AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 20. 12. 2010 23:23

4honza: o ktere nabidce mluvis?

papshop: to je skvele a kde a jak se mohu pridat?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod papshop 21. 12. 2010 08:11

Tahle je výhradně pro moji firmu + rodinné příslušníky (že bys začal dělat v pojišťovnictví? :D ), ale počítám, že tak do února bychom mohli mít i další která bude mimo firmu, tam podmínky právě vyjednáváme.
Vy mě neznáte, když se nase.u, ale až mě poznáte, to se teda budete divit.
papshop
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 4honza 21. 12. 2010 09:32

S474N píše:4honza: o ktere nabidce mluvis?

Jedná se o neveřejnou firemní nabídku od operátora + odhadem cca 5-8 tisíc SIM. Ale předpokládám, že v té síti se provolá tolik, co 20 tisíc karet Avoxáků, což bude asi důležitější než počet karet.
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 21. 12. 2010 11:35

4honza: tak hlavne Avox je koncipovan i z hlediska vydelku (provizi). V tebou psane siti je tomu taky tak? :wink:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod 4honza 21. 12. 2010 12:50

Nevím, kolik jsou provize ve vaší síti, ale při objemu volání možná ušetřím víc než bych měl za provize :)
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 21. 12. 2010 14:48

pokud nenas.res pod sebe hodne clenu tak asi ano

Apropos, tezko nekdo umi lepsi cenu nez O2 v profi promo (vyplati se pro male objemy od 0 do rekneme 400 Kc utraty) :-)

od 500 je ve hre neomezenej tarif kamkoliv kdykoliv jak dlouhochci

-- 21. 12. 2010 14:50 --

papshop píše:Mám vlastní síť, paušál 60, v síťi zdarma, vše ostatní včetně pevných 2,40 vč. DPH.

Vlastni sit pro pojistovaky, ne?

A minimalni plneni a tarifikace? :-D Tohle by mela byt pultova nabidka - to je ferova cena :-)

Na prijem je lepsi Profi Promo, pausal <20 Kc, v siti zdarma a kdybych se nechtel omezovat, tak s neomezenou za 600,- (takze nic pro me).
Naposledy upravil vpe dne 21. 12. 2010 14:54, celkově upraveno 1
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 21. 12. 2010 14:51

vpe: kde najdu něco k tomu O2? mám do půlky ledna nějaký bonus u vodafone tak koukám co dál.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 21. 12. 2010 14:56

to jsou vsechno neverejne nabidky, zatim, treba u VF se da(lo) za 600 neomezene volat, jde o to jestli to je suma, kterou bezne utratis.

jdi do Avoxu, pridam te pod sebe a pak nemusis platit nic (tedy pokud nahodi puvodni podminky a ne tyto T-debilni) :-)
Naposledy upravil vpe dne 21. 12. 2010 14:58, celkově upraveno 1
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 21. 12. 2010 14:57

vpe: smůla, v avoxu jsem někde pod s474nem...
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 21. 12. 2010 15:01

Tak se zeptej jeho, kde 0,00, 1,90, pausal 19 Kc dosahnes, nepochybuj ze to nevi :-)
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 21. 12. 2010 15:14

vpe: ale já avox nechci...
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod papshop 21. 12. 2010 15:17

vpe píše:

papshop píše:Mám vlastní síť, paušál 60, v síťi zdarma, vše ostatní včetně pevných 2,40 vč. DPH.

Vlastni sit pro pojistovaky, ne?

A minimalni plneni a tarifikace? :-D Tohle by mela byt pultova nabidka - to je ferova cena :-)

Na prijem je lepsi Profi Promo, pausal <20 Kc, v siti zdarma a kdybych se nechtel omezovat, tak s neomezenou za 600,- (takze nic pro me).

Min. plnění za síť mám 5000,- takže při počtu simek :D :D :D to nemusím vůbec řešit.
Není to síť pro pojišťováky - je prostě vedená na moji firmu. Mě ty ceny vyhovují. Když to přepočítám, tak dneska volá 30 lidí bez toho aby se omezovali za stejný peníze jako jsem dřív provolal sám a to jsem se ještě krotil a při faktuře rozčiloval doma.
papshop
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 21. 12. 2010 15:28

tak pokud je volani z 90% ve vpn tak to je jasny, vpn nabizi kazdy operator, nestoji ho to nez par drobnych, kdyz sis volal za normalni cenu se stalke stejnymi lidmi tak to je ....

za 2,00 kamkoliv s jen 5000 plnenim, to se mi stejne nezda, na 30 simek :-) to je neco hodne noveho z posledni doby... jen aby ty 2,00 nebyly jen v siti operatora O2 a pevne a do TMo a VF by to nebylo vic, co?

mikicz - a kde mluvim o avoxu :) avox pouze take shodou okolnosti uzival profi promo tarifu, coz je dukaz toho, ze je to vyhodne tarifni zvyhodnmeni pro korporaty
vpe
Inventář

Odeslat příspěvekod papshop 21. 12. 2010 17:24

Tak znovu, simek není 30, ale neomezený počet - kolik jich vydáme, tolik jich bude, dneska jich máme v síti 70, těch 30 čísel o kterých jsem psal, stojí v naší síti cca nastejno, jako jsem platil já za svůj vlastní telefon na normálním tarifu, to jsem uvedl pro srovnání. 2,-Kč bez DPH nás stojí volání na všechny operátory včetně pevných linek, simky v rámci sítě volání neomezeně zdarma, SMS do všech sítí 1,-Kč. Volání ze zahraničí 18,25 jednorázový poplatek za každou půlhodinu, je tam ještě jeden tarif, ale nevím kolik je minuta, téměř nikdo ho nepoužívá. Nevím proč do toho pořád rejpeš, já jsem OK, lidi včetně mě šetří docela dost za volání oproti dřívějším tarifům.
papshop
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 21. 12. 2010 22:40

OK, já jen že nedávno byla terminace (nákladpová cena operátora) 2,99 Kč do sítě jiného mob.operátora = tj. byla nereálná cena 2 Kč kamkoliv a s paušálem 60 místo 600 :)

Zapomněl jsi specifikovat závazek, tarifikaci, síť apod :-)

Za 1800 Kč (30 simek) to nevím co poměřuješ, to jako kdybych hlásal, že za tu cenu (30x60=1800Kč) mám 90 SIM (po 20 Kč paušál) :-)

Anebo jestli to mělo znamenat 5000 Kč, to asi ne, tolik se na 1 čísle utratit při troše rozumu už několik let nedá, že ne. Proc ty ceny tady prezentovals (zverejnil), kdyz zajemce odmitls.

Zaver pro me: ja volam s vysilackami s pausalem 20,- ve VPN za 0,- a je to.
Naposledy upravil vpe dne 21. 12. 2010 23:21, celkově upraveno 1
vpe
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka