AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 17. 10. 2007 07:23

hipppie: teorii nechme, bavme se o praxi. Pokud budes Telefonista, prijdes v kazdem pripade o 1190 Kc. Upgrade stoji 3000 Kc, ovsem pri dosazeni kariery ti nevraceji 4000, ale pouze onu castku upgrade 3000.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod hipppie 17. 10. 2007 07:27

Já osobně na seminář klidně půjdu, ale např. u rodičů, nebo některých kamarádů o tom pochybuju...
hipppie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 17. 10. 2007 07:36

hipppie: vsak pokud nechteji prodavat, at nechodi. Neni to vubec povinne, naopak.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod hipppie 17. 10. 2007 12:32

Hele, ale ty jsi rikal, ze i jako telefonista muzu privest lidi, tedy prodavat. Jestli to chapu spravne, tak je normalne prihlasim jako svoje G1 do stromu pod sebou, mam z nich body, jen penize ne, ale ty dostanu dodatecne, jakmile upgraduju na budovatele..
Je to tak?
Pak mi ale nedava smysl to s tim seminarem, ze kdyz muzu prodavat, nemusim jit na seminar.
hipppie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 17. 10. 2007 15:18

hipppie: ano, chapes to velmi dobre.

Ucas na seminari je nutna pro vyplatu penez - jak jsem zminoval drive, je to jedna z podminek.

Nicmene se bavime o kombinacich a permutacich, jestli chces prodavat, bud B a bez na seminar. Pokud prodavas nechces, bud T a telefonuj. Tecka.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 19. 10. 2007 17:47

hipppie píše:4.5 Při zániku členství je povinen člen zaplatit poplatek za zrušení AU. Výše poplatku je uvedena v Ceníku.v/b]

Z ceníku: b]Zrušení provizního účtu OZ Sada B 4000 Kč0/b]

Tedy až jednou z jakéhokoliv důvodu budete chtít odejít, budete muset zaplatit 4000kč. Proč? /quote]

Možná znám odpověď na tvé [b]PROČ: kauce (v případě B) 4000 Kč figuruje stále na účtu OZ jako kladný zůstatek a Vy byste ji mohl, při zrušení AU třeba po roce, žádat zpět. To by asi nebylo košér (oproti "T"), který zaplatil nevratnou aktivaci 1190 Kč, nebo ano?

A po vyplacení kauce zpět - dosažení AA - tj. registraci nejméně 18 B? Proč ale rušit AU? Je k tomu důvod? SIM jdou vrátit a AU může běžet (tuším že bez nákladů) dál.

V nejhorším možném případě to můžete brát tak, že "za aktivaci až 10 SIM a možnosti provizí a až 10 telefonů na každý rok", jste zaplatili "aktivaci" 4000 Kč, zřejmě to tak autor myslel, a vám žádné další náklady nehrozí, nebo se pletu?

Mám "B" v HK, a volání funguje dobře :), sice to trvalo než pan S4 někoho ke mě poslal (nechtěl jsem nikde jezdit), no abych to ulehčil, každý může dostat za registraci 100Vox a může tak mít telefon už k první SIM, když to stihne (a když to stihne do konce října, tak ty Vox mi nemusí vracet, mám jich dost) a tak může mít Nokii 2610 zdarma = celou hodnotu aktivace včetně kreditu 800 na volání, zaplacenou, neb ten telefon stojí tuším okolo 16-1800,-

Dárek 100/400Vox zpět proto, že nebudu tratit čas s ním, neb zde to čtou doufám jen lidé, kteří už o tom všechno "vědí" a netřeba jim pracně vysvětlovat detaily a přesvědčovat.

A kdo má problém či odpor k tomuto tak ať si platí účty kde chce, nebo mi může udělat web layout v sig naznačené sajtě a dostane nerozbalené N2610+SE K320i+Nokia BH202 se ZL (které jsem dostal. ůeč nevyužiji), + ještě něco navíc.

Dotazy přes SZ.
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Slávek 19. 10. 2007 19:35

Vzhledem ke spekulantům budou zřejmě v dohledné době nejlevnější telefony zdraženy na 200 voxů a ani se nedivím.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 19. 10. 2007 21:48

vpe: rozdavat VOXy zas tak dobry napad neni. Nebyl jsi na skoleni a mozna proto nevis, ze za postoupeni na dalsi pozice mas sice VOX, ovsem marketingove darky za odmenu obvykle stoji neco navic, konkretne:

A - 2.000 VOX
AA - 4.000 VOX, ovsem kozene desky stoji 5.000 VOX
AAA - 20.000 VOX, ovsem notebook stoji 25.000 VOX

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 20. 10. 2007 07:58

[quote="Slávek";Vzhledem ke spekulantům budou zřejmě v dohledné době nejlevnější telefony zdraženy na 200 voxů a ani se nedivím.e/quote]

Spise levne telefony po rozdani nebudou (ET tyto Nokie prestal nabizet). Tzn., ze novy clovek napriste dostane 1 telefon az ke 3 SIM (nyni muze mit 3 tel. ke 3 sim).

