Porovnani hypotecnich nabidek na trhu

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 7. 10. 2010 09:04

Co rikate na tohle?

http://honzovahypoteka.cz

Vypada to na docela zajimavej projekt A tezit z toho muzou i ty, kteri si nezadaji poptavku, staci se podivat kde priblizne je aktualni nabidka na trhu :)
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod swm 7. 10. 2010 11:05

Zkousel jsem asi pred 4-ma mesici, kdyz jsem refinancoval. Na moji poptavku, ze chci hypo na konkretni castku s konkretni splatnosti a fixaci mi prisly 4 nabidky a ani jedna nesplnovala pozadavky (jina cilova castka, jina fixace a jina splatnost, preklen. uver ze SS namisto hypo). Navic jsem neprisel na to, jak kontaktovat maklere, ze nabidka je mimo me pozadavky, pze jedina moznost reakce na nabidku byla jeji akceptace (nevim jak je to ted).
swm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 4honza 7. 10. 2010 11:55

Kontaktovat maklere jde - pokud neposle hned kontakt (coz asi podle pravidel v prvni nabidce nesmi - necetl jsem dukladne podminky) a to tim, ze se da primo na nej znovu odesle poptavka. a do poznamky se da napsat cokoliv, vcetne napr. kontaktu na sebe :)

I kdyz hodnoceni je dobre, chybi mi i slovni hodnoceni, system hvezdicek je dobry jen pro rychlou orientaci, ale kdyz chci realne zkusenosti...
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 7. 10. 2010 13:32

Osobně v tom nevidím žádný přínos. Těžko můžu dát někomu jasnou nabídku, když vím jen zlomek informací, které můžu vědět.

Honzova hypotéka je ve stylu: " Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají"
Zajímá vás něco v oblasti financí, s čím vám můžu pomoci?
vladimir.svorba
Diskutér

Odeslat příspěvekod 4honza 7. 10. 2010 14:03

Tezko asi bude nekdo davat dobrovolne vsechny udaje o sobe spouste lidem na internetu. Asi to neni pro kazdeho, ale jednoduche (typizovane) pripady hypotecnich uveru se tim daji pokryt.

Jinak prave tam chybeji ty zminovane komentare, aby se clovek presvedcil, ze to opravdu neni "kdyz ptacka lapaji".
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod vladimir.svorba 7. 10. 2010 16:02

No vidíte, shodneme se :-)
Zajímá vás něco v oblasti financí, s čím vám můžu pomoci?
vladimir.svorba
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 10. 2010 20:29

no narazil jsme tam na jednu trubku, slibovala odvolani jednoho uveru v jiny bance a prd udelala, tak jsem se na ni vybodl a zvolil lepsi nabidku. navic jeste dostanu nakej ten litr za odhad nemovitosti ,krom nizsi urokovy castky.
bral jsem si to bez pojisteni nemovitosti , splaceni , zivotniho p. a podobnejch ptakovin.
hypotecni banka urok 4,59 procenta vstupni poplatky kein, vedeni uctu mam zdarma svuj u Postovky . beru si sice 2 mega ale zadam o 300t od statu na 2 procenta , po fixaci uvidim jaky sazby budou na trhu a uz budu mit vic bank na vyber, nez ted kdy mi daj penize hnedka a ne jak vetsina bank az po zamereni zdi a nemovitosti do katastru.
sice mame svoje penize a dodavatele nespechaj na platby, ale prachy pro zalohu jsou vetsi klid na dusi.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér