Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 13:35

Už mě nebavíte, jestli mě budete neustále napadat a urážet, tak smažu všechny své kvalitní příspěvky z této diskuze i z diskuze o Amway a místo nich Vás také začnu napadat a urážet. :twisted: >:-( :grr:
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 7. 11. 2008 13:56

marvertin píše:to S474N: Celá tato diskuze je o ničem. A v závěrečném moderátorově příspěvku vlákna "Má smysl modnikat s Amway" si všichni mohou přčečíst, kdo za to může. V tomto příspěvku dala autorita jasně najevo, kdo diskutuje a kdo blábolí.

Tato diskuse se zabyva vyhradne tematem Amway, takze nechapu, proc to sem porad dokolecka tahas :roll:

V kazdem pripade je uplne jedno, kdo kde co napsal - viz. obrazek vyse. Pokud nezvladnes tu jednoduchou anglickou vetu, tak ti ji velmi rad prelozim.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Lubyk 7. 11. 2008 14:01

čau,

na ty principy jsem se ptal všeobecně. O Amway tam nepadla ani zmínka.

Pokud si můžu to, že ten dotyčný musí něco umět, přepsat na: pokud chce člověk dosáhnout úspěchu, musí si ujasnit, co to pro něj znamená, najít si příležitost (práci,..), která má potenciál mu to splnit, získat potřebné zkušenosti a dovednosti a začít se tomu na plno a co možná nejlépe věnovat, tak s vámi souhlasím.

Takže, i když jste psal, že žádné principy úspěchu neexistují, tak tohle by jako princip dosahování úspěchu dalo nazvat, ne?

Mějte se

Lubyk

PS: má někdo jiný názor, nebo doplněk?
Lubyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 14:02

marvertin píše:Absoutně to neplatí. Blablablablba.

Takze kdyz si to tak shrneme, tak jste zase lhal, kdyz jste sve tvrzeni zobecnoval. Dekuji, ze mi konecne davate za pravdu. :D
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 14:10

marvertin píše:Nikdy jsem neřekl, že jste svině a ani si to nemyslím. Vím totiž, že Vy až zas tolik na Amway nevyděláváte. Spíš jste ve fázi nadšení a jste zmanipulován. Když opravdu věříte, že těm lidem pomáháte, tak Vám asi není pomoci. Když kati mučili lidi, také jim bylo vsugerováváno, že jim vlastně tím mučení pomáhají se přiznat, pomáhají jim vyhnat ďábla z těla a že je to pro dobro těch mučených.
Teprve, až procitnete, tak si budete muset vybrat, na jakou hru se dáte. Buď Amway necháte nebo se stanete pokrytcem a sviní.

Vite leda tak velke kulove. Ja si nemyslim, ja to vim, ze tem lidem pomaham. Ale oni si to evidentne mysli, kdyz mi pisi takoveto SMSky (cituji):
"Ahoj, od firmy mi tento mesic prijde XXX.XXX Kc. Je to super! Dekuju moc za pomoc."
nebo
"Dekujeme, ze jsi se venoval Anete vazime si toho. Dekujeme VK a KT."
nebo
"Diky sponzore. Oba vime, ci je to predevsim zasluha.Kdyby tebe nebylo, nebylo by ani perly."
Cislice jsem nahradil pismeny X, jmena a prijmeni jsem zkratil na inicialy.
Naposledy upravil SP dne 7. 11. 2008 14:46, celkově upraveno 1
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 14:15

marvertin píše:to SP: Nechám se od Vás nasponzorovat a uvidíme, jestli mi opravdu pomůžete k finanční nezávislosti.

Uz Vam to tu rekli jini a ja se s nimi ztotoznuji - Vas bych nebral ani jako zamestnance. S Vasim pristupem nemate sanci uspet, ani kdybych Vam pomahal sebevic. To bych to cele musel udelat za Vas a takovy idiot nejsem.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 14:25

SP píše:
marvertin píše:Absoutně to neplatí. Blablablablba.