A je to mozna lepsi, takhle si nekdo muze spocitat, ze si vezme 3 SIM, da je do supliku a ty 2-3 telefony proda v bazaru a stejne na tom vydela.

Primarne jsem to myslel tak, ze jim ty Vox pujcim (nabizel jsem to jen zakaznikum tj. ne uplne cizim) a oni je vrati, az budou mit, to je spatne? (do konce rijna nemuseji, aby se vahavci rozhoupali, pak uz stejne low telefony nebudou viz vyse).
A take trapny pocit, ze za "ne dostanu 100 VOX" :-D Osloveni drive ci pozdeji pochopi, ze pokud chteji levne volat, je to hodne vyhodne. Natoz kdyz uz to zacinaji kopirovat mene vyhodne jine skupiny.

satan-Ad desky, notebook, to je dobre vymysleno, no sam si rikal, ze mas lepsi :-)

Podstatne vic stoji nekoho premlouvat, za posledni 2 dny jsem mmj. resil 2 takove lidi a jednomu to prede mnou durazne zakazala manzelka (zrejme ma posledni slovo:-), druhy chtel data a nechtel telefonovani, jako nemuzu s nim travit pul hodiny a vysvetlovat 10x, ze i kdyz k datum pripocte parkorun pausal, ze to porad vyjde o par stovek vyhodneji, nez ma jeho kolega :-)

Vazne si myslis, ze kdybych byl na skoleni, ze bych dokazal temto lidem lepe podat, resp. presvedcit? Tito lide uz budto nekde naleteli na letadlo (v teto republice ma asi kazdy v rodine nekoho, kdo prisel o uspory v bance, fondu nebo skoncil v letadle) anebo nevedi co chteji anebo maji iq... to znamena ze vetsi sance je to doporucit nekomu, kdo to neresi a nemusite mu to hodinu vysvetlovat nebo presvedcovat.
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 20. 10. 2007 09:34

vpe: to sice ano, nicmene jde o to, ze podbizeni lidem za kazdou cenu (tzn. treba jejich "kupovani" za VOX) dle meho nazoru neni vhodnou metodou. Pokud nechces lidem vysvetlovat a investovat do nich cas, najdi si jednoho nebo dva sikovne kluky, co to budou delat na sebe (a predevsim za tebe).

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 20. 10. 2007 13:30

Ja rad vysvetlim, no .... nepresvedcis (s vynalozenim primereneho usili).

S sikovnymi - na tom nyni delam:-) Aktivni si zaslouzi trochu popostrcit - malinko motivovat, pokud treba vahaji (a pokud zde jsou - no asi ne, stale stejna partia). Stejne N2610 uz pak nebudou a neni pak ani duvod...

Pokud to nekomu budes hodinu vysvetlovat, tezko mu das 100 Vox. Ja jsem byl zvykly, ze lidi prijdou, kdyz neco chteji a presvedcovat nekoho, to je nekdy orisek :-)
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod hipppie 26. 10. 2007 19:58

Tak po nějakém čase opět zdravím na fóru.

Myslím, že jít na školení je dobrá věc, protože alespoň u pana Traxlera, když nic jiného, tak se nakazíte tím jeho nadšením pro věc.

Já byl zpočátju hodně skeptický, ale musím oznámit, že jsem se již také stal budovatelem.

Zítra mám první schůzku, jdu přesvědčovat strýce o výhodnosti Avoxu. Už do telefonu mi řek, že sice pochybuje, že ho na něco chytím, ale že stavit se můžu, tak jsem zvědavej... :o))

Tak se mějte a přeju všem štěstí v získávání G1..
hipppie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 27. 10. 2007 11:08

hipppie: presvedcovat? Vytahni svou fakturu pred a potom fakturu po, poloz ji pred nej. Doporucuji predtim zvyrazovacem zvyraznit celkove minuty a celkovou castku :mrgreen:

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod hipppie 27. 10. 2007 16:36

No, problém je v tom, že já žádnou fakturu nemám.. Ani starou ani novou.
Starou nemám proto, že mám služební telefon a novou nemám proto, že jsem podepsal teprve v pátek a ještě nemám ani SIMku..
Ale bylo to fajn.. Sice neřekli ani ano, ani ne, ale je vidět, že jsou nalomení, a že do toho možná půjdou.. :)
hipppie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slávek 27. 10. 2007 19:52

Tak to ale většinou nefunguje, někoho se zeptají, co si o tom myslí, ten řekne, to není možný, to bude podvod, protože tomu nerozumí a je vymalováno. Nejjednodušší je spočítat jim kolik by ušetřili na jejich faktuře, v 90% procentech případů jim to vyjde vždy s Avoxem levněji, a to jim nepočítám levné volání mezi sebou, protože nevím kolik min. by mezi sebou provolali, leda u firem, kde mají VPN, ale i tam je skoro vždy úspora.
Slávek
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka