Vlazy proti zbytku světa (odděleno z vlákna Equa)

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 27. 9. 2016 17:09

Tak ty nedostatky banka neřeší už x let proto to dost lidí sere.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 9. 2016 18:59

Ano chápu, že ty nedostatky můžou některé lidi naštvat, ale jsou i jiné mnohem horší banky, že taková Equa bank je podle toho ještě docela v pohodě. Stačí se podívat do tématu o mBank o čem se tam zejména v poslední době diskutuje.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 9. 2016 22:16

Equabank vedou nýmandi z mBank vyhození..že by nějaká spojitost :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomason87 28. 9. 2016 13:30

vlazy píše:Tomason87:
Pomalé platby mezi vlastními účty v Equa bank občas jsou, ale dá se na to zvyknout a prostě je třeba na to pamatovat a neprovádět ty převody na poslední chvíli, tak jak už tu bylo o tom psané. Občasné výpadky táto banka má, ale není to až tak, že by to nešlo neplánovaně celý den. To, že na spořící HIT připisují často bonusový úrok až někdy koncem měsíce snad není žádná katastrofa. Důležité je, že ten úrok připisují. Pokud ti to všechno až tolik vadí tak samozřejmě můžeš používat jinou banku, tak jak to sám píšeš. Nechápu proč ale nám o tom všem zde píšeš když ti to vadí a raději nenapíšeš něco pro tebe důležitějšího co by jsi rád zde řešil. Pokud zde bude o tom někdo pořád psát tak, tak jak ty nyní, tak se nediv, že se o tom rozvine debata. Zajímavé je to, že o těch nedostatcích banky pořád někdo rozvíji diskuzi, ale o kladech se zde téměř nediskutuje.


Ale já ji právě používám, negativa akceptuji a nijak zvlášť mě neomezují. Chtěl jsem tím říct, že opruz jsou komenty typu "je 20. a ještě nemám připsaný bonusový úrok" nebo "už 5 minut čekám na převod ze spořicího na běžný účet", ale také následné nekonečné handrkování jestli je to ok nebo ne. Je to tu stále dokola.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 28. 9. 2016 14:16

Problém ale je,že když ty peníze nutně potřebuješ vybrat a nemůžeš,je to k nas..ání. A 5 minut by bylo ještě celkem dobrých. :hmm:
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 9. 2016 19:06

Ono ty peníze asi většina běžně nepotřebuje nutně do několika málo minut a když už je výjimečně potřebuje tak je pravděpodobnost, že mu to vyjde a nestrefí se zrovna do doby kdy to výjimečně trvá trochu déle. Pokud to ale někomu nadělá problémy tak chápu, že ho to můře naštvat. Někteří zde z fóra píšou, že na běžným účtu udržují stále nějakou sumu peněz pro případ náhle potřeby a to také může být řešením.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 29. 9. 2016 21:18

jakou že to má milanekBrnorno tedy tu banku? :-))
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 9. 2016 23:36

Chci se zeptat a vybery z bankomatu jsou ok? Nebo me ceka nekde pri vyberu ze to proste diky interni chybe Equa nepude? :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 9. 2016 04:40

Pokud máš dlouhodobě na BÚ dostatečný zůstatek, tak by to (snad) mělo být OK (resp. se stejnou mírou pravděpodobnosti jako u jiných bank). Problém, který tu byl zmíněn, se týkal situace, kdy držíš peníze na spořáku a pro účely výběru si je krátce (i hodiny) před výběrem pošleš na BÚ a ty peníze docestují na BÚ později, než Ty k bankomatu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 30. 9. 2016 11:23

ripper6:
Vybíral jsem už hodněkrát peníze z bankomatů různých bank a prozatím jsem s tím žádný problém neměl. Samozřejmě, že na běžným účtu musí být dostatečný disponibilní zůstatek na realizaci výběru.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jindra999 1. 10. 2016 21:30

Dotaz, když pro bonusové úročení musím zaplatit 3x u Equa a 5x u Air kartou, počítají se do toho i platby na netu zadáním čísla karty, nebo pouze platba u obchodníka přes čtečku? Dík
Lumia 1020 black, Huawei P20 black
jindra999
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 1. 10. 2016 22:03

Všechny platby.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 10. 2016 08:38

Úplně všechny platby. Kamarád mi takhle každý měsíc 5 krát po koruně dobíjí účet u Student Agency :).
Ale můžeš si v Tescu na samoobslužné pokladně koupit postupně 5 rohlíků
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 2. 10. 2016 09:22

.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 10. 2016 10:24

Tak dnes mne Equa bank tak trochu překvapila. Ve čtvrtek jsem si zadal v IB zaslání poštou potvrzení o odchozí platbě ke čtyřem různým platbám. Myslel jsem si, že mi to zašlou v jedné obálce jako jednu zásilku, ale mýlil jsem se. Dnes mi to pošta doručila, ale každé potvrzení v samostatné obálce. Na tomto je dobře vidět jak logicky někteří bankéři přemýšlejí a když jsou to navíc asi Pražácí tak se tomu ani není co divit. Mne to ale samozřejmě nevadí když je tato služba pro mne zcela zdarma což je jeden z plusů pro tuto banku. V jiných bankách by si za to asi zaúčtovali nemalý poplatek.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků