Jak si vybrat pronajem bytu praha podle ceny?

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MarekCV 9. 12. 2014 15:36

hledam jako neprazak pronajem bytu praha, nasel jsem si nejake byty na CENSORED , ale nevim jak se pohybuje rozumna vyse pronajmu bytu v praze. dekuji za radu jaka cena pronajmu je obvykla
MarekCV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod z.pepa 9. 12. 2014 16:06

1) jak velký
2) která část Prahy?

Doporučuji http://www.bezrealitky.cz/
z.pepa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod astrapa 9. 12. 2014 18:57

Klid, to bude zase SEO-spam té firmy eurobydlení...
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod ondrej190 9. 12. 2014 19:42

Aha,a ja vul se na uplne stejnej dotaz na strance o bydleni rozepisoval....
ondrej190
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PetanZub 1. 8. 2015 20:16

Já mohu zase doporučit censored Dá se tam filtrovat dle mnoha kritérií, a uvádí tam průměrnou cenu v dané lokalitě. To by se ti mohlo hodně líbit. Je tam snad nejvíce pronájmů v ČR. :)
Naposledy upravil PatrikChrz dne 2. 8. 2015 17:59, celkově upraveno 1
Důvod: 1 příspěvek a hned reklamní? Ale fuj :)
PetanZub
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 4. 8. 2015 10:45

Tu stránku co Patrik scenzoroval,sem navštívil,ale když sem dal hledat dle parametrů,vubec nic to nenašlo. Jen pořád server hledal a hledal..Jinak vlákno chválim. :tleskani :-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 4. 8. 2015 10:52

A co tam bylo za odkaz, docela by mě to zajímalo, klidně napište do PM, možná se toto cenzurovat nemuselo, rád se dozvím o nových webech o pronájmech :-)

-- 4. 8. 2015 10:54 --

Jinak vedle bezrealitky.cz je teď hodně propagovaný www.ulovdomov.cz , ale zatím má dětské mouchy a osobně mi nevyhovuje, na můj vkus je to moc "moderní" a spíše zaměřené na mladistvé, takže vyčkávám a zatím používám jen bezrealitky.cz, který je konzervativnější.
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 8. 2015 23:19

UlovDomov.cz :mrgreen: ukázkový příklad, když vymýšlíte jméno v hospodě.
Jack111
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 5. 8. 2015 01:46

To je ten server,ale vyhledávání jim nějak nefungovalo. :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 5. 8. 2015 08:41

Jack111: vždyť píšu, web pro mladistvé :-) Splašili někde investory, kteří do toho nalili šílené milióny a podle toho to pak vypadá, je to prostě šité horkou jehlou, bez nějakého vlastního přirozeného vývoje. Pak se nelze divit, že jim to moc nefunguje, i když do testování něco vložit mohli. Ty reklamní kecy na titulce webu mě jako inzerenta spíše odrazují, ale je to holt zaměřené na mladistvé a ti tyhle blbiny asi mají rádi :?:
Každopádně pozitivně hodnotím tzv. tahák nájemníka, tohle může hodně posunout laické pronajímatele k větší profesionalitě, pokud si nájemníci nenechají všechno líbit. I když zase mladí nějaké své omezování asi moc neřeší...

-- 5. 8. 2015 08:47 --

Hm, tak už deset minut se mi na stránce točí kolo Načítám aplikaci... a stránka nejde zobrazit. Tyhle nevyladěné moderní věci jsou naprosto k ničemu, když to pak nefunguje a ani nemůžu zobrazit obsah. Kdyby raději zůstali u klasického HTML. Z toho důvodu mám raději "staré" inzertní servery typu Bazoš, který prostě funguje všude a za všech okolností.

Hlavně, že lezou do startup soutěží :oboze
astrapa
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 5. 8. 2015 12:29

prave,taky mi to nic nenaslo.furt jen ze vyhledava..
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 16. 8. 2015 19:11

Neznáte někdo dobrý stránky, kde najdu pronájem bytu bez realitky?.
Na bazoši sou to samý RK. Server bezrealitky znám. Dík. :-) ;-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod ab84 17. 8. 2015 16:09

Zbývá jen nástěnka ve vestibulu VŠE. Je to děs, ale ani Google vyhledávání bez internetového připojení nefunguje :)
ab84
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 17. 8. 2015 21:31

diky. tak tam zajdu a je tam potreba cip? nebo do toho vestibulu se dostanu?-)
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 8. 2015 07:33

Záleží na tom, co hledáš. Na spolubydlení je opravdu nejlepší navštívit různé pražské vysoké školy a kouknout na nástěnky. Dovnitř se obvykle dostaneš bez jakékoliv kontroly.

Na spolubydlení i pronájem celého bytu se oriientují celé skupiny na facebooku, některé přímo na Prahu - děj si vyhledat "bydlení Praha" a podobná sousloví.
PatrikChrz
Administrátor

Další stránka