Vlazy proti zbytku světa (odděleno z vlákna Equa)

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 10. 2016 19:35

charman:
Pokud chceš porovnávat IB tak mBank po tom co ho zmodernizovala ho má jedno z nejhnusnějších a nejhorších mezi bankami kde jsem měl možnost IB vidět a pracovat s ním. Equa bank má ale IB výborné a dalo by se říct, že je jedno z nejlepších mezi bankami v Česku. Ano souhlasím, že na bance je třeba si vybrat to pozitivní. Na tebou zbožňované mBank ale bohužel toho pozitivního už téměř nic nezbylo. Stačí se podívat do tématu o mBank o čem se tam v poslední době diskutuje, ale i dříve diskutovalo. U Equa bank se dá najít nejednu pozitivní věc, ale to nesmíš být vůči této bance zaujatý a dívat se na ní zaslepeně.
A co ty, ty víš co je to bankovní převod? Podle zákona mají banky na převod mezi bankami D+1 a to Equa bank dodržuje. Každá banka ty převody provádí posvým a klient by se měl podle toho zařídit. Křičet je namístě až když nedodrží lhůtu stanovenou zákonem.
Pokud jde i tu tvojí platbu kterou máš v čekárně plateb tak je otázkou jestli ta platba z banky už dávno včera odešla a pouze se to nezrušilo v čekárně plateb, což se bohužel občas stává a nebo z banky neodešla což by asi bylo na reklamaci.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod charman 3. 10. 2016 19:48

vlazy píše:Na tebou zbožňované mBank ale bohužel toho pozitivního už téměř nic nezbylo.


Tobě asi kape na karbid. Kde jsem psal, že Mbank zbožňuji ? Si upad ne a asi rovnou na hlavu.

Mbank je předposlední v pořadí dle mne takže ji těžko mohu zbožňovat a Equa je úplně poslední.

vlazy píše:Equa bank má ale IB výborné a dalo by se říct, že je jedno z nejlepších mezi bankami v Česku.


Jako obvykle sršíš vtipem či neznalostí ? Kolik internetových bankovnictví používáš ? Soudím, že jen Equa ? Tak mi např. řekni jak provedu on - line v Equa bank analýzu historie dle určité částky v daném čase ? Debilní Mbank to umí.

Jen nerozumím tomu proč ji tak hájíš ? Že by jsi tam pracoval ?
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 3. 10. 2016 19:51

kdejaky duchodce hned tak lehce podminky 12 az 15 tisic nesplni,jeste dodam moneta free a flexi tam staci 7 tisic kc.
Naposledy upravil marvy dne 3. 10. 2016 19:52, celkově upraveno 1
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod msimcard 3. 10. 2016 19:52

Equa má po celý dnešní den problémy s webem - nesprávné údaje v úrokových sazbách atd. I to samy přiznaly na sociálních sítí, kže jsou v komplikacích. Zatím se jim nedaří věci dát do normálu a obávám se, že už to dneska nezachrání.
msimcard
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LGA 3. 10. 2016 20:37

charman píše:Včera v 15.00 zadaná platba. Do teď visí u Equa v čekárně plateb !!!

Včera neděle byla,
to není pracovní den,
chceš-li platby D+0 mít,
musíš do jiné banky jít.

vlazy píše:Podle zákona mají banky na převod mezi bankami D+1 a to Equa bank dodržuje. Každá banka ty převody provádí posvým a klient by se měl podle toho zařídit.

Jedna věc je zákon, druhá je jaké jsou reálné možnosti v roce 2016, aniž by to stálo banku peníze navíc.
mŽumpa to umí už od roku 2008.
Jiné banky to zdarma umí i v čase, kdy už je to peníze stojí.

Zákon je i vyřízení reklamace do 30 dnů. Někde budou ze zákazníka dělat blbce, jinde vrátí peníze bez keců hned.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 10. 2016 21:30

charman píše:Kde jsem psal, že Mbank zbožňuji ?
Podle toho co o mBank zde píšeš a jak ji vychvaluješ, že je mnohem lepší se to dá usoudit.
charman píše:Tak mi např. řekni jak provedu on - line v Equa bank analýzu historie dle určité částky v daném čase ?
A nechtěl by jsi náhodou vědět např. jak v Equa bank zjistit podrobně za co všechno jsi platil kartou nebo jaké čísla bankovek ti vydal bankomat? Každá banka nabízí určité služby a možnosti. To ale neznamená, že všechny banky musí nabízet totéž. Musíš se spokojit s tím co ti banka nabízí a pokud ti to nevyhovuje tak si najít banku jinou která ti možná nabídne to co chceš.
charman píše:Jen nerozumím tomu proč ji tak hájíš ?
Protože se se mi nelíbí když se ji někdo snaží pomlouvat a při tom používá mnohé nesmyslné a nepravdivé argumenty.
charman píše:Že by jsi tam pracoval ?
A co ty? Tebe odtamtud vykopli ze zaměstnání, že se jim nyní za to mstíš tím naivním pomlouváním?

LGA:
Ono ani tak nejde o to jestli to banka umí nebo ne nebo jaké jsou reálné možnosti, ale jaké má k tomu banka důvody, že to provádí tak nebo jinak. Klient by se měl přizpůsobit tomu jak to banka provádí a ne brečet, že to neprovádí podle jeho představ např. D+0 a pokud se mu to nelíbí tak si muže najít banku jinou která mu ty převody bude provádět podle jeho představ, ale kde tam bude možná brečet kvůli něčemu jinému co se mu tam nebude líbit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod charman 3. 10. 2016 22:02

Vlazy ty jsi úplně mimo jako vždy. Já píši, že Mbank je předposlední před poslední Equa a tím ji chválím ? Jsi dneska asi něco pil ne ? Píšeš, že Equa bank má výborné internetové bankovnictví a přitom neumí ani to co polská žumpa.

Né mně fakt z Equa bank nevykopli. Ani z Mbank či jiné banky. Jsem jejich uživatel a jako zákazník hodnotím jejich služby. Kapito ty trotle.

Jak již jsem psal využívám vždy to co je v dané bankce výhodné. V každé nějaké pozitivum vidím. I v té polské žumpě. Ovšem v Equa nevidím bohužel nic.

Já nikoho nepomlouvám jen hodnotím služby a to je rozdíl. Ty asi mnoho věcí nechápeš.
A když někoho či něco hodnotíš, tak něco je nejlepší a něco nejhorší. Nemůžou být všichni první a nikdo poslední.

A Equa je banka k ničemu. Nechť se vyjádří i ostatní uživatelé fóra k čemu jim je zrovna Equa prospěšná. Od 1.10. k ničemu. Do toho 1.10. tam měla většina lidí na spořáku peníze, které teď přelili do Air či do ING.

A já s nimi k dnešnímu dni skončil. Takže tady nebrečím jen konstatuji tu tragédii v jejich podání a to prosím v roce 2016.
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 3. 10. 2016 22:39

:-) když sme u toho, já posílal v neděli platbu do Unicreditu s datem odeslání 3.10 a dneska nevím v kolik hod, již byla platba na účtu v UCB.

edit: né teda z Equa banky :mrgreen:
Naposledy upravil marvy dne 4. 10. 2016 05:56, celkově upraveno 3
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 3. 10. 2016 22:39

Bych nečekal, kolik na první pohled inteligentních lidí krmí trolly...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 3. 10. 2016 22:47

charman:
Tragedie jsi ty sám. Píšeš samé nesmysly a protiřečíš si. Pouštíš se do diskuze o něčem na co nemáš dostatek rozumných argumentaci a tak si vymýšlíš většinou samé nesmysly a naivně si myslíš, že ti na to někdo skočí. S tebou se nedá normálně věcně diskutovat když ti jde jak je vidět pouze o trollování.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod charman 3. 10. 2016 23:09

Vlazy dej už mi pokoj a nereaguj prosím na mé poznatky a příspěvky OK. Nevím kdo tady troluje. Já psal své zkušenosti z Equa bank a kdo se toho mého prvního příspěvku hned chytil a začal trolovat ? Já nebo ty ? No já to nebyl.

Nech se léčit. Potřebuješ se asi s každým hádat. To samé co v diskuzi o ING.

N E R E A G U J na mne. Já tady nevyvracím tvé zkušenosti s nevím čím.

A do příspěvku můžu napsat cokoliv. OK

Nesmysly tady píšeš ty. Dokážeš to pochopit.

Patriku prosím smaž tu nesmyslnou debatu. Dík. Tady díky Vlazymu ani člověk nemůže popsat ve vláknu o Equa bank své zkušenosti s touto bankou ve srovnání s ostatními jelikož Vlazy nemá co na práci jen se do druhých navážet.

A Vlazy proč ty pořád každého urážíš a napadáš ? Připadá ti to normální ?

vlazy píše:vpe:
Tak to se zase ozval sprostý de..., který v záchvatu nenávisti píše vulgární expresivní kraviny pouze proto aby se vyřádil na někom koho nemá v oblibě. Takto si můžeš jít zařádit někam jinam. Zde je to trochu o něčem jiném.


vlazy píše:broucajz:
To se zase ozval ten pravý. Druhému radíš aby se nevykecával, ale sám ses musel záměrně a zcela zbytečně vykecat. Zajímavé, že na jiných ti to vykecávání nevadí.


Ty jsi s tím poučování druhých, kteří popíší své zkušenosti s danou bankou úplně mimo že ?

vlazy píše:
vpe:
Vidím, že FIO asi musíš ukrutně nenávidět, že se ji až tolik snažíš pomlouvat a hledat na ní kde jaké možné i nemožné vši. Stejně tak by jsi ty vši mohl hledat i na jiných bankách a všude by se dalo více či méně něco najít. Banka která by po všech stránkách byla pro každého ideální v Česku bohužel neexistuje. Netvrdím, že FIO je nějaká ideální super banka, ale pro běžné lidí kteří nejsou nároční na bankovní služby je to banka dobrá.
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 4. 10. 2016 00:23

charman:
Dalo se čekat, že budeš pokračovat v trollování a útoku na ty kteří si dovolí s tebou nesouhlasit. Nedokázal jsi mne přesvědčit, že pravda je pouze na tvojí straně a jinak to ani nemůže být a tak v záchvatu nenávisti začínáš se sprostými urážkami a vymyšlením kde jakých pomlouvačných nesmyslů. Přivoláváš Patrika protože dobře víš, že on silně zneužívá svoje administrátorské pravomoce ve prospěch hulvátů takových jako jsi např. ty. Rád by jsi umlčel každého kdo ti není po chuti protože ti není ochoten přiznat pravdu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod libol 4. 10. 2016 06:40

charman píše:Vlazy dej už mi pokoj a nereaguj prosím na mé poznatky a příspěvky OK. .....

N E R E A G U J na mne. Já tady nevyvracím tvé zkušenosti s nevím čím.



charman a proč na něj reaguješ ty? Jako, že on nesmí a ty můžeš?

Já jsem si ho skryl a je mi jedno co blije - bo přínos to mít nebude. Proto mne více serou borci co ho krmí a zbytečně zasírají vlákno.

Radši ještě jednou a pomalu - K D Y Ž N A N Ě J N E B U D E Š R E A G O V A T TY A N I O N N E B U D E - a když nebude reagovat nikdo, tak potáhne do *****.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 4. 10. 2016 08:11

Tohle je už ale opravdu výzva pro admina, aby tu oddělil to vaše trolení ze všech vláken do jednoho, a to pak přesunul na smetiště, protože nikam jinam ty vlazyho mozkové ejakulace ani nepatří...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 10. 2016 11:23

:tleskani
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků