Cena za datovou schránku pro FO

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 8. 11. 2012 21:40

ne, id zvolit nejde. generuje se. Stejně jako login, který je od id odlišný
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod scripta 26. 11. 2012 11:53

Kdybych si založil tu datovou schránku, jak je pak účtována datová zpráva, kterou posílá soukromá fyzická osoba firmě např. společnosti Home Credit? To už asi není zdarma, jako kdybych to posílal státnímu úřadu co? Kolik to stojí? Záleží nějak na objemu (velikosti) té datové zprávy a počtu příloh? Kde najdu ceník? Musím mít navíc uzavřenu nějakou smlouvu s Českou poštou, abych mohl odesílat i ty placené datové zprávy?
scripta
Diskutér

Odeslat příspěvekod joachym1 11. 1. 2013 06:00

iura píše:Jinak se chci zeptat, kdo máte datové schránky, chodí vám začátkem roku automaticky informace o tom, že se na vás policie v minulém roce dotazovala do základních registrů? Dnes jsem četl nějaký pokyn, kde je uvedeno, že by to tak mělo automaticky fungovat.

Tak to asi nefunguje, ta informace mi do DS vubec neprisla, pritom vim, ze na me bylo nekolik dotazu do ZR.
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 11. 1. 2013 08:44

Taky nic nedoslo, ale da se to vyzadat zdarma a manualne.
http://www.lupa.cz/clanky/zakladni-regi ... zjistoval/
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod joachym1 12. 1. 2013 08:25

Tak jsem zažádal manuálně a byl jsem překvapen, jak je to rychlé, do minuty po odeslání formuláře přišla do datové schránky odpověď. 8-D Byl o mě tedy docela zájem, od 1.7.2012 do dnešního dne celkem třináctkrát. :shock:

Obrázek
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 12. 1. 2013 19:15

Vzhledem k tomu, ze "odpovida" automat, tak se neni co divit.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Předchozí stránka