Off topic z FIO, byty, karty a další šílenosti

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 5. 2011 16:23

dr._lukas: a kam se řadí ti, co byty koupili za tržní ceny, ale v dobách, kdy byly nízké? První byt stál v roce 1992 70k a bylo to 1+1. Pak jsem v roce 2003 koupil za tržních 350k 3+1 na úvěr ze stavebka. Oboje v Havířově. Dneska mají ty byty hodnotu mnohem větší, takže jsem kategorie dědictví, privatizace, nebo jsem si nakradl?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 17. 5. 2011 16:40

Tak jsme se poněkud odchýlili z tématu FIO :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 5. 2011 16:50

tak trošičku, no :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 18. 5. 2011 00:35

dr._lukas píše:DoubleSix: ono je zbytečné se zde hádat s lidma, kteří k vlastnímu bydlení přišli 3 způsoby.. dědictvím, při privatizaci za směšné částky či si nakradli tolik, že není problém něco vystavět cash.. Já opravdu v mladých letech nikde mega a půl nesplašil ;-)


Taky si asi nemakal 17 hodin denne par let, tím nemyslím ve zdravotnictví makat za počítačem na chatu

-- 18. 5. 2011 01:45 --

mikicz píše:dr._lukas: a kam se řadí ti, co byty koupili za tržní ceny, ale v dobách, kdy byly nízké? První byt stál v roce 1992 70k a bylo to 1+1. Pak jsem v roce 2003 koupil za tržních 350k 3+1 na úvěr ze stavebka. Oboje v Havířově. Dneska mají ty byty hodnotu mnohem větší, takže jsem kategorie dědictví, privatizace, nebo jsem si nakradl?


Reagujes na socanský canc na ktery ti těžko někdo odpoví

U nás to samo stalo 900k v 2000 a v 2008 to stalo 2x tolik tak taky nevím kam by me státní zamest. napasovali )))

A vydělat 500k az 1m za rok zase není nic tak nedosazitelneho, chce to jen trochu pile a makat a trochu štěstí a hodně odpovědnosti, znám i par OSVČ co to vydělají vlastní práci a bez zaměstnanců... A i v zaměstnáni se to dá udělat pokud jede někdo na provize tak není problem
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 5. 2011 13:34

Tak vidite, konecne navod pro veskery plebs - trocha pile, makani, stesti, odpovednosti a máte 40 - 80k za mesic :) Se jeste divim, ze median platu je nekde kolem 20ky.

dr_lukas: stejne tak ti tezko nekdo odpovi, jak splasit mega a pul jako mlady dospely .. :lol:
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 20. 5. 2011 02:52

A ona snad vetsina lidi maka na 100%? Doporucuji vylet do Japonska :-D
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 24. 5. 2011 10:59

a pro ty mladší:

našel zaměstnání ve sběrném dvoře a náplní jeho práce v podstatě bylo jen ukazovat lidem, kam mají který odpad složit. Za tuto poměrně nenáročnou činnost dostával v přepočtu 60 tisíc korun za měsícZdroj: http://finance.idnes.cz/na-britskem-sme ... viteze_sov

a na mediány se vy..., ty platí hlavně pro ty s argumenty, proč to nejde ....
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků