Odstup od koupě v případě zaplacení ale nedodání zboží?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod stangla 29. 6. 2011 22:37

Dobrý den,

4.6.11 jsem si objednala zboží z českého internetového obchodu http://www.bavlnka.eu, kde je u zboží uvedena \"dostupnost 5-10 dní\" a ve \"Všobecných obchodních podmínkách\" daného obchodu je blíže uvedeno \"Dodací lhůta je od 3-14 dnů, není-li uvedeno jinak. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat.\"

Zboží bylo tentýž den elektronicky zaplaceno.

Majitelka se nejprve na mé emaily ohledně dodání zboží neozývala, konečně 20.6.11 mi emailem odpověděla: \"Dobrý den,zásilka se zpozdila od dodavatele,zjistím co se děje a hned jak budu něco vědět,tak vám napíšu.Omlouváme se za zpoždění,bavlnka.\"

Dnes je 29.6.11 a zboží ani zaplacenou částku 1203 Kč nemám. Je možno doporučeným dopisem od smlouvy odstoupit a požadovat vrácení peněz zpět na účet?
stangla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 30. 6. 2011 08:49

Mozno je cokoliv, druhou veci je, jak zareaguje protistrana.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod stangla 9. 8. 2011 17:57

Díky, měla jsem tentokráte štěstí. Dle dostupných informací jsem prodejci poskytla písemně prodlouženou dobu k dodání a stanovila lhůtu odstoupení s výzvou k úhradě, která byla ve stanovené době uhrazena. :lol:
stangla
Kolemjdoucí