AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pikopiko 23. 8. 2007 19:57

to S474N:

diky za odpoved.To je prave jak se rika uzivatelsky neprivetive,aby kazdy si musel delat registraci zvlast.Skoda
pikopiko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 23. 8. 2007 20:34

pikopiko: osobne si myslim, ze uzivatelsky je neprijemnejsi, kdyz nejaky radoby kamarad udela sekeru 10 klacku a potom se na me vykasle :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 25. 8. 2007 18:32

V takomto systeme ide len o to, kedy sa jedneho pekneho dna majitelia rozhodnu z akehokolvek dovodu nepokracovat v tomto biznise. Zrazu bude niekolko tisic obchodnych zastupcov VIAVOX s.r.o. bez pausalu, bez VOX bodov aj bez vstupnych poplatkov.

Ten dovod moze byt rozny. Napriklad s nimi O2 neuzavrie novu zmluvu alebo s nimi zmluvu zrusi pre nedodrzanie zmluvnych podmienok, alebo jednoducho nebude dost novych OZ na zaplatenie prevolanych minut tych starych OZ. Pripadne zalozia novu firmu. Tu staru zrusia aj so vsetkymi obchodnymi zastupcami a zacnu odznova vyberat poplatky za vstup.

Verit firme, ktora nema na stranke uvedene zhola nic je dost velke blaznovstvo. Tak sa zajtra necudujte, ked sa vam telefon neprihlasi do siete ;)
droopy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 26. 8. 2007 11:29

droopy: jasne, majitele to poslou k sipku, zvlast v pripade, kdy jsou kazdy mesic generovany penize z volani, coz pochopitelne znamena jedine - prijem je zajisten na neomezenou dobu do budoucna. A pokud se to prestane libit O2 (coz mimochodem naprosto pochybuji)? Myslis si, ze zbyvajici 2 operatori nedaji podobne, ne-li lepsi podminky?

Tve scenare jsou vice nez usmevne - nehlede na fakt, ze kdyby odpiskali firmu, tak se jim tam uz v zivote nikdo nezaregistruje.

Web firmy je intranetem a ver, ze je tam uplne vsechno. To jestli ty sam necemu veris/neveris je pouze a jenom tvuj problem. Tak se zajtra necuduj, kdyz zaplatis x-nasobne vic nez s AVOXem :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 26. 8. 2007 19:54

S474N píše:...
Tve scenare jsou vice nez usmevne - nehlede na fakt, ze kdyby odpiskali firmu, tak se jim tam uz v zivote nikdo nezaregistruje....


jen si dovolim takovou mensi vsuvku...

tak tim bych si tak jisty nebyl, i kdyby se nove jmenovali XOVA tak se tam lidi zas pohrnou :)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 8. 2007 08:11

ES0: myslis? Nebo na zaklade jakych informaci vychazis z toho, ze se tam lidi pohrnou (btw pekne oznaceni to pohrnou, protoze to tak vyslovene je) :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 28. 8. 2007 18:06

Pochybujem ze vidis do hospodarenia firmy a to si jej obchodny zastupca. Takze nemas ani ponatia, na com zarabaju najviac a na com naopak stracaju a ci je tento biznis dlhodobo udrzatelny alebo nie. Pre teba je to sice ziskove, pretoze tvoja investicia sa ti uz vratila cez lacnejsie volania. Problem budu mat ti, ktorym sa investicia nestihne vratit skor ako pride krach. Rovnako ako to je vo vsetkych pyramidach.
droopy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 28. 8. 2007 20:22

droopy: zklamu te - tento byznys nedelam kvuli levnemu volani (ktere je mimochodem taky pekne), ale delam ho hlavne kvuli penezum. Levne telefonovani v mem podani znamena volani zdarma, protoze jsem neplatil zatim ani jednu fakturu, kterou mi Viavox vystavil.

Krach? Muzes napsat konkretni priklad, jaky krach muze prijit, kdyz se jedna o zbozi opakovane a pravidelne spotreby.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 29. 8. 2007 16:17

nesklamal si ma. ja viem, ze tento biznis robis pre svoj osobny prospech. konkretne pripady som napisal vyssie. nemusim sa opakovat.
droopy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 29. 8. 2007 18:29

droopy: pokud je konkretni priklad to cos napsal, tak se mohu pouze smat. Volej si klidne dale za draho.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T1003 3. 9. 2007 10:26

S474N:
A bude AVOX nabizet i to pripojeni od O2 za asi jedenactset ktere kombinuje GPRS/UMTS/CDMA/WIFI??
T1003
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 3. 9. 2007 23:29

T1003: rekl bych, ze spise dotaz na majitele firmy.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a4tech 3. 10. 2007 17:26

Jak zacit.
Dozvedel jsem se od kamarada o firme AVOX. Dovedl me na sezeni kde jsem vyslechl od typka nejake informace a spoustu bludu jak to neni pyramida. Ze dostanu telefon, budu mit levne volani a jen pro zacatek musim privest nejmin dva lidi a slozit 5000,- za licenci. Par dnu jsem vahal a pak jsem si rekl ze nemam co ztratit, ze kdyz to bude blud aspon mi zustane ten mobil. Bral jsem to jako takovou protihodnotu. Jake vsak bylo me zklamani po par mesicich? Nefunkcni ucet na webu, zadne informace o volani o stavu uctu. Pak prestala fungovat simka. Taxem si rek, ze to asi krachlo a ze je konec. Telefon mi zustal a tak jsem nic neresil. Asi po dalsich trech mesicich mi prisel dopis, ze mam uhradit castku blizici se 30tisicum korun a ze pokud do par dni nezaplatim tak me daji k soudu! Nevim jestli jsem udelal dobre, ale castku jsem zaplatil a uz o spolecnosti a urcitych lidech z Avoxu nechci nikdy slyset. Je to podraz, letadlo, pyramida nebo jak se tomu rika a kdo do toho pujde je blazen. Tech 100 000 lidi meli v planu jiz nekdy na zacatku. Takze pokud ted maji po skoro roce a pul ani ne 3000lidi tak to tedy neni zadna slava. Neverte...a davejte si pozor at nenaletite jako ja.
a4tech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 10. 2007 17:52

Našel jsem něco podobného jako Avox http://www.volam.cz
víte o tom něco ? Není to jen nějaká "odnož" Avoxu ?
Mě se tam volat z jistých důvodů už nechce.
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 4. 10. 2007 09:38

a4tech: dle meho nazoru sis trosicku spletl pojem a prujem. Pyramida to rozhodne je - jak ovsem vetsina lidskych cinnosti, dokonce ji ma i AVOX v logu. Ovsem sis to spletl s letadlem.

K tvemu problemu, zadna licence se neplati, pouze aktivacni poplatek ve vysi 1990 Kc, ve kterem je navic 800 Kc na provolani. A rozhodne nemusis vubec nikoho privest, takze tu prosim nerikej bludy.

Pokud vim, 100.000 je v planu, ale po 3letech od spusteni projektu. V prvnim roce byl plan 2500, podarilo se mu vyznamne priblizit (cca 2300 lidi), v druhem roce je plan 10.000 a tech 100.000 az ve tretim. Aktualne neni v systemu 3.000 lidi, ale 4.500 lidi a ti maji pres 5.500 aktivnich SIM karet.

Pokud to shrnu, bud popisujes uplne neco jineho, nebo si to nedovedu vubec vysvetlit.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků