jak vytrestat šmejda

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod WonDrak 15. 1. 2008 00:16

Tím, že napsal toto téma, tak aspoň "varoval" ostatní, že kvůli pár korunám se nevyplatí riskovat. Nadruhou stanu se mu nedivím, že se mu chce pomstít. Moc možností, ale nemá.
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 15. 1. 2008 07:52

Možnosti jsou, ale nesmí se o nich moc psát a upozorňovat na ně.
Vzhledem k nárůstu náctileté pubertální komunity a nedostatku nebo nezájmu správců fóra se již zúčastňuji pouze diskusních vláken na úrovni. Urážlivé a jinak nevhodné příspěvky tedy ignoruji. Děkuji za pochopení.
Raziel-CZ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S474N 15. 1. 2008 08:18

WonDrak: rekl bych, ze v tomhle musi mit kazdy soudny clovek snad jasno.

Raziel-CZ: o techto moznostich nejenom ze nedoporucuji psat, ale ani je v realu zkouset. Obvykle to potom dopada tak, ze dotycny ze sebe udela ublizeneho a ty si zadelas na uplne zbytecne problemy.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Karel11 15. 1. 2008 10:15

Raziel-CZ: no a to mě právě zajímá. zatím jsem se tady dozvěděl co jsem a co ne, že si za to můžu sám, dostal jsem jedno otcovskou radu ať do toho radši nejdu jo a ještě jsem se dozvěděl, že jsem si tu přišel postěžovat a všechny tady vlastně stráááášně zdržuju. Přitom dotaz zněl jasně: jak vytrestat šmejda. To jestli to udělám nebo ne nechte na mě, já už jsem velký a dokážu věci posoudit sám. A taky za svoje rozhodnutí nést zodpovědnost. Takže: máš něco k tématu? :)
Karel11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OS 19. 1. 2008 23:09

Nějaké anonymy, případně za ním zajet s bouchačkou, pohrozit, postřelit. Koupit pálku na baseball a pár ran do hlavy to spraví.
Zapálit mu auto a byt.
Unést mu manželku a děti, poté vydírat.

Ukázat mu, že, když uněkdo udělá podvod za pár korun, že se to u nás v ČR tvrdě trestá.
OS
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 20. 1. 2008 00:41

Doufám, že váš příspěvek je plný sarkasmu ... :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 20. 1. 2008 11:17

OS: no mozna bys tech par ran do hlavy potreboval sam, aby se ti rozvitilo a takove ptakoviny verejne nepsal.

V kazdem pripade si pan Sadilek neuvedomuje, ze jeho prispevek jiz hranici s §7 trestniho zakona.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod WonDrak 20. 1. 2008 17:01

otázka je, jak chce daleko zajít? Ale já bych se na to asi vykašlal.
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Diskutér

Odeslat příspěvekod OS 20. 1. 2008 19:21

S474N píše:OS: no mozna bys tech par ran do hlavy potreboval sam, aby se ti rozvitilo a takove ptakoviny verejne nepsal.

V kazdem pripade si pan Sadilek neuvedomuje, ze jeho prispevek jiz hranici s §7 trestniho zakona../quote]

Podáváš trestní oznámení? :D

Myslím, že nikdo nemůže můj příspěvek brát vážně, samozřejmě byl myšlen přehnaně a sarkasticky.
Podle mého tu nikdo nikoho nepodvedl, karta funguje a to je hlavní, data tam mohly být jen třeba 5 minut.
Nechal bych to být, není třeba nikoho trestat. 8)
OS
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 20. 1. 2008 19:25

OS: pokud neuvedes zadne smajliky, tak se nediv, ze takovy text muze pusobit i dost pusobive. A prave kvuli takovym prkotinam potom clovek muze uplne zbytecne stravit 2 hodiny pri podani vysvetleni :wink:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod OS 20. 1. 2008 19:58

Podávat vysvěstlení jsem ještě nebyl :D Ale vše je jednou poprvé.
Ale nezapomeňte, že já tu nejsem ten, kdo chce někoho potrestat za to, že nic neudělal. Mimo zákon. :!:
OS
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 20. 1. 2008 20:08

OS: to sice ne, ale ten tvuj text byl ponekud zavadejici. Doporucuji nastudovat paragraf 7:

:arrow: http://business.center.cz/business/prav ... st1h2.aspx

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Karel11 20. 1. 2008 21:11

OS: tak od S474Na už jsi domácí úkol dostal, teď dostaneš jeden ode mě: nastuduješ si co to je uvést někoho v omyl, potom co to je podvod (to je reakce na to "nic neudělal"). Potom projedeš Windows pro začátečníky kde zjistíš, že u každého souboru je i datum jeho editace (zpochybnění měho tvrzení o více než půlročním používání) a nakonec napíšeš 100x nebudu mluvit za druhé. Já jsem nikdy nepsal, že bych mu chtěl prostřelit kolena.
Karel11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod OS 20. 1. 2008 21:30

Karel: Uklidni se. Nezapomeň, že ty jsi byl první, kdo chtěl někoho trestat a neprávem. A domácí úkoly si nechte pro někoho jiného. Jasné?
OS
Diskutér

Odeslat příspěvekod Rop 20. 1. 2008 21:54

Mohu vám do toho zasáhnout? ... doufám, že jste mou poznámku pochopili :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka