Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SP 10. 11. 2008 19:51

4honza píše:
SP píše:Vy jste tu v roli takoveho kasparka.

Me by se role kasparka v teto diskusi velmi libila, diky za oceneni. Mam taky kasparky rad, delaj si srandu z veci, ktere se tvari strasne vazne a dulezite. Napriklad z veci, jez se tvari jako velky svetovy bezkonkurencni byznys, ale ve skutecnosti, je to prodej drogerie, pripadne bobuli, a tez takova mucholapka na ty, kteri te iluzi podlehnou :)

To vite, ne kazdy je takovy "borec" jako Vy. Nekdo holt prodava drogerii za 7.1 miliardy USD a nekdo je holt ten "chytry" kasparek na internetu, ktery se posmiva. Nekdo holt z niceho vybudoval na bazi duplikace firmu, ktera dnes pusobi po celem svete, je nejvetsim vyrobcem potravinovych doplnku na svete a vyplaci rocne pres 2 miliardy USD na odmenach, no a nekdo zavidi a nevi, co by, tak je pomlouva. Nekdo je holt tak schopny, ze sel do akce a dnes ma business, ktery je uznavany celosvetove uznavanymi kapacitami a nekdo holt dela ze sebe na internetu saska.
4honza píše:A jakou roli mate vy?

Ja? Ja mam tu roli, ze se tiu od Vas nechavam bavit a ukazuji lidem, jak to mate v hlave popletene. A take se bavim nad tim, jak Vas stve, kdyz sem prilepim odkaz na nejaky zajimavy clanek, ktery vysel v ceskem tisku a ktery Vas doslova utrel. :D :D :D
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 10. 11. 2008 19:59

4honza píše:Tak nedodavejte nic. Ja jsem vam jiz nekolikrat napsal, ze rad a ochotne spocitam jiny, realny priklad, abych skutecnost, ze to spocitat umim, dokazal, ale ten zase odmitate vy. Pokud mate problem s tim, ze bych nevypocital vsechny odmeny dosazitelne ve vasem MLM, muzu se vam verejne zavazat, ze az na ty odmeny dosahnete a hodite sem zase relevantni udaje, ze vam to spocitam znovu pro vami aktualizovane udaje.

Co se Vam nelibi na tech udajich, ktere jsem Vam zadal? Jsou jednoduche, tak aby vypocet zvladl i nekdo s IQ tykve. To znamena, ze mate take sanci. Tak se snazte. A hlavne je ten priklad nazorny.
Pripada mi to, jako kdyby Vam ucitelka zadala priklad: ctvercova parcela ma rozmery 100x100metru. Spocitejte jeji plochu.
A Vy byste zacal protestovat, ze to neni priklad z praxe, protoze zcela urcite parcela nema presne 100m, stejne jako urcite nebude dokonale ctvercova, nehlede na to, ze jeji povrch muze obsahovat ruzne vymoly a vyvysena mista, takze ten priklad nespocitate, a at Vam pani ucitelka doda hodnoty z praxe (nejlepe s tim, ze Vam i sdeli adresu, kde bydli, abyste ji mohl prijet navstivit ;-] ). Tak uz prosim Vas ze sebe prestante delat saska a priznejte, ze ten vypocet nezvladate. :roll: Nebo jste vazne tak sebestredny, ze nedokazete priznat, ze neco nevite? Opravdu, jak male dite. Tak to holt nevite, no. A co? Ja to take nevedel, dokud jsem si nezacal zjistovat informace. To Vam nedochazi, ze daleko vetsi ostuda, nez to, ze to nevite, je to, ze to nedokazete priznat? :roll: :roll: :roll:
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 11. 2008 20:31

SP píše:Co se Vam nelibi na tech udajich, ktere jsem Vam zadal? Jsou jednoduche, tak aby vypocet zvladl i nekdo s IQ tykve. To znamena, ze mate take sanci. Tak se snazte. A hlavne je ten priklad nazorny. Pripada mi to, jako kdyby Vam ucitelka zadala priklad: ctvercova parcela ma rozmery 100x100metru. Spocitejte jeji plochu.

OK, tak tedy znovu. Kdyz jsem vam psal, ze vas "skolni" priklad jsem necetl, tak by vam mohlo i dojit, ze tezko mohu odpovedet, co mi na nem vadi. Kdyz je "tak jednoduchy", tak s nim muzete zkouset svoje ovecky.
blablabla... a at Vam pani ucitelka doda hodnoty z praxe (nejlepe s tim, ze Vam i sdeli adresu, kde bydli, abyste ji mohl prijet navstivit ;-] ).

Ja se ptal pouze na relevantni udaje, jestli myslite, ze k tomu patri i vase adresa, tu uz nikomu sdelovat nemusite, ta se da i vygooglovat.
Tak uz prosim Vas ze sebe prestante delat saska a priznejte, ze ten vypocet nezvladate. :roll: Nebo jste vazne tak sebestredny, ze nedokazete priznat, ze neco nevite?

Mozna, ze se na to nepamatujete na to, co vam pisu nahore, ale opravdu jsem necetl to zadani, takze ani nemohu priznat, jestli ho zvladnu ci nikoliv.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 10. 11. 2008 20:31

4honza: Dnes jsem mluvil s jednim clovekem ze skupiny a ten mi vnukl zajimavou myslenku - rekl mi, ze si dal cil, ze za kazdy prispevek od nejakeho negace na teto diskuzi nakontaktuje dalsiho cloveka. Popravde, kdysi jsme se o tom bavili a ja mu to doporucil a on si na to ted vzpomnel. ;-] :D Takze je to vlastne napad z me hlavy. :-)

No a jelikoz upline by mel jit prikladem, rozhodl jsem se, ze za kazdy Vas stupidni prispevek, udelam min. 1 telefonat a nabidnu nekomu nasi obchodni prilezitost.

No a zde jsou vysledky: za dnesek jsem napocital 8 stupidnich prispevku, tedy jsem se rozhodl zavolat 8 lidem. Z toho jsou 2 domluvene schuzky uz ted, 2 byli za volantem a maji zajem se sejit, jen nemeli po ruce diar, takze jim budu volat znovu, 3 dalsi maji zajem, jen jsme na tento tyden nenasli spolecny volny termin, takze jsme domluveni na pristi tyden, 2 lide to nebrali a 1 ted nebude mit cas, ale chce se sejit za mesic.
Celkove skore: z 10 telefonatu si to chce poslechnout minimalne 8 lidi (dvema jsem se nedovolal). A to uz jsem mel predtim na tento tyden domluvene dalsi plany pro lidi ve sve skupine. :D

Takze Vam timto chci podekovat za inspiraci. Jen tak dal, strasne se mi libi, kdyz lide jako Vy mi pomahaji v budovani businessu a zadarmo me a mou skupinu motivuji. :D :D :D No a Vas muze hřát u srdce, ze jste se zapricinil o vetsi propagaci naseho businessu v CR jak u me, tak u toho meho distributora.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 10. 11. 2008 20:35

4honza píše:Mozna, ze se na to nepamatujete na to, co vam pisu nahore, ale opravdu jsem necetl to zadani, takze ani nemohu priznat, jestli ho zvladnu ci nikoliv.

Hehehe, to se povedlo. Takze Vy jste ho necetl, ano? A jak tedy vite, ze jsem uvedl priklad, ktery v praxi "nemuze nastat", kdyz jste to zadani necetl? :D :D :D :tleskani :tleskani :tleskani Nejmenujete se nahodou Děd Vševěd? :shock:
P.S.: Diky za nahravku na smec. ;-] :D
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 11. 2008 20:45

SP píše:... no a nekdo zavidi a nevi, co by, tak je pomlouva. Nekdo je holt tak schopny, ze sel do akce a dnes ma business, ktery je uznavany celosvetove uznavanymi kapacitami a nekdo holt dela ze sebe na internetu saska.

Bohuzel jsem jeste neprisel na to, co bych vam mel vlastne zavidet, ale mozna tam jeste neco najdete. Zatim se vam to najit nepovedlo, rozhodne to ovsem neni ta drogerie, ani ty "kapacity", ale mate jeste dalsi pokusy k dobru. ;-)
Ja? Ja mam tu roli, ze se tiu od Vas nechavam bavit a ukazuji lidem, jak to mate v hlave popletene. A take se bavim nad tim, jak Vas stve, kdyz sem prilepim odkaz na nejaky zajimavy clanek, ktery vysel v ceskem tisku a ktery Vas doslova utrel. :D :D :D

Vidite, ja se take velice bavim. Takze vsichni jsou nakonec spokojeni? Nebudu vam tedy ani kazit radost a psat vam, jak "moc" jsem kosternovany vasimi odkazy na PR a skryte PR clanky, ktere doslova rozmaznou vsechny moje predstavy, ze z nich brecim jako zelva... dnem i noci :'( :'( :'(
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 11. 2008 20:51

SP píše:Hehehe, to se povedlo. Takze Vy jste ho necetl, ano? A jak tedy vite, ze jsem uvedl priklad, ktery v praxi "nemuze nastat", kdyz jste to zadani necetl? :D :D :D :tleskani :tleskani :tleskani Nejmenujete se nahodou Děd Vševěd? :shock:

Jak jsem cetl vas prispevek ve spechu, precetl jsem si cast prvni vety prikladu, kde bylo "Zasponzorujete ..." a z toho usuzuju, ze to musi byt dost velka fikce, nemyslite?
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 10. 11. 2008 21:11

4honza píše:Bohuzel jsem jeste neprisel na to, co bych vam mel vlastne zavidet.

A vite, ze me to ani neprekvapuje, ze na to Vas mozek nestaci?
4honza píše:Vidite, ja se take velice bavim. Takze vsichni jsou nakonec spokojeni?

Asi ano. Jen nevim, poradte mi, jak se rika lidem, kterym je k smichu to, kdyz se zesmesnuji? Jo, pardon, oni si rikaji 4honza. :D
4honza píše:Nebudu vam tedy ani kazit radost a psat vam, jak "moc" jsem kosternovany vasimi odkazy na PR a skryte PR clanky, blablablablba

To ani nemusite, za Vas mluvi Vase prispevky. :D Hlavne ta neustala snaha udelat z normalniho clanku v novinach PR (oops, vlastne pozor, skryty PR :D ;-] ) jen proto, ze to, co v nem je, nepasuje do Vasich teorii. :D :D :D Jojo, mily 4honzo, tenhle "boj" prohravate na cele care.
Naposledy upravil SP dne 10. 11. 2008 21:34, celkově upraveno 2
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 10. 11. 2008 21:15

4honza píše:
SP píše:Hehehe, to se povedlo. Takze Vy jste ho necetl, ano? A jak tedy vite, ze jsem uvedl priklad, ktery v praxi "nemuze nastat", kdyz jste to zadani necetl? :D :D :D :tleskani :tleskani :tleskani Nejmenujete se nahodou Děd Vševěd? :shock:

Jak jsem cetl vas prispevek ve spechu, precetl jsem si cast prvni vety prikladu, kde bylo "Zasponzorujete ..." a z toho usuzuju, ze to musi byt dost velka fikce, nemyslite?

No, tak takhle tupa hlaska snad musi nutne byt i pod Vasi uroven, ne? Vzdyt uz prece vite, ze zasponzorovat nekoho dokazal i jisty nejmenovany komunista z teto diskuze. No a kdyz to zvladl on, tak je prece nad Slunce jasne, ze to muze zvladnout kdokoli. I Vy. I kdyz..., no nic. ;-] :D
Pripominate mi Jiriho Sovaka ve filmu Marecku, podejte mi pero:
Josef Abrham v roli ucitele: "Mate uhel beta..."
Jiri Sovak v roli studenta: "No to nemam!"

Pokud uvedu priklad slovy "zasponzorujete", nemusi tim byt nutne mysleno, ze Vy osobne musite zasponzorovat nekoho. Proste to jen udava vychozi podminky pro to, abyste priklad mohl vypocitat.

Jenze je tady jeden podstatny rozdil - kdyz to zaznelo poprve v tomto filmu v roce 1976, bylo to vtipne a lide se smali. Ve Vasem pripade tento pokus vyhnout se odpovedi vyvolava jen utrpne usmevy. A musim Vam sdelit, ze je zcela zasadni rozdil mezi spontannim smichem vyvolanym vtipnou poznamkou a mezi utrpnym usmevem, vyvolanym stupiditou Vaseho prispevku.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 10. 11. 2008 21:28

Tak ted mi volal jeden z tech dvou, co to nebrali. Chce se take sejit, podrobnosti dohodneme zitra. :-)
Takze celkove skore: z 10 telefonatu, 9 lidi, kteri maji zajem se sejit, a 1 clovek, kteremu jsem se nedovolal. Slusne skore. :-) Jeste jednou, Vam pane 4honzo dekuji za inspiraci. :D
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 11. 2008 21:41

SP píše:
4honza píše:Bohuzel jsem jeste neprisel na to, co bych vam mel vlastne zavidet.

A vite, ze me to ani neprekvapuje, ze na to Vas mozek nestaci?

Kdyz vas to vubec neprekvapuje, rad si poslechnu, co bych mel vlastne zavidet. Treba tam opravdu neco takoveho mate a budu to schopen pochopit :)

SP píše:To ani nemusite, za Vas mluvi Vase prispevky. :D Hlavne ta neustala snaha udelat z normalniho clanku v novinach PR jen proto, ze to, co v nem je, nepasuje do Vasich teorii. :D :D :D Jojo, mily 4honzo, tenhle "boj" prohravate na cele care.

Vzdyt jsem vam psal, ze me to tady bavi, takze o jakem boji to tu stale pisete? Dobrym znakem PR clanku je ta, ze pouze vychvaluje a vytrubuje do sveta jen a pouze sama pozitiva a radeji nic jineho. To ten vas posledni clanek splnuje na 100%.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 11. 2008 21:50

SP píše:Tak ted mi volal jeden z tech dvou, co to nebrali. Chce se take sejit, podrobnosti dohodneme zitra. :-)
Takze celkove skore: z 10 telefonatu, 9 lidi, kteri maji zajem se sejit, a 1 clovek, kteremu jsem se nedovolal. Slusne skore. :-) Jeste jednou, Vam pane 4honzo dekuji za inspiraci. :D

Nevim presne, proc to pisete primo mne, ja tohle asi moc neocenim, protoze me to nebere. Pro potlesk si musite rici svym priznivcum, nejlepe vasim "sefum" (uplinum), ti vas za to jiste poplacaji po ramenou a dostanete brzo novy odznacek.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 10. 11. 2008 21:51

4honza píše:Kdyz vas to vubec neprekvapuje, rad si poslechnu, co bych mel vlastne zavidet. Treba tam opravdu neco takoveho mate a budu to schopen pochopit :)
Obavam se, ze Vas mozek nebude schopen pobrat veskere uspechy, kterych firma Amway, resp.jeji distributori, dosahli a tudiz nebude schopen zhodnotit vyhodnost takove spoluprace.

SP píše:To ani nemusite, za Vas mluvi Vase prispevky. :D Hlavne ta neustala snaha udelat z normalniho clanku v novinach PR jen proto, ze to, co v nem je, nepasuje do Vasich teorii. :D :D :D Jojo, mily 4honzo, tenhle "boj" prohravate na cele care.

SP píše:Vzdyt jsem vam psal, ze me to tady bavi, takze o jakem boji to tu stale pisete? Dobrym znakem PR clanku je ta, ze pouze vychvaluje a vytrubuje do sveta jen a pouze sama pozitiva a radeji nic jineho. To ten vas posledni clanek splnuje na 100%.

Vite, jak jsme se jiz mohli v diskuzi mnohokrat presvedcit, neni az tak dulezite, co pisete. Napr. na jednom miste "hodnotite" muj priklad tak, ze je zrejme, ze jste ho cetl, v druhem prispevku to ale popirate. V cestine se tomu rika, ze jste lhar, vite?

Ad tzv. PR: Skoda jen, ze Vase teorie o tom, ze je to PR, neni take podporena prislusnymi pismenky nikde v clanku, ze? ;-] Ale mozna seriozni tisk jako Hospodarske noviny jsou ochotny vynechat oznaceni PR a zaštítit clanek svym jmenem, ze? Dobra teorie.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod SP 10. 11. 2008 21:56

4honza píše:
SP píše:Tak ted mi volal jeden z tech dvou, co to nebrali. Chce se take sejit, podrobnosti dohodneme zitra. :-)

Nevim presne, proc to pisete primo mne, ja tohle asi moc neocenim, protoze me to nebere. Pro potlesk si musite rici svym priznivcum, nejlepe vasim "sefum" (uplinum), ti vas za to jiste poplacaji po ramenou a dostanete brzo novy odznacek.

Vam to jeste nedoslo? Aha, omlouvam se, jsem na Vas evidentne prilis rychly. Tak ja zpomalim, aby informace stacily vyhledat ve Vasi vakuovne centrum mysleni.
Pisi Vam to proto, abyste se mohl potesit tim, ze jste mi zdarma pomohl v motivaci. Proste jste pro me udelal dobry skutek, tak Vam za nej dekuji (v Cechach je totiz obvykle povazovano za slusnost podekovat za prokazane sluzby). Berte to jako projev vdecnosti za to, ze jste se rozhodl stravit zbytek zivota tim, ze me a mou skupinu budete na teto diskuzi motivovat a delate to bez naroku na jakoukoli financni odmenu. :-) Kdyz pomyslim, ze obrovske korporace plati motivacni speakery za to, ze jim motivuji pracovniky a Vy to tu delate uplne zdarma! To se jen tak nevidi! Klobouk dolu.
Tomu se v cestine rika slusnost, vite? V zadnem pripade jsem Vam to nepsal proto, abych se nechal placat po ramenou. Mne bohate staci to, co mi pravidelne okolo 15. chodi na ucet, a ani k tomu nepotrebuji to poplacani a uz vubec ne od Vas. :D A sefy v Amway take nemame (narozdil od Vas). Ja mam nad sebou jen lidi, kteri mi pomahaji budovat muj business. :D :D :D
Naposledy upravil SP dne 10. 11. 2008 22:18, celkově upraveno 1
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod 4honza 10. 11. 2008 22:17

SP:

Vase posledni prispevky jsou uz dosti nudne, je to vcelku na jedno brdo - ze jsem tupy, me prispevky stupidni, nechapu vase brilantni myslenky, muj dusevni vyvoj ustrnul v peti letech, prohravam na cele care, lzu, zneuzivam male deti(pardon, tenhle bude az v dalsim prispevku :-)..) Dejte si to prosim radeji do signatury, at to nemusite psat dokola, vsichni si to tu jiz nekolikrat precetli, predpokladam tedy i pochopili, tak to neni treba stale vypisovat.

Budu to brat jako velkou cest a navic vam to take jiste pomuze v motivaci :)
4honza
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka