Jak se zabavit v Kambodzi, kdyz prsi

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 1. 11. 2012 11:19

Tak vidis, stejne tak k tomu pristupuje ta zenska.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 11. 2012 12:03

Jack111 píše:Čeho? Že mu jaksi klesne konkurenceschopnost na pracovním trhu. Nemocí. Ani nemusí být fatální. Jen několikadenní neschopenka mu tenhle kšeft pošle do ztráty. Kondom není stoprocentní.

ty seš komik... prej konkurenceschopnost. Na nemocenské bude dělat to samé co teď a ještě ušetří za obědy :)

No nic, nabidka odmítnuta, beru to teda že jsi ztracený případ...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 1. 11. 2012 15:01

Tady už to prošvihl, poslední možnost má za 5 dnů v Pattayi. Přemlouvám ho na body masáž, to zní myslím dost bohulibě. 1900 bahtů
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Jack111 1. 11. 2012 15:13

mikicz píše:
Jack111 píše:Čeho? Že mu jaksi klesne konkurenceschopnost na pracovním trhu. Nemocí. Ani nemusí být fatální. Jen několikadenní neschopenka mu tenhle kšeft pošle do ztráty. Kondom není stoprocentní.

ty seš komik... prej konkurenceschopnost. Na nemocenské bude dělat to samé co teď a ještě ušetří za obědy :)


A ne snad. Podle toho, co se chyti a jak se leci. Ale takova slepota nebo demence cloveka podle mne docala vyradi.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 1. 11. 2012 15:17

To je fuk. Nabídka expirovala a peníze jsem použil na jiný prospěšný účel. Pokud chcete, přidejte se taky http://cz.movember.com/cz/team/662597/dp/2
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 11. 2012 15:48

mikicz píše:To je fuk. Nabídka expirovala a peníze jsem použil na jiný prospěšný účel. Pokud chcete, přidejte se taky http://cz.movember.com/cz/team/662597/dp/2

Spravne, dobre mi tak :). Myslim, ze je to vsestranne nejmoudrjsi reseni :P
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 11. 2012 08:46

Patriku: az se me zase budes nekdy ptat, co mas delat jinak, tak ti odpovim, ze svou sanci si *****, bohuzel ne doslova.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků