonité. Už obrovské štěstí bylo, že vznikla.

Vy snad nikdy nepochopíte, na čem je MLM postaveno.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 5. 11. 2008 23:39

Lubyk píše:pro ty, co tvrdí, že MLM rozvrací vztahy. Diky Amway máme s manželkou nejvíc nejlepší vztah, jaký můžeme mít.

Tak si toho važte. Je to tím, že jste oba stejně zmanipulování. Pokud by se však jeden z Vás vymanil a druhý ne, vztah může začít haprovat. My měli výborný vztah během našeho nadšení v Amway také. A naštěstí jsme oba procitnuli skoro zároveň, tak máme výborný vztah i nadále.
marvertin
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka