Síťový Marketing (nemoderováno)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkvetinky 12. 11. 2008 10:41

Myslel jsem si, že fórum na Finexpertu je prestižní a nezávislé, ale vidím, že nějakému adminovi trochu rupro v bedně. Není špatný nápad koupit Cpress a pak některé adminy propustit.
drkvetinky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jouda.II 12. 11. 2008 11:02

drkvetinky píše:Myslel jsem si, že fórum na Finexpertu je prestižní a nezávislé, ale vidím, že nějakému adminovi trochu rupro v bedně. Není špatný nápad koupit Cpress a pak některé adminy propustit.

Tak šetři nebo řekni tomu co tady tapetuje s těma šekama, určitě vám ho rád koupí. Mám dojem, že tady ruplo v bedně úplně nekomu jinýmu, než adminovi.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 12. 11. 2008 11:05

Kdo nedělá MLM tomu zákonitě ruplo v bedně. :D :D :D Vo tom žádná. :love:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lubyk 12. 11. 2008 16:57

čau,

tak 4honza stále tápe a stále tápe.

Ale i to se dá považovat za odpověď. Prostě kvalifikované znalosti nemá.

Když už teda nemáte za potřebí něco dokazovat nám, tak co takhle lidem, kteří si zde názor na MLM vytvářejí. Pokud se budete jen vykrucovat, tak i ostatním příjdete jako MLM nevzdělanec, který si zde fakt jen masturbuje ego a dělá důležitýho.

Pokud tohle zrovna čte nějaký nezávislý pozorovatel a má nějaké dotazy ohledně MLM, tak ať se klidně ptá. Pokud budu schopen, rád odpovím.

((tahle výzva se nevztahuje na garážníky a jejich přívržence. Ti už přece o MLM vše ví, názor mají a měnit ho nechcou a na odpovědi na rejpání asi chuť mít nebudu.) No, i když, abych vás neházel do jednoho pytle. Třeba mě překvapíte a nějaký podnětný příspěvek se zde od vás objeví.)

Mějte se

Lubyk
Lubyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 12. 11. 2008 17:49

Neobjeví. 8-)
Petr1968
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ES0 13. 11. 2008 13:39

MLM je mozna strasna pi.covina, ale na druhou stranu vsichni musime uznat, ze ovecky, ktere to sponzoruji, to prilakat stale dokaze, bohuzel nebo bohudik, protoze takto prisli o par tisic a mohli prijit o vic nekde jinde, ale to uz si daji pozor

takze, at si rika kdo chce co chce, nekomu to velke penize nese a o tom to je

a pritom staci malo, coz me na tom fascinuje nejvice

treba toto: http://www.leonardovbc.com/

naprosto retardovane stranky, nejvic me rozesmalo to Headquarter, to se tam vubec nehodi

pak treba tahleta kravina: http://www.internetjob.cz/zisk/

jakmile je nekde fotka nobl kokota s mobilem u ucha, okamzite jdu pryc
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 13. 11. 2008 15:04

ES0: pokud to beres obecne stylem "MLM je xxx", tak tu xxx mas taky sam v hlave. Vic nemam co bych dodal :wink:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod ES0 13. 11. 2008 15:27

kazde mlm na to jde jinak ze a ja to z vetsi casti beru tak jak jsem napsal,
jinak nejsi nahodou propagator avonu, avoxu nebo nejak tak se to jmenuje, proste cosi o telefonovani?

protoze si vzpominam, ze nekde v diskusi s SP jsi sam priznal, ze ti nejde o to prodat lidem sluzbu, ale o to mit co nejvice ovecek pod sebou, ktere by prodavaly a ty jen zil z provizi, tedy to co popisuju vyse :)
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 13. 11. 2008 16:28

ES0: tvym problemem je pouze to, ze pristupujes k veci a priori tak, ze kazdy kdo dela MLM automaticky prodela penize. Bohuzel to prameni pouze z tve neznalosti problematiky, pripadne z neznalosti konkretnich veci. Zkus si nejdriv o jednotlivych systemech cokoliv zjistit, nez zacnes s temi kratkymi soudy.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Lubyk 13. 11. 2008 17:32

čau,

na leonardo mám poměrně negativní názor (podle mě to *****í letadlem - ale na jejich prezentaci jsem byl už snad 2 roky zpátky). Internetjob neznám, tak těžko říct.

I v ČR proběhlo stovky možná několik tisíc MLM a většina nedávala smysl.

Takže by se ESO ta větší část toho vašeho poměrně radikálně zaměřeného názoru dala ještě akceptovat. Jen si nejsem úplně jistej, jestli je fotka borca s telefonem u ucha dostatečný zdroj informací, aby se dalo rozhodnout, jestli zrovna tenhle MLM dává nebo nedává smysl.

Každopádně, pokud budeme mluvit o kvalitně zpracovaném MLM, tak se nedá souhlasit ani s tím, že by to nové ovečky financovaly, a tudíž ani s tím, že by se v nich dalo o peníze přijít. Další věc, která je pravda jen v mizivé části případů je fakt, že by se člověk v MLM mohl nechat vyvést těma pod ním.

Mějte se

Lubyk
Lubyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ES0 13. 11. 2008 18:35

no takhle, jsem to napsal nepresne, kazda firma ktera ma nekde ve svych propagacnich materialech blba s mobilem nemusi byt podvod, zato kazdy podvod ma ve svych propagacnich materialech blba s mobilem, takze kdyz nekde nenajdu blba s mobilem, je "vetsi" sance, ze se o podvod nejedna

vubec je zajimave, ze v techto mlm udajne i zacatecnici brzo vydelavaji desitky tisic a vetsinou pri udajne obrovske expanzi (1.rok 1000 lidi, 2. rok 10000 lidi...) takze obrat musi byt brzo vetsi nez chudeho CEZu a ten ma pritom mnohem lepe spracovan web

ja myslim ze i ty "projetky" ktere sem uvedl nekomu penize prinaseji, protoze lidi co se s timto jeste nesetkali neubyvaji,

i ja sam se musim priznat, ze jsem jednu dobu uvazoval o zalozeni neceho podobneho, nejaky sekty treba, mozna se k tomu nekdy vratim, akorat nevim jestli je na to treba zivnostak...

jinak nehazu vsechny mlm do jednoho pytle, treba u amway to nemusi byt o schaneni ovecek, maj velky sortiment, ktery pokryva velkou cast bezne spotreby domacnosti, sice jen za vyrobky amway, tedy praci prasky je nejvice bodu, jinak skoro nic, ale dostavam penize zato co utratim, ze? jenze zas si myslim, ze amway vyuziva mlm prave proto, aby mohl prodavat draz nez kdyz to bylo bezne v obchodech, pokud by to vubec bylo prodejne takze opet, abych zaplatil to o co to mam draz nez kdyby takovy system nebyl(musim prece uzivit Dextera Yagera ci jak se jmenuje) tak potrebuji ovecky pod sebou no a podstata amway setkani je jen o tom lidi presvedcit. ze je vse drazsi aby to meli pozdeji levnejsi a ze je to tak dobre

ostatne, jejich vstupni poplatek pojmenovany uderne startovaci balicek je peknou znamkou MLMunismu
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 13. 11. 2008 20:35

Nevěřím nikomu ,kdo má pod avatarem napsáno POSLEDNÍ VAROVÁNÍ :D :D :D :D :D :D :D
Petr1968
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Lubyk 13. 11. 2008 23:27

čau,

existují lidé, kteří sponzorují obrovské množství lidí a vydělávají velmi rychle hodně peněz. To ,,ale,, je stejné jako všude. Lidí dosahujících vyjímečných výsledků je výrazná menšina. A tudíž není možné počítat s matematickými řadami. Takhle složitou teorii chaosu ještě nikdo nespočítal. Existují pouze vize jednotlivců převedené do skutečnosti.

i na letadle piloti vydělávají a s tím ho taky zakládali

u Amway bylo už spoustukrát dokázáno, že je jejich zboží konkurenceschopné jak cenou, tak kvalitou (příklady můžu znovu uvést).
Máte pravdu, že když distribuje zboží MLM, tak ji řetězce netlačí s cenou dolů, ale určitě to není proto, aby si zboží mohla napálit a mohla živit DY.

Proč vlastně pustila svoje zboží touto cestou?
Je to společnost s 50ti letou tradicí, rozšířená do 90 zemí na světě, s obratem 10 mld $. Má miliony loajálních zákazníků. Před sebou obrovskou budoucnost. Diky referenčnímu marketingu nikdy neměla dluhy a nikdy je ani mít nebude (za reklamu platí až zpětně (třeba právě DY)), má kredit 3A+, cenu OSN za životní prostředí,...
tak asi proto

ze startovní soupravy nemá nikdo ani halíř (Amway má samozřejmě obrat, ale to je jediné). Sory, ale v Čechách se pujčovat nedá (aneb jak se říká, co nechceš, to pujč). Víte, že je na 100% ceny záruka spokojenosti na 180 dní. (když by ty peníze na něco používali, tak vám je v případě vaší reklamace nevrátí.

Mějte se

Lubyk
Lubyk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petr1968 14. 11. 2008 10:52

u Amway bylo už spoustukrát dokázáno, že je jejich zboží konkurenceschopné jak cenou, tak kvalitou (příklady můžu znovu uvést). To je sice pravda,ale alternativní zboží je v každém supermarketu. Kdyby AMWAY zmizel ,lidé to ani nezaregistrují. Lubyk: řekni nám upřímně,že jsi také businesman jako SP :D :D
Petr1968
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ES0 14. 11. 2008 12:55

tak, tak, dobre je to konkurence schopne, spocitali jste si to, ok, nebudu se o tom hadat, ale kdyz je to teda konkurence schopne v cenach za jakou to prodavaji distributori, tedy vcetne x provizi, nebylo by to jeste vice konkurenceschopnejsi v supermarketu bez te provize?

a neberu moc vazne ten model s tim, ze se usetri za nejake prostredniky, i vyrobky amway tu nekdo dopravit musi a u normalnich supermarketu je to vicemene take prima linka mezi vyrobcem a marketem (mezi tim tak max jeden velkosklad, spise prekladiste, ktere vlastni stejna firma jako ten market)

u amway je to stejny, taky je tam par velkoskladu kde se bali atd

jinak tou konkurenceschopnou berete doufam tu cenu, za jakou to prodava( musi aby neprodelal) zacinajici distirbutor? protoze jinak by to znamenalo, ze nejdrive bych musel kazdy mesic (vcetne lidi podemnou) prodat ( rozumej nakoupit od amway ) zbozi v hodnote treba 20000 abych dostal slevu (rozumej povyseni) treba 12% a pak teprve bych si o tech 12% mohl dovolit to nabizet lidem levneji
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka