Stavební spoření - AKCE (před koncem roku)

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 1. 10. 2019 19:10

Jsou nějaké novinky?
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 1. 10. 2019 20:22

Novinkou je, že aktuální akce SS stojí za starou bačkoru.
Nejlepší akce byla ta s přelomu srpna a září, kdy dávala smlouvu bez poplatku + k tomu 1000Kč bez jakýkoliv podmínek mimo trvaání smlouvy samozřejmě.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod termistor 13. 10. 2019 19:51

kdo má nejlepší akci na stavebko pro dítě ?
Zatím jsem našel raifaisen 1,5% - do konce října smlouva online zdarma (musím založit na 200 000, ale kdybych tam nastřádal míň, tak stejně smlouva do 6 let doběhne, a nic se nestane ?).
Díky za info
termistor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mlrs 13. 10. 2019 20:11

My poridili to RSTS s 1,5% - ta cilovka je maximum - klidne se da sporit 500kc rocne, ale vyhodne to nebude - idealni tech 20000kč/rok.
Plus dobry si zazadat o zdarma internet bankovnictvi - clovek to tam hezky vidim online a navic nemusi platit za rocni vypis.
mlrs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod swisst 14. 10. 2019 09:56

termistor píše:kdo má nejlepší akci na stavebko pro dítě ?
Zatím jsem našel raifaisen 1,5% - do konce října smlouva online zdarma (musím založit na 200 000, ale kdybych tam nastřádal míň, tak stejně smlouva do 6 let doběhne, a nic se nestane ?).
Díky za info

Ano, JUNIOR od RSTS momentálně vychází nejlépe a je to férová nabídka bez složitých "háčků". A je jedno jestli je smlouva uzavřena online nebo na pobočce - říjnová sleva je pro oba způsoby.
viz srovnání stavebního spoření na stavebky.cz.
Cílovou částku nejste povinen naspořit nikde (ani u jiné stavební spořitelny), důležitá ja pro vás pouze výška pravidelné měsíční úložky - ta je uvedena ve smlouvě a měla by se dodržet.
swisst
Návštěvník

Odeslat příspěvekod srato 14. 10. 2019 21:04

Mám-li ve smlouvě uvedenou měsíční úložku 600kč a chci posílat více (2000kč) co můžu očekávat? Jsou možné nějaké problémy ze strany RSTS? Bohužel nemohu být přítomen a tak smlouvu pro dítě uzavírá manželka a oficiální zprostředkovatel RSTS tvrdí, že systém neumožňuje do smlouvy vložit jiný ůdaj ...
PS: smlouvu jsem fyzicky neviděl, informace pouze z telefonického kontaktu s manželkou
srato
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mlrs 14. 10. 2019 21:15

ja to tam mam taky (i u smlouvy na dite i pro manzelku) - ptal jsem se na to a pry to fakt nejde dat pryc - na dotaz, ze chci posilat vic a i jednorazove (20tis/rok) pani rekla, ze to je naprosto v poradku...
takze ja se toho nebojim :-D
mlrs
Návštěvník

Odeslat příspěvekod swisst 14. 10. 2019 21:59

**** píše:Mám-li ve smlouvě uvedenou měsíční úložku 600kč a chci posílat více (2000kč) co můžu očekávat? Jsou možné nějaké problémy ze strany RSTS?...

Stavební spořitelny jsou v tomto ohledu většinou hodně benevolentní. V případě RSTS je to dokonce ošetřeno v obchodních podmínkách (čl. 6. odst. 3)

Klient má právo kdykoliv uložit mimořádný i jednorázový vklad, a to bez ohledu na výši vkladu sjednanou ve smlouvě o stavebním spoření.
swisst
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mikka1 16. 10. 2019 08:42

Jake byste zvolili stavebni sporeni, kdybyste netusili, jestli budete jen sporit nebo chtit uver?
Tedy potrebuji aspon trochu rozumnou cilovou castku a rozumny urok.
Mne z toho vychazi nejlepe SSCS online.
Poradi nekdo?
Moc dekuji.
Mikka1
Diskutér

Předchozí stránka