AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 17:15

mate pravdu, akorat VOL, GTS, CRa maji opravdu sve vlastni ustredny (v nekterych lokalitach) a sve vlastni paterni linky do kolokace O2, odkud si pronajmou za nemaly peniz (tusim pres 300 Kc/mesic) kabely posledni mile od O2 k zakaznikovi

podle marvertina je to stejne podvod a podvodnici jsou vsichni :-D
ja bych spis rekl, ze je to nejake nepochopeni obchodniho modelu poslednich nekolika tisic let :-)
proletáři všech zemí…
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod SP 23. 1. 2008 17:27

vpe píše:A proc bych mel rusit smlouvu?

Proc? Co ja vim, co bude za 1/2 roku nebo treba za mesic. Co kdyz nikoho neprivedu a nekdo prijde s jeste vyhodnejsi nabidkou? To je prece uplne jedno. Proste prijdu o 4000Kc. A ty si mezi sebe rozdeli AVOX s Budovateli.

vpe píše:Ano, je nam to jedno, 4000 jsem davno nekolikrat usetril, takze bych te pozadal, aby ses vratil k Amway a tady to nekomentoval, protoze jedinym tvym zajmem je do neceho, co funguje, rypat a to neni dobre pro nikoho, nez pro neci ego:-)

Tak tato odpoved mi staci, abych si myslel svoje.
Takze suma sumarum: AVOX vybere od kazdeho budovatele 4000Kc. Tyto penize budovatel nema sanci dostat zpet, aniz by privedl dalsi cleny. Muj nazor: navraceni penez se deje z vkladu novych clenu, kteri vlozi sve penize. Cili pyramidova hra. A je mi uplne jedno, jestli to maskujete prodejem nejakeho levneho produktu nebo sluzby.
A posledni vec nez se s Vami rozloucim: mylite se v tom, ze by mi slo o to, rypat do vas. Pouze mi vadi, ze obcas byvame spojovani s podobnymi projekty jako je ten Vas. S tim bohuzel nic nenadelam, takze mi nezbyva, nez lidem vysvetlovat rozdily mezi opravdovymi MLM a pyramidovymi hrami.
Az prestane AVOX vyzadovat po budovatelich 4000Kc nebo az zrusi poplatek 4000Kc za zruseni uctu, muzeme se bavit dal.
Timto se s Vami loucim, nemam zapotrebi se zabyvat AVOXem. Jen mi bylo divne, ze by to nikomu nedochazelo.
SP
Dočasný BAN

Odeslat příspěvekod S474N 23. 1. 2008 17:45

SP: kdyz nikoho neprivedes, tak se nic nedeje, protoze v AVOXu se "nic nemusi, pouze muze".

Jak si prisel na to, ze se VIAVOX bude pri zruseni smlouvy delit s jinymi budovateli? :roll:

Ty tu nejak operujes s tim, ze jsou vsichni B - ale to neni vubec pravda, naopak, vetsina lidi jsou normalni T, kteri nikoho nevodi, pouze konzumuji sluzbu.

Ano, i my se loucime s tebou.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 17:56

..
Naposledy upravil vpe dne 25. 1. 2008 00:27, celkově upraveno 1
proletáři všech zemí…
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 23. 1. 2008 18:18

Předpokládejme, že chci jen s Avoxem telefonovat, chci jednu SIM kartu, nepožaduji datové služby, nevyužívám často roaming. Kolik mě to bude stát? Myslím se vším všudy. Vstupní poplatek, kauce, měsíční poplatky, poplatek za zrušení. Je někdo schopen opravdu poctivě toto uvést?
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 23. 1. 2008 19:25

marvertin: staci zalistovan par stran nazpet, nicmene celkove 1990 Kc.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod marvertin 23. 1. 2008 22:09

SP píše:Takze suma sumarum: AVOX vybere od kazdeho budovatele 4000Kc. Tyto penize budovatel nema sanci dostat zpet, aniz by privedl dalsi cleny.

Je to horší. Když přivede další členy, dostane kauci zpět, ale při zrušení provizního účtu OZ Sada B je znovu zaplatí.

Takže o 4000 Kč přijde tak jak tak.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 23. 1. 2008 22:11

S474N píše:marvertin: staci zalistovan par stran nazpet, nicmene celkove 1990 Kc.

A to považujete za "výhodné telefonování?"
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 23. 1. 2008 22:18

Ve smlouvě stojí:

"II. Předmět smlouvy
OZ se podpisem této smlouvy zavazuje, jako nezávislý podnikatel, dlouhodobbě vyvíjet pro zastoupeného činnost směřující k uzavírání smluv za účelem prodeje služeb a produktů nabízených zastoupeným a navrhovat nové OZ, kteří budou přiděleni do jeho péče"

To znamená, že pokud nehledám nové členy nebo pokud se mi je nedaří najít, porušuji smlouvu a Avox má právo na odstoupení od smlouvy. Takže zaplatím ještě poplatek za zrušní účtu 300 Kč (jsem jen telefonista) a už si nezavolám.
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 22:31

...
Naposledy upravil vpe dne 25. 1. 2008 00:38, celkově upraveno 1
proletáři všech zemí…
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 23. 1. 2008 22:36

marvertin píše:... při zrušení provizního účtu OZ Sada B ....B/quote]

Obavam se, ze zadny "provizni ucet OZ Sada B" neexistuje. Plantas tu dohromady nekolik veci, naprosto bez zakladnich znalosti.

A co se tyce vyhodneho telefonovani - i kdybych jenom volal, tak realne usetrim minimalne 40-50% z cen puvodnich faktur a to me osobne prijde jako sakra dobre. Samozrejme, pokud provolas 50 Kc mesicne, tak se nemame o cem bavit :wink:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 22:55

..
Naposledy upravil vpe dne 25. 1. 2008 00:41, celkově upraveno 3
proletáři všech zemí…
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvertin 23. 1. 2008 22:57

S474N píše:Obavam se, ze zadny "provizni ucet OZ Sada B" neexistuje. Plantas tu dohromady nekolik veci, naprosto bez zakladnich znalosti.

Cituji z ceníku:

"Zrušení provizního účtu OZ Sada B: 300 Kč"
marvertin
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 23:00

..
Naposledy upravil vpe dne 25. 1. 2008 00:41, celkově upraveno 1
proletáři všech zemí…
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 23. 1. 2008 23:03

marvertin: netusim z jakeho ceniku citujes, protoze v aktualnim, co jiz plati nekolik mesicu nic podobneho nevidim. A jak psal vpe, do 30ti dnu muze clovek odstoupit zadarmo.

S474N
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka