AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 6. 8. 2010 11:11

Ruprecht001: novy clenove se pribiraji minimalne rok a pul. Sleva je zajimave, ovsem kdyz z toho plynou jeste prijmy, tak ti sikovni volaji uplne gratis a ti sikovnejsi maji i "neco na kafe" :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 9. 8. 2010 17:11

Ruprecht001 píše:Tak to bude zřejmě cyklické, protože končit měl už několikrát a vždy to bylo doprovázeno tím, že noví členové se nepřibírali.

Osobně to neřeším, protože jsem na výhodné ceny AVOXu přestal čekat a raději si sám vydupal na O2 50% slevu. Sice to není takové jako u AVOXu, ale mám to plně ve své režii.

Ty pletes pojny "koncit" a "nevydavat nove SIM". Koncit s O2 predtim nikdy nemel, protoze pokud vim tak plati stale ta prvni ramcovka anebo je snad uz druha v poradi? Ze zakona nejde tak snadno koncit, ale neprodlouzit smlouvu je snadne. Nejlepsi bylo vstoupit letos do kvetna, ted uz je to pase (pokud se v O2 nezmeni management, asi nechapou, ze zisky jsou dolu vsude).

A jestli to neni takove jako u Avoxu? Kolik prumerne mesicne utratis za hlas? Vim o nekolika vyhodnejsich nabidkach.
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukes 9. 8. 2010 18:18

Muzete mi poradit nejakeho "virtualniho operatora", ktery ma vyhodna mobilni data u O2
Lukes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 11. 8. 2010 17:45

se zeptej na mobilmanii, tady ti to nikdo nerekne to je beztak tajny :) Navic O2 patrne neumi ty smluvni data dat k existujicimu cislu, tvrdili mi, ze TO NEJDE, ze musim mit novou SIM (vyjma IVM, tam to neni problem).

Ufon, tusim 8GB za 399,-
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod r2345 14. 12. 2010 12:19

Co rikate na Avox ted? Ja s nima telefonoval dva roky, ale jelikoz konci smlouvu u O2, tak koncim ja s nima - uz jsou moc drazi.

Zajimavy mi prijde, ze nove se odmeny budou vyplacet z povinnych poplatku clenu - trosku se to meni z MLM na letadlo, i kdyz s malym kapitalem. Tahle jejich klauzule umoznila to, ze cela moje skupinka 4 lidi u nich konci. Tomu rikam podpora v budovani MLM :)

Zajimave bylo i vlastni ukonceni smlouvy. Zaslal jsem jim pisemnou zadost o prevedeni telefonniho cisla Avox na predplacenou kartu, a oni mi tu sim kartu bez jakehokoliv upozorneni rovnou zrusili. Kdyz jsem s nima pak komunikoval, tak mi bylo receno ze cislo prevest nejde, tak ho rovnou zrusili. Super chovani.

Pry mi v budoucnu prijde nejake potvrzeni o ukonceni smluvniho vztahu... tak jsem zvedav.

Pokud chcete mit nejakou jistotu, tak se radeji od avoxe drzte dal.
r2345
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 14. 12. 2010 15:39

r2345: no ted jeste nerikam nic, navic pokud vim, tak smlouva konci jeste za vice nez 1/4 roku, takze neni kam spechat. Jinak co se me tyce, tak k Tdebile me nikdo nedostane ani parem volu.

A ukoncoval si presne co? Smlouvu o OZ nebo pouze rusil sluzbu T1 jako takovou? A cislo si mel svoje nebo jejich pridelene?

Jinak aktualne si pro sve lidi zjistuji jinou nabidku a aktualne to vypada na 21 Kc pausal, zdarma mezi sebou, do O2 za 1,80 Kc a do cizich siti 3,16 Kc.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 14. 12. 2010 19:55

Zjistujes... o te nabidce vis asi 3 roky, tak informuj "sve lidi" o tom, ze jsi je 3 roky zdimal v avoxu, kde chrochtali blahem a generovali zisk tobe a jinym (i me)... Coz se O2 prestalo libit a zisk chce pro sebe, operatori jsou nenazrani http://www.mobilmania.cz/clanky/operato ... fault.aspx

vzhledem k tomu, ze ted klesa terminacni poplatek na 1,33 Kc, nasledne na tusim 1,08 Kc v 6/11 (z puvodnich 2,99 Kc platných do 2/09), by si to zaslouzilo revidovat, ty jine site, ale k tomu se O2 asi nema... ty ceny jsou stejny jako mel avox, akorat ze bez marze.

r2345 : lina huba, to jsi se mel nejdriv zeptat, cislo, ktere jsi si prenesl do Avoxu, si muzes nechat prenest k jinemu operatorovi... Pokud jsi cislo dostal od Avox, tak to je vec dohody, to nemuseji prevest, kazdopadne tvrzeni, ze "NELZE" bych spise pozmenil na "nechteji", pravdepodobne jsi poslal spatne formulovanou zadost, tezko rici, na prenos cisla z Avox jinam je specialni formular.

99% lidi nevi, vo co go, nezajimaji se, misto abys ty treba nadaval na to, ze te odiraji operatori, nadavas na avox :-)

Dnes jsem to pocital, stejna jedna sluzba na 1 SIM se da prodat 6x draze na pultu nez mimo pult. Jde o nekolikatisicovy rozdil v cene (na 1 simku, s volanim, netem a sms unlimited).

no nic tak budeme mit asi stale ceny s nejvetsimi rozdily v EU...
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 14. 12. 2010 20:12

vpe: ano, zjistuji aktualni podminky. Nikoho jsem nikde nezdimal - kazdemu jsem doporucoval to, co jsem sam pouzival a pouzivam. Pokud tys nekoho zdimal, tak je to tvuj byznys, nikoliv muj.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 15. 12. 2010 00:40

zdimat = prosazovat neco (avox), z ceho kapou penize, kdyz 3 roky znas ty zminene ceny od jineho systemu

nedelej tu ze zjistujes (to si fakt psat nemusel), kdyz to mas zjisteny uz 3 roky (se cena nemenila pokud je mi znamo) a to je jedinej duvod, proc to O2 podporuje, nemusel jsi to sem psat jako vylozenou reklamu na nalakani ovecek zejo... oni by ti nepodekovali kdyby vedeli, ze jsi to znal uz pred lety ale nerekl jsi jim to proto, abys z nich mel prachy do sve kapsy :-D

je to takto srozumitelne?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 15. 12. 2010 08:33

vpe: to zalezi pouze na uhlu pohledu, protoze cena neni vsechno. Zatimco telefonovani bylo/je u Avox primarni sluzbou, tak to jine (bavime-li se vubec o tom samem) je pouze jakozto "podpora prodejniho systemu" - z toho vyplyvaji dalsi zavazky typu nutnych odberu atd. Ja osobne ted "hledam reseni" pro Avoxaky, kteri nechteji platit 3200 Kc rocne a toto muze byt jednou z variant - takze realne zjistuji aktualni podminky. Nechapu, co je na tom nesrozumitelneho.

A abychom si to ujasnili - logicky nebudu komukoliv doporucovat neco, co sam NEPOUZIVAM. K cemu mi by bylo volani v siti, kdyz by dotycny byl v jine siti? Nehlede na fakt, ze jsem nikdy nikomu nic nenutil - kazdy je svobodny a muze se rozhodnout podle vlastni vule. A navic urcite i ty moc dobre vis, kolik stalo REALNE volani u Avoxu proti tomu, co meli v ceniku - ano, mluvim o tech desitkach volnych minut, SMS nebo datovych pausalech po 80 Kc apod.

Co se toho druheho tyce, pokud je mi znamo, tak podminky pro telefonovani byly vice uvolneny k 1.11.2010, jinak tam pry byly pomerne tvrde pozadavky na odbery - a jsme u toho, co jsem rikal vyse - nekdo chce proste pouze telefonovat a ne cokoliv resit.

BTW nalakani ovecek a tady? Nenech se vysmat, tech par nicku co sem chodi o tom bud vi, pripadne to vubec neresi.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 15. 12. 2010 09:43

Podminky platily formalne (ted uz formalne neplati), a nebyly vyzadovany ani predtim, tj. tento argument trochu nesedi s avoxem, nebo ukazuje na to, ze o tom vis ç...

Dopadne to tady stejne, maji adresy lidi, cim driv nakynou, tim drive to O2 zrejme prevezmou :-)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 15. 12. 2010 09:52

vpe: to je to same jako se sporicimi ucty - taky se porad meni urokove sazby. Kdo chce proste "setrit", tak se musi holt snazit. Takze az padne tahle moznost, tak se zase pujde jinam - vzdyt prenositelnost cisla je to nejmensi. A kdo se snazit nechce, at si pro me za me vola za 6 Kc/min, me to zily netrha.

S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 20. 12. 2010 19:15

Podle insider informaci O2 jednani jeste nebyla uplne ukoncena a je mozne ze O2 jeste neco vymysli, ostatne i Avox to dnes uplne nevyloucil...

Jsou u O2 tak hloupi, aby prisli o 20.000 simek?
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod 4honza 20. 12. 2010 21:37

vpe píše:Jsou u O2 tak hloupi, aby prisli o 20.000 simek?

To si vážně nemyslím, že by přišli o celý kmen, řekněme v horším případě o polovinu, ale zase by je vytěžili o něco víc :-) Takže ta ztráta by nebyla tak hrozná, jak to vypadá na první pohled.

Mimochodem ta nabídka zmiňovaná S474N mi nepřijde vzhledem k počtu lidí v téhle síti až tak skvělá. Jsou to dvojnásobné částky, za které volám já (jenom mám cca dvojnásobný paušál :-))
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod papshop 20. 12. 2010 22:56

Mám vlastní síť, paušál 60, v síťi zdarma, vše ostatní včetně pevných 2,40 vč. DPH.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka