Petr1968

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod beat 28. 9. 2008 21:18

Co je tohle za diktátorství? Ten lama dá Petrovi BAN a ještě si hodí do avataru parafrázi na jeho avatar? No co tohle je? :shock:

Rop: Dej mi sem odkaz jak se spojit s tvým nadřízeným. Tohle prostě není možný :twisted:
beat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 9. 2008 21:20

jege píše:Vsak taky dokud tu neprijde nekdo z Garaze, tak to tu skomira. Ale jaky admin, takove forum! :!:

Nic lepšího si nezaslouží..
MELLO
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 28. 9. 2008 21:36

beat píše:Co je tohle za diktátorství? Ten lama dá Petrovi BAN a ještě si hodí do avataru parafrázi na jeho avatar? No co tohle je? :shock:

Rop: Dej mi sem odkaz jak se spojit s tvým nadřízeným. Tohle prostě není možný :twisted:

http://superforum.zive.cz/memberlist.ph ... group&g=19
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Moderátor

Odeslat příspěvekod kejki3 28. 9. 2008 21:54

Zajímavé, najednou je ban přes všechna fóra, přitom už předtím měl Petr1968 ban na Pauze a normálně všude fungoval. A to měl na Pauze celý jeden příspěvek.
kejki3
Diskutér

Odeslat příspěvekod speleo 28. 9. 2008 22:22

Jak by řekl David Rath - uživatel Rop je poněkud nechytrý :-(
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@tezz 28. 9. 2008 22:45

Cejtím tady z někoho nějaký divný kytky. Mluvící ***** je i na mě moc.
http://southpark.xf.cz/zvuky/1proslov.mp3
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doktor Hause 29. 9. 2008 06:25

I blb má práva.Bohužel. A čím větší blb ,tím víc práv a moci.Rop for premier :tleskani
Rop je fašistická svině . Až do Banu neodvolám.
Doktor Hause
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vantage 29. 9. 2008 13:28

Přiznám se, že jsem diskuzi, kvůli které dostal p1968 ban nečetl, takže hodnotit správnost či nesprávnost postupu nebudu. Ale...

1) P1968 se kolikrát v garáži chová jak mentál. Výkřiky do tmy, vulgarity, pravidelnej off-topic... Bejt to na mým fóru, pošlu ho do p.... bez milosti. V garáži to ale lidi považují za jakýsi "kolorit" a tak tam za tichého souhlasu plní funkci jakéhosi obecního blázna. Nijak mě ale nepřekvapuje, že to jinde lidem vadí...

2) Žil jsem v domění, že v SF existují pravidla (varování, poslední varování, ... ban). Jak je možné že p1968 má ban? Měl už předtím nějaká "varování"?

3) To je vážně SF takovej *****, že nedokáže zablokovat přístup pouze do jedné sekce?

4) O ropovi si myslím svý (stačilo si prohlídnout profil), přesto si myslím, že by stálo za to problematickej thread někde vyhrabat a vystavit. Rozhodně by to pročistilo "ovzduší"...
Chlap, kterej umře s největším množstvím hraček, vyhrává...
vantage
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bleach 29. 9. 2008 14:15

***** prcat? nebo jak?
bleach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doktor Hause 29. 9. 2008 14:22

vantage píše:Přiznám se, že jsem diskuzi, kvůli které dostal p1968 ban nečetl, takže hodnotit správnost či nesprávnost postupu nebudu. Ale...

1) P1968 se kolikrát v garáži chová jak mentál. Výkřiky do tmy, vulgarity, pravidelnej off-topic... Bejt to na mým fóru, pošlu ho do p.... bez milosti. V garáži to ale lidi považují za jakýsi "kolorit" a tak tam za tichého souhlasu plní funkci jakéhosi obecního blázna. Nijak mě ale nepřekvapuje, že to jinde lidem vadí...

2) Žil jsem v domění, že v SF existují pravidla (varování, poslední varování, ... ban). Jak je možné že p1968 má ban? Měl už předtím nějaká "varování"?

3) To je vážně SF takovej *****, že nedokáže zablokovat přístup pouze do jedné sekce?

4) O ropovi si myslím svý (stačilo si prohlídnout profil), přesto si myslím, že by stálo za to problematickej thread někde vyhrabat a vystavit. Rozhodně by to pročistilo "ovzduší"...

:D :D Retard Rop nedává varování,ten rozdává Bany. 26 let je ještě dítě.I když má 3 tituly
Naposledy upravil Doktor Hause dne 29. 9. 2008 14:25, celkově upraveno 1
Doktor Hause
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bleach 29. 9. 2008 14:25

muj pes ma titul
bleach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doktor Hause 29. 9. 2008 14:25

Pes Filipes
Doktor Hause
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 9. 2008 14:27

Mohu se zeptat, co dělá tenhle thread s výkřiky duševních ichtylů na Finexpertu???
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod bleach 29. 9. 2008 14:29

Tomáš Marný píše:Mohu se zeptat, co dělá tenhle thread s výkřiky duševních ichtylů na Finexpertu???
vy jste taky pan inženýr??
bleach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 29. 9. 2008 14:42

Jistě, a k ukojení mého ega mně postačuje ten titul, a nemusím si ho zvyšovat vulgárnostmi v diskuzi a plkáním o ničem ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka