AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 27. 10. 2008 13:19

Assis: ja tu nejsem zadny moderator, nic tu necenzuruji, takze se laskave uklidni a priste se zamysli, precti si pravidla a potom tu obtezuj svou reklamou.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Assis 27. 10. 2008 14:53

No je moc zajímavé, že tu mizí mé příspěvky. Reklamou neobtěžuji, jen nabízím lidem vysvětlení, protože když se tu někdo zeptal, Ty reaguješ značně povýšenecky a arogantně. Kupodivu já Avox nijak aktivně nedělám, takže lidi opravdu nesháním
Assis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 27. 10. 2008 15:33

S474N: tys povýšil? poslední varování teď znamená, že to tu můžeš moderovat??? :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 27. 10. 2008 15:58

Assis: no nevim jestli je to zajimave, ale vubec se nedivim, ze mizi.

mikicz: asi tak, tady to nekomu hodne zapaluje :roll:

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Janul 28. 12. 2008 12:25

Avox ještě funguje?
Janul
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 29. 12. 2008 22:07

Janul: pochopitelne, ze ano. A brzo budou dalsi novinky.

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Lektor 5. 8. 2010 23:54

S474N píše:Po roce system AVOXu ziskal pres 2.400 lidi, za dalsi rok chteji 10.000 a za dalsi 100.000. Myslite si, ze jsou to realna cisla v tomto MLM zalozenem na nabizeni volani z mobilu za velmi zajimave sazby (mesicni pausal 39 Kc, volani mezi ucastniky za 60 haleru atd.)?

NAZDAR FRAJERE 474. Zase kritizuješ? A co vlastně děláš? Pokud vidím, jsi na mnoha fórech. A diskutokritizuješ. UŽ TĚ NĚCO, KROMĚ TEBE SAMOTNÉHO, nadchlo? Mě ANO. Již 3 roky volám s AVOXEM za 50 hal.(průměr (i jinam) mi vychází 1.95Kč (mohu to dokázat fakturami) :tleskani Ty jsi diskutér, který pořádně nic nezkusil, ale jen zatracuje. V současném době bude volání s AVOXEM ještě výhodnější (???????Ti lidé co to vedou jsou totiž velice schopní, narozdíl... - promiň).
Pokud se při vymýšlení něčeho nového nesetkáš s odporem, nic nového jsi nevymyslel!
Lektor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 6. 8. 2010 05:46

Lektor: i ty brepto, ale ted si me vazne dostal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mozna by sis mel precist celou diskusi a ne se odrazet od prvniho prispevku ty srandisto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod papshop 6. 8. 2010 07:34

To Lektor: to máš celkem drahé, já mám vlastní síť a volám za 0,- za paušál 50,-Kč. Takže dík, asi jsem schopnější než AVOX. :D
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 6. 8. 2010 07:57

papshop: jenom pro zajimavost, o kolik se jedna SIM a je to i jakkoliv vynosne?

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 8. 2010 08:09

U nás ve firmě mají zaměstnanci možnost mít tarif od T-Mobile bez paušálu s voláním za 1 Kč v rámci celé ČR (mobily i pevná).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 6. 8. 2010 09:10

Nevím nic o tom, že by se změnil stav, který už je skoro 2 roky, tj. že AVOX už žádné nové SIMky nedává a neustále s O2 řeší, co bude dál...
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 6. 8. 2010 09:28

Ruprecht001: s O2 je to pokud vím už vyřešené... a to tak, že u O2 končí...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 6. 8. 2010 10:13

Ruprecht001: tak to vis hodne spatne, protoze minimalne rok se uz O2 karty vydavaji a budou se vydavat nadale i do konce roku. Dle vseho ovsem AVOX s O2 k 1.3.2011 konci.

S474N
Inženýr

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 6. 8. 2010 10:49

Tak to bude zřejmě cyklické, protože končit měl už několikrát a vždy to bylo doprovázeno tím, že noví členové se nepřibírali.

Osobně to neřeším, protože jsem na výhodné ceny AVOXu přestal čekat a raději si sám vydupal na O2 50% slevu. Sice to není takové jako u AVOXu, ale mám to plně ve své režii.
Ruprecht001
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka