ZEMAN prezidentem

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 26. 1. 2013 15:54

otevřená diskuze,pište co Vás napadne :mrgreen:
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 26. 1. 2013 16:16

je to pěkně v p*deli...
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 26. 1. 2013 16:48

ten Zemanův projev se mi nelíbil :-!
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 1. 2013 16:51

Ach jo, čekal jsem kdy to přijde. Je opravdu nezbytně nutné cpát tu politiku i sem? Mám už strach doma otevřít konzervu.
Co kdybyste si svá vítězství či frustrace (podle toho k jakému táboru patříte) ventilovali někde jinde, moc prosím.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod marvy 26. 1. 2013 17:04

PatrikChrz píše:Ach jo, čekal jsem kdy to přijde. Je opravdu nezbytně nutné cpát tu politiku i sem? Mám už strach doma otevřít konzervu.
Co kdybyste si svá vítězství či frustrace (podle toho k jakému táboru patříte) ventilovali někde jinde, moc prosím.

Byl to blej nápad, bude toho plnej net,tak to smázni Patriku. :-[ :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod joachym1 26. 1. 2013 17:14

Porad lepsi nez ten druhej eurohujer.
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 26. 1. 2013 17:26

u mě dobrý: Obrázek
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 26. 1. 2013 17:36

Tak, tak, lepší smazat. Na tyto lidi si vzpomeňte až budete vypisovat majetkové přiznání.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod joachym1 26. 1. 2013 17:43

mikicz píše:u mě dobrý: Obrázek

Gratuluji. :tleskani
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 26. 1. 2013 20:08

Napisu pouze to, co napsal jeden muj kamarad na svem FB:

"Tak ted jsem zvedav, jak se nam volici neuspesneho kandidata budou chovat demokraticky... A kteri naopak zacnou nadavat a urazet."

Jinak hodne pobavilo tohle:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 7420_n.jpg
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod joachym1 26. 1. 2013 20:34

Me se libilo jak pravdolaskari utreli a Klaus jim to jeste osladil. :mrgreen:
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 1. 2013 12:30

S474N píše:Napisu pouze to, co napsal jeden muj kamarad na svem FB:

"Tak ted jsem zvedav, jak se nam volici neuspesneho kandidata budou chovat demokraticky... A kteri naopak zacnou nadavat a urazet."

Nadávat a urážet znamená chovat se nedemokraticky? :hm
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 27. 1. 2013 13:13

Jack111: pokud nekomu vycitam, ze voli kandidata hulvata a pote se tak zacnu chovat i ja, tak je to pouze projekci. Nicim jinym.

Nicmene opravdu pekne to napsala jedna moje kamaradka:
Narazila jsem na moc pěkný status (autora vůbec neznám...) a ač bych občas volila mírnější slova, naprosto souhlasím s obsahem (no a potažmo i formou :)))

"Vážení spoluobčané, vážení voliči,
Vaše občanská povinnost, privilegium, které vám bylo dáno do vínku s platným občanským průkazem a dosažením 18 roku věku skončila dnes ve 14:00. Ukončete prosím tu smršť hoven a začněte se chovat jako civilizovaní lidé, jakkoliv se vám volební výsledek nezamlouvá. Zvláště vy, kdo jste se zapojili do voleb nejenom jako hlas, který vám přísluší, ale jako hlásná trouba hoven, kterou vám do uší nalil jakýkoliv z kandidátů nebo jejich přisluhovačů. Zvláště vy, kdo jste se místo cestou zodpovědného a rozumného výběru dali cestou neplacených agitátorů a roznašeče syfilitických keců o národní hrdosti německých/ruských vlivech a podobných *****ách. Uvědomte si, že žádný z kandidátů nekandidoval pro dobro národa a vy jim nedlužíte nic. Kdyby za vás vzali šichtu v práci, půjčili peníze nebo vám pomohli stěhovat, pak ano.
V ostatním případě zapomeňte na volby a nechte voly, ať už se o vlastní diskreditaci postarají sami.
Zdar a držte tlamy"

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 1. 2013 13:22

S474N: Že jsou naštvaní a nadávají ti, co volili poraženého, to se dá pochopit. Ale co skutečně nechápu, proč se obdobně debilně chovají i voliči Zemana, případně voliči kohokoliv z nich a teď se snaží být děsně nad věcí. Jako třeba ten z tý tvý citace. Co to je sakra za člověka, který mi říká, co mám a nemám dělat!?
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 27. 1. 2013 13:33

Nezapominej, ze on tebe nezna, ooo ty nejvyssi.... :roll:

S474N
všude byl, všechno zná

Další stránka