ČSOB na smetišti !

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 5. 9. 2012 20:27

JIPI JIPÍÍ JOU !
Dnes jsem se konečně vymanil z posledního zcela rigidního systému. Naštěstí to bylo do dvou dnů. Na odchodnou mi ovšem nezapomněli ukradnout -60 CZK, GRRR :-\ :grr: ]:-< :grr: :-\ To aby při příštích HV zase poslali pár mld do KBC do NL. Paní na mě koukala naprostro a zcela vyjeveně, když jsem jí řekl, co všechno potřebuji, že prý tak komplexní nabídku ale asi určitě budou mít (možná). Ale hlavně, že už je jako klioš hóóódně dlouho neuvidím. Všechny ostatní účty jsou řádově friendly 8-P
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lexx 5. 9. 2012 20:51

Kams migroval? :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 5. 9. 2012 21:21

FIO mám již několik let jako hl.ú. a s podporou na drobnosti mBank, Air (s.ú. 2,7%), AXA, ING, BJ každý mám na trochu něco jinýho. ČSOB byl posledí mastodont, kterýho jsem konečně kill-nul. Nepotřebuju naprosto nulové poplatky, stačí mi nízké (do 10-20 Kč/měs.)obvykle za bankomat, ale podobnou částku stejně nechám jako díško v rest., a jasný ceník. Ale mnohem důležitější je jednoduchost a mít možnost rychlé reakce. Třeba platba interně v mB probíhá i v so+ne online. Super. U ČSOB jsem teď platitl netuším vůbec za co (asi uzavření), než pošlou dopis. Ale spíš to na rozloučenou na-x-re. Nakonec mi tam vypěstovali důkladnou averzi, jen když jsem překročil práh pobočky, tak jsem věděl, že bude za něco platit nějaký poplatek. Nejhorší ovšem bylo, že jsem příliš netušil za co všechno a kolik. Protože se na mě "bankéřka" líbezně usmívala, a pak se obvykle někde objevil nějaký přívažek, všimné či kostlivec.

Nic proti spokojeným kliošům.

-- 5. 9. 2012 22:46 --

Nakonec jsem komunikoval, tak že jsem se stále ptal na úplně všechno, kolik to bude stát na poplatkách, což "bankovku" taky štvalo, protože to nevěděla a většinu musela hledat. O nějaké optimalizaci nákladů nelze ani mluvit. A občas to bylo stejně blbě. Nakonec jsem účet minimalizoval a už k nim radši nechodil a všechno si pořídil jinde. Úleva nepopsatelná, nádhera, jak jsem odvázal kámen čsob.

Byl jsem tam před měsícem, kdy jsem plánoval ukončení, a "bankovka" se ptala, proč chci jít pryč. Odpověděl jsem jí, že nemám ani kartu a co s tím ? Důrazně tvrdila, že jsem kartu obdržel a že pravdu má ona. Párkrát jsem to zopakoval, ale nehádal se s ní, nemělo to cenu. Nechal jsem ji vyhrát. Normální je kliošovi zařídit (nacpat) bleskem kartu, jinak je účet na nic. No a když jsem rušil účet, tak jsem myslel, že po mě bude chtít vráti kartu. Raději jsem se na to zeptal. Řekla mi, že v "systému" žádnou kartu nemám, ale že by ji šlo vystavit. Navíc to byla ta samá "bankovka" jako před měsícem. Co dodat ?
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 9. 2012 08:10

DrumSession : být tebou, tak bych jim těch 60Kč (za vedení účtu + papírový výpis) nenechal. Já jsem se ozval a oni mi ten poplatek vrátili.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lexx 6. 9. 2012 09:48

Odchod z České spořitelny byl bezproblémový, paní to se mnou vyplnila, jen se zeptala na důvod, žádné kyselé ksichty ani poplatky... Za pár dní se mi ozvala nějaká ženská z (asi z retenčního), že by pro mě měla bezplatný účet Absolvent, jenže já měl do konce VŠ asi rok a půl, takže jsem ho stejně nemohl využít, tak jsme se rozloučili a už jsem o nich neslyšel :-)
Jo, ještě jednou jsem od nich dostal nějakou reklamu do mailu, tak jsem se jim ozval, že odvolávám souhlas se zpracováním osobních údajů, a už mi nic nepřišlo.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 7. 9. 2012 08:25

Já jsem se ozval a oni mi ten poplatek vrátili...

Na koho se obrátit a jakým jednoduchým zp. postupovat ?
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 7. 9. 2012 10:02

DrumSession píše:Na koho se obrátit a jakým jednoduchým zp. postupovat ?
Já měl osobního bankéře, tak jsem to řešil přes něho.
Prostě pokud ti seberou kartu, tak je zhovadilost, abys za tu službu platil. A pokud nechceš papírový výpis, tak je hloupost, abys platil. To jsem jim vysvětlil a peníze vrátili.
DoubleSix
Diskutér