AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Nikel 20. 7. 2007 15:41

S474N:
Já to nevím, tak proto se ptám a ty to víš, tak mě stačí když odpovíš.

Ta citace je z jiného fóra a nevím proč se na ní teď odkazuješ.
Nikel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 20. 7. 2007 16:07

Z jineho fora? Zajimave, ja mam v URL porad "forum. finexpert.cz", takze forum je to urcite stejne.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Nikel 20. 7. 2007 16:40

S474N: Jop, to máte pravdu, bude stačit když řeknu podfórum nebo jiná sekce fóra ?

Otázky se možná jenom přehlídly, tak je sem hodím znovu.

Jak se hledá takovej nejbližší AVOX obchoďák ?
Jak se hledá takovej nejbližší AMWAY obchoďák ?
- podle tebe to je stejný, ale já nevím odpověď ani na jednu otázku, tak nemůžu soudit a rád bych tedy věděl jak to ve skutečnosti je
A jaký důvod má citace v této debatě z jiné sekce ?
Nikel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 20. 7. 2007 17:04

Nikel: nazyvejme to "tema", tak jak to ma byt.

Odpoved - nehleda, najde si te sam. Pripadne bud proaktivni a napis si na email a urcite ti nekoho v tve lokalite doporuci.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Nikel 20. 7. 2007 17:21

S474N:

Tak říkáš, že se nejdřív hledá stejně jako u AMWAY a potom se vlastně nehledá, mám v tom trochu chaos, ale dejme tomu :P

Mno a možná už se blížíme i k poslední odpovědi:
A jaký důvod má citace v této debatě z jiné sekce (pro některé - z jiného téma) ?
Nikel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 21. 7. 2007 12:22

Nikel: uplne stejny, jako tvuj zbytecny dotaz.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod uruluk 2. 8. 2007 14:24

slyšel jsem že to tam mají založený na koncepci jako nějaká velká firma ta taky pokud používají zaměstnanci a všichni kolem te firmy jednoho operátora tak dostanou spoeciální tarif který je levnější, tak žeprý na tom pracuje i Avox? a pak druhý názor že využívají při volání kombinaci Voip a O2. tak by mě zajímalo jestli je něco z toho vůbec pravda. a ještě tahle firma se snaží své zákazníky získat jen ve Zlínském kraji nebo působí i v jiných městech ČR. Děkuji za odpověď
uruluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2007 09:02

uruluk: no VoIP to opravdu neni, je to klasicke volani z mobilu. Firma pusobi tam, kde ma sve obchodni zastupce, tzn. nejenom ve zlinskej kraji.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod WonDrak 3. 8. 2007 13:38

a nebo právě jen ve zlinském kraji, protže jiný nemá :lol:
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2007 13:54

WonDrak: nechci ti brat iluze, ale v soucasne dobe je cca 3500 lidi v systemu. Jelikoz muj upline mi ukazoval jeho vetve, kde je v souctu necelych 1000, je to jiz zajimave i z hlediska statistiky. Zastoupeni telefonistu vuci obchodnim zastupcum je zhruba napul, takze mohu s pravdepodobnosti hranicici s jistotou rici, ze v kazdem vetsim meste je minimalne jeden obchodni zastupce.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod uruluk 3. 8. 2007 17:15

ale když je schopno O2 nabídnout takovou cenovou relaci avoxu proč ji nenabídne samo svým zákazníkům.a co kdyby porstě O2 na konci smlouvi už neopdepsalo další smlouvu s avoxem, to by potom všichni začali používat nějaký tarif od O2?
uruluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2007 23:39

Kdyby byly v (_x_) ryby, tak by nebyly v rybnice.

Je snad nad slunce jasne, ze touto formou si O2 prijde na cca 80% novych zakazniku, takze ver tomu, ze se jim to setsakramentsky libi - coz je videt i podle reakci jejich zastupcu na vyrocnich konferencich.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod FastIkarus 4. 8. 2007 12:10

NO ale já to taky nechápu, kdyby tyhle ceny, za který se to prodává Avoxu, nasadili bvšem, tak získaj těch lidí ještě víc, ne?
Lidé se dělí do 10 skupin: na ty, kteří rozumí dvojkové soustavě a na ty, kteří ne :p
FastIkarus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uruluk 4. 8. 2007 13:05

necápu tu větu s těma rybama ale to je jedno.
já si myslím že kdyby to nasadilo O2 tak by 100%tně získalo daleko víc zákazníků.
pro:S474N takže chceš říct že touhle cetou chce O2 nalákat zákazníky aby jim pak řeklo že firma krachla a aby jí jenom zůstali zákazníci?
uruluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 4. 8. 2007 16:58

uruluk: nechapes? Pokud se bavime v rovine "kdyby", tak je vsechno taky jenom "kdyby", ne?

Mas zajimavy system chapani, rekneme trosicku alternativni.

FastIkarus: k cemu je ti vice lidi za min penez? Neni lepsi mene lidi a za vic?

S474N
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka