Prosím o odpověď - malý průzkum -děkuji

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 10. 1. 2012 17:57

T.E.CH: kdyby jenom na founy. Je tu nekde tema ve smyslu "co u sebe denne nosite",schvalne si ho dohledej. :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod DrumSession 13. 9. 2012 18:40

Trochu bych navázal otázkou: Za jakým účelem si kupujete konkrétní mobil ?

Obvykle se směřuji do středního nebo manažerského segmentu na mobil za 5-6 tKč (i v akci) a předpokládám, životnost min. 5 let (2 tlf. s překryvem). Pak bych ho chtěl prodat, ale už to bývá mrtvej model. Tady asi dělá něco špatně. Nejvíc telefonuji, pár SMS, pár FOTO, žádná MMS, občas internet přes WiFi.
Má historie: Nokia 3210, Siemens A50, SonyEricsson K700i, Nokia E71 (2007), tak už pokukuju po novém, ačkoliv jsem s posledním modelem velmi spokojen.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 13. 9. 2012 18:47

PatrikChrz píše:Aktivne pouzivam dva: Aligator A300 a HP iPaq 914c

Já jsem mezitím "povýšil". HP iPaq 914c zůstal, Aligatora jsem vyměnil za Nokii 6300 a přibyla Nokia 1209
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 9. 2012 20:37

6300??? ten mi ukradli v 2008 a už tehdy to byl starý model ve výprodeji... neříkals že ipaq odešel?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 9. 2012 09:15

No vsak ja ho mam uz leta, jen jsem pouzival zatim jiny. Dostal jsem ho od MPU za zrizeni uctu.
Ten iPaq byl na pokraji smrti, ale kolega z prace mi ho spravil :). Samozreje bych nepohrl nejakym novym smartphonem s qwerty klavesnici, ale zatim mi ho nikdo nechce darovat :)
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 9. 2012 17:55

PatrikChrz: léta ho nemáš, přivezl jsem ti ho vloni o prázdninách :D to že předchozímu majiteli ležel roky v krabici je jiná story...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 9. 2012 03:56

Ne, myslel jsem tu 6300 od MPU.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Předchozí stránka