Takze kdyz si to tak shrneme, tak jste zase lhal, kdyz jste sve tvrzeni zobecnoval. Dekuji, ze mi konecne davate za pravdu. :D

Zobecňovat = abstrahovat = odhlédnout od nepodstatných detailů. To se nepovažuje za lhaní.

Když někdo napíše: Živé organismy potřebují ke svému životu kyslík. Budete také tvrdit, že je to lež, protože existují sirné bakterie, které potřebují sirovodík a kyslík je pro ně jedem?

Nebo jistě mně dáte za pravdu, že Číňani jsou menšího vzrůstu než běloši. A určitě se najde Číňa a běloch takový, že daný Číňan bude větší než běloch.

Pokud totiž explicitně neuvedu kvantifikátor, neznamená to, že myslím VŠECHNY, ale je to jen obecné tvrzení. Jediné co umíte, je manipulovat s tím co píšu a snažit se v čtenářích vzbudit dojem, že jsem naprostý vyvrhel. Proč to děláte? Protože v hloubi duše cítíte, že mám pravdu. A zatím si to odmítáte naplno přiznat, ale ono to přijde, nebojte se a já Vám v tom rád a zadarmo pomůžu. :-D
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 14:26

marvertin píše:to S474N: Celá tato diskuze je o ničem. A v závěrečném moderátorově příspěvku vlákna "Má smysl modnikat s Amway" si všichni mohou přčečíst, kdo za to může. V tomto příspěvku dala autorita jasně najevo, kdo diskutuje a kdo blábolí.

Ta "autorita" se projevila se svymi negativnimi nazory na dane tema daleko drive nez doslo k zamceni, takze asi nikomu neni divne, ze to takto skoncilo. Jenze ta "autorita" zapomnela poznamenat, PROC bych mel zrovna ja byt nemocny. Snad kvuli tomu, ze obhajuji sve podnikani? To asi ne, ze? Tak snad kvuli frekvenci mych prispevku? No, Vy na tom jste velmi podobne, takze v tom pripade byste byl nemocny i Vy. A musel byste byt nemocny daleko vice nez ja, protoze Vy pomlouvate neco, co Vam nevydelava, zatimco ja diskutuji o necem, co mi vydelava (tudiz mam daleko vice logickych duvodu psat prispevky nez Vy, ktery tuto diskuzi berete jako uteseni se, ze Vy jste zadnou chybu neudelal). Mozna to bylo kvuli tomu, ze v mych prispevcich se objevovaly odkazy na externi zdroje informaci, ktere nekdy pusobily jako reklama. Ale i tyto prispevky mely porad daleko vetsi vypovidaci schopnost nez Vase blaboly o tom, jak clovek musi mit stesti.
Rekl bych, ze vysvetleni je daleko prostsi. Dle meho nazoru duvodem zamceni bylo, ze nekdo tajne doufal, ze snad jednou prestanu prispivat. A kdyz videl, ze se to nestane a ze se ve vlakne neustale opakuje (diky Vam) jedno a to same a on to navic musi moderovat, tak z toho vyslo jedine mozne reseni.
Ostatne, lide sami mohou posoudit (a take posoudili), ci prispevky prinesly do diskuze vice faktu, zda ty me nebo ty Vase. Chcete citovat nazory nekterych lidi, kteri cetli diskuzi o Amway? Myslim, ze to neni potreba. Nazor jednoho nebo dvou lidi, kteri nemaji radi MLM a shodou okolnosti delaji moderatory, nic nemeni na faktech, ktera jsem v te diskuzi zverejnil. Kdyby moderatora delal nekdo z distributoru, tak verte, ze diskuze bude zakoncena uplne jinak.
Naposledy upravil SP dne 7. 11. 2008 14:52, celkově upraveno 1
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 14:27

SP píše:
marvertin píše:to SP: Nechám se od Vás nasponzorovat a uvidíme, jestli mi opravdu pomůžete k finanční nezávislosti.

