Ceny na benzínkách

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod filip893 27. 6. 2012 16:57

Jsme sice offtopic, ale je rozdíl mezi Shellem, který je témeř všude jeden z nejdražších a Agipem, jejichž některé pumpy dokáží být nejlevnější široko daleko.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 6. 2012 19:08

Stejne vsem dodava Unipetrol RPA, takze je zbytecny to resit.

http://www.unipetrolrpa.cz/
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 27. 6. 2012 19:54

A co Čepro? Minimálně Eurooil má "jiný" benzín.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 28. 6. 2012 14:58

dede píše:To je stejné, jako slavná odborářská sleva u Shellu, snad nejdražší benzíny v republice.. :-)

Je vidět, že vaříš z vody a ta voda je smradlavá. Na mnoha místech v ČR, se SHELL snaží srovnat ceny s nejlevnějším čerpačkami v okolí. Většinou Tank ONO, či jiné menší značky, které mají pár/desítek pump. A protože jde na jejich ceny, tak při uplatnění slevy se jejich benzín/nafta stává nejlevnější. V Praze ne, ale třeba v okolí Kutné hory, Pardubic, Čáslavi, nebo naopak na Moravě ano. Je to různé region od regionu.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 28. 6. 2012 15:19

Hlavně "odborářská" sleva je u Benziny :D

U Shellu dostanete maximálně slevu na Lídl kartičku.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod dede 28. 6. 2012 15:30

jandaxx:

Naše firma měla exkluzivní smlouvu s Shellem, takže o jejich cenách mám přehled! Já teda jezdil Prahu a okolí do 100km, ale cena klidně o 2kč/l vyšší, než ostatní, nebyla žádnou vyjímkou. Kolik účtovali firmě nevim, ale teď už se jim vyhýbám.

Klokan:
Ajo, tak jsem to spletl s nějakou kreditkou. Každopádně i ta Benzina není žádná výhra.
dede
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gandalf007 28. 6. 2012 17:20

Tak já tankoval před pár dny na Shell v Třeboni natural 95 za 33,50 - srovnáno s Tank Ono. Ale platil jsem GE MC Gold, která mi vrátila posledních 500 Kč... :-)
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 29. 6. 2012 11:04

dede píše:jandaxx:

Naše firma měla exkluzivní smlouvu s Shellem, takže o jejich cenách mám přehled! Já teda jezdil Prahu a okolí do 100km, ale cena klidně o 2kč/l vyšší, než ostatní, nebyla žádnou vyjímkou. Kolik účtovali firmě nevim, ale teď už se jim vyhýbám.

Je pravda, že tohle platilo léta. Ale v poslední době se fakt SHELL snaží v některých regionech srovnat ceny s nejlevnějšími. Dobrodiní to samozřejmě není. Chce zničit konkurenci a ceny vrátit na původní úroveň. Tedy ty cca dvě koruny do plusu.

Taky mi dnes volal nějaký machýrek z Citi. Během minuty jsem ho odpálkoval.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod franko_cz 29. 6. 2012 11:08

dede píše:To je stejné, jako slavná odborářská sleva u Shellu, snad nejdražší benzíny v republice.. :-)

U nás ve městě mají aktuálně stejné ceny Tank ONO, Agip, Shell, Benzina, OMV - nafta 32,50 benzín 33,50. Můžou to brát od stejného zdroje, ale míchají si tam svoje aditiva.
Tankuji na Shellu (5% s citi shell mastercard) a když tam mají náhodou zavřeno tak na Agipu (3% s bene+).
Každá kačka dobrá. Kdo má ale na autě malý nájezd tak to ani řešit nemusí.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 29. 6. 2012 12:00

franko_cz píše:U nás ve městě mají aktuálně stejné ceny Tank ONO, Agip, Shell, Benzina, OMV - nafta 32,50 benzín 33,50. Můžou to brát od stejného zdroje, ale míchají si tam svoje aditiva.


Sakra kde všichni bydlíte ? Tady v Brně to prakticky pod 35 nejde (35,80 Globus, 36.90 AGIP,... nafta)
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod dropino 29. 6. 2012 13:07

Akciový Klokan píše:
franko_cz píše:U nás ve městě mají aktuálně stejné ceny Tank ONO, Agip, Shell, Benzina, OMV - nafta 32,50 benzín 33,50. Můžou to brát od stejného zdroje, ale míchají si tam svoje aditiva.


Sakra kde všichni bydlíte ? Tady v Brně to prakticky pod 35 nejde (35,80 Globus, 36.90 AGIP,... nafta)

Včera Shellka na Vinckách Natural95 za 34,90 ( - 1,50Kč/l za kupˇon z Lidlu ;-) )
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dede 29. 6. 2012 13:14

Ve velkých městech dojí všichni. Já dneska zahlíd v Praze na Evropský cenu 37,80Kč za naftu. A myslím, že to byl zrovna Shell.
dede
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 29. 6. 2012 15:45

dropino píše:Včera Shellka na Vinckách Natural95 za 34,90 ( - 1,50Kč/l za kupˇon z Lidlu )


Tam jsem bral min.tyden, na stojanu bylo cca 36.50 a Lidl jsem odečetl taky, takže to tak nějak vyšlo, ale jak tady všude čtu, že brali za 32 naftu a za 31.50 naftu .... to je fakt hnus
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Gandalf007 29. 6. 2012 17:30

Pár benzínek na Vinohradech (Brno), včetně Shell, má teď srovnáno na 34,90 za Nat95, takže nafta bude ještě levnější + kupon Lidl. Ale v jižních Čechách není problém benzín za 33,50, jak už jsem psal... ;-)
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 7. 2012 14:51

dede píše:Já dneska zahlíd v Praze na Evropský cenu 37,80Kč za naftu. A myslím, že to byl zrovna Shell.

36,90 nafta, 37,90 N95. Shell, 2x Agip, ÖMV - všechny 4 benzínky na Evropské na halíř stejně, a to stále. Asi Klausovo tržní hospodářství v praxi.

Shell v Plzni na Přemyslovce N95 za 33,50. Evidentní snaha zlikvidovat Tank ONO (má stejnou cenu).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků