AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 23. 1. 2008 22:08

vpe: co takhle misto SZ to napsat verejne ... :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor

Odeslat příspěvekod marvertin 23. 1. 2008 22:10

vpe píše:pokud je mi znamo, duvody vylouceni jsou veskrze jine, nez tento, jsou primo vypsany v OP

Pokud nedostojím závazkům, ke kterým jsem se zavázel ve smlouvě, má druhá strana právo na odstoupení od smlouvy. Dle občanského zákoníku.

Pokud tedy podepíši, že budu přivádět členy a přivádět je nebudu, má Avox právo od smlouvy odstoupit.

Proč by jinak takový nesmysl do smlouvy dávali, kdyby této možnosti nechtěli využít?
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvertin 23. 1. 2008 22:21

S474N píše:marvertin: netusim z jakeho ceniku citujes, protoze v aktualnim, co jiz plati nekolik mesicu nic podobneho nevidim.

Cenik plati od 1. května 2007, stáhnul jsem ho dnes z odkazů uvedených někde na začátku této diskuze.
iquote="S474N"] A jak psal vpe, do 30ti dnu muze clovek odstoupit zadarmo.

Toho jsem si nevšiml. Trochu to situaci Avoxu zlepšuje, ale 30 dnů se mi zdá dost málo, za tu dobu nejsem schopen výhody posoudit.
A pokud mě budou chtít zrušit oni, nehraje to žádnou roli, protože do 30 dnů určitě nepoznají, že nepracuji.

A to, že vůbec ecistuje poplatek za zrušení účtu, je nehoráznost.

A není pravda, že nemá smysl účet rušit, platím přece paušál 39Kč a mohu s tím chtít přestat.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 22:27

main got
Naposledy upravil vpe dne 23. 1. 2008 22:28, celkově upraveno 2
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod marvertin 23. 1. 2008 22:27

S474N píše:A co se tyce vyhodneho telefonovani - i kdybych jenom volal, tak realne usetrim minimalne 40-50% z cen puvodnich faktur a to me osobne prijde jako sakra dobre. Samozrejme, pokud provolas 50 Kc mesicne, tak se nemame o cem bavit :wink:

Zapomínáš na vstupní poplatek 1300 Kč, ten se musí také připočítat. Proč vůbec nějaký vstupní poplatek existuje? Aby odrazoval zájemce?
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 22:29

Ano, presne tak, aby odradil totalni pitomce.
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Slávek 23. 1. 2008 22:29

marvertin:
MĚ PŘIJDE, ŽE SI Z JINÉHO SVĚTA, POKUD SE UPÍŠEŠ NA DVA ROKY NĚJAKÉMU OPOVI, MŮŽEŠ TAK AKORÁT VYUŽÍVAT JEHO SLUŽEB 2 ROKY A PLATIT JAK MOUROVATEJ, I KDYŽ NECHCEŠ, PO PODPISU SMLOUVY NENÍ ODVOLÁNÍ, I KDYBY SE TI TO NELÍBILO, TAK NĚJAK TI NEROZUMÍM.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 23. 1. 2008 22:32

me to tu prijde jako kdyz se nekdo rejpal v podmínkách mBank a přitom se nepodíval, že ve své bance v podmínkách je to samé :-D :lol:

Každopádně co za těch 1990 Kč všechno mám? Respektive jak moc musím volat aby se mi to vyplatilo oproti normálním operátorům?
Rop
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 22:32

marvertin píše:A to, že vůbec ecistuje poplatek za zrušení účtu, je nehoráznost
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 22:35

Rop píše:me to tu prijde jako kdyz se nekdo rejpal v podmínkách mBank a přitom se nepodíval, že ve své bance v podmínkách je to samé :-D :lol:?l/quote]

Ten samej? :-)

Rop píše:Každopádně co za těch 1990 Kč všechno mám? Respektive jak moc musím volat aby se mi to vyplatilo oproti normálním operátorům?p/quote]

Asi tak nad 100 Kc mesicne, ale to je silne individualni... Vice viz SZ, jelikoz jsi z meho kraje :)
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 23. 1. 2008 22:44

marvertin píše:Pokud nedostojím závazkům, ke kterým jsem se zavázel ve smlouvě, má druhá strana právo na odstoupení od smlouvy. Dle občanského zákoníku.h/quote]
LOL, obcansky zakonik? Ty mas pane opravdu dost.

marvertin píše:Zapomínáš na vstupní poplatek 1300 Kč, ten se musí také připočítat. Proč vůbec nějaký vstupní poplatek existuje? Aby odrazoval zájemce?a/quote]
Jakych 1300? Je to 1000 Kc + DPH, takze celkem 1190 Kc. A v teto cene si muzes vzit az 4 SIM a az 4 mobily (Nokia 6070). To uz je trosicku nepomer, ze?

Rop píše:Každopádně co za těch 1990 Kč všechno mám? Respektive jak moc musím volat aby se mi to vyplatilo oproti normálním operátorům?p/quote]

800 Kc na provolani, az 4 SIM, az 4 mobily, skoleni gratis atd. No a co provolas snad vis jenom ty, ne? Proste si odecti 40-50% z aktualni faktury co mas.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Rop 23. 1. 2008 22:44

Bezva ... tak jsem se dozvedel ze budu aktivní, ale nic nezplatím a taky nic nedostanu ... btw kolik zaplatím měsíčně? Stačí napsat kolik za minutu kam :-)
Rop
Administrátor

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 22:51

dalsi co neumi cist?
Naposledy upravil vpe dne 23. 1. 2008 22:52, celkově upraveno 1
proletáři všech zemí…
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod marvertin 23. 1. 2008 22:52

vpe píše:Nikdy jsi nepodepsal zadnou obchodni smlouvu s velkoobchodnim dodavatelem :-) Ujednani "zavazuji se vyvijet cinnost" je totiz v kazde!!! takove klasicke obchodni smlouve a jeste se mi nestalo, ze by mi ji nekdo vypovedel, i kdyz jsem neobchodoval nekolik let.

Ale zde se musím zavazovat, že budu vyvíjet činnost, i když chci JEN telefonovat.

A setkal jsem se se situací, kdy došlo k ukončení partnerství pro nedodržení dohodnutých obratů.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rop 23. 1. 2008 22:53

Co jsem zase mel precist mezi radky ...

Zaplatim 1190 .... 190 je DPH ...

Bavme se o 1000 Kč ... mám tam možnost 4 sim a 4 mobilů ... až ... okey ... za jakých podmínek je to až? Co mám za možnost na začátku ... a nechci SZ s nabídkou někoho ... chci vědět jak to je oficiálně ....

a dál ... mám 800 Kč na provolání ... ale už nevím kolik mě stojí nějaký hovor ... já vlastně furt nic nevím :roll:

Jo a ještě jsem se chtěl zeptat jak AVOX účtuje? Po vteřinách nebo po minutách ... pokud po vteřinách tak oproti stávajícímu účtu bych byl s AVOXem na tom o 6 Kč hůř ... pokud po minutách tak mnohem hůř .. :-( ... pro tento výpočet jsem použil ceník na straně jedna této diskuze ... navíc do toho nepočítám takový blbosti, že bych neměl dalších pár věcí zdarma ...
Naposledy upravil Rop dne 23. 1. 2008 23:02, celkově upraveno 2
Rop
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka