AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 1. 6. 2008 10:39

SP: takze uz zmizis a nikdy se tu neobjevis? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod soptik21 1. 6. 2008 11:09

Avox "zmizi", ale neboj, zase se objevi, akorat se bude jmenovat nejak jinak, bude "mit" treba jinej produkt a bude to nejdokonalejsi MLM na svete ;-) (na par let :-D )
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 1. 6. 2008 11:51

AVOX urcite nezmizi, tomu ver. Nebo myslis ze jako mavnutim kouzelneho proutku zmizi aktualnich 14 tisic SIM? Nenech se vysmat, za tyden dva si povime :wink:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Matik 1. 6. 2008 12:05

Dávám tomu týden a adminy to tady ztavřou taky.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soptik21 1. 6. 2008 15:48

:-D ...taky si myslim... Nejak ale postradam smysl diskusniho fora...
Kdyz se diskutuje "trochu" je to ok, ale jakmile se diskutuje "hodne a horecne", tak uz je to neprijatelne a je nutno "zavrit forum"... (Za socializmu to bylo podobne, ne?)
Navrhuji, aby v diskuzi o Avoxu jsme se kazdy omezili max na 2 prispevky tydne, to snad nikoho "nevyburcuje" jako v pripade diskuze o Amway ;-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 1. 6. 2008 17:23

Treba si sem piste 200 příspěvků za den ... ale snažte se být k věci a pokud možno i bez osočování a očerňování jiných (což spostě z vás bohužel nejde a jenom mě překvapujete co dokážete napsat .... z úst byste taková silácká slova asi nevypustili ... )

Jinak jaký že to bude ten vyvolený operátor?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Moderátor

Odeslat příspěvekod S474N 1. 6. 2008 19:55

Rop: dockej casu jako husa klasu. BTW u O2 se zustava, tak nevim co nekteri jedinci plasi.

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Slávek 4. 6. 2008 23:09

Tak nějak, kdo chce, může ostat, kdo ne, může přejít za nových podmínek, které budeme znát okolo 15.6.
Slávek
Diskutér

Odeslat příspěvekod Michal P 5. 6. 2008 18:26

Já našel toto prohlášení.
Vážené kolegyně a kolegové
v posledním sdělení jsme vás seznámili se vzniklou situací, do které nás dostala Telefonica O2 svým bezohledným jednáním. Zastavila bez upozornění aktivaci nových SIM karet a do těchto dní nám neumožnila aktivovat alespoň karty pro vás, kteří jste byli do sítě AVOX zaregistrování v období od výroční konference do 16.4. 2008. Byly vám slíbeny konkrétní podmínky, za kterých budete moci telefonovat. Za této situace je nemůžeme splnit. Za to se omlouváme.

Intenzivně jednáme o novém produktu levného volání. V současnosti se blížíme k řešení, tak aby tento produkt mohl být začátkem června obnoven. Komu by nový produkt nevyhovoval, může od smlouvy odstoupit, bez ohledu na to, jestli odstupuje ve lhůtě do 30 dnů od podepsání smlouvy (toto se týká vás, kteří jste byli registrováni v uvedeném časovém intervalu).

Chceme vás požádat, abyste pokud možno vydrželi, protože brzy tento produkt obnovíme.

Nebojte se registrovat nové členy pomocí licence Z. Tato licence vám umožňuje, bez problému splnit podmínku pro vyplácení provizí, tzn. registraci jednoho G1 vlevo a druhého G1 vpravo. OZ s licencí Z mohou registrovat další.

Vy, kteří s námi chcete jet do Egypta registrujte pomocí licence Z. V okamžiku, kdy obnovíme produkt levného volání, většina licencí Z bude upgradovaná na licence U nebo licence B a vy získáte náskok před těmi, kteří začnou registrovat až po obnovení levného volání (to jen taková nezávazná rada).

A my ho obnovíme, to vám slibujeme.

Už brzy :-)

Arnošt Traxler, Roman Kajaba

http://volani.blog.lupa.cz/2007/10/19/a ... /#comments
příspěvek s číslem 120

Já jsem asi před dvěma měsíci psal dotaz na O2 ohledně jejich spolupráce z Avoxem, ale odpovědi jsem se nedočkal. I když možná toto je ta odpověď. :)

Slávek píše:Tak nějak, kdo chce, může ostat, kdo ne, může přejít za nových podmínek, které budeme znát okolo 15.6.

Nebude to 16.6 ? To rozjíždí své služby u:fon, ten by byl možná vhodný pro Avox, volání zdarma už ve své síti má ... :D
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JamesCloud 5. 6. 2008 18:55

Michal P: Proč jsi psal na O2? Co to bylo za dotaz? Poděl se s námi :-)
ps. nemám s Avoxem nic společného...
Víme všechno. Tedy to, že nevíme nic.
Jára Cimrman
JamesCloud
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal P 5. 6. 2008 19:22

Ptal jsem se na to jestli je bezpečné uzavřít smlouvu s Avoxem který používá jejich síť a služby. Přesné znění už nevím, psal jsem to na jejich webovém formuláři a ten text jsem si to neuložil.
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 5. 6. 2008 20:41

Michal P: zajimave, nejdriv si do Avoxu chtel, potom ne a pred dvema mesicema zase ano. :roll:

Jo chlapce, ty kdybys vedel, co te na tve byvale registraci cekalo za penize, tak bys asi dostal zastavu srdce.

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod SP 5. 6. 2008 21:27

Mohu vznest jeden zcela nevinny dotaz? Zaujala me veta ve vyjadreni, ktere zde publikoval Michal P:
"Nebojte se registrovat nové členy pomocí licence Z. Tato licence vám umožňuje, bez problému splnit podmínku pro vyplácení provizí, tzn. registraci jednoho G1 vlevo a druhého G1 vpravo. OZ s licencí Z mohou registrovat další."
Nejak nechapu, za co ti lide mohou ziskavat provize, kdyz jim zatim nikdo nezprovoznil karty a nikdo z nich tudiz nevolanedoslo k zadnemu "obchodu". Je mi jasne, ze v MLM (narozdil od pyramidovych her) se nevyplaci provize za ziskani novych clenu a ze v MLM jsou provize urceny vyhradne podle objemu prodaneho zbozi/sluzeb.
Vyse uvedena veta me vsak privadi na myslenku, ze v AVOXu mohu dostavat provize i bez toho, aby se prodala jedina sluzba, staci, kdyz registruji lidi. Opravte me, pokud se pletu...
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod S474N 5. 6. 2008 22:43

SP: ty totiz nechapes jednu zasadni vec. AVOX neni pouze o levnem telefonovani. AVOX je o budovani spotrebitelske site s tim, ze telefonovani byl (a bude) prvni produkt. Aktualne se jiz v siti da nabizet i povinne ruceni a jsou tam i nejake vyhodne slevy na zajezdy od CEDOKU.

Pokud si navic poradne prectes onu vetu, tak se tam nikde nepise o tom, ze se ti budou vyplacet provize - pouze si clovek ted SPLNI PODMINKU PRO VYPLATU PENEZ a to je docela rozdil.

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Michal P 6. 6. 2008 06:19

S474N píše:Michal P: zajimave, nejdriv si do Avoxu chtel, potom ne a pred dvema mesicema zase ano. :roll:

Jo chlapce, ty kdybys vedel, co te na tve byvale registraci cekalo za penize, tak bys asi dostal zastavu srdce.

Ale nikam jsem nechtěl, jen mě to zajímalo. Já totiž o žádné zapojování do různých kšeftů nestojím. Kdyby byla možnost být v pozici zákazníka který jen uzavře nějakou smlouvu tak bych do toho možná šel. Ale jakmile bych se měl stát součástí nějaké organizace o které mám pochyby tak to nikdy.
A o žádné peníze jsem nepřišel, nic jsem do toho nedal tak od toho nic nechci.
...
Michal P
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka