Jsem na dně

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod specnatz 19. 1. 2010 12:24

Zajímalo by mě zda by někdo z vás chtěl žít můj život. Bydlím sám v panelákovém bytě, nemám žádné kamarády, přátele, chodím jenom do práce kde se se mnou nikdo nebaví. Trpím těžkou sociální fobií, kterou léčím už přes deset let, ale přes to všechno se můj stav jen zhoršuje. Už mám problémy i zajít do krámu. Absolvoval jsem několik terapií i na dlouhodobém pobytu, ale několik psychiatrů mi na rovinu řeklo, že se z toho nedostanu. Už nemám moc sílu na takový život. Poslední dobou se mezi lidmi hrozně klepu a je to asi dost vidět. Co by jste na mém místě dělali vy?
specnatz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 19. 1. 2010 12:37

Zase nejaky sociologicky pruzkum?

No v kazdem pripade bych si to nechal poradne projit hlavou :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 1. 2010 13:37

tak se sbal a padej s tím zpátky na autorevue... netřeba, abys tím svým pokusem plevelil celé superfórum...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod specnatz 19. 1. 2010 15:41

Sorry,myslel jsem že tady budou jinačí lidi- jinačí názory, rady. Já už se snažím chytit úplně všeho no
specnatz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 1. 2010 16:04

specnatz: lidi jsou tu skoro ti samí a ty nepotřebuješ poradit... ty chceš, aby tě někdo politoval.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 19. 1. 2010 18:52

Já si myslím, že být na dně není tak zlé, protože pak už je jen cesta nahoru, ale když je člověk nahoře, musí pořád koukat a hlídat, aby nespadl dol.. až na dno. ;-)

Lidi co nic nemají a nemají ani co ztratit jsou často nějvětšími hrdiny a nejvíce dokáží. Ostatně, to věděl svého času i velký čínský filosof Lao C tao.

PS: Nikdo by neměl chtít žít cizí život. Každý člověk je originál, proč být něčí kopií?
Ruprecht001
Diskutér

Odeslat příspěvekod hadna3 19. 1. 2010 19:14

Sice si myslí, že je na dně, ale ve skutečnosti může klesnout ještě níže, člověk by měl počítat s tím, že lépe už nebude, líp už bylo.
hadna3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod specnatz 19. 1. 2010 21:22

Snažím se chytit všeho. Lítost je mi opravdu tak příjemná jako výsměch, jen prostě doufám v zázrak, že mi tady někdo dá třeba dobrou radu a neskončím na ulici. Ano řekněte bojuj s tím, ale se sociální fobií když se bojuje, tak to je jen horší a horší. Já jsem s tím bojoval dvacet let a kam jsem se dostal
specnatz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nemy_bobes 19. 1. 2010 23:18

Založ si facebook a jdi to řešit tam, kam to patří. Nebo to převeď na problém, který se dá vyčíslit v penězích a nebo bude mít daňové dopady.
Nemy_bobes
Mírně pokročilý