zrušit stavební spoření ?

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sniper76 1. 1. 2012 23:08

Tomáš Marný píše:No jistě, Most = ghetto, koupím byt pod dvě mega a je to v ghettu... Díky za další potvrzení mé teorie, že lidstvo vyhyne na vlastní blbost, a už to nebude (zaplaťpámbů pro planetu Zemi) dlouho trvat.No jistě, Most = ghetto, koupím byt pod dvě mega a je to v ghettu... Díky za další potvrzení mé teorie, že lidstvo vyhyne na vlastní blbost, a už to nebude (zaplaťpámbů pro planetu Zemi) dlouho trvat.

Nečerti se, ono když tu někdo napíše příspěvek a někdo jiný cítí, že příspěvek se nevztahuje na 100% populace tak to je hned křiku, že tam to je tak a jinde zase onak.

-- 1. 1. 2012 23:11 --

edit: opět si rýpnu, proč je v Mostě jednou byt za 150kkč a za 10 let už skoro za dvě mega. Most= geniální investice do nemovitosti.
sniper76
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 1. 1. 2012 23:31

Tomáš Marný píše:4500 státní podpory? Neškodilo by sledovat změny zákonů.

jasný

oprava: dostal jsem včetně úroků 4500 kč. :D ..spíš to teda nechám běžet dál,nikde nedostanu víc...
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 1. 2012 07:29

A letos dostaneš taky 4500 Kč?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 2. 1. 2012 09:18

Já dostal předloni 7775,70 Kč (4500 Kč státní podpora + 3580,70 Kč úroky, které se nedanily - poplatek za vedení účtu 305 Kč).
V loňském roce 7609,60 Kč (4500 Kč státní podpora + 3419,60 Kč úroky po zdanění - poplatek za vedení účtu 310 Kč).
Jenže letošní rok už by takový nebyl.
Dostanu letos díky výpovědi alespoň dvakrát státní podporu 2000 Kč + úroky do doby než mi ukončej smlouvu - poplatek za vedení účtu 310 Kč - poplatek za překročení cílové částky.
Naposledy upravil ultima__ratio dne 2. 1. 2012 09:39, celkově upraveno 2
ultima__ratio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod outlier 2. 1. 2012 09:30

mojeliska.cz se od 1.1. blokla a neukazuje mi vůbec žádné údaje... zřejmě to tam na začátku roku musí někdo ručně nahodit nebo co :)
outlier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 2. 1. 2012 09:34

No S24 ukazovalo ještě dnes ráno také blbosti, neměl jsem tam připsané úroky, až teď je tam připsali zpětně k 31.12.2011. A ještě počítám, že mi tam odečtou zpětně k 1.1.2012 poplatek za vedení účtu 310 Kč.
ultima__ratio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 2. 1. 2012 10:13

ultima__ratio píše:Zítra pošlu na stavebko 20 000 Kč a nejdéle do pátku jdu do ČS podat výpověď. 8-)

To ja poslu uz dneska a vypoved asi ve stredu. :mrgreen:

marvy píše:oprava: dostal jsem včetně úroků 4500 kč. :D ..spíš to teda nechám běžet dál,nikde nedostanu víc...

A jak rychle ty prachy mas likvidni? Ja si to radeji dam na klasickej sporak, kde si to muzu ze dne na den vybrat a ne na to cekat jako pako 3 mesice.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 2. 1. 2012 10:23

S474N píše:
ultima__ratio píše:Zítra pošlu na stavebko 20 000 Kč a nejdéle do pátku jdu do ČS podat výpověď. 8-)

To ja poslu uz dneska a vypoved asi ve stredu. :mrgreen:

To já poslal také dneska, protože jsem to psal včera. :mrgreen:
ultima__ratio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 2. 1. 2012 12:51

Pánové, proč jste nepodali výpověď už loni tak, aby výpovědní lhůta skončila letos v lednu?
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 2. 1. 2012 13:21

Ideální je to takhle, tj. na začátku ledna dát ještě příspěvek na rok 2012 (aby stát vyplatil za tento rok plný státní příspěvek) a pak to zrušit. Vyinkasovat státní příspěvek za těch pár týdnů je docela dobrý kauf.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 2. 1. 2012 13:36

Výpovědní lhůta je 3 měsíce. Kdo pošle výpověď dneska, smlouvu si ukončí nejdříve k 30.4.2012. Čili peníze dostane začátkem května. Na těch 20000 Kč bude čekat pár měsíců...

Ten, kdo je mnohem chytřejší (a splňuje 6letou vázací dobu), ten poslal výpověď nejpozději do konce října 2011, smlouva bude ukončena 31.1.2012. Letošní vklad 20000 Kč pošle třeba týden před koncem ledna a pár dní poté je má zpátky doma.
:-D
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 1. 2012 13:45

Ano, a pak pojišťovna obratem vyplatí vklad ještě v roce 2011 s odůvodněním, že vychází vstříc potřebám klientům a tudíž výpovědní lhůtu zkrátila...
Tomáš Marný
Inventář

Odeslat příspěvekod S474N 2. 1. 2012 13:49

Franklin: to je uz zbytecne velka loterie, viz co napsal TM. V kazdem pripade si clovek muze priplatit za "zrychlene vyrizeni" do mesice. Jasne, priplaci se tam, ale spocital si to nekdo, zdali se to nahodou nevyplati?
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod Franklin 2. 1. 2012 13:50

Kolikrát jsi podával výpověď stavebního spoření? Já už několikrát. Na formuláři bylo vždycky uvedeno finální datum ukončení smlouvy. Takže to, co píšeš, se stát nemůže.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 1. 2012 13:54

Aha, asi právě proto jsem dostal od Lišky peníze za 14 dní a ne za 3 měsíce...
Tomáš Marný
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka