ZEMAN prezidentem

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 1. 2013 13:50

Tím hůř. Nezná a říká mi, co mám dělat :roll:
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 27. 1. 2013 15:26

založil jsem to tu jako volný téma,hlavně se tu nehádejte :D ;-).Já třeba k volbám nešel,protože sem znechucenej a neměl jsem koho volit.Jinak paradox je,že Zeman vyhrál prezidentský volby ,ale pokud vím, tak jeho strana Zemanovci získala snad 0,4 % a ted ho máme na Hradě jako toho nejvyšího :hm 8-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 27. 1. 2013 15:36

marvy:
1) Tim ze si k volbam nesel si dal 0,5 hlasu kazdemu z kandidatu
2) Co je na tom paradox? Kdyz nebyla jina moznost volby?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod joachym1 27. 1. 2013 16:08

Jenze Zemana volila napr. i ODS, Klaus ma velky vliv na pravicove volice, nemuzes se koukat jen na Zemanovu pidistranu. 8-)
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 27. 1. 2013 16:29

S474N píše:marvy:
1) Tim ze si k volbam nesel si dal 0,5 hlasu kazdemu z kandidatu
2) Co je na tom paradox? Kdyz nebyla jina moznost volby?

No jo ale když já si z těhle nevybral tak to mam dát hlas někomu komu nechci?. :oops:

joachym1 píše:Jenze Zemana volila napr. i ODS, Klaus ma velky vliv na pravicove volice, nemuzes se koukat jen na Zemanovu pidistranu. 8-)

no právě, nebylo koho volit. 8-) :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 27. 1. 2013 16:51

marvy: taky ani jeden z nich nebyl mym kandidatem, tak jsem proste sel metodou mensi zla.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod joachym1 27. 1. 2013 17:29

Tak volila vetsina. Lepsi eurofederalista Zeman nez senilni eurohujer knize pan. Vzdyt ten Kalouskuv maskot nedokazal ani odvolit sam sebe.
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 27. 1. 2013 18:55

ano, po tom co jsem ho viděl a ten jeho první projev(starej známej), pak ty debaty u Moravce,tak jsem rád, že jsem nešel s "ovečkama"(tedy s většinou) i za cenu menšího zla.Uvidíme jakej to bude nakonec vlastenec.Já svýho prezidenta nemam nezlobte se :-[ :-) ,musel bych volit podle keců většiny lidí co kdo plácne a pokud mě nepřesvědčil přimo kandidát sám,nešel sem. :roll: :mrgreen:
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 27. 1. 2013 20:32

marvy: nezlobime, "mym prezidentem" taky neni, ale mam alespon jakous takous radost, ze vyhralo mensi zlo.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod joachym1 28. 1. 2013 07:44

Ja jsem na tom take tak. o<:)
joachym1
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 2. 2. 2013 16:47

S474N píše:marvy: nezlobime, "mym prezidentem" taky neni, ale mam alespon jakous takous radost, ze vyhralo mensi zlo.

menší zlo v čem?. Že je Šwanzenberk spojenej s Kalouskem? Míra Kalousků by přece nebyl ve vládě věčně 8-) to kníže by tam byl 5 let,pokud by mu zdraví přálo :-]
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 3. 2. 2013 11:49

marvy: obecne ve vsem je proste mensi zlo.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod joachym1 3. 2. 2013 16:34

Knizepan je eurohujer, neni to ani cech, kdyby se stal prezidentem, byla by to tragedie.
joachym1
Diskutér

Předchozí stránka