Uz Vam to tu rekli jini a ja se s nimi ztotoznuji - Vas bych nebral ani jako zamestnance. S Vasim pristupem nemate sanci uspet, ani kdybych Vam pomahal sebevic. To bych to cele musel udelat za Vas a takovy idiot nejsem.

Teď mně ještě prozraďte, jak poznáte, že jsem to já, koho sponzorujete? :D :D :D
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 14:34

marvertin píše:Ta třináctka říká, že mě zajímá pravděpodobnost zasponozorování nuly, jednoho, dvou až třinácti lidí. To číslo 1/40/12*4 udává parametr LAMBDA, tedy střední hodnotu. A protože je pstřední doba mezi dvěma sponzoringy 40 let, je střední počet distributorů nasponzorovaných za 3 měsíce dán tímto vzorcem. Nebo máte nějaká lepší čísla, která dosadit? Sem s nimi.
Blablablba.

Jak to rict, abyste se neurazil? :hm :hm :hm
Marvertine jste blazen. A hned si to dokazeme. Stredni doba mezi 2 sponzoringy 40 let... Uz jsem Vam vysvetloval asi 1000x, ze cislo, ktere spocitate tak, ze vydelite prumerny vek cloveka prumernym poctem vstupu, je prumerna doba mezi dvema uspesnymi pokusy o zasponzorovani JEDNOHO A TEHOZ cloveka, nikoli 2 ruznych lidi. Ja uz vazne nevim, jestli mluvim svahilsky, ze mi nerozumite (nebo spis nechcete rozumet?).
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 14:36

marvertin píše:Teď mně ještě prozraďte, jak poznáte, že jsem to já, koho sponzorujete? :D :D :D

Prozradi Vas Vase idiotske nazory, komunisticke smysleni, lenost a neochota delat ty veci, ktere jsou potreba. Dalsi, co Vas prozradi je, ze kdyz se Vam nebude darit (s Vasim pristupem pravdepodobnost 100%), muzou za to vsichni okolo, jen Vy ne. Staci takhle?
Naposledy upravil SP dne 7. 11. 2008 14:42, celkově upraveno 1
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 14:39

marvertin píše:Už mě nebavíte, jestli mě budete neustále napadat a urážet, tak smažu všechny své kvalitní příspěvky z této diskuze i z diskuze o Amway a místo nich Vás také začnu napadat a urážet. :twisted: >:-( :grr:

Vase kvalitni prispevky rikate? :hm :hm :hm V teto diskuzi? :hm :hm :hm A v diskuzi o Amway? :hm :hm :hm Budu muset zajit k ocnimu, asi uz spatne vidim. Nikde jsem totiz od Vas nevidel ani jediny kvalitni prispevek. Pokud tedy za kvalitu nepovazujete omlouvani vlastni neschopnosti nedostatkem stesti...
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod Slavek69 7. 11. 2008 14:47

On marvetin si to umí i spočítat. On to jen tak z prstu necucá. Ono mu to leze z jeho demagogické mozkovny.
Slavek69
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 7. 11. 2008 15:09

SP píše:
marvertin píše:Ta třináctka říká, že mě zajímá pravděpodobnost zasponozorování nuly, jednoho, dvou až třinácti lidí. To číslo 1/40/12*4 udává parametr LAMBDA, tedy střední hodnotu. A protože je pstřední doba mezi dvěma sponzoringy 40 let, je střední počet distributorů nasponzorovaných za 3 měsíce dán tímto vzorcem. Nebo máte nějaká lepší čísla, která dosadit? Sem s nimi.
Blablablba.

Jak to rict, abyste se neurazil? :hm :hm :hm
Marvertine jste blazen. A hned si to dokazeme. Stredni doba mezi 2 sponzoringy 40 let... Uz jsem Vam vysvetloval asi 1000x, ze cislo, ktere spocitate tak, ze vydelite prumerny vek cloveka prumernym poctem vstupu, je prumerna doba mezi dvema uspesnymi pokusy o zasponzorovani JEDNOHO A TEHOZ cloveka, nikoli 2 ruznych lidi. Ja uz vazne nevim, jestli mluvim svahilsky, ze mi nerozumite (nebo spis nechcete rozumet?).

Vidím, že to stále nechápete. Tak zkusme zapomenout na ty dva vstupy. Předpokládejme chvíli, že člověk daný člověk nevstoupí do daného MLM nikdy nebo vstoupí jen jedenkrát a jedenkrát vystoupí, každý totiž jednou musí vystoupit.

Dále přepokládejme, že máme populaci 10 000 lidí (ať nepočítáme s tak velkými čísly) a že populace neroste ani neklesá. Dále předpokládejme, že 5 % všech lidí někdy během svého žiovat do MLM vstoupí. A vzmněme dostatečně dlouhý interval, například 8000 let. Průměrný věk je 80 let. Kolik lidí celkově během těch 8000 let existovalo? Je to 8000 / 80 * 10 000 = 1 000 000. Rovný jeden milion lidí. Víme, že 5 % zkusilo MLM, takže MLM zkusilo celkově 50 000 lidí, za celou éru 8000 let bylo zasponzorováno 50 000 distributorů. V každém okamžiku však žije 5 % z 10 000, to znamená jen 500 distributorů. A z těchto pětiset distributorů (nevadí, že jsou to stále jiní lidé) musí za 8000 let vypadnout 50 000 distributorů, to znamená, že z každého z těchto 500 distributorů musí vypadnout za 8000 let 100 nových distributorů a to je jeden nový distributor za 80 let vypadne z jednoho distributora. Vidíme, že nezáleží na velikosti populace ani na procentu penetrace distributorství. Vše se odvozuje jen od výše věku.

Nebo se na to podívejte tak, že každý distributor nahradí sám sebe, to znamená, že zasponzoruje jediného distributora za svůj 80tiletý život.

A pokud přistoupíme, že jsou distributoři sponzorováni opakovaně, musíme toto číslo snížit a to tolikrát, kolikrát připustíme, že se člověk v průměru stane distributorem. Zkuste se nad tím proboha už zamyslet a pochopit, že za podmínek, které uvádím tomu tak skutečně je. :oboze :oboze :oboze Já už fakt nevím, jak Vám to mám vysvětlit. Ty podmínky zopakuji:
- Neroste ani neklesá populace.
- Neroste ani neklesá penetrace distributorů.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 7. 11. 2008 15:10

Slavek69 píše:On marvetin si to umí i spočítat. On to jen tak z prstu necucá. Ono mu to leze z jeho demagogické mozkovny.

Ale jo, spocitat to muze. Ale je to jako kdybych ja uvedl nasledujici priklad.
V pondeli 3.11.2008 ve 12:00 SEC se vydala raketa Marvertin na cestu ke hvezde Proxima Centauri. V patek 7.11.2008 12:00 SEC dorazila ke svemu cili. Jaka byla rychlost rakety?
Proxima centauri je vzdalena 4.22 svetelneho roku, tj. 4.22 x 9460730472580.800 = 3.9924282594290976 x 10^13 metru.
A tuto vzdalenost urazila za 4 dny (tj. za 4 x 24 x 60 x 60 = 345600 sekund.
Vysledna rychlost rakety je 3.9924282594290976 x 10^13 / 345600 = 1155.216510251475 x 10^8 m/s. Co na tom, ze tato rychlost je 385x vyssi nez rychlost svetla, my jsme si prece dokazali, ze ta raketa touto rychlost letela! :tleskani

Dokud bude marvertin do svych vzorecku dosazovat kraviny, budou mu vychazet zase jenom kraviny. Zadny matematicky aparat nemuze dodat logiku tam, kde chybi.
SP
Dočasný BAN

Předchozí stránkaDalší stránka