Auto vs. sloup - co dělat?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 14. 8. 2008 13:15

Před chvílí potkala moje sousedka sloup veřejného osvětlení ve svém voze ... tak by mě zajímalo co při takovéto "nehodě" dělat?
Musím zavolat policii?
Co pokud mám havarijní pojištění?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2008 13:50

No tak poskodila verejne osvetleni, takze by PCR asi zavolat mela. Skoda na osvetleni pujde z jejiho pov.ruceni (pripadne bych si to propocital, kolik realne bude a zaplatil hotove,a by na malusech potom nezaplatila vic).
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Honny 29. 8. 2008 18:01

No z doslechu znám případ, kdy jeden mladej kluk potkal sloup, v obci, pomalu. Nikomu se nic nestalo, ale auto nepojizdný, pochopitelně. Řešili to typickým vesnickým způsobem - značky dolů a hurá pro traktor. :D
x_X
Honny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 8. 2008 18:59

To mě se podařilo porazit dopravní značku (nevybral jsem zatáčku :/ ). Nikomu se nic nestalo, auto pojízdné, takže hurá pryč :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod 30kveten2004 29. 8. 2008 19:21

To je teda hrdinství....
A pak si za rok někde budeš stěžovat, že je někdě ohnutá značka, co?
Pracuji jako finanční poradce a za svou prací a výsledky si stojím!
30kveten2004
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 29. 8. 2008 19:32

PatrikChrz: copak, uz sis konecne udelal papiry?

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 8. 2008 23:06

Já neříkám, že nenám papíry. Já jenom neumím řídit :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod S474N 30. 8. 2008 06:18

PatrikChrz: jo takhle, uz chapu, proto i ta znacka :mrgreen:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 30. 8. 2008 08:45

Tak to jsme dva :-D

Setkání se sloupem za sebou už mám taky, ale byl jsem v tom NEVINNĚ!!! Věřte mi!!! :-D Uhýbal jsem srně, přežila, sloup vejpůl, auto na odtah a ještě jsem dostal pokudu, protože sloup byl v protisměru. Prý kdybych srnu sejmul, bylo by to bez pokuty, ale protože přežila a zdrhla, já to zaplatil :-(
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 8. 2008 09:19

Ruprecht001: co se auta týče, byl to skoro zázrak, ale na první pohled nebylo vidět žádné poškození, vepředu akorát ohnutá SPZ a rozbitá taková ta podložka pod ní (byl to klasický čelní náraz). Nachápu, jak to ta Fábka mohla takhle přežít.
Až když jsem dojel do firmy, zjistil jsem (až druhý den ráno), že bylo píchlé kolo a snad i něco s diskem, ale vůbec si neuvědomuji, že by to kolo přišlo nějak k úhoně, asi byl ve škarpě nějaký kámen, ale klidně to mohlo být i z dřívějška (to kolo "ušlo" přes noc jen o trochu).

Bombastickou příhodu jsem měl na švýcarsko-německé hranici. Byli jsme s firmou na veletrhu Baselworld (hodinky a šperky) a večer jsme vždy byli pozvání na večeři od jedné z firem, které jsme zastupovali. No a protože já alkohol nějak nemusím, nabídl jsem kolegům, že "to odřídím". Protože něco málo věděli o mém řidičském (ne)umění (když jsem byl ve firmě 14 dní, "sejmul" jsem v podzemních garážích na Floře zrcátko o sloup :( ), nechali se sice trochu přemlouvat, ale nakonec tedy že jo :).
Protože v Basileji je v období veletrhu celkem problém sehnat ubytování, bydleli jsme v Německu a to ještě na dvou místech. Takže z večeře nejdřív se šéfem a jeho manželkou do Německa vyložit a pak zpět přes Švýcarsko zase na druhé místo v Německu nás "uložit". Dvakrát jsme hranice přejeli v pořádku, ale potřetí už zastavili auto před námi - A TO NEMĚLI DĚLAT! Bylo to do kopce :( a tak když jsem dostal pokyn abych se rozjel, "doskákal" jsem až před celnici. Takže oba celníci vylezli a hned abychom odstavili auto (těch pár metrů jsem to vytočil asi na 6000 otáček) a papíry od vozu, řidičák,... . No "uvedl" jsem se skvěle. Nejdřív jsem začal stahovat všechna okýnka (nějak se mi ty čudlíky "pomíchaly), když se mi podařilo stáhnout to správné, tak přibyla otázka, zda jsem nepil a jestli je auto opravdu moje :-o. Pak se ještě několikrát zeptali jesti jsem nepil, nakonec se spokojili s odpovědí, že jsem opravdu nepil, že jsem tak špatný řidič :(. No chvíli nás tam "dusili", nakonec nás pustili (co měli dělat :)). Asi je "obměkčilo" že jedeme už jen pár kilometrů.
Sranda byla, že doma jsme zjistili, že jsme měli prošlout technickou.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Moof 29. 9. 2008 13:18

No co na to rict? To neni vesela prihoda, to je tragicka prihoda... :oboze
Fanklub otce Fura
Moof
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod salam01 29. 9. 2008 14:13

Já bych na pana inženýra asistenta auditora a jeho drahou krasavici zavolal strážce pořádku jménem Victor nettoyeur.
Ten by jej odnaučil chovat se jako zakomplexované hovado!

Obrázek
salam01
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bleach 29. 9. 2008 14:20

Rop píše:Před chvílí potkala moje sousedka sloup veřejného osvětlení ve svém voze ... tak by mě zajímalo co při takovéto "nehodě" dělat?
Musím zavolat policii?
Co pokud mám havarijní pojištění?

brutalne ji zabij a dostanes fidorku.a vyjmecnej trest pane inženýre
bleach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod salam01 29. 9. 2008 16:46

Tak pan inženýr bakalář asistent auditora podnikatel naposledy zabanoval. Jak se říká, na každou svini se někde vaří voda.
Obrázek

:tleskani :D :-D 8-D :twisted:
salam01
Návštěvník