AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 24. 7. 2008 14:01

karka5: tvuj boj. Navic ani telefonovani, ani pov.ruceni se nikomu nenuti. Bud si nekdo vezme jedno, nebo druhe, pripadne oboje. Nebo jako ty si nezveme nic a bude platit vic u stavajici.

BTW zde bych chtel jenom dodat, ze dulezite je, u koho je pojisten ten, kdo mi poskodi vozidlo, ne kde jsem ja :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 9. 2008 17:05

Konkurence Avoxu http://mobil.abiotel.cz/
Avoxáci, co tomu říkáte?
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JamesCloud 3. 9. 2008 17:20

Abiotel je na houby, vždyť tam není skoro žádná úspora - a ty paušály... Zlatý operátor bez paušálů :-) Víte který, ne? :-)
Víme všechno. Tedy to, že nevíme nic.
Jára Cimrman
JamesCloud
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal P 3. 9. 2008 18:10

Já samozřejmě vím ;-) , tohle je jen pro zajímavost. Už jen proto že tam taky funguje provizní systém podobně jako u jiných MLM. http://mobil.abiotel.cz/Provizn%ed%20cen%edk.pdf
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slávek 4. 9. 2008 21:11

Nevím, proč tomu říkáš konkurence, ceny nejsou až tak špatný, ale pro ty co volaj málo je lepší paušál 0,- mezi sebou 0,70 a ostatní 2,86 vč DPH, pro ty co volaj hodně je zase lepší paušál od O2 za 1900,- neomezeně kamkoliv.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 7. 9. 2008 22:27

Koukal jsem na ty ceny, ty jsou naprosto nekonkurenceschopne.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.II 2. 10. 2008 16:46

Avox? Kolik měsíčně provoláte, že se vám vyplatí zamejšlet se nad takovou ptákovinou. Pokud hodně, můžete požádat svého operátora o individuální ceny, dá se volat i za korunu za minutu, ve skupině volajících grátis.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 2. 10. 2008 16:50

No zamejslet se muzes mladej jak chces, ale AVOX zadne volani minimalne pul roku uz nenabizi. Chce to operovat s aktualnima informacema a nedelat ze sebe chytraka vsude a za kazdou cenu.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.II 2. 10. 2008 16:52

S474N píše:No zamejslet se muzes mladej jak chces, ale AVOX zadne volani minimalne pul roku uz nenabizi. Chce to operovat s aktualnima informacema a nedelat ze sebe chytraka vsude a za kazdou cenu.

Zřejmě podnikatelskej záměr nevyšel, co? No já se v tomhle oblbování tak dobře jako vy nepohybuju. Změňte si odkazy na webu. Nebo už i na to došly kačky?
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 2. 10. 2008 16:54

Jouda.II: myslet si samozrejme muzes co chces, nehodlam te o cemkoliv presvedcovat - bylo by to tak jako tak marne.

V kazdem pripade by ses mel alespon naucit zakladni ovladani fora, napriklad rozdil mezi tlacitkem CITOVAT a ODPOVEDET. A az ten rozdil poznas a pochopis, tak zjistis, ze na predchazejici prispevky se nepouziva CITOVAT, ale prave ODPOVEDET.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Jouda.II 2. 10. 2008 17:03

Já zapomněl, že jsem na FE. Tady se objeví tak jeden příspěvek do tejdne, takže se používá odpovědět. U "nás" to je tak, že musíš citovat, protože už za minutu by byla tvoje odpověď k jinému příspěvku. Takhle je to tady správně?
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slávek 10. 10. 2008 15:10

děláš machry a rozum s taoaletama máš na chodbě:-)
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Assis 25. 10. 2008 21:03

S474N píše:No zamejslet se muzes mladej jak chces, ale AVOX zadne volani minimalne pul roku uz nenabizi. Chce to operovat s aktualnima informacema a nedelat ze sebe chytraka vsude a za kazdou cenu.

To je omyl, Avox volání nabízí a během pár týdnů se spustí i další variatna telefonování. Takže by to opravdu chtělo pracovat s aktuálníma informacema a ne jednat arogantně.
Pokud by měl někdo nějaké otázky ohledně tohoto, nebo dalších produktů, může mě kontaktovat na mailu <cenzored> Ráda zodpovím jakékoli otázky, eventuálně zprostředkuji sjednání produktu
Assis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 26. 10. 2008 09:38

Assis: prvne mi prijde ponekud trapne takto nahanet ovecky. AVOX aktualne volani pro normalni lidi nenabizi a za tim si stojim (to ze nabizi pro aktivni Budovatele je uplne neco jineho a to sem nepatri). Pokud by mel nekdo jakekoliv otazky, muze napsat sem a verejne mu bude odpovezeno.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Assis 27. 10. 2008 12:20

Není Ti trapné spíše cenzurovat příspěvky? a jeden mi smazat úplně? To je opravdu nevhodné chování... Ovečky nepotřebuji nahánět, ale Ty by jsi měl zklidnit svoje chování, protože se chováš jako arogantní povýšenecké trdl. A to jistě není dobrá vizitka... A nemusíš to cenzurovat, jen to dokazuje, že se bojíš
Assis
